>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euro Cup 2014/2015

Status
Zamknięty.
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
VEF RYGA-UNION OLIMPIJA over 150 1,85@ 3/10 ✅ 74:83
Ryga ostatnio w meczu ligowym z Saratov wygrała na wyjeździe 83-98 a w Eurocupie ulegli na wyjeździe w Turcji Besiktasowi 88-71 widać,że Łotysze potrafią rzucać swoje a najlepszym strzelcem tej ekipy jest bez wątpienia Amerykanin Gerald Robinson. Na przeciwko dzisiaj staje ekipa dużo rzucająca którą już wcześniej opisywała Roxx i ja się pod tym jak najbardziej podpisuje:)myślę,że dzisiaj tą nie za wysoką linię jak na te drużyny obie ekipy pokryją:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
thejet 2K

thejet

Użytkownik
12/11/2014 18:00 CET
Lokomotiv Kuban - Pinar Karsiyaka over 151
1.97 (Pinnacle)
5/10
Lokomotiv w EuroCup miał kilka spotkań bez podstawowego PG - Malcolma Delaneya. Z nim Kubań jest lepszy w ataku. To drużyna bardzo silna w ataku z wieloma utalentowanymi koszykarzami do rzucania - Derrick Brown, Anthony Randolph, Simon czy Delaney. Pinar to drużyna zbudowana na zawodnikach z USA i słabych Turkach.
Myślę, że cały mecz będzie prowadzić Lokomotiv, a zawodnicy USA grający dla Pinaru będą próbować szybkich akcji i rzutów.
12/11/2014 19:00 CET
Stelmet Zielona Gora - Ventspils under 151
1.96 (Pinnacle)
5/10
Stelmet z nowym trenerem - Saso Filipovskim. Ten trener lubi wolne tempo z ustawianymi akcjami. Myślę, że Stelmet będzie miał nowy styl z wolnymi akcjami i zdecydowanie mocniejszym nakładem na defensywę. Większość zawodników grających dla Zielonej Góry jest bez formy i ma problemy z trafianiem rzutów z czystych pozycji.
Ventspils to również słaba drużyna. Nie sądzę, aby rzucili w tym spotkaniu +75 punktów.
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka EuroCup Women
Godzina: 20:00
Spotkanie: Villeneuvelle Metropole - Udominate Umea
Typ: Villeneuvelle Metropole (-8,5)
kurs:1.75 ✅✅✅
Bukmacher:Bwin

Na dzisiaj spotkanie 2 kolejki koszykarskiego EuroCup Kobiet pomiędzy francuskim Villeneuvelle Metropole, a szwedzkim zespołem Udominate Umea. Zdecydowanymi faworytkami tego spotkania są Francuzki, a kursy na wygraną tych zawodniczek spadają już na łeb na szyję. Grupa w której grają te zespoły to jedyna 3 zespołowa grupa, a w pierwszym spotkaniu sprzed tygodnia szwedzki zespół Udominate Umea wygrał u siebie z Gyor Foton 72:58, jednak zespół węgierski to najsłabsza ekipa w tym gronie dlatego też tej wygranej nie biorę nawet pod uwagę i pomiędzy dzisiejszymi rywalkami powinien się odbyć pojedynek o pierwsze miejsce. Koszykarki francuskie w tamtym sezonie już pokazały klasę docierając aż do półfinału EuroCup gdzie przegrały dopiero w półfinale z późniejszymi zwyciężczyniami z Dynama Moskwa. W tym sezonie zespół Villeneuvelle Metropole wydaje się jeszcze silniejszy co potwierdza w ostatnim czasie w lidze, o ile początek sezonu zawodniczki tej drużyny miały słaby przegrywając dwa pierwsze wyjazdowe ligi francuskiej to później już z tygodnia na tydzień grały coraz lepiej. Ostatnie dwa spotkania tylko potwierdziły, że forma tego zespołu rośnie, 1 listopada Villeneuvelle wygrały z Bourges 76:72 (drużyną uznawana za zespołami z Turcji i rosyjskim Ekaterinburgiem za faworytki kobiecej Ligi Mistrzów) i na wyjeździe z mocnym zespołem aspirującym do tytułu mistrza kraju Lattes Montpellier aż 82:63. Myślę, że w dzisiejszym spotkaniu zespół szwedzki, który co prawda na swoim podwórku nie ma sobie równych nie będzie miał kompletnych szans i przegra zdecydowanie., Zachęcam do typowania tego spotkania w miarę szybko, bo warto a kursy spadają z minuty na minutę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
luxik23 191

luxik23

Użytkownik
Eurocup Kobiet
Gyor-Lille
Typ: Lille -9.5 @ 1.91 bwin
Spotkanie średniaka z Węgier,który w moim odczuciu nie do końca poważnie podchodzi do tego pucharu z mocnym Lille. Moim zdaniem zwycięzca może być tylko jeden-Francuzki. W tym sezonie pokonały już na ligowym parkiecie kilka solidnych drużyn (Lattes,Bourges). Oba zespoły w 1 kolejce zagrały z z szwedzkim Umea z tym,że Francuzki rozbiły je 85-59 a Gyor przegrał 72-58.
Dzisiejsza linia na Lille jest spokojnie do pokrycia i ją serdecznie polecam !
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
co do typu wyżej, to sugerowanie się jednym meczem uważam za nieco niepoważne, Gyor to niezła ekipa, u siebie Węgierki zawsze są niebezpieczne, jak zacząć coś typować w EuroCup z ich udziałem to właśnie po tym meczu.
ode mnie:
18:30 PEAC-Pecs(-24,5pkt) - Young Cats 1 1.85 Bwin

Na dziś spotkanie EuroCup kobiet pomiędzy Węgierskim PEAC-Pecs a Belgijskimi Young Cats.

Gospodynie nie mają jakiegoś super sezonu, ale to bardzo solidny zespół. W rodzimej lidze mają na koncie 3 zwycięstwa i 2 porażki, bilans może nie jest najlepszy ale potrafią powalczyć z każdym, ot choćby ostatnia porażka po dogrywce z Sopronem. W EuroCup po wysokiej porażce z Wasserburg potrafiły się odbudować i pokonały tydzień temu Nantes u siebie.

Natomiast Belgijski zespół na co dzień grywa w dużo słabszej lidze a występy na arenie międzynarodowej to zdecydowanie za wysokie progi. Potrafiły chwilę trzymać wynik z Nantes ale oczywiście im dłużej trwało spotkanie tym bardziej rywalki im odjeżdżały, ostatecznie stanęło na 35 punktach. Natomiast Niemki rozbiły je już na początku, potem w ogóle się nie wysilały a i tak wygrały 48 punktami. Dysponują bardzo wąskim składem, a do tego po prostu są wyraźnie słabsze.

Teraz mamy w kilku bukach jeszcze linię 24,5 i to w meczu wyjazdowym z Węgierkami, które zwłaszcza u siebie bywają groźne, warto zagrać ten typ, bo linia zaczyna rosnąć, co dla mnie jest zrozumiałe, powinna być dużo wyższa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
luxik23 191

luxik23

Użytkownik
Stelmet Zielona Góra-PAOK
Typ: PAOK @ 1.75 WilliamHill
Kolejne spotkanie Stelmetu w Eurocup i według mnie kolejna przegrana.
Gra Stelmetu nie wygląda dobrze ostatni mecz ligowy tego przykładem, owszem wygrali z Sopotem ale dopiero w Q4 podgonili wynik. W Eurocup mają bilans 0-6 ???? Jest to drugie spotkanie tych drużyn w Grecji Stelmet dostał srogie lanie 85-66. Uważam,że to spotkanie również wygrają Grecy może nie tak wyraźnie jak w domu. Kurs solidny więc próbujemy !
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykówka Eurocup
25.11 19:00
Zielona Góra - PAOK
typ: 2/2
2,35
Bet365
Analiza
Dziś 7 kolejka Eurocupu, wicemistrz Polski z Zielonej Góry zagra na wlasnym parkiecie z Greckim, Paokiem. W pierwszym spotkaniu, w Grecji zdecydowanie zwyciezyli gospodarze, roznica az 19 punktów. Dziś nie spodziewam się aż takiej dominacji Greków, powinni jednak oni spokojnie zwyciezyc w tym spotkaniu, a juz pisze dlaczego. Zespol z Zielonej Gory jest w przebudowie, przyszedl nowy trener, po slabym poczatku sezonu, jednakze w zespole nie wszystko wyglada tak jak powinno. Co prawda Stelmet zaczal wygrywac lecz jest daleki od swojej optymalnej formy, pokonali oni Szczecin i Anwil zaledwie trzema punktami, a to zespoly co najwyzej srednie nawet jak na nasza lige, PAOK to o conajmniej klase lepszy rywal, co pokazał choćby w Grecji. Stelmet nie ma juz szans na awans z tej grupy po szeciu porazkach, a wiec i motywacja bedzie na pewno mniejsza, Stelmet powinien skupic sie raczej na rozgrywkach ligowych. Sadze, wiec ze nie bedzie tutaj niespodzianki i Grecy pewnie wygraja to spotkanie, od poczatku go kontrolujac.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Nie zgadzam sie zupełnie, rękę Filipovskiego zobaczymy co prawda nie od razu ale z meczu na mecz będzie lepiej.Druga połowa z sopotem pokazała że zawodnicy mają jaja i stać ich na to by pokazać w pełni swoje umiejętność.
Dzisiaj mecz z rywalem z którym w pierwszym spotkaniu było lanie, co to oznacza? oznacza zajebistą motywacje u graczy stelmetu, to już nie chodzi tylko o pierwszy mecz ale wielką chęć na pierwszą wygraną w grupie.Bez sensu jest takie granie sugerując sie pierwszym meczem.PAOK to tak naprawdę średniaki i przez indolencje rywali w grupie są tak wysoko.Stelmet z Kubaniem w ostatnim spotkaniu pokazał sie już z lepszej strony, dzisiaj liczę na przełamanie w pucharze europy i pewną wygraną pod wodzą filipovskiego.
Stelmet(-1.5) 2.36 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
A 54

acard2004

Użytkownik
Motywacja jest zdecydowanie po stronie Polaków, którzy będą chcieli jak mężczyźni żegnać się z rozgrywkami. Sport to walka, także kwestia sportowej złości, zmiany trenera (który już zdążył nieco poukładać ekipę), właśnie motywacji (której komu jak komu, ale Saso nie powinno brakować) i chęci udowodnienia, że coś znaczą mimo wstydliwego bilansu to powinny być decydujące elementy w starciu z Grekami.
Stelmet 2.3 Bet365 ✅
Stelmet -5,5 3.58 Bet365 ✅
Myślę, że to zdecydowanie lepsze typy, niż ryzyko, że zarówno do połowy jak i na koniec na prowadzeniu będą goście. Stelmet ma po prostu coś do udowodnienia. Podpisuje się po komentarzem jaimeq.
edit: mecz koszmarny do oglądania, tylu głupich i bezsensownych fauli dawno nie oglądałem
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
R 22

romek36

Użytkownik
TYlko kiedy zawodnicy Stelmetu widzieli ostatnio pensje? Ja nie czerpalbym przyjemosci z pracy bez zaplaty.
Burtt dla mnie jest tutaj zlym duchem zespolu za duzo gra pod siebie
Dla mnie spokojna wygrana Grekow w granicach8-10pkt
Jesli znajda sie pieniadze i zaleglosci beda wyrownane to Saszo oarnie ten zespol i w polskiej lidze bedziemy mieli 3 silne ekipy ,bo na te chwile to i Akademicy wygladaja lepiej , a niedlugo jeszcze wraca Szubi
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Saragossa - Sig over 140.5
Dijon - Asvel over 141.5
1.93 6/10 bet365 ⛔
Zaragossa otrzasnela sie po slabym poczatku chociaz przegrywaja nadal sporo meczow to atak funkcjonuje solidniej. Z Paryzem 87, z Brose 74, z Reggiana 93 i Bonnem 88. Traca rowniez sporo: 90, 90, 79, 90. Strasbourg przegral tylko jeden mecz wiec pograja sobie w Hiszpanii spokojnie, oni maja dosc niskie wyniki dlatego tutaj linia podstawowa jest 148.5 a ja sobie biore w becie o 8 nizej dla bezpieczenstwa. Sig potrafi atakowac, Cai bedzie narzucac ofensywny styl. Jesli ten mecz bylby we Francji to co innego jednak mamy wyjazd a wiec spodziewam sie, ze Hiszpanie postaraja sie narzucic swoje tempo. Defensywa do z nimi nie wygraja takze trzeba postawic atak.
Dijon i Lyon graja w kratke, rowniez dotyczy to sum punktow w meczach. W przypadku Dijon to jest w miare ok, Asvel w tym roku zadziwia, graja super kwarty i polowy a nagle po przerwie sa w stanie zapomniec jak sie gra w koszykowke. Dijon zazwyczaj ponad 70 rzucaja 72, 77,69,74,71 i 79 z dogrywka. Lyon w sumie tez sporo rzuca tylko raz 70 a raz 97 wiec ciezko ich wyczuc. Ponadto 77, 78,75 i 84. W pierwszym meczu pomiedzy Dijonem a Lyon padl wynik 77-78 wiec spokojnie linia 141.5 powinna byc przekroczona.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Ważny mecz dla niemców dzisiaj który muszą koniecznie wygrać.Nymburk po słabym początku sezonu jakoś zaskoczył i jest w dużo lepszej sytuacji od ekipy machowskiego.Ja jednak dzisiaj wierze w naszych sąsiadów i atut własnego parkietu.W lidze ostatnio w bardzo dobrym stylu pokonali Bamberg, motywacja jest ogromna.
U czechów kilka bardzo doświadczonych graczy, niezły skład ale ta ławka ze klaunem Stutzem mnie nie przekonuje.Zresztą ja nie ufam czechom na wyjazdach, nigdy nie ufałem i tym razem też mnie nic nie przekona.W pierwszym szarpanym spotkaniu minimalna wygrana czechów, dzisiaj będzie rewanż.Niemcy personalnie wyglądają nieco gorzej ale mają w składzie kilku graczy potrafiących zrobić różnice jak Chubb czy stary wyga Paulding.
Oldenburg(-4) 1.94 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nymburk +5.5 1.76 3/10⛔

Raczej nie moge sie zgodzic z tym, ze Oldenburg powinien spokojnie wygrac, tym bardziej z typem na handicap. Przeciez oni maja bilans 1-5 i praktyczkie w kazdym meczu byla jedna wielka meczarnia z gra, atakiem szczegolnie. Maja teraz bardzo waski sklad, doszedl Casper Ware za Jenkinsa niby NBA ale on naprawde slabo gra, oporcz niego np. Kramer, Chubb, Stuckey, Zwiener, Smeulders, Neumann... kogo sie tu bac? Wyroznic moge jedynie Aleksandrova i Pauldinga. Riki gra w kratke, ma mecze 18 pkt a ostatnie dwa to 5 i 7. Nemanja zazwyczaj spisuje sie dobrze. Duzym plusem Niemcow jest zgranie, dlugo juz graja ze soba wiekszosc obecnego skladu. Wlasna hala itd ok ale oni wygrali jeden mecz a przegrali piec wiec koloryzowanie w ich strone troche nie ma sensu. Widac, ze tam jest cos nie tak z forma. W lidze faktycznie zagrali niezle, ciezko ich przewidziec.
Nymburk kadrowo wyglada naprawde dobrze wiec ciezko grac Niemcow po 1.5 w takiej sytuacji. Kadra Oldenburga jest raczej slabsza. Papatrzmy wiec na Czechow:
Washington/Raivio
Barton/Simmons
Hruban/Welsch
Burns/Rancik/Benda
Stutz
Na kazdej pozycji dwoch solidnych graczy bo cala czworka na 4-5 pasuje i wszyscy z 2-3 rowniez moga sie wymieniac. Jest jeszcze Pavel Houska. Nie sa to wielcy gracze ale kilku graczy bardzo doswiadczonych, grajacych madrze jak Welsch, Barton, Rancik, Simmons, Benda. Nie wydaje mi sie zeby Niemcy ich latwo ograli. Wiadomo, ze przed meczem ciezko jest okreslic jakis handicap bo za duzo rzeczy w trakcie meczu sklada sie na wynik. Pojdzie jakas dobra seria, 2-3 bledy z tylu i ktos nagle z +3-4 moze prowadzic 15.
Raczej rowny mecz, z tym, ze Niemcy musza a Czesi moga zagrac na wiekszym luzie a to czesto powoduje w koszykowce, ze wygrywaja teoretycznie druzyny, ktore nie sa faworyzowane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykówka Eurocup
26.11 17:30
Volgorad - Hapoel
typ: 1/1
2,60
Bet365
Analiza
Dziś kolejne spotkania 7. kolejki tegorocznej fazy grupowej Eurocupu, Rosjanie z Volgoradu na wlasnym parkiecie spotkaja sie z Hapoelem. Czemu bukmacherzy zdecydowali sie wystawić tak wyrownane kursy na to spotkanie? Nie mam zielonego pojecia. W moim odczuciu łatwo wskazać tu faworyta w postaci gospodarzy. Wygrali oni pierwsze spotkanie w Izraelu, dlaczego wiec mieliby nie wygrac przed wlasna publicznoscia? Tym bardziej, ze Rosjanie wydaja sie byc w bardzo dobrej formie. Volgorad z pieciu ostatnich spotkan. wygrał az 4. Rosjanie sa juz bliscy awansu do kolejnej rundy, potrzeba im dwoch zwyciestw w ostatnich czterech pojedynkach, pierwszy krok pora zrobic wiec dzisiaj. Tym bardziej, ze zawodnicy z Izraela slabo spisuja sie w tegorocznej edycji. Wygrali zaledwie jedno z szesciu rozegranych spotkan, na wyjezdzie nie udalo im sie jeszcze zwyciezyc. W lidze graja zupelnie inaczej, może jest to efekt odpuszczenia pucharów? Pewnie sie dzis przekonamy, ja jednak typuje gospodarzy.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Pari Levallois 2.27 Pinnacle ⛔
Wow, jestem w szoku jak widze taki kurs na paryżan.Oni mają najlepszą ekipa od lat, kilku graczy to poziom euroligowy.Bardzo ważne spotkanie dla nich jutro, koniecznie muszą to wygrać.Pierwszy mecz zmiażdżeni ale to był początek sezonu i jeszcze sie docierali.Teraz grają dobrze a u siebie nie pozostawiają złudzeń i pewnie wygrywają.
+12 z Reggiana, +15 ze Strasbourgiem i ciężki wygrany mecz z Zaragozą.Bamberg na wyjazdach 2 porażki i jedna wygrana ale ten zespół gra taką padaczną koszykówke że tylko sie za głowe złapać.Oglądałem dzięki uprzejmości bet365 mecz z Ludwigsburgiem i to był jeden wielki dramat.Moim zdaniem paryż ma lepszy zespół, gra u siebie i nie widze tutaj problemu z odniesiem zwycięstwa.Jeśli obód zafunkcjonuje bo o to co będzie sie działo pod dziurą raczej sie nie martwie to powinni wygrać na luzie.Kurs prezent
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Paris - Brose under 150.5 1.94 2/10 maraton✅

Nie no Paryz ma graczy z poziomu Euroligi? Kogo? Chyba tylko Schlib, moze jeszcze jakies ogony gralby Ford. Christmas ma w CV kluby NBA i CSKA ale gra fatalnie. Reszta skladu przecietna i ogolnie Paryz zbudowany maksymalnie tanio. Forma Paris slaba ostatnie 3 mecze to 3 wtopy i marna jakosc w ataku, zdobywali 58, 68 i 72 punkty. Ponadto w Bamberg bylo 81-55! Brose rowniez forma srednia chociaz bilans w EuroCup dobry i sklad rowniez ciekawy bo maja takich graczy jak: Mbakwe, Wanamaker, Duncan, Tadda, Harris, Shipp, Strelnieks, Katelynas. Na lawce ustalentowany Andrea Trinchieri. Nie ma co lekcewazyc Niemcow. Kadrowo slabsi nie sa. Jako, ze oba zespoly maja spory problem w ataku to ja zaproponuje undera. W weekend ogladalam mecz Brose z Ludwinsburgiem i nieudolnosc w ataku obu zespolow po prostu porazala. Brose rzucilo tylko 69 punktow, skutecznosc na 2 oczka 12/28. W obu zespolach brakuje super strzelcow a trener Niemcow zdecydowanie stawia na defensywe. Spokojne wygrane z Cai, Bonnem, Reggina nie sa przypadkowe, Niemcy chca w pucharach osiagnac sukces.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Stelmet ZG @ 5,00 &amp; (+9,5) @ 1,90 bet365 ⛔

żenada ten mecz. żenada Stelmet, żenada sędziowie. chyba każdy kto oglądał widział sam, szkoda gadać. nie dość, że HC powinien zostać pokryty LAJTOWO, to spokojnie był mecz do wygrania..

Kolejny raz kursy na Zastal to nieporozumienie. ostatnio byli u siebie w roli doga z Paokiem i wygrali. Bilans wiadomo fatalny, ale jest nowy dobry trener i zaczyna się coś kręcić. Kadrowo to ustępują tylko Kubaniowi w tej grupie wg mnie . Czas to udowodnić. Jeszcze nie grają pod Filipovskim idealnie, ale widać znaczna poprawę, są momenty bardzo dobre. Przede wszystkim poprawiła się też atmosfera po ostatnich zwycięstwach. Odzyl Hosley i Zamojski wraca do formy strzeleckiej. Nie ma już presji, że nie wygrają żadnego meczu w EC.
Podgorica? W czym ten zespół jest lepszy o tyle niby. Mają 1 zwycięstwo więcej. Pokonali w ZG Stelmet w fatalnej formie jeszcze pod wodzą Adamka niesamowicie trafiając za 3 oraz u siebie słaby Ventspils. Ta ekipa to naprawdę nic specjalnego i dla mnie dziś tutaj wygra rozluzniony polski zespół. Ten kurs, handi to naprawdę mega value.
Dodam jeszcze, że prezes Jasiński na tt przekonuje, że wygrana w Podgoricy da awans, bo już dalej pójdzie z górki, więc motywacji i wiary w zwycięstwo w ZG nie brakuje! Spekuluje się poza tym o podpisaniu Stevicia, więc jak widać Stelmet się nie poddaje.

ZG 6 lub więcej pkt @ 9,00 tez ładnie wygląda
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zielona Gora +10.5 1.72 2/10 maraton⛔ dramatyczny poziom ze strony ZG i masa glupich fauli, Cel Chevon i Hrycaniuk szybko 5 fauli
Trudno sie nie zgodzic z Blaise. ZG to zaczyna byc zupelnie inny zespol niz na poczatku sezonu. Bilans nie gra tutaj roli, podejscie Filipvoskiego jest jasne, zawsze gramy maxa i musismy wygrac kazdy mecz. Nie ma odpuszczania. Tym bardziej w pucharach. Buducnost zle nie wyglada ale na pewno nie sa 3 klasy lepsi od Stelmetu. Wygrali zaledwie dwa mecze co jest dla mnie zaskakujace na minus. OGrali beznadziejny wtedy Stelmet i u siebie Ventspils co bylo tylko formalnoscia. Porazka na Łotwie, -20 z PAOK-iem i dwie wtopy z Turkami pokazuja, ze poziom Budu i ZG jest zblizony. Piatka startowa Podgoricy jest mocna zdecydowanie, tego sie nie da zanegowac, lawka z Vitkovacem, Popovicem i Capinem tez ma potencjal. Wiekszosc gra jednak ponizej oczekiwan.
Cook - Reynolds - Sehovic - Dasic - Planinic
Capin - Popovic - Sheehey - Vitkovac
No coz powinien wygrac Buducnost ale mam spore watpliwosci czy odjada mocno od Zielonej Gory. Nie sadze aby tak sie stalo.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Myślę Rox, że trochę przesadzasz z tą mocna s5 Podgoricy, mimo iż idziemy w tym samym kierunku. Tak naprawdę mocnym graczem, którego umiejętności można być pewnym jest Cook. Reszta to może i niezli koszykarze, którzy czasem notują świetne mecze jak złapią rytm, ale ich bilans to nie przypadek. Dla mnie kadrowo Zastal półkę wyżej. Jeżeli nie powtórzy się mecz z ZG gdzie seryjnie trafiali za 3 to stawiam na Polaków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom