>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
A 397

adam1890

Użytkownik
No to jak bedzie 4 dawka to chyba już się to skończy wreszcie go pokonamy. Niektorzy juz pewnie sie cieszą że na jesień znów dostaną dawke troche juz to pod narkomanie podchodzi...
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
No to jak bedzie 4 dawka to chyba już się to skończy wreszcie go pokonamy. Niektorzy juz pewnie sie cieszą że na jesień znów dostaną dawke troche juz to pod narkomanie podchodzi...
Nie wiem czy wiesz, ale narkomania to zupełnie co innego. Myślisz że ludzie którzy się szczepią na covid, to szczepią się z przyjemnością i codziennie tylko myślą o tym kiedy będą mogli się zaszczepić kolejną dawką i nie mogą się tego doczekać? Myślisz że ludziom chce się wydzwaniać do punktów szczepień, rejestrować się na szczepienia i tracić czas na to wszystko?

Sądzę że duża większość osób nie chciałaby tracić na to czasu. Lecz skoro się jednak szczepią, to najwidoczniej uważają że warto poświęcić ten niewielki czas na zaszczepienie się, niż nie szczepić się i zwiększać ryzyko że jeszcze więcej czasu i na dodatek zdrowia stracą leżąc w szpitalu z powodu covid.
 
A 397

adam1890

Użytkownik
Nie wiem czy wiesz, ale narkomania to zupełnie co innego. Myślisz że ludzie którzy się szczepią na covid, to szczepią się z przyjemnością i codziennie tylko myślą o tym kiedy będą mogli się zaszczepić kolejną dawką i nie mogą się tego doczekać? Myślisz że ludziom chce się wydzwaniać do punktów szczepień, rejestrować się na szczepienia i tracić czas na to wszystko?

Sądzę że duża większość osób nie chciałaby tracić na to czasu. Lecz skoro się jednak szczepią, to najwidoczniej uważają że warto poświęcić ten niewielki czas na zaszczepienie się, niż nie szczepić się i zwiększać ryzyko że jeszcze więcej czasu i na dodatek zdrowia stracą leżąc w szpitalu z powodu covid.

Hm wszystko fajnie tylko chyba nie widzisz albo nie chcesz widzieć:
że są NOPy poszczepienne
że i tak mozesz zarazac osoby nawet bedac zaszczepionym
że też możesz ciężko przechodzić tą chorobe mimo szczepienia.
A czy np masz jakieś informacje co sie stanie z organizmem po 4-5 dawce? Czy wiesz jak dziala to na układ krążenia? Czy masz robione jakieś badania przed szczepieniem? Nie każdy organizm tak samo reaguję na szczepienie a ci u góry chcą zaszczepić jak leci... latem szczepili na boiskach na festynie i chcesz mi powiedzieć że to jest normalne? W aptekach były pomysły by szczepić w zakładach pracy tez.
I teraz taka kwestia nasz ukochany prezydent z małżonka zaszczepieni i jakoś znów chorzy...
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
że są NOPy poszczepienne
Przecież to normalne, ze NOPy się zdarzają. Przecież nikt nie mówi że szczepionki są w 100% doskonałe. Celem nie jest to, żeby czekać na szczepionki które nie będą powodowały NOPów, bo takich szczepionek pewnie nigdy nie będzie i ludzie by się żadnych szczepionek nie doczekali, zarówno na covid jak i na inne choroby. Głównym celem jest to, aby ewentualne zarażenie przeszło w sposób łagodniejszy niż bez zaszczepienia.
Myśląc w ten sposób, to równie dobrze ludzie nie powinni przechodzić żadnych operacji i zabiegów w szpitalach, bo i po operacjach i zabiegach zdarzają się powikłania. I w sumie można by zlikwidować całą służbę zdrowia, tylko dlatego, że w jakimś niedużym procencie podczas leczenia czegokolwiek mogą wystąpić powikłania.

że i tak mozesz zarazac osoby nawet bedac zaszczepionym
że też możesz ciężko przechodzić tą chorobe mimo szczepienia.
Ale będąc zaszczepionym mam mniejszą szansę że ewentualne zarażenie spowoduje ciężki przebieg choroby.

A czy np masz jakieś informacje co sie stanie z organizmem po 4-5 dawce?
Nie mam takich informacji. Tak samo jak nie miałem informacji co będzie po 1 dawce, albo po 2 dawce, albo po 3 dawce. Natomiast widzę co się dzieje, a dzieje się to, że osoby zaszczepione tymi dawkami mają mniejsze ryzyko na ciężki przebieg choroby.

I teraz taka kwestia nasz ukochany prezydent z małżonka zaszczepieni i jakoś znów chorzy...
Powtórzę jeszcze raz: W głównej mierze szczepienia nie są po to aby uniknąć zarażenia, tylko po to aby zmniejszyć ewentualne skutki takiego zarażenia.
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
I teraz taka kwestia nasz ukochany prezydent z małżonka zaszczepieni i jakoś znów chorzy...
Ile to razy można tłumaczyć? To takie podstawy podstaw, tłumaczę, szczepionki nie chronią przed zakażeniem!!! Osoby zaszczepione również są narażone na zakażenie, jednak w tym wypadku choroba jest zwykle znacznie łagodniejsza.
Niestety u nas przeciwnicy szczepionek tzw. ,,antyszczepionkowcy" będą wmawiać innym osobom nieświadomym, że po szczepionce wyrosną im rogi albo, że zostaną inwalidami. Ja się szczepiłem i żyję. Mam się świetnie. Nawet kilka dni po szczepionce odczułem przypływ energii. Każdy człowiek reaguje na podanie szczepionki inaczej, to normalne. Napiszę więcej, w dzieciństwie szczepiono nas wszystkich i do tej pory żyjemy.
Opowiastki antyszczepionkowców przypominają mi polowanie na czarownice w średniowieczu.

Taka mała dygresja, jak ci wszyscy ludzie pokończyli te studia?
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nawet kilka dni po szczepionce odczułem przypływ energii.
Ja na 2 dzień po przyjęciu 1 dawki miałem mega przypływ energii i się zastanawiałem co ze mną jest nie tak.... ;) Ale widać nie jestem sam... Chciałem przebiec kilka razy park, a pracowałem ze 12 godzin jakbym wziął substancję niedozwoloną...:ROFLMAO:

A wracając do tematu należy spojrzeć na statystykę ilości mieszkańców na milion w zgonach i Polska nieprzerwanie od paru miesięcy jest w czołówce państw nie tylko w UE, ale na świecie !!! To właśnie dała ta propaganda antyszczepionkowa i brak przymusu szczepień, brak lockdownu !!! A Izrael gdzie jest największy procent szczepień ma tu najniższy wskaźnik na świecie !

Prosta korelacja: im mniej zaszczepionych/ im mniej lockdownu = więcej zgonów na COVID - to są konkretni ludzie z rodzinami, swoim życiem i po prostu umierają !!! Niedawno widziałem 47latkę, szczupłą bez żadnych chorób, która zmarła w 2 dzień świąt ! Miała wziąć szczepionkę, ale się zastanawiała - niestety za długo....

Boicie się niby nieprzebadanej szczepionki a nie boicie się COVID ??? Po prostu się boicie tego i się nawzajem usprawiedliwiacie i trzymacie swoich teorii ! Pytanie tylko czy jak wylądujecie na OIOMie to jakiś wasz "kolega" z forum czy YT co głosił te "poglądy" przyjedzie chociaż do was do szpitala ? Nie przyjdzie nikt - i nawet w chwili śmierci będziecie sami bo do osób chorych na COVID rodzina nie może przychodzić
. Umrzecie w samotności !
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
A Izrael gdzie jest największy procent szczepień ma tu najniższy wskaźnik na świecie !
Prawie uwierzyłem.
Izrael - 64,7% populacji po pełnym zaszczepieniu.
Dane ze stycznia tego roku.

W samej Europie jest 20 krajów z większym procentem zaszczepionych. Dalej nie chce mi się szukać.
Dane ze stycznia tego roku.


O skutkach lockdownu na przykładzie dzieci w Niemczech przytoczyłem artykuł wcześniej.
 
Ostatnia edycja:
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
A wracając do tematu należy spojrzeć na statystykę ilości mieszkańców na milion w zgonach i Polska nieprzerwanie od paru miesięcy jest w czołówce państw nie tylko w UE, ale na świecie !!! To właśnie dała ta propaganda antyszczepionkowa i brak przymusu szczepień, brak lockdownu !!!

70% zgonów w 2020 roku to zgony z powodu chorób krążenia i nowotworów. A teraz jaka być może jest tego przyczyna?
Może ludzie chorzy bali się iść do lekarza, bo się zarażą, a może nie mieli dostępu do służby zdrowia, bo w 2020 leczyli tylko na covid.
Na pewno tej tendencji przysłużą się takie wpisy jak ten.
Nie przyjdzie nikt - i nawet w chwili śmierci będziecie sami bo do osób chorych na COVID rodzina nie może przychodzić. Umrzecie w samotności !
Post automatycznie złączony:

Demokracja według covidian. Jak się okazuje nawet w ONZ zaczynają się wkurzać.

 
Ostatnia edycja:
R 53,5K

roykeane2.0

Użytkownik
50-letnia kobieta z ciężkim przebiegiem COVID-19 trafiła w stanie krytycznym do szpitala w Lublinie. Wcześniej w domu zmarł jej mąż, który nie chciał się poddać hospitalizacji. Ciało ojca znalazł jego 14-letni syn.


Lekarz opowiedział tez historię innej pacjentki, która walczy o życie na jego oddziale. To 24-latka, która dwa tygodnie temu miała cesarskie cięcie. Kobieta również musiała zostać podłączona do aparatury ECMO.


- Nie była szczepiona, bo bała się, że zaszkodzi dziecku. To już standard na naszym oddziale jeśli chodzi o ciężarne pacjentki. Niestety zachorowała na COVID-19, jej stan jest bardzo ciężki. Z tego powodu konieczne było cesarskie cięcie. Zaszkodziła więc nie tylko sobie, ale też właśnie dziecku, które mogło się urodzić w terminie, a tak urodziło się przedwcześnie i nie wiadomo jeszcze jakie będzie miało obciążenia - dodał prof. Czuczwar.

 
A 397

adam1890

Użytkownik
50-letnia kobieta z ciężkim przebiegiem COVID-19 trafiła w stanie krytycznym do szpitala w Lublinie. Wcześniej w domu zmarł jej mąż, który nie chciał się poddać hospitalizacji. Ciało ojca znalazł jego 14-letni syn.


Lekarz opowiedział tez historię innej pacjentki, która walczy o życie na jego oddziale. To 24-latka, która dwa tygodnie temu miała cesarskie cięcie. Kobieta również musiała zostać podłączona do aparatury ECMO.


- Nie była szczepiona, bo bała się, że zaszkodzi dziecku. To już standard na naszym oddziale jeśli chodzi o ciężarne pacjentki. Niestety zachorowała na COVID-19, jej stan jest bardzo ciężki. Z tego powodu konieczne było cesarskie cięcie. Zaszkodziła więc nie tylko sobie, ale też właśnie dziecku, które mogło się urodzić w terminie, a tak urodziło się przedwcześnie i nie wiadomo jeszcze jakie będzie miało obciążenia - dodał prof. Czuczwar.


A teraz w 2 strone są jakieś badania czy ktoś poza tymi pasożytami w tv mam na mysli ministrów poruszył kwestie jak to wyglada u kobiet w ciąży? Czy cokolwiek o tym sie mówi? Nie, w tv tylko suche liczby i straszenie żadnych informacji zreszta w głównych portalach informacyjnych w Internecie tez cisza. Dopoki to sie nie zmieni ludzie nie będą sie szczepić i żadne wasze pisanie straszenie tego nie zmieni
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Lublin. Niezaszczepieni: 14-latek znalazł ciało ojca. W szpitalu o życie walczy jego matka 50-letnia kobieta z ciężkim przebiegiem COVID-19 trafiła w stanie krytycznym do szpitala w Lublinie. Wcześniej w domu zmarł jej mąż, który nie chciał się poddać hospitalizacji. Ciało ojca znalazł jego 14-letni syn.
wiadomosci.gazeta.pl
wiadomosci.gazeta.pl
Ale najlepsze są komentarze pod artykułem. Coś koło 50% wpisów to są wpisy ludzi, którzy nie kryją radości z powodu zgonów innych ludzi, których nawet nie znali. Straszny gnój. Jak trzeba mieć zryty łeb żeby wypisywać takie rzeczy. To chyba tylko u homo covidius-ów.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ale najlepsze są komentarze pod artykułem. Coś koło 50% wpisów to są wpisy ludzi, którzy nie kryją radości z powodu zgonów innych ludzi, których nawet nie znali. Straszny gnój. Jak trzeba mieć zryty łeb żeby wypisywać takie rzeczy. To chyba tylko u homo covidius-ów.
Tu chyba po raz pierwszy w tym temacie zgodzę się z tobą. Nikomu nie życzę śmierci, a na pewno nie takiej w męczarniach z powodu braku tlenu i w samotności. Szkoda, że się te osoby nie zaszczepiły, szkoda, że nie przestrzegały zasad DDM - oczywiście same się do tego przyczyniły w pewien sposób, ale czyż każdy z nas nie pali o tego jednego papierosa za dużo, nie zje o tą jedną pizzę więcej, wypije o ten jeden kieliszek za dużo ? To wszystko też powoduje choroby. Oczywiście, że w przypadku COVID dystans jest krótszy bo się nie szczepisz i umierasz już teraz, a nie za 10-20 lat i w tym sensie te osoby za szybko umierają i umrą. Ważne jest też to, że poświęcić 3 razy po 10 min. żeby się zaszczepić wydaje się prostsze niż walka z nałogami czy złymi nawykami no, ale jak już tu pisałem wielokrotnie - ludzie sami sobie są kowalem własnego losu w każdej dziedzinie życia - także i w kwestii covid.
Post automatycznie złączony:

Tymczasem w Wiedniu dzień jak co dzień.
Fajnie, że to ty pokazałeś bo nikt nie zarzuci manipulacji... Garstka ludzi popijających piwko, młodych chcących się wyszumieć ! I to ma być argument, że władze Austrii robią źle ???? W żadnym razie ! W czasie wojny nie z wirusem tylko wrogiem militarnym byliby wszyscy aresztowani i zamknięci bo byłoby to traktowane jako zdrada ojczyzny....
Post automatycznie złączony:

Tu jest ciekawy artykuł od lekarza:


Ja naprawdę dziwię się osobom z tego wątku, które wciąż negują szczepienia w sytuacji tak dramatycznej jaka ma obecnie miejsce w Polsce. robek13 podajesz jakieś filmiki jak garstka kolesi z piwem atakuje policję za szczepienia, a nie żal ci tych wszystkich młodych Polaków w wieku 30-50 lat, którzy być może przez to właśnie, że nie ma przymusu szczepień - umarli i zostawili: mężów, żony, dzieci ???
 
Ostatnia edycja:
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
. Garstka ludzi popijających piwko, młodych chcących się wyszumieć ! I
To ciekawe, bo pierwsze co rzuca się w oczy na tym filmie to niezliczone kordony policji. Być może są młodzi ale piwa nie piją. Jeżeli tak ma według ciebie wyglądać normalność to współczuję. Zapewniam cię, że z takiego zamordyzmu nic dobrego nie może wyniknąć.
A co do wojny to wygląda na to, że to rządy różnych krajów wypowiadają wojnę swoim obywatelom.
A przy okazji to skąd te dane o Izraelu.
 
Ostatnia edycja:
R 53,5K

roykeane2.0

Użytkownik
"Roz... ci łeb, podpalę twój dom, wpakuję ci nóż pod żebra. Uporządkuj sprawy, bo nie zostało ci wiele czasu" - informuje autor anonimu. I podkreślał, że to za "podawanie preparatu "śmiercionki".


"Zamorduję cię za podawanie broni biologicznej w postaci szczepionki mieszkańcom. U... ci łeb kataną, tak, że będzie fontanna krwi i udokumentuję to, aby inni wiedzieli, co ich czeka. Nie ma zgody na żadne przymusowe szczepienia" - przeczytał burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński


Ale najlepsze są komentarze pod artykułem. Coś koło 50% wpisów to są wpisy ludzi, którzy nie kryją radości z powodu zgonów innych ludzi, których nawet nie znali. Straszny gnój. Jak trzeba mieć zryty łeb żeby wypisywać takie rzeczy. To chyba tylko u homo covidius-ów
Tak, homo covidius to straszny gnój, używając twojej poetyki.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Tak, homo covidius to straszny gnój, używając twojej poetyki.
Po pierwsze nie jest to dobre porównanie. Po drugie poczekajmy czy złapią tych ludzi. Jeśli nie to jest to zwykła prowokacja, a już się to zdarzyło. Przypomnij sobie podpalenie punktu szczepień. Złapali kogoś? Nie? Dziwne. Afera na całą Polskę.
A tak w ogóle to o co ci chodzi? Bronisz ludzi cieszących się z czyjejś śmierci? Serio?
 
R 53,5K

roykeane2.0

Użytkownik
A tak w ogóle to o co ci chodzi? Bronisz ludzi cieszących się z czyjejś śmierci? Serio?
A napisałem gdzieś, że bronię, no właśnie.
Tak, to nie jest dobre porównanie. Bo podłe, łajdackie i nikczemne wpisy wyrażające radość z czyjejś śmierci nijak się mają, mimo wszystko, do gróźb karalnych, jakimi są przytoczone przeze mnie wpisy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom