>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euro 2016 Francja (Grupy)

candida 45

candida

Użytkownik
Hmm, widzę wiele opinii, że mamy stosunkowo łatwą grupę. Nie mogę się zgodzić
Jeżeli ta grupa nie jest łatwa, to która jest? Należysz do grona osób, które krzyczą przed każdym meczem, że w Europie nie ma już słabych drużyn? Najpierw Euro u siebie, najsłabsza grupa w historii ME, teraz rozszerzenie samych ME do 24 drużyn - szczęście uśmiecha się do tego pokolenia polskich piłkarzy raz po raz, nie wiem co Platini może zrobić dla nas więcej - może wprowadzi pomysł, aby przed eliminacjami jedna drużyna była losowana do Finału ME i pewnie znowu do naszych szczęście się uśmiechnie, tylko co z tego skoro do nas przyjeżdża kto chce i wygrywa z nami jak chce?

Oglądałem mecz ze znajomymi, i komentowaliśmy ten mecz jak stare dziady - ten źle zagrał, tamten za późno wystartował, jeszcze inny nie strzelił - łatwiej szukać pozytywów u naszych polityków niż piłkarzy. Moja i nie tylko moja cierpliwość do tego towarzystwa się kończy - ktoś pisał, żeby ich dopingować - za co? Za to że im się nie chce, że nie potrafią, nie wiedzą jak grać? Nie każdy kibic działa charytatywnie - za to każdy chciałby być na miejscu tych piłkarzy i dać z siebie wszystko.

W dzisiejszym spotkaniu kilku piłkarzy grało, inni pozorowali grę. Ale tylko jedna drużyna miała generała prawdziwego kapitana, który miał posłuch u reszty i potrafił jednym spojrzeniem wykrzesać siły u kolegów. Brawo dla Pana Browna.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
No cóż, mecz ze Szkocją po raz kolejny zweryfikował jak słabi jesteśmy. Z drużyną pokroju Szkotów nie mamy prawa przegrywać u siebie, a na pewno nie w takim stylu. Przecież ta drużyna nie potrafi wykonać 4-5 podań na połowie przeciwnika, przegrane pojedynki w powietrzu raz po raz, a my dalej szukamy gry skrzydłami i wrzucanie piłek w pole karne. Obraz nędzy i rozpaczy. Szkoci nie grali nic wielkiego, ot taka piłka na średnim poziomie, ale przy naszej grze to wystarczyło. Nie ma szans na miejsce w pierwszej trójce tej grupy z taką grą.
Pisaliście już wcześniej o selekcjonerach. To jest to co zawsze wiedziałem. Nieważne jak wielkie sukcesy ma trener w polskiej ekstraklasie, może nawet wygrać sezon bez ani jednej porażki, to nie jest poziom europejski. Po prostu nie. I tu od lat konsekwentnie bijemy głową w mur, Smuda, Fornalik, Nawałka. wszyscy po jednych pieniądzach, wszyscy tak samo przeciętni. Bez pomysłu na grę, styl, rozwiązania taktyczne. Pozwolę sobie wrócić do epoki Leo Benhakera. Pewnie jeszcze wielu z was go pamięta. Dla mnie facet był wzorem, solidny trener na europejskim poziomie i z miernej zbieraniny kopaczy z Mariuszem Lewandowskim, Krzynkówkiem i Smolarkiem na czele tłukł Portugalię i Belgię w eliminacjach do Euro 2008. Nam potrzeba konkretnego trenera, inaczej &quot;trio z borusii&quot; nie pomoże. Może niezbyt dobry przykład, ale do mnie trafia: Czarnogóra. Drużyna bez absolutnie żadnych gwiazd poza Vucinicem, ale po ich grze widać, że mają pomysł, chęć do grania i jasny cel. A, umiejętności piłkarskie na pewno nie większe niż nasza reprezentacja.
Jeżeli ta grupa nie jest łatwa, to która jest? Należysz do grona osób, które krzyczą przed każdym meczem, że w Europie nie ma już słabych drużyn?
Nie, absolutnie nie. Mnie również śmieszy takie gadanie ???? Są słabi, starczy spojrzeć na naszą reprezentację, optymizm ze mnie wczoraj baaardzo uleciał. Zawsze sobie powtarzam, że już ich więcej nie oglądam..
 
walt 33

walt

Użytkownik
Chciałbym dodać, że przykładowo Smuda który jak widać był złym selekcjonerem i nie sprawdził się w tej roli to wrócił teraz do krakowskiej Wisły i co..? Sprowadził takich graczy jak Brożkowie, Dudkę, teraz Stilicia. Najlepsze jest w tym wszystkim to, że taki skład złożony z takich graczy jest faworytem do zajęcia 1/2 miejsca w naszej Ekstraklasie. To jest dość zabawne a zarazem żałosne wg mnie ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Gibraltar - Polska 0-4
11 października 2014 (20.45): Polska - Niemcy 0-2
14 października 2014 (20.45): Polska - Szkocja 0-1
14 listopada 2014 (18.00): Gruzja - Polska 1-3
29 marca 2015 (20.45) Irlandia - Polska 1-0
13 czerwca 2015 (18.00): Polska - Gruzja 2-0
4 września 2015 (20.45): Niemcy - Polska 4-0
7 września 2015 (20.45): Polska - Gibraltar 8-0
8 października 2015 (20.45): Szkocja - Polska 1-0
11 października 2015 (20.45): Polska - Irlandia 1-1
Tak ja to widzę Nie mamy najmniejszych szans na awans powód jest jeden dalej potrafimy grać tylko jedną połowę słuchać trenera tylko 45 minut póżniej każdy graj swoje ciągnie wóżek każdy w swoją strone budowanie zespołu zaczyna się od obrony a obronę mamy dziurawą jak ser szwajcarski a nawet gorzej więc o czym mu tu marzymy??
13-punktów nie da nam awansu zajmiemy czwarte miejsce i nie awansujemy zwolnią nawałkę i tyle z tego będzie. Bramki 18-11! Tak to z pewnoscią będzie wyglądać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Jak teraz nie awansują na Euro to powinni wziąśc moim zdaniem jakiegoś trenera z zagranicy i tyle a nie znów z Polskiej Ligi bo kogo? może Rumaka:roll:
Jak był Leo to dobrze grali poukładał ich taktycznie itd pózniej juz sie rozsypało ale taki wynik z Portugalią 2:1 chyba każdy będzie pamiętał teraz z Portugalią to pewnie by się skończyło z 4:0 minimum ???? .
A wracając do grupy to moim zdaniem zajmą 3 msc za Niemcami i Szkotami . ???? )
 
F 0

fairplay

Użytkownik
Jak teraz nie awansują na Euro to powinni wziąśc moim zdaniem jakiegoś trenera z zagranicy i tyle
Święte słowa... przecież Leo dobrze się sprawdził w roli trenera.

No, ale powinniśmy wyjść z tej grupy mimo wszystko.
 
nhieuquadi 0

nhieuquadi

Użytkownik
Według mojej opinii, Polska jest jednym z łatwiejszych grup, wiesz, że będziesz musiał walczyć od początku, ale mam nadzieję, że tym razem będzie sukces.
Interesującą grupę w Hiszpanii, na Słowacji i Ukrainie, w pozostałych faworytów do przewidzenia.
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Szczerzę mówiąc to mam wątpliwości czy Polska łatwo zdobędzie te 6 pkt z Gibraltarem...
Jeśli będziemy ciągle grali wszystko na Lewego to nie mamy szans na 2 miejsce ????
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Odkurzam. Wie ktoś może czy jakikolwiek bukmacher ma już wystawione mecze przypadające na pierwszą kolejkę (tj. 7-9 września)? Pytam bo chciałbym przejrzeć kursy na te spotkania.
 
Do góry Bottom