>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euro 2012 oszustwo?

O 0

opson

Użytkownik
Żona zawarła 3 zakąłdy na euro .
Portugalia na meijscu 1-8 weszło.
Toress na miejscu 1-3 w ilości bramek weszło.
Fabregas na miejscu 1-3 w ilości bramek i wg fortuny nie weszło.
Zna ktoś regulamin fortuny na tyle , aby przedstawić mi sytuacje dalczego Fabregass niby nie wszedł skoro z 2ma bramkami jest na zbiorczym 2gim miejscu.
Pani w punkcie nie potrafiła mi tego logicznie wytłumaczyć.
Nie moga liczyć 6ciu ludzi z miejsca pierwszego jako miejsca 1-6 , bo byłoby to oszutwo , więc licza wszystkich 6ciu zawodników z 3ma bramkami jako kupony wygrane czyli wiadomo , że jako miejsce pierwsze, a pozostałe to co amba? Wygrana może nei jakaś tam wielka , ale zawsze 390 zł o które zamierzam sie kłucić i reklamować , ale wole spytać czy może ktoś miał coś podobnego i wie o co chodzi.
Wg oficjalnego rankingu jest 6ciu graczy na miejscu 1wszym , iluś tam na 2gim z 2ma bramkami i cała reszta na 3cim z jednym trafiem. Więc dlaczego niby w fortunie tak nie jest.
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Wytłumacze to logicznie:
Miejscu pierwszemu przypadło aż 6 piłkarzy(Alan Dzagojew, Cristiano Ronaldo, Mario Balotelli, Mario Mandżukić, Mario Gomez i Fernando Torres) i oni(niestety) będą wyżej niż Fabregas bo strzelili 3 bramki.To ewenement że aż 6 na jednym miejscu ale tak jest.
Powiedz mi dlaczego Fabregas miałby wskoczyć w pierwszą trójke zdobywając jedego gola mniej?To by było niesprawiedliwe,więc jak mu podliczą gole,asysty,minuty na boisku to może będzie 10(bo 6 jest na pierwszym)
Myśle że rozumiesz
 
O 0

opson

Użytkownik
Dlaczego minuty , asysty itp itd. Zakład dotyczył ilości zdobytych bramek , a nie reszty statystyk. 6ciu jest na miejscu pierwszym razem , bo zdobyli bramek 3 . Sa razem na miejscu nr 1, a więc kto jest na drugim i 3cim? Skoro zakąłd dotyczy ilości zdobytych bramek to z jakiej racji miałybybyć brane pod uwagę inne statystyki. I jeżeli by tak było wtedy 3ech z tych 6ciu musiało by byc kuponami przegranymi , bo grali mniej mieli mniej asyst itp itd. Wszystkich 6ciu fortuna uznaje za miejsce pierwsze i wypłaca za nich wygrane . Dlaczego więc nie uznaje miejsca drugiego i trzeciego. Poprostu zawodników ne miejscu 2-3 nie ma . Myślę , że zrozumiesz, że jest 6ciu pierwszych , ale nie ma 2-3 -4 -5 , więc chyba coś nie halo.
 
galaktyczny 7

galaktyczny

Użytkownik
Nie masz racji. Fabregas nie jest w trójce najlepszych strzelców na tym Euro bo wyprzeda go 6 zawodników. Nie ma znaczenia, że zajmują razem pierwsze miejsce. Tak by wychodziło, że Błaszczykowski jest też w top 3. Bo Ci z 3 bramkami 1, Ci z 2 bramkami miejsce 2 i Ci z jedną na trzecim.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Ci co zdobyli 2gole są klasyfikowani na miejscu 7exequo.
Tak jest zawsze i wszędzie, jak 1miejsce zajmie np4 zawodników to są oni klasyfikowani na tej samej pozycji ale zabierają 4miejsca, a następnym miejscem jest pozycja 5.
Zdarzały się np takie sytuacje na olimpiadzie że np były 2złota na podium i brąz, a srebra nie było
 
O 0

opson

Użytkownik
Ale skoro Fabregas jest 7dmy powiedzmy to kto jest choćby 6ty? I w jaki sposób jest to policzone. Punkt regulaminu mówi , że kurs jest dzielony przez pół jeżeli kilku zajmuje jedno miejsce, ale nic nie ma , aby sie to miejsce miało przesunąć.MOżna nazwać zakład , że jest w trójce najlepszych strzelców , albo , że zajmie miejsce 1-3. Skoro 6ciu zajmuje miejsce pierwsze to co z drugim. Może nielogicznie , ale w więlu sportach nawet powiem , że nei znam takiego , aby tak nie było jeżeli ktoś zajmuje miejsce na podium razem z kimś to i tak jest np 2och ze złotym medalem , a potem i tak gość na 2im i 3cim.
Na każdym turnieju takim jak euro czy ms w 3ce czy piątce graczy jest kilku graczy z tyloma samymi trafieniami. To wcal nie jest ewenement to normalna klej rzeczy.
zerknijcie an wiki euro 2008 2004 ms 2010 2006 linkow nie moge wkleic
dalej nie ma sensu szukać. Więc skoro z założenia gole mają być liczone tak jak mówisz , ze gracz/gracze ktorzy zdobeda najwiecej goli czy gora -1 do lidera są ponad graczami co zdobędą -2 i to o wiele pozycji , to przyjmowanie zakładu miejsca 1-5 jest oszustwem. Bo praktyczie nieralne jest , aby ktoś zajoł miejsce 5te w tym toku rozumowania. Nawet miejsca 1-3 są mocno naciągane , bo miejsce 3cie jest prawie znikome do trafienia .Powienien być zakład w stylu krol strzelców , a potem bramki -1 i -2 do króla ,a nei miejsca 1-3 . W tym turnieju pdało nieiwle bramek bo max to 3 , więc wg mojego toku rozumowania każdy zawrty kupon powienien być wygrany , oprócz jedengo zawodnika który nie strzleił nic z tych co byli dostępni, dlatego jak mniemam tak to wygląda. Ja rozumiem tok rozumowania ludzi którzy odpisują , tylko w tym toku jest luka. Proste pytanie kto zajoł miejsce 2-3-4-5 w ilości zodytych bramek i dlaczego. Byo 6ciu 3 bramkowcow i wszyscy są wygrani jezeli o zakaldy , wiec to wyklucza opcje ze w pokrętny sposob fortuna ulozyla tych wg kolejnosci 1-6 , bo wtedy ktorys musialby nie wejsc komus.
 
K 26

krom

Użytkownik
Cała 6 graczy z 3 bramkami zajęła miejsca 1-6. Jakby iść Twoim tokiem rozumowania to każdy kto nie strzelił bramki na Euro zajął 4 miejsce w klasyfikacji strzelców. Albo wszystkie drużyny, które odpadły w ćwierćfinale zajęły 4 miejsce, bo przecież i Niemcy i Portugalia zajęły 3 miejsce. Przecież to paranoja.
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
@Opson wczoraj może nie do końca wytłumaczyłem:
Tych 6 zawodników którzy zdobyli 3 gole zajeło miejsca od 1-6,a które zajmą będzie podliczane na podstawie goli,asyst i minut na boisku(im krócej tym lepiej).
Ci co strzelili 2 bramki zajmą miejsca od 7-15(jest ich 9) i też będzie to podliczane na podstawie bramek,asyst,minut na boisku.Analogicznie będzie też z tymi co strzelili jeden gol.
Teraz widzisz że niełatwo jest wytypować nawet strzelców,to było by nielogiczne gdyby Ci z:
3 golami byli na 1 miejscu
2 golami na 2 miejscu
1 golem na 3 miejscu
0 goli na 4 miejscu
Szkoda prawie 4 stówek ale buk ma niestety racje ????
 
O 0

opson

Użytkownik
@Opson wczoraj może nie do końca wytłumaczyłem:
Tych 6 zawodników którzy zdobyli 3 gole zajeło miejsca od 1-6,a które zajmą będzie podliczane na podstawie goli,asyst i minut na boisku(im krócej tym lepiej).
Ci co strzelili 2 bramki zajmą miejsca od 7-15(jest ich 9) i też będzie to podliczane na podstawie bramek,asyst,minut na boisku.Analogicznie będzie też z tymi co strzelili jeden gol.
Teraz widzisz że niełatwo jest wytypować nawet strzelców,to było by nielogiczne gdyby Ci z:
3 golami byli na 1 miejscu
2 golami na 2 miejscu
1 golem na 3 miejscu
0 goli na 4 miejscu
Szkoda prawie 4 stówek ale buk ma niestety racje ????
Napisałem i tak reklamacje najwyzej nie uwzględnią . Ale co do miejsc jakie zajeli strzelcy , to w typowaniu był zaklad o ilość bramek i nie mogą ukladać rankingu na podstawie asyst itp , bo nie takich opcji dotyczył zakład.
 
Do góry Bottom