>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Energia

pawelekdabelek 0

pawelekdabelek

Użytkownik
Witam gram w piłkę nożną w kategorii juniorów i niekiedy w meczach trzeba poważnie zapier****. Jako iż dopiero zaczynam biegać (na poważnie)w ramach poprawienia kondycji, narazie potrzebuje czegoś co pozwoli utrzymać na dłużej energię. Słyszałem, że bardzo dobra jest Guarana, a nawet najzwyklejsza glukoza używana do ciast. Czasami piję napoje energetyczne typu:Tiger,Powerade, ale jak każdy wie one niczym nie różniąsięod zwykłych napoi, poza tym, że mają troszkę więcej kofeiny(w przypadku Tigera). A co wy o tym myślicie?? Polecacie jakieś specyfiki??
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
taki Tiger rózni sie baaardzo od zwykłych napoi ja ci proponuje tak: zjedz jakąś godzine przed wysiłkiem danie z dużą pocja węglowodanów wypij kawe i 5 minut przed wysilkiem Tigera jak to Ci nie da kopa to udaj sie do lekarza bo moze masz anemie
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Syrop Tussipect
Poprawia wydolność ... Sporo osób pije przed wysiłkiem ze względu na zawartość efedryny (bodajże 15 mg / butelka)
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
A ile przed meczem zażywać taki syropek i w jakich ilościach??
Mnie się nie pytaj. Wydaje mi się że pół/całą butelkę która w aptece kosztuje bodajże 6 zł.
Myślę, że tak ok 30-60 minut przed meczem.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Syrop Tussipect
Poprawia wydolność ... Sporo osób pije przed wysiłkiem ze względu na zawartość efedryny (bodajże 15 mg / butelka)
probowalem, pilem pol przed meczem i druga polowke w przerwie
na poczatku wydawalo mi sie ze jest ok, ze mam moc, duzo energii, ale kiedys nie kupilem, nie wypilem i... bylo tak samo, potem znow pilem i znow to samo, od jakiegos czasu nie uzywam tego i nie czuje sie jakos slabszy
efedryny jest tam na lekarstwo i cala ta sprawa z tussipectem to chyba sciema, przecenia sie ten specyfik, moze to dziala na podswiadomosc (efekt placebo), wg mnie nie warto, poza tym szkoda zdrowia
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
probowalem, pilem pol przed meczem i druga polowke w przerwie
na poczatku wydawalo mi sie ze jest ok, ze mam moc, duzo energii, ale kiedys nie kupilem, nie wypilem i... bylo tak samo, potem znow pilem i znow to samo, od jakiegos czasu nie uzywam tego i nie czuje sie jakos slabszy
efedryny jest tam na lekarstwo i cala ta sprawa z tussipectem to chyba sciema, przecenia sie ten specyfik, moze to dziala na podswiadomosc (efekt placebo), wg mnie nie warto, poza tym szkoda zdrowia
Ja tego nie wiem. Nigdy nie próbowałem. Być może jest w tym jakaś prawda, być może nie. Wydaje mi się jednak że to prawda. Sporo znajomych którzy grali kiedyś w juniorach potwierdzało że działa.
 
feever 5

feever

Użytkownik
Syrop Tussipect ; o chcesz chlopaka zabic? Z tego co sie orientuje to Pawelekdabelek to ma 16lat czy jakos tak.. W jego wieku organizm sie rozwija wiec syrop nie jest wskazany.. slyszalem o przypadkach co ludzie wypili syrop i wyladowali w szpitalu z palpitacjami serca.. Wracajac do glownego tematu.. Mysle, ze isostary, powerade&#39;e moga byc dla Ciebie wskazane bo one nie posiadaja kofeiny ale za to maja wszystkie niezbedne witaminy wymagane podczas duzego wysilku fizycznego, takze mysle, ze powinienes sie nad tym zastanowic:}
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Mój kolega pije syrop na kaszel i mówi ,że biega jak debil i się nie męczy , z kolei inny twierdzi ,że po jednym browarze ma niesamowity power.....także wiesz....różnie z tym bywa.Ale jeśli myślisz o piłce nożnej poważnie to radze ci jechać czysto.Zdarzy Ci się kontrola i będziesz w dupie za przeproszeniem...
Ja na każdy mecz tylko smaruje sobie okolice klatki piersiowej specjalną maścią miętowo eukaliptusową ( coś jak mają murzyny z Arsenalu czy Interu ,może zauważyłeś ) .
 
pawelekdabelek 0

pawelekdabelek

Użytkownik
Emdżej-jaka jest nazwa tej maści?? Pomaga coś ona??
Adriano7-Mam podobną sytuację, tyle, że gram w pierwsyzm składzie, ale trener zaczyna się też patrzyć na innych zawodników, dlatego chcę mu pokazać, że mam też kondycję, żeby nie zdjemował mnie po połówce czy innym czasie i biegać dopiero zaczęłem, a narazie w zastępstwie potrzebuje jakiś środek, który można użyć przed meczem i wspomoże mnie trochę bardziej- nie chodzi tu o wspomagacze typu sterydy.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
przez pół roku miałem treningi w piłkę z takim na prawdę profesjonalnym trenerem i od razu kiedy do nas przybył wprowadził picie carbo. są to zwykłe witaminy i węglowodany przeznaczone dla sportowców. polecał nam to pić przed, w trakcie oraz po treningu. i powiem szczerze że to naprawdę pomagało. nie są to żadne niedozwolone środki dopingowe więc śmiało możesz to pić ;)
 
adriano7 0

adriano7

Użytkownik
Sam też stosuję carbo, dokładnie: CARB BX także mogę to polecić.
Przed meczem możesz dodatkowo zastosować Energon X1000.
Ale wiadomo trening - to podstawa. Żadne wspomagacze nie dadzą efektu, jeśli nie będziesz trenował.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
przez pół roku miałem treningi w piłkę z takim na prawdę profesjonalnym trenerem i od razu kiedy do nas przybył wprowadził picie carbo. są to zwykłe witaminy i węglowodany przeznaczone dla sportowców. polecał nam to pić przed, w trakcie oraz po treningu. i powiem szczerze że to naprawdę pomagało. nie są to żadne niedozwolone środki dopingowe więc śmiało możesz to pić ;)
to on tym mowie, zazwyczaj carbo masz w proszku, rozpuszczasz w wodzie, rozne smaki od truskawki, po pomarancz do kiwi.
To co ja wyminiłem carbo olimpa kosztuje 20zł i starcza na 18porcji z tego co pamietam
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Maść się nazywa Pulmonil.A efekt jest taki ,że super poprawia oddech ta maść , lepiej się oddycha przez co jest lepsza wydolność.
 
everto 20,2K

everto

Użytkownik
Syrop Tussipect w jakiej jest cenie a mnie sie wydaje ze slaba wydolnosc moze tkwic w oddechu jezeli pobieramy wiecej tlenu jestesmy bardzej dotlenieni naladowani i tego power mozna by pewnie wykorzystac hm
emdzej a ta mosc to dla koni moze?
 
Do góry Bottom