>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ESL ONE Kolonia 2017

uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Z tego co mówił któryś z graczy VP na tym turnieju, to jest losowanie przed meczem kto ma pierwszego bana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
SK Gaming - Cloud 9 Cloud 9 @3.30 óni (mi się udało z rana po 4.0 na winmasters zagrać)
Na wstępie warto zaznaczyć, że mecz odbędzie się w systemie bo5, czyli nie zobaczymy tylko dwóch map z puli i na tym chciałbym się skupić. Obie drużyny nie przepadają za mapą Nuke i teraz pojawia się pytanie czy drużyny będą banować swoje najsłabsze czy najsilniejsze przeciwnika mapy. Myślę, że mimo wszystko c9 zbanuje Overpassa, gdyż nie jest to ich topowa mapa, i już z Navi było dużo problemów, a SK pokazało chociażby wczoraj jak mocni potrafią tam być, dlatego jestem niemal pewny że nie zobaczymy dziś Overpassa. Ze strony SK jestem również niemal pewny, że zobaczymy albo ban właśnie Nuke lub ewentualnie Mirage, mimo wszystko skłaniam się ku banowi Nuke&#39;a, bo chyba lepiej grać gdzieś obie drużyny grają dobrze niż obie słabo. Także prawdopodobnie zostanie Cache, Mirage, Train, Inferno, Cobblestone. Pisać o tym, która mapa jest na korzyść której drużyny jest błędem, gdyż ostatnimi dniami/tygodniami SK poprawiło chociażby Cacha a C9 Cbble. Oglądając obie drużyny w Kolonii odnoszę jedno wrażenie - SK Gaming poświęciło mnóstwo czasu na przygotowywanie taktyk, bo ta część rozgrywki jest wręcz perfekcyjna, i taktycznie prezentują się najlepiej na tym turnieju, z kolei C9 to dziesiątki dziesiątki godzin na szlifowaniu aima - ogromna forma nothinga i momentami odpalony jak nikt nigdy Shroud, a warto zaznaczyć że to Stewie jest playmakerem, do tego Skadoodle który również kręci niesamowite cyferki, (może prócz miraga z navi gdzie totalnie mu nie szło) jak dla mnie najlepsza forma ze wszystkich snajperów w Kolonii, pewny punkt drużyny, i autimatic odpowiedzialny za calle w drużynie pozostający w cieniu swojej drużyny ale tak to już na ogół bywa z IGLem. Wróciło C9, które konkurowało z europejskimi drużynami o trofea, c9 które jest (?) najlepszą amerykańską drużyną, jak za czasów gry z freakazoidem i seangarresem. Uważam, że jeśli tylko wszyscy pozostaną w tej formie, którą prezentowali na tym turnieju dotychczas, to będą w stanie wykraść zwycięstwo, wystarczy że oddadzą nie więcej map niż do tej pory - czyli 2. Ponadto wiadomo jak to wygląda sytuacja z SK - zawsze potrafią się podnieść po jakimś dołku i wrócić na szczyt, są po prostu topowym teamem, Chmura ma swoje lepsze i gorsze okresy, ale taką formę i momentum które uzyskali tutaj trzeba po prostu wykorzystać, bo druga okazja może się już nie nadarzyć.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
C9 z freakazoidem najlepsi? Mamy odmienne zdania, dla mnie on się tam nie sprawdził, tak jak potem we wszystkich innych drużynach.
Mapy są już znane:
1. SK removed Nuke
2. Cloud9 removed Overpass
3. SK picked Cobblestone
4. Cloud9 picked Train
5. SK picked Inferno
6. Cloud9 picked Mirage
7. Cache was left over
IMO SK to bierze, ale kurs niewarty grania. Mapy na których widziałbym przewage C9, są na końcu (mirage - bardzo często ich pierwszy pick, cache na którym SK radzi sobie różnie). Indywidualnie świetni na tym turnieju, ale SK nie ma w zwyczaju przegrywać finałów.
 
Do góry Bottom