>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euro Cup 2013/2014

Status
Zamknięty.
dani222 144

dani222

Użytkownik
Alba - Valencia over 155 pkt. 1.70 fortuna ⛔ 151 pkt, 78-73(33-36)
Valencia broni 32 pkt przewagi. Jeśli chodzi o własną ligę: to 2-3 siła Endesa, ofensywna drużyna, statystycznie w 11 meczach wyjazdowych zdobywa śr. ponad 83 pkt ale i sporo traci także ze słabymi zespołami, spotkań nie będę przywoływał. W tym sezonie w Euro cup na wyjezdzie tylko zwycięstw 3/9 :
Paris Levallois 68-85
Ol. Lublana 67-64
Asvel 79-76
Ulm 92-84
Varese 62-94
Unics 82-75
Stelmet 82-77
Oostende 64-84
Khimky 97-82
Choć na wyjazdach nie oszczędzają tak graczy to potrafią przegrywać z zespołami które leją bardzo wysoko w domu, np. Stelmet...
---
Alba w lidze niemieckiej także 2-3 siła, z czołowymi zespołami w domu:
Bayern 94-74
Ulm 102-74
Oldenburg 89-65
Bamberg 70-58
W Euro cup w tym sezonie w domu niepokonani, zwycięstw 9/9 :
Saragossa 71-68
Dunkierka 70-59
Bonn 76-61
Virtus Roma 84-81
M.Hainaut 81-46
Strasbourg 72-70
Khimik 87-71
Radnicki 92-83
Sassari 96-93
---
To Alba jest tutaj faworytem, im bardziej będzie się chciało, są bardzo mocni u siebie i chcą pozostać niepokonani, zrewanżować sie po wysokiej porażce w Hiszpanii i pokazac formę przed kolejnym meczem tj. pólfinałem pucharu Niemiec z Bambergiem. Oba zespoły w pełnych składach. Takie mecze w pucharach gdzie sprawa jest już rozstrzygnięta w większości przypadków są overowe, przy lużniejszej obronie pada kosz za kosz.
----------------------------------------------------
Pokazałem siły zespołow ale zaproponowałem punkty...
To spotkanie dalej utwierdza powyższe zestawienie bowiem Alba jest bardzo mocna u siebie 10/10 win w Euro cup, Valencia znowu nie oszczędzała pierwszego składu. Zabrakło trochę punktów, może gdyby pewna skuteczność np. za 1 była lepsza. Statystyki :
2 pkt 74,2% - 50%
3 pkt 27,8% - 23,5%
1 pkt 65,4% - 89,3%
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
N. Novgorod - Hapoel 1.67 3/10 willhill ✅
W pierwszym meczu +3 dla Hapoelu co bylo troche zaskoczeniem bo Hapoel w domu wydaje sie bardzo mocny a Ruscy sporo na wyjazdach traca. Teraz u siebie Novogrod jest wiec sporym faworytem, tym bardziej, ze Hapoel gral ostatnio praktycznie w siodemke, w tym Wirght 1/7 z gry i Duncan 1/5 za dwa. Eliahu bez puntu wiec widac, ze maja problem z atakiem. Co prawda Josh te 12 oczek dorzucil ale jesli Parakhouski nie zagra jak w 1. meczu czyli 8/10 z gry, a za trzy caly zespol mial 7/12 !!! no to bedzie im ciezko.
Nonogrod w pelnym zestawieniu wyglada dosc dobrze. W piatce: Thompson, Rochestie Brezec, Panin i Antonov. Z ławki: Khvostov, Korobkov, Baburin i Ivlev. Nie sa to wielkie nazwiska ale zespol bardzo solidny. Szersza lawka, wieksza rotacja, wlasna hala i dobry pierwszy mecz gdzie przegrali 78-81. Na 1-3 tu i tu mocni zawodnicy, obawiam sie tylko o sytuacje pod koszem. Kurs niespodziewanie rosnie na NN wiec 3/10.
Akurat w Jerozolimie deska po 33 zbiorki, 3 w ataku NN a 11 Hapoel wiec teoretycznie nie powinno tu byc klopotow. Jeszcze wracajac do wyniku pierwszego meczu to z tego co wyczytalam to trojka Halperina zdecydowala wogole o tym, ze Hapoel wygral bo bylo 78-78 i ostatnie sekundy takze slaby wystep Zydow, czy na wyjezdzie spisza sie lepiej? Watpliwe.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Novgorod po pierwszej kwarcie wziął się ostro do roboty i z gości nie było co zbierać już potem.Trzeba podkreślić bardzo dobrą skuteczność w rzutach za 3 w drugiej i trzeciej kwarcie gospodarzy (9z10 trafionych w całym spotkaniu)co pozwoliło wyrobić przewagę Rosjanom.Bo ekipie przyjezdnych spodziewałem się trochę więcej,zwłaszcz bo ostatnim meczu z Maccabi ale Novgorod po raz kolejny pokazał,że u siebie jest bardzo mocny.

Mecz Crveny z Budivelnikiem oglądałem niemal cały i w oczy raziła skuteczność i nieporadność po obu stronach.Crvena na farcie doprowadziła do dogrywki (wygrali 3 punktami) w której okazała się lepsza 16:10.Serbom jednak przyszłośc dobrej nie wróże,bo z Unicsem,Valencią czy Novgorodem powinni lajtowo przegrać z tak fatalną grą ;) Szkoda mi gości bo przez cały mecz dzielnie bronili przewagi 3 punkcików by ostatecznie odpaść po dogrywce.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


FINAL EURO CUP: Valencia - Unics Kazan


Valencia
1.47 4/10 Marathon✅
Valencia -5.5 1.90 1/10 Bet365✅
Final, dwie najlepsze druzyny w rozgrywkach EuroCup zmierza sie w finale i niestety ktos wpadl na pomysl aby to rozegrac systemem dom-wyjazd. No trudno. Oba zespoly na wyjazdach prezentuja sie duzo gorzej niz u siebie. Kazan przegral wysoko nawet z Red Starem i musieli sie mocno bic o awans u siebie. Przecietnie Unics gral np. w Zielonej Gorze czy w Belgii. We wlasnje hali to zupelnie inny zespol. Valencia wyglada troche podobie, rowniez slaby mecz z Zielonka, rowniez w domu wygrywaja a poza hala klopoty. Potencjal Valencii ciut wiekszy ale to sa naprawde dwa najlepsze zespoly EuroCup wiec nie ma w tym finale zadnego przypadku. Jakby to byl jeden mecz to bym dala handi w kierunku Ruskich. Jesli jednak gramy dom-wyjazd to zdecydowanie w pierwszym meczu widze faowryta po stronie Hiszpanow. Jesli Kazan nie przegra wysoko to powalcza u siebie i moga byc wielkie emocje. Cos czuje jednak, ze pierwszy mecz znow moze ustawic rywalizacje. Troche nie rozumiem ostawy Kazania bo trenera maja wybitnego ale troche ograniczony jednak potencjal w ataku. Niby ma kto rzucac ale rywale to przeciez nie manekiny tylko mocna obrona powstrzymuja ataku Kazania. Unics czesot musi rzucac na sile na koniec akcji. Trener Valencii to rowniez wybitny fachowiec takze mamy tutaj pojedynek dwoch znakomitych trenerow, ktroym wroze wielka przyszlosc w jeszcze lepszych klubach.
W walce o final bylo tak:
Kazan - Red Star 52-63 (wyjazd) / 84-67 (dom)
Valencia - Novogrod 84-75 (dom) / 79-53 (wyjazd)

Wczesniej Unics rywalizowal z TED i Nymburkiem. Hiszpanie pokonali Khimky i Albe. Brak jakiejs wielkiej stabilnosci. Jedne mecze super, drugie slabe. Pokonali Khimky +16 a potem przegrali -14. Alba juz solidnie rozbita ale tylko w domu. Z Novogrodem lepsze mecze ale co to za rywal... Kazan wczesniejsze rundy solidne, z Red Starem spore klopoty.
Valencia miala nawet klopoty z awansem. W drugiej czesci rywalizacji w grupie &quot;O&quot; zajeli drugie miejsce z bilansem 3-3. Identyczny bilans miala Ostenda. Kazan byl w tej samej grupie i wygral ja z bilansem 5-1. Teraz to ma mniejsze znaczenie ale warto o tym wspomniec. W tych meczach bylo tak:

Kazan - Valencia 82-75
Valencia - Kazan 73-76

Takze to daje do myslenia ale trzeba wziac pod uwage, ze to byl gorszy okres druzyny Perasovica, ponadto Valencia ma bardzo trudne mecze w lidze. To byl trudny czas dla nich a teraz wygladaja lepiej. Mysle ze pierwsze spotkanie wygra Valencia a calosc rozstrzygnie sie w rewanzu. Nie da sie calego sezonu rozegrac idealnie i regularnie. Aly kryzys minal na pewno. No to jeszcze sklady.
Unics Kazan:
Zizis
Goudelock
Eidson
Veremeenko
Kaimakoglu
ławka: McKee 1/2, Kubranov 3, Harandy 4, no i Sokolov ostatnio jeszcze gral. Ja nie sledze w ostatnim czasie dokladnie lig bo malo gram euro kosza wiec nie wiem czemu nie ma pozostalych graczy, zapewne jakies kotnuzje roszady prosze mi wybaczyc ale nie mam teraz czas na dokladnie szukanie, to sa dane z ostatniego meczu z RSB.
Valencia:
Van Rossom/Lafayette
Ribas/Martinez
Sato/Lucic
Doelman/Augilar
Dubjevic/Trigueiro
Tu jest szerszy sklad, moze bez wielkich gwiazd chociaz duet Doelman &amp; Dubjevic robi wrazenie. Rzucac potrafia niscy, sa rowniez specjalisci od twardej obrony. Dobry sklad, zbalansowany, budowana druzyna z sensem. To powinno pzyniesc wreszcie sukces.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom