>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje ME 13.10.2007

Status
Zamknięty.
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Witam.
Wielkimi krokami zbliżają się kolejne spotkania grupowe eliminacji ME ????

W jakiej formie jest reprezentacja Polski?
Kazachstan - czy poddadzą mecz bez walki? Walczą jedynie o to, by nie zająć ostatniego miejsca w grupie. Lecz czy dla nich jest to odpowiednia motywacja?
W pierwszym spotkaniu wygraliśmy z trudem po bramce Smolarka.
Teraz gramy u siebie. Mam nadzieję, że podopieczni Leo pokażą, kto rządzi w grupie A !
Zapraszam do pisania analiz i opinii nt. nadchodzącej kolejki:-D
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Belgia - Finlandia 2 albo x2

Ciekawie zapowiada sie mecz pomiedzy Belgami i Finami. Belgowie juz raczej bez szans na awans do Euro`08 natomiast w zupelnie innej sytuacji jest ekipa z Finlandii, ktora od dluzszego czasu okupuje drugie miejsce w &#39;&#39;polskiej&#39;&#39; grupie. W meczu z Polską, Finowie zaprezentowali sie calkiem przyzwoicie, i mogli to spotkanie wygrac ale ostatecznie zabraklo skutecznosci. Trener Belgow czesto dokonuje roznych roszad w skladzie, powoluje mlodych pilkarzy, ktorzy jak pokazuja ostatnie mecze graja w kratke, bo pokazali, ze moga wygrac z silna Serbia by potem zremisowac ze slabym Kazachstanem. Jesli Finowie chca awansowac MUSZĄ wygrać. Moj typ to wygrana Finow, a jesli ktos ryzyka podjac nie chce proponuje zagrac z podporka, kurs takze niezly i bardzo pewny.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Armenia - Serbia 2

Postanowilem skupic sie troche na naszej grupie, poniewaz sporo osob sadzilo, ze remis Serbii z Portugalia sporo nam dal, a tak na prawde nie dal nam nic i jeszcze przeszkodzil. Dlaczego? Otoz dlatego, ze jesli Serbowie wygraja wszystkie 3 nadchodzace mecze, zostanie im mecz z Polakami, no i oczywiscie w druga strone jesli Polska wygra swoje mecze, to spotkanie pomiedzy Serbami a Polakami bedzie meczem o byc i nie byc !! Wiec Serbia poprostu musi wygrac mecz z Armenia i nie widze innej mozliwosci niz wygrana gosci. Oczywiscie zdaje sobie sprawe z wynikow Armeni na wlasnym boisku, ale Serbia w ostatnich meczach miala duzo pecha, a kapitan Serbow zapowiada wlasnie taki scenariusz jak przedstawilem powyzej a,zeby to sie stalo musza wygrac to spotkanie, i mysle, ze nie trzeba ich zabardzo motywowac bo panowie wiedza o co toczy sie gra.
 
plast 0

plast

Użytkownik
el me 13.10.2007
Polska - Kazachstan 1-uzasadniać chyba nie musze...
Slowacja - San Marino 1-San Marino do tej pory 0pkt
Szkocja - Ukraina 1X-Szkoci z wielka szansą na awans, Ukraincy praktycznie bez szans na awans
Anglia - Estonia 1-Anglia walczy o 1 miejsce w grupie i dlatego musi wygrać
Wegry - Malta 1x-pierwszy mecz między tymi drużynami to kompromitacja węgrów, myślę że graąc o pietruszkę będą chcieli jednak się zrekompensować
Armenia - Serbia x2-grupa z niespodziankami niemalże w każdej kolejce, które jednakże kiedyś muszą się skończyć. Najczęściej kończą się one pod koniec kwalifikacji kiedy każdy ostro bieże się do gry
Bialorus - Luksemburg 1-gładko białorusini...
Wyspy Owcze - Francja 2-wygrana francuzów którzy głowę już prawie trzymają pod gilotyną
Islandia - Lotwa x2-Imecz to spokojna wygrana łotyszy, myślę że nie przegrają
Azerbejdzan - Portugalia 2-portugalczycy grają dla trenera ale przede wszystkim dla siebie-wygrają
Cypr - Walia x2
Lichtenstain - Szwecja 2-Dawid vs Goliat? ...chyba nie
Rumunia - Holandia x2-w grupie gdzie na 3.miejscu jest silna Bułgaria Holandia nie będzie kalkulowaś i będzie grać o zzwyciężstwo, a są osatnio w formie...
Dania - Hiszpania x2-ciekawy mecz; dla duńczyków wypadałoby wygrać ale hiszpania ma Iniestę ????
Moldau - Turcja 2
Chorwacja - Izrael 1-chorwacji prowadzą w grupie gdzie nie mają prawa prowadzić, skutecznie oddalając się od anglików, myślę że wygrają ten mecz i wykorzystają swoją szansę
Slowenia - Albania 1
Grecja - Bosnia i Hercegowina 1-mistrzowie europy grają lepiej niż na poczatku eliminacji i powinni
Belgia - Finlandia x2-belgowie wygrywają z finami w meczu o prestiż? na podstawie tego co prezentują do tej pory-bardzo w to wątpię
Irlandia - Niemcy x2-Niemcy grają świetnie, i juz w tej kolejce mogą zapewnić sobie awans
Wlochy - Gruzja 1-włosi niespodziewanie pod koniec eliminacji niesodziewanie muszą się nieźle napocić aby awansować, myślę że Gruzja nie bedzie żadnym problemem
 
plast 0

plast

Użytkownik
a w szczególności po tym zacytowanym przeze mnie, śmiem wątpić w to, że orientujesz się troszkę w tych eliminacjach...
...dlaczego tak sądzisz?? jeśli chodzi o moje typy to takie mam odczucia a na piłce się troszeczke znam. Zobaczymy po meczach jak wypadną moje typy a jeśli masz lepsze propozycje poprostu je przedstaw-podyskutujemy.
Jeśli chodzi o Twoje komentarze-to ich nie czytałem i Ciebie ani nikogo innego nie cytowałem. Teraz to robie i chyba robię to we właściwej formie.
 
roi 0

roi

Użytkownik
Chorwacja - Izrael
Slowacja - San Marino
Anglia - Estonia
Szkocja lub X- Ukraina
Wegry - Malta
Armenia - Serbia
Bialorus - Luksemburg
Wyspy Owcze - Francja
Azerbejdzan - Portugalia
Islandia lub X- Lotwa
Cypr lub X- Walia
Liechtenstein - Szwecja
Rumunia - Holandia lub X
Dania
lub X- Hiszpania (tak tak, Hiszpanie słabo się spisują a Duńczycy wykorzystają atut swojego boiska) [Może i punkty są za Hiszpanami, lecz ich gra mnie nie przekonuje]
Moldawia - Turcja
Grecja
- Bosnia Hercegowina
Polska - Kazachstan
Slowenia lub X- Albania
Belgia - Finlandia lub X
Irlandia - Niemcy lub X
Wlochy
- Gruzja
Co sądzicie?
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
jak myślicie- czy Polska wygra z Kazachstanem z dużą różnicą goli? Ja myślę, że będzie co najmniej 3:0 dla naszych.
I jeszcze jedno: czy Kazachstan strzeli nam bramkę? ja myślę,że nie. A WY?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Co do spotkania naszych Orłów to myślę, iż powinni spokojnie wygrać. Z Beenhakerem mają duży potencjał i Kazachstan nie powinien być jakąś wielką przeszkodą dla Polski. Kazachowie to raczej słaby zespół, ale lepiej go nielekcważyć. Motywacja w Naszym zespole jest na pewno duża, gdyż więdzą, że jeżeli chcą awansować po raz pierwszy do Euro to mszą to spotkanie wygrać.
Polska ma wielu uznanych zawodników takich jak Krzynówek, Smolarek, Boruc czy inny bramkarz Kuszcak. Więc uważam, iż wynik 2 bądź 3 do 0 jest realny. Może nawet więcej, zobaczymy.

pzDr ;)
 
K 358

koeman66

Użytkownik
ja podam dwa typy, ktore sadze ze wejda i obstawilem je m.in. na sobote:
armenia - serbia 1X
uwazam, ze armenia nie przegra z serbia, zwariowalem? okaze sie to jutro, widzialem na portugalskiej tv mecz aremnii z portugalia i trzeba przyznac, ze armenia grala z wielka pasja, portugalia nie istniala w 1 polowie, nie mogli poradzic sobie na tak falatnie przygotowanej murawie
jutro bedzie tak samo, na kaukazie gra sie ciezko, a armenia to nie azerbejdzan, sa o wiele lepsi i serbowie juz jutro straca praktycznie szanse na awans
belgia - finlandia 1X
belgia gra coraz lepiej, odmlodzona kadra no i maja jeszcze teoretyczne szanse na awans, w belgii gra sie ciezko no i kto dla finlandii ma strzelac bramki? beda mocno oslabienii i przejeci swoimk zadaniem i nie wygraja w Brukseli
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
ja podam dwa typy, ktore sadze ze wejda i obstawilem je m.in. na sobote:
armenia - serbia 1X
uwazam, ze armenia nie przegra z serbia, zwariowalem? okaze sie to jutro, widzialem na portugalskiej tv mecz aremnii z portugalia i trzeba przyznac, ze armenia grala z wielka pasja, portugalia nie istniala w 1 polowie, nie mogli poradzic sobie na tak falatnie przygotowanej murawie
jutro bedzie tak samo, na kaukazie gra sie ciezko, a armenia to nie azerbejdzan, sa o wiele lepsi i serbowie juz jutro straca praktycznie szanse na awans
belgia - finlandia 1X
belgia gra coraz lepiej, odmlodzona kadra no i maja jeszcze teoretyczne szanse na awans, w belgii gra sie ciezko no i kto dla finlandii ma strzelac bramki? beda mocno oslabienii i przejeci swoimk zadaniem i nie wygraja w Brukseli
Chyba podajesz te typy tak jakby dla Polakow, liczysz na to, by rywale oddali nam droge do euro juz jutro ... Moim zdaniem czas niespodzianek sie skonczyl i teraz wygrywac beda tylko faworyci. Kto ma racje, oczywiscie okaze sie jutro, ale twoim typom daje 0 % powodzenia, pozdro.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Zgadzam sie z toba [koeman66] odnośnie tych dwoch meczow:
tez mysle ze armenia jest na tyle silna ze nie przegra meczu z serbia a nawet zwazajac ze gra u siebie moze sie pokusic o zwyciestwo.
Zreszta wygrana z polakami nie byla przypadkowa.To jak juz ktos napisal nie azerbejdzan.Armenia gra na naprawde dobrym poziomie a serbia nie jest na tyle mocna zeby pokonac gospodarzy.Spokojnie mysle ze mozna postawic ze armenia nie przegra a nwet pokusic i i postawic czysta 1.
A co do meczu belgia-finlandia tez sie zgodze.Belgowie graja chyba coraz lepiej.Finowie jakby lekk ostonowali.Wiec rowniez finowie nie wygraja tego meczu.Tu bardziej bym sklonny dac x.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Chyba podajesz te typy tak jakby dla Polakow, liczysz na to, by rywale oddali nam droge do euro juz jutro ... Moim zdaniem czas niespodzianek sie skonczyl i teraz wygrywac beda tylko faworyci. Kto ma racje, oczywiscie okaze sie jutro, ale twoim typom daje 0 % powodzenia, pozdro.

Ja tam popieram koemana66. 0% powodzenia dla typów 1x na Belgię i 1x na Armenię? Moim zdaniem na pewno nie ;) Ormianie już niejednokrotnie udowodnili, że u siebie potrafią sprawiać nawet duże niespodzianki i jeśli udało się urwać punkty Polakom i Portugalczykom to czemuby nie urwać ich Serbom? Co do meczu Belgia - Finlandia to wydaje mi się, że to może być koniec marzeń Finów o awansie ;) Stawiam na Belgię ale dla bezpieczeństwa z podpórką ;) I przynajmniej w mojej opinii nie będzie to niespodzianka.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik

Spotkanie grupy E eliminacji do EURO.Anglia w tych kwalifikacjach juz pokazała,ze wtedy kiedy trzeba potrafią wygrac.Był taki moment kiedy w czołówce zrobiło sie bardzo ciasno,a Anglicy znajdowali sie podajże na 3 pozycji.Czekały ich z pozoru nie łatwe mecze z Izraelem i Rosją,z pozoru,dlatego ze w tych spotkaniach nie mieli wiekszcyh problemów ze zwyciestwem.Obydwa mecze wygrali co dało im 2 pozycje w tabeli.Świetnie spisująca sie w tych rozgrywkach Chorwacja która nie przegrała jeszcze meczu znajduje sie na fotelu lidera.Estonie i Andore w tej grupie mozna nazwac dostarczycielami punktów.Andora jeszcze na 9 spotkan nie zdołała jeszcze zdobyc nawet punkta,a Estonia wywalczyła zaledwie 4 na 10 meczy.Chorwacja w tej kolejce spotka sie z Izraelem i w porównaniu do Estonii to przeciwnik,który moze sprawic niespodzianke.Walka o lidera i wicelidera rozegra sie zapewne miedzy Chorwatami,a Anglikami.Póki co Chorwaci mają 3 punkty przewagi.W ostatniej kolejce spotkają sie właśnie te dwie drużyny i byc moze od tego meczu bedzie zalezec kto wygra grupe.Szanse na bezposredni awans mają jeszcze Rosja i Izrael,ale ci drudzy juz raczej teoretycznie.Estonia do tej pory rozegrała na wyjezdzie 4 mecze i strzeliła zaledwie 1 bramke...Macedonii.Z Angilą w meczu na własnym stadionie przegrali 0:3 wiec myśle,ze na wyjezdzie bedzie jeszcze gorzej.Na kurs na Anglie nie ma co patrzec,ale myśle,ze warto postawic na Over albo [pol/kon] 1/1 ,kursy wachają sie w okolicach 1.4.​

Typ: ✅ powyzej 2.5 goli
Typ:
✅ 1/1
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Armenia - Serbia
X
4,00
Expekt


Jutro o godzinie 17:00 w Erewaniu na Stadionie Narodwym Aremnia podejmowac bedzie reprezentacje Serbii.Faworytami tego meczu są goście którzy w swoich szeregach mają dużo &quot;głośniejsze&quot; nazwiska niż ormianie.Ja jednak w tym meczu upatruje niespodzianke.Ja wszyscy doskonale wiemy bardzo cięzko gra sie w takich krajach jak:Azerbejzdzan,Kazachstan czy wlasnie Armenia wiemy to na przykałdzie meczów naszych rodaków którzy w bardzo męczyli sie w tych krajach.Ormianie na własnym terenie potrafili urwac punkty Polakom wygrywajac 1:0 oraz reprezentacji portugalii kiedy emcz w Erewaniu zakończył się rezultatem 1:1.Serbowie lubią remisować na wyjazdach:z Polską w Warszawie 1:1,z Portugalią w Lizbonie 1:1,przegrali na wyjeździe z Kazachstanem 2:1 i Belgią 3:2 jedyne zwyciesto na wyjezdzie zanotowali w Finladnii wygrywajać 2:0.Jak widać reprezentacja Serbii na wyjazdach radzi sobie słabo.Armenia u siebie(oprócz wspomnianych meczow z Polską i Portugalia) przegrała z Belgią ale było to bardzo dawno temu,zremisowała z Finlandią.W dodatku trener Javier Clemente nie bedzie mógł skorzystać z usług doświadoczonych graczy np. Vidicia czy Krstaijcia dlatego też powołał młodych,zdolnych piłkarzy dotychczas występujacych w kadrze U21.Moim zdaniem Ormianie mają jutro duże szanse na korzysty wynik i nie są na straconej pozycji.Ormianie bedą chcieli zagrac takze dla zmarłego niedawno trenera Iana Portefielda.Mój typ to remis...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Co do spotkania, Dania vs Hiszpania to jest to dość cężki mecz do typowania. Co prawda Hiszpanie są w takiej sytuacji, w której muszą koniecznie wygrać jeżeli chcą zająć pierwsze miejsce w grupie. W tym meczu zapewne zagrają bardzo ofensywnie, ponieważ w pierwszej 11tce zagrają prawdopodobnie: Xavi, Joaquin, Cesc, Iniesta, Torres. Hiszpanie w ostatnich spotkaniach eliminacyjnych zawsze grali bardziej zdecydowanie i moim zdaniem na pewno powalczą tutaj, a kursy nie są takie złe.
Dania to nie jest łatwy rywal, ale oni już raczej nie będą się liczyli w walce o awans.
Moim zdaniem warto zagrać naHiszpanów, ale za mniejsze pieniądze.

pzDr ;)
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Chyba podajesz te typy tak jakby dla Polakow, liczysz na to, by rywale oddali nam droge do euro juz jutro ... Moim zdaniem czas niespodzianek sie skonczyl i teraz wygrywac beda tylko faworyci. Kto ma racje, oczywiscie okaze sie jutro, ale twoim typom daje 0 % powodzenia, pozdro.
nie podaje typy dla Polski tylko dla siebie zeby weszly no co ty ????
zobaczysz ze wejdzie armenia i belgia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom