>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euro Grand 30 euro bez depozytu

M 0

mariusz116

Użytkownik
Ja równiez zarejestrowalem sie przed chwila i jak narazie nie otrzymalem ani meila ani darmowych 30 euro.Podczas rejestracji nie ttrzeba bylo podac jakiegos kodu promocyjnego.
Pytanie do icytower77:Czy rejestrowales sie moze z jakiegos specjalnego linku?
 
K 0

kajojto

Użytkownik
Jako jednemu z wybranych nowych graczy przysługuje Ci DARMOWY €30 bonus powitalny.

Aby otrzymać ten bonus na swoje konto, po prostu kliknij w ten link, aby potwierdzić Twoją tożsamość, a bonus od razu znajdzie się na Twoim koncie.

30 euro na koncie;)
 
S 0

samsung89

Użytkownik
wcale nie tzreba ani karty rejestrowac ani robic obrotu hehehe (kto ci tak naopowiadal?) rozmawialem z &quot;Panem Krzysztofem &quot;z suuportu ...jest dostepna wypłata za pomoca moneybookers tylko najpierw wystarczy zarobic depozyt przez MB :) ja jak narazie mam 200 euro ugrane:) ...
 
W 0

warrez

Użytkownik
Dostałem od nich maila, zarejestrowałem się, dostałem ponownie maila z danymi typu hasło+login bez potwierdzenia rejestracji ani dodatkowych informacji o bonusie. Kasy nie mam. Dlaczego???
 
S 0

samsung89

Użytkownik
a jednak ... dopiero za drugim razem jak znim rozmawialem to mi to powiedzial ...
ChatRep3: Krzysztof: Warunki i zasady głoszą, że po otrzymaniu bonusu trzeba obstawić określoną sumę na naszych slotach NIEprogresywnych.
samsung89: tzn jaka jest okreslona suma??
ChatRep3: Krzysztof: Czekam na odpowiedź od naszego działu finansowego.
finansowego.
ChatRep3: Krzysztof: Jak otrzymam od nich wiadomość odrazu podam
ChatRep3: Krzysztof: Musi Pan obstawić jeszcze 2911.39 na naszych grach dozwolonych i wpłacić 20.

eheheheheh no to ladnie a laczny to 2970 :)
 
S 0

samsung89

Użytkownik
Dostałem od nich maila, zarejestrowałem się, dostałem ponownie maila z danymi typu hasło+login bez potwierdzenia rejestracji ani dodatkowych informacji o bonusie. Kasy nie mam. Dlaczego???
napisz do supportu tzn porozmawiaj online Moj kumpel tak zrobil i dostal 30 ;-)
 
M 0

mariusz116

Użytkownik
Faktycznie rozmowa z suppoortem pomogla i dostalem 30 euro.Mam pytanie do tych bardziej doswiadczonych.Jaka jest realna szansa wyplaceniu pieniedzy z takich kasyn?
Acha jeszcze moja rozmowa z supportem (moze sie przyda)
Player37: hello Player37: I have one question for you??
ChatRep3: Krzysztof: Witam! ChatRep3: Krzysztof: Tu Krzysztof z kasyna Eurogrand.
Player37: czesc ChatRep3: Krzysztof: W czymm mogę pomóc?
Player37: ja chcialem sie zapytac w jaki sposob sa przyznawane darmowe bonusy 30 euro bo na forum luidzie pisali ze cos tam dosrtali od kasyna
ChatRep3: Krzysztof: Bonus dodany
????
ChatRep3: Krzysztof: Mogę jeszcze w czymś pomóc?
Player37: dziekuje
Player37: acha jakie sa warunki obrotu i wyplaty
ChatRep3: Krzysztof: 5 minut poproszę.
Player37: ok
Player37: w koncu jak to jest z obrotem tzn. za jaka laczna stawke trzeba zagrac i czy jest wymagany jakisc depozyt jak tak to czy trzeba go jeszcze obracac
ChatRep3: Krzysztof: Wymagan suma do obstawienia to 6000 i trzeba wpłacić 20.
 
Do góry Bottom