>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Email Do Moneybokers Obłsucha Support Pomocy

5 0

54adams

Użytkownik
witam założyłem konto w moneybookers no i zweryfikowałem adres przysze list wpisałem wpłaciłem kase wypąłciłem i tak dalej potem nagle wpłącam 1200zł a tutaj blokada i muszę wyłsłać jakiś dokument paszport dowód albo coś innego no i wysłałem napisali mi że musze wysłać te dokumenty i wpisać ten ticket z tematu emaila ten numerek to pwisałem przyłos po 2 dniach że dostali i że sie ze mną skontaktują dział bezpieczeństwa do dnia dzisejszego zero odpowiedzi oni mają jakiś dział obsługi polski musze pisać po anglielsku chyba nie ? jak to jest ? ob odpisali po polsku a teraz nic nie piszą albo pisze z emaila albo z servisu z działu kontakt bezpieczęństwo ipisałem z reklamacji okienka i nic co mam zroibć żeby mi wypłacili kase jest jakiś telefon polski do nich ? prosze o pomoc ? może ktoś tak miał ?
 
5 0

54adams

Użytkownik
A jeszcze ma mtakie pytanko jak tojest jak sie wysyła te dokumenty to trzeba pisć po angilesku ? czy po polsku ? bo już niewiem i dlaczgo jest taka sytuacja że nie odpsują i ile trwa wogóle odbokowanie konta bo ja czytałęm że 3 dni gdiześ i już a ja czekam 2 tygodnie
 
D 0

duzers_on

Użytkownik
Jak maile do nich piszesz tak jak tutaj na forum, to raczej sobie poczekasz i być może się nie doczekasz.
Zero gramatyki. Literówki. Buduj zdania i używaj znaków interpunkcyjnych.
 
5 0

54adams

Użytkownik
No tak nawet dzwoniłem dobrała baba mówię żeby mnie połączyła z polskim supportem a ona że jest aktualnie nie dostępny to co w ogóle go nie ma tylko po angielsku no ale wyszedłem przeciw no i mowie do niej jaka sytuacja to mi kazała podać id klienta imię nazwisko i datę urodzenia i powiedziała że coś tam wyśle mailem zarazie nic niema to ja mam pisać do nich po angielsku e maile czy po polsku bo już nie wiem i czemu odpowiedz tyle trwa właśnie po angielsku będzie szybciej ? hy?:cry::cry::cry: ???? :-?
 
5 0

54adams

Użytkownik
ale jak dzwonie na międzynarodowy i mówię :&quot;please connect me with polish suport&quot; to klientka mówi proszę poczekać i że suport polski jest aktualnie nie aktywny dzwonił ktoś z was kiedyś i co sie robi w takim wypadku ? i mam pytanie e maile piszecie po angielsku i w której zakładce a może pisać normalnie przez e maila mojego a ich e maila ? i jak jest z tym ticket co to jest wogóle i jak mam podać pisząc do nich jeśli nie mam po prostu ani jednego.
 
Do góry Bottom