>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ESL Cologne 2016 - CS:GO

Status
Zamknięty.
typereks 866

typereks

Użytkownik
Turniej: ESL Cologne 2016
Gra: Counter Strike:Global Offensive
Rodzaj: LAN
Data: 05.06-10.06
Miejsce: Cologne, Niemcy
Pula nagród: 1.000.000$ / zwycięzca wygrywa 500.000 $
Polski stream:
https://www.twitch.tv/esl_csgo_pl
Drużyny biorące udział w turnieju:
NiP
Fnatic
Astralis
Liquid
SK Gaming
CLG
Virtus.Pro
Natus Vincere
OpTic
mousesports
G2
dignitas
EnVyUs
FaZe Clan
FlipSid3
Gambit
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Moje typy bez pisania analizy na dzisiaj to(ale przeanalizowane):
FlipSid3 vs Optic Typ: FlipSid3 Kurs: 1.90 ✅
Liquid - VP Typ: Liquid Kurs: 1.72 ⛔
EnVyUs vs Mousesports Typ: mousesports +2.5 rundy Kurs: 1.80 ✅
SK vs FaZe Typ: SK Kurs: 1.40 ✅
G2-Fnatic Typ: G2 +2.5 rundy Kurs: 1.83 ⛔

Poprzednie typy z dzisiaj na razie wszystkie na plus, które nie pisałem na forum, ale na grupach facebookowych.
Astralis-Gambit Typ: Gambit Kurs: 4.33 ++++++++++++++
Typ: Gambit +4.5 rundy Kurs: 2 +++++++++++++++
Dignitas-CLG Typ: 1 Kurs: 1.30 ++++++++++++++++++++++
Natus Vincere - NiP Typ: 1 Kurs: 1.61 ++++++++++++++++++
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Sk Gaming powinno łatwo wygrać?
Łatwo nie będzie, FaZe na LAN&#39;ach coraz lepiej im idzie, ale to nie zmienia faktu, że nadal bardziej online są. Nie radzę się sugerować, że wygrali z Fnatic - olofmeister po kontuzji. Mecz 55/45 dla SK Gaming jak dla mnie. Muszą w końcu udowodnić, że poprzednie LAN&#39;y oraz ich gra to było chwilowy spadek formy. Mam nadzieję, że dzisiaj sobie awans do ćwierćfinałów zapewnią ????
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
G2 vs Fnatic. Ciąg dalszy klątwy G2, czy w końcu przełamanie? Kursy 2 - 1.7. Co myślicie?
W skrócie powiem tyle- dopóki olofmeister nie wróci do swojej poprzedniej formy, to będą grali nic. Dzisiaj BO1 z G2 i jadą do domu, według mnie.
 
D 1K

dapp

Użytkownik
Dzisiaj elegancko 2 AKO na ✅✅
https://i.gyazo.com/d9454279febf13e56fee4365d1be6bd2.png
Te drugie AKO troche Flipside na wariata, ale pykło.
Ogólnie podsumowując:
- uwierzyłem w VP, chłopaki mają ambicje wygrać w końcu coś większego, do tego kurs 2.0 w meczu z Liquid to dla mnie value
- SK jak to SK, mocny zespół, z niesamowitą charyzmą i przygotowaniem taktycznych, umiejętności również nie brakuje, mimo wczorajszego zwycięstwa FaZe z fnatic, nie wierzyłem, że poradzą sobie z SK, a ich zwycięstwo z wczoraj to raczej kwestia słabej dyspozycji fnatic i samego olofa, który po powrocie nie gra na 100% swoich umiejętności
- mecz fnatic, początek słabo, ale jak to szwedzi biorą timeout i po przerwie wracają na swój tor i powoli zaczynają odrabiać stratę, ostatecznie wygrywając
- Flipside troszkę na wariata, chociaż Optic nie zachwyciło wczoraj z NiPem więc jakieś przesłanki miałem, dodatkowo pograłem ich z handicapem
Szkoda, że po fakcie dzisiaj, ale jutro postaram się coś dodać przed meczami. ;)
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Pierwszy i drugi dzień elegancko Virtus.pro 2/2
Na jutro widzę to tak..
Mecz: NiP vs FlipSid3 (best of 3)
Typ: NiP -1,5 mapy
Kurs: 1,74
Mecz: Liquid vs Mousesports (best of 3)
Typ: Mouz + 1,5 mapy
Kurs: 1,45
Mecz: Faze vs Fnatic (best of 3)
Typ: 2
Kurs: 1,23
Źródło: betsson
Niestety na betssonie nie ma meczu Astralis vs Dignitas. W tym meczu proponuję wam wygraną Dignitas. Dlaczego? Dlatego, że nie będzie grał Dupreeh - drugi obok Device&#39;a najlepszy gracz Astralis, a może nawet najlepszy.
Reszta meczów to po prostu różnica klas NiPu względem FlipSid3. Fnatic zawsze gdy przegrało pierwszy mecz w grupie to wygrywali cały turniej, doświadczenie po ich stronie i wszystkie inne walory(jak np. powrót Olofa), a Liquid to dla mnie mix (wygrana ze słabym nV - co jak co ale Devil to jakieś nieporozumienie), nie team.. Mouz solidne, u siebie na pewno bardziej zmotywowane więc nawet jeżeli nie wygrają to jedna mapa jest w ich zasięgu.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Co sądzicie jutro o meczu Astralis - Diginitas?
Raz, że Astralis bez Kjaerbye, to teraz wypadł Dupreeh.
Kursy 1.97 - 1.75 unibet
Ważne, że to BO3. Za Dupreeha zagra Zonic. Tutaj nie szaleją. Wprawdzie wygrali pierwszy pojedynek grupowy z Dignitas 16-12, ale na jednej ze swoich ulubionych map overpass.

NIP -1.5 mapy handicap @1.72 uni
Mieli ciężką grupę, bo z NaVi, ale przegrali nieznacznie. Po Optic przejechali się dość łatwo. Tutaj NIP powinien szybko ograć Flipside i zameldować się w PO.

edit. Widzę, że kolega szybciej napisał o ważnej informacji. ;)
edit2.
Już na unibet nie ma Astralis - Dignitas. ;x
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Astralis vs Dignitas Typ: Dignitas Kurs: kij wie jaki bo buki usunęły z oferty ⛔
Kurs zapewne coś ulokuje się koło 1.60-1.70. Fakt ładnie strzela Kariggan i Deivce, lecz nie zagra prawodobnie w tym meczu dupreeh, który obok device jest najlepszym zawodnikiem. Xyp9x zawodnik o słabszej formie niestety odstaje od reszty drużyny.. gla1ve strzela fajnie, ale co z tego, skoro nie ma zgrania z drużyną? Wydaję mi się, że zgranie Dignitas oraz jeśli dobrze zagrają, powinni się rozprawić z Astralis. Smutne, ale prawdziwe.
NiP vs FlipSid3
Typ: NiP -4.5 rundy Mapa 1 Kurs: 1.80
Typ: NiP -4.5 rundy Mapa 2 Kurs: 1.80
Typ: NiP 2-0 Kurs: 1.61
Pierwszą mapę zagrają wybraną przez Nich, więc myślę, że powinni bez problemu wygrać na swojej mapie te minimum 16-11. NiP nie ma słabej mapy - powiedzmy szczerze, dziś z NaVi grali na wysokim poziomie, Optic rozprawili z kwitkiem i mam nadzieję, że pogonią w szybkim rytmie drużynę FlipSid3.
Liquid vs Mousesports
Typ: Liquid -2.5 rundy Mapa 2 Kurs: 1.83
Typ: Liquid wygra Kurs: 1.57
Liquid będzie wybierało swoją mapę jako drugie, więc bez problemu powinni ugrać. Myszy nie prezentowały jakieś wielkiej gry przeciwko nV. Myślę, że swoją mapę Liquid wygra, a w meczu również. 2 mapa będzie wybierana przez myszy, także mogą coś tam naskrobać i w meczu mogą być 3 mapy.
Fnatic vs FaZe
Typ: Fnatic -3.5 rundy Mapa 2 Kurs: 1.72
Zagrają swoją mapę, FaZe podłamane, myślę, że będzie pogrom.. Czyżby Fnatic się obudziło? Zobaczymy...
 
D 12

dawid750s

Użytkownik



Linki do screenów tak dla przedstawienia swojej osoby, a co do jutrzejszych meczów to
NiP 2-0 //1.61 ,
Mousesports wygra jedną mapę//1.45. , i
Fnatic 2-0 // 2-0 //[1.90
 
D 1K

dapp

Użytkownik
Ja dzisiaj liczę na zacięte pojedynki, a dokładnie
Liquid - Mouz Powyżej 2,5 mapy @1,83
Ciężko wskazać zwycięzce, liczę, że każda drużyna urwie po swojej mapie, z jednej strony widzę przewagę po stronie Liquid, ale jak NiKo będzie strzelał to sam ugrywa mape dla Mouz, stąd mój wybór.
Fnatic - FaZe Powyżej 2,5 mapy @2,20
FaZe jest w stanie ugrać mapę w obecnej dyspozycji fnatic, jednak wchodzę mniejszą stawką, bo z fnatic to różnie bywa. Raczej fnatic jako faworyt bo raczej nie pozwolą na stratę statusu legendy, ale z tą dyspozycją olofa dla mnie zagadka?
Do tego pogram tak jak koledzy wyżej NiP 2-0 @1,66
Szwedzi powinni to ogarnąć gładko.
Dodatkowo, spróbuje jak będą już wiadome mapy pograć jakieś handicapy.
 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Pamiętajcie - W Cs&#39;ie nie gra sie na 2:0 ponieważ każda drużna może ugrać i urwać tą mapę. Przykład macie teraz flipside. Zmiażdżyli NIP.
 
D 12

dawid750s

Użytkownik
Dzisiejszy dzień oprócz meczu Fnatic to jakaś patologia.
Zaczynając od meczu Astralis - Dignitas; Astralis powinno wygrać swój mecz 2;0, przy wyniku bodajże 14-11 dla team device przegrywają sytuację 4v1 i po dogrywce przegrywają mapę.. Druga mapa łatwo wygrana dla Astralis i cache kompletna porażka MSL-a.
Drugiego meczu nie oglądałem, ale trochę w szoku, że mouz tak łatwo oddało dwie mapy, liczyłem na pełny pojedynek bo3 a tu szybkie 2-0..
Trzeci mecz; nip-flipside -&gt; WTF??? Ktoś mi wytłumaczy co tu się wydarzyło? Gdyby nie był to major czy też zwykły turniej lanowy to postawilbym cały majątek na to, że to był zwykły throw. Przed tym meczem uważałem Szwedów za potencjalnych finalistów, bo oglądając ich poprzednie mecze bo1 byłem zszokowany świetną formą i przygotowaniem taktycznym całej drużyny. Widziałem tu szybkie 2-0 dla faworytów a tu porażka na całej linii. Szok szok i jeszcze raz szok
Ostatni mecz ; Fnatic - Faze wszystko po mojej myśli, spodziewałem się tu łatwej wygranej fnatic. Poprzednie spotkanie między tymi drużynami to po prostu była wpadka szwedzkiego zespołu. 2-0 po ładnym kursie
-------

Jutro pewnie podam swoje typy na mecze drużyn zakwalifikowanych
Pozdrawiam
Edit ; pomyliłem kolejność w; drugi mecz był meczem trzecim i analogicznie trzeci drugim..
 
M 272

mientosek

Użytkownik
Co do meczu NiP - F3 to po prostu Ukraińcy zjedli Szwedów taktycznie. Powinni wygrać też Overpassa, ale w kluczowej rundzie Get Right pokazał klasę. Na Cache&#39;u to już nie było czego zbierać, kontrola mapy na najwyższym poziomie. WorldEdit i waylander mieli ponad 20 fragów po pierwszej połówce. NiP zagrał katastrofę i zasłużenie wracają do domu.
Dzisiaj lekkie AKO:
Virtus.Pro - Astralis 1 @1.25
SK - F3 1 @1.14
NaVi - Liquid 1 @1.36
Fnatic - Gambit 1 @1.14
AKO 2.19 Bet365


W pierwszym meczu Polacy spotykają się z Duńczykami. Astralis osłabione nieobecnością dwóch kluczowych grać. Wczoraj dali radę pokonać Dignitas, wciąż nie wiem jak to się stało, ale dzisiaj spotykają się z drużyną, która ma doświadczenie i takie osłabienia u Duńczyków wykorzysta z zimną krwią.
Tego meczu obawiam się chyba najbardziej, bo F3 zagrało wczoraj świetnie, ale SK to jest chyba w tej chwili najlepsza drużyna świata i powinni wygrać. FalleN robi tam świetną robotę.
Liquid wyeliminowało Mouz w drodze do tego ćwierćfinału. Grało w grupie właśnie z Virtusami i po ciężkim meczu przegrali, ale pozostawili po sobie moim zdaniem dobre wrażenie. Dzisiaj jednak spotykają się z drużyną, która nie powinna pozostawić im złudzeń. HiKo bez formy i w tym szczególnie upatruję wygraną NaVi. Guardian powinien ich tam wypunktować.
I ostatni mecz to starcie obrońców tytułu z Rosjanami. Gambit grywa ostatnio naprawdę fajnie. Dobre mecze na Eleague, gdzie potrafi wygrać mapę z Virtusami i tutaj wyszli z pierwszego miejsca ogrywając Astralis i CLG. Jednak dzisiaj grają z ekipą, która należy do absolutnego topu. Wrócił Olof, po statach wygląda na to, że coś tam strzela. Jest flusha, jest JW, jest zwycięstwo dla Szwedów.
Edit: Navi... Brak słów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom