>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

English Premier League

l-nino 324

l-nino

Użytkownik
#224
Arsenal - Chelsea 1(zdobędzie puchar)
kurs:2,20
stawka:1000 zł
e.w:2200 zł✅✅✅
Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
#237
Millwall-Norwich 1
kurs:2,75
stawka:1000 zł
e.w:2750 zł✅✅✅
maratonbet
#238
Wimbledon-Doncaster 1
kurs:2,76
stawka:1000 zł
e.w:2760 zł✅✅✅
MaratonBet
#239
Newcastle-West Ham 1
kurs:2,38
stawka:1000 zł
e.w:2380 zł✅✅✅
maratonbet
#240
Sheffield Utd-Derby 1
kurs:2,74
stawka:1000 zł
e.w:2740 zł✅✅✅
MaratonBet
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 0

miechu

Użytkownik
Staram się grać twoje typy i bardzo sobie je chwale. Traf chciał że w piątek i sobote nie mogłem skorzystać z neta co za pech ???? ???? Tyle dobrego mnie omineło. Mam nadzieje że coś takiego szybko sie powtórzy ????
Pozdrawiam
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Podsumowanie Miesiąca
Sierpień

Grana Stawka 19.000 j
Grane Kupony 19
Najwyższy wygrany kurs:2,76
Najniższy wygrany kurs:2,00
zysk/strata ✅5230 zł
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
#238
Bolton-Middlesbrough 1
kurs:4,30
stawka:1000 zł
e.w:4300 zł⛔
MaratonBet

Analiza:W końcu udało się znaleźć chwilkę wolnego czasu na napisanie analizy.
W sobotnim meczu zobaczymy dwie drużyny który maja zupełnie odmienne cele na obecny sezon.Beniaminek z Reebok stadium według The Sun jest uważany za głównego kandydata do spadku ja się do końca z tym nie zgadam i myślę ze ekipa trenera Phila w końcu odpali i będzie to miało miejsce właśnie w meczu z ekipa Boro.Myślę ze przerwa na reprezentacje była bardzo potrzebna kłusakom po dotkliwej porażce z Hull w tym meczu Bolton był zdecydowanie słabszy od swojego rywala.ale w poprzednich czterech meczach Championship prezentowali sie całkiem przyzwoicie, co prawda fatalna pierwsza połowę zagrali na inauguracje rozgrywek z Leeds ale w pozostałych meczach spisywali sie całkiem dobrze choć mieli trochę pecha w meczach z Derby i Millwall.Ekipa gości po cichu liczy na awans do Premier League a przynajmniej do rundy play off ale według mnie obecny skład to trochę za mało żeby powalczyć o coś więcej niż środek tabeli.Kolejny duży problem Boro sa mecze wyjazdowe które najczęściej kończą się porażkami tak było w Premier League i tak jak na razie jest w Championship warto zawrócić uwagę ze w poprzednim sezonie wygrali zaledwie jeden mecz wyjazdowy.Obecnie moim skromnym zdaniem brakuje w Boro snajpera z prawdziwego zdarzenia coś pokroju Álvaro Negredo który naprawdę robił różnice.Wielka szkoda ze prezes Gibson nie stawał na głowie żeby go zatrzymać w drużynie tym bardziej ze Alvero był skłonny zostać na Riverside Stadium a nie wyjeżdżać do Turcji.zastąpić ma go Assombalonga który miał przyzwoity poprzedni sezon w Nottingham.Właśnie w Sobotę obecność tego zawodnika możne mieć duże znaczenie a raczej jego brak bo nie jest pewne czy wystąpi w sobotnie popołudnie.w drużynie gospodarzy zabraknie Ameobi i Vela.A wiec w Sobotę liczę na przełamanie się
kłusaków choć oceniam szanse obu drużyn w tym meczu podobnie ale przy takim kursie warto zagrać na gospodarzy.
 
Do góry Bottom