>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euro w Tv

muddy5 53

muddy5

Użytkownik
Na jakich stacjach będzie transmitowane Euro? Wiem tylko, że na Polsacie. Chodzi mi jednak o stacje zagraniczne, które można oglądać na Cyfrze+ (kanały niekodowane). Pozdro ????
 
skrzydlowy 0

skrzydlowy

Użytkownik
wczoraj niby na ZDF było 201 na c+. ja mam c+ i mam polsat z anteny naziemnej czy jak to się nazywa :jezora: a jak ktoś nie ma to zawsze puby pozostają :]
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
a wyborażasz sobie te rozczarowanie i rozgoryczenie w głosie niemieckich komentatorów po strzelonej przez Polaków bramce i zywcięskim meczu ? BEZCENNE !!! ????
hehe jakbym to jeszcze ich rozumiał ????
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Wystarczy ze ktoś ma Canal+ i odpada mu Polsta , musi oglodac na Dojczlandach.
A właśnie mam pytanie - czytałem kiedyś , ale nie pamietam - kto wykupił prawa do MŚ 2010 ?? TVP ??
Link do artykułu proszę jakby ktoś miał lub znalazł
 
markus 0

markus

Użytkownik
Telewizja Polska uzyskała prawa do transmisji meczów piłkarskiej reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw świata 2010. Stosowane porozumienie zostało zawarte z właścicielem tych praw firmą Sportfive.
Umowa ze Sportfive obejmuje transmisje z wszystkich eliminacyjnych meczów polskiej reprezentacji w kraju i na wyjeździe oraz spotkań towarzyskich Polaków w latach 2008-2010. Relacje będzie przeprowadzał program 1 TVP.
&quot;Zawarliśmy porozumienie z firmą Sportfive w sprawie zakupu transmisji meczów eliminacji mistrzostw świata. W ten sposób chcemy realizować misję telewizji publicznej&quot; - powiedział członek zarządu TVP Piotr Farfał.
Dyrektor TVP Sport Robert Korzeniowski podkreślił, że mecze narodowej drużyny na pewno będą transmitowane na antenie otwartej. &quot;Od lat jesteśmy partnerem reprezentacji i trudno byłoby sobie wyobrazić telewizję publiczną bez niej. TVP już wcześniej nabyła prawa do transmisji z turnieju finałowego najbliższych mistrzostw świata oraz turnieju, który odbędzie się w 2014 roku. Będziemy również pokazywać Puchar Konfederacji w 2009 roku&quot; - oświadczył Korzeniowski.
&quot;Negocjacje z TVP były twarde, ale zakończyły się powodzeniem - dodał prezes Sportfive Andrzej Placzyński. - To bardzo ważne porozumienie dla polskich kibiców, a przecież reprezentacja piłkarska to podstawowy sportowy produkt dla telewizji. TVP powinna być zadowolona z tej umowy&quot;.
Piotr Farfał wyjaśnił również, że TVP nadal prowadzi rozmowy z Polsatem w sprawie transmisji z Euro-2008. Właścicielem tych praw jest Polsat, ale telewizja publiczna chciałaby pokazywać wszystkie mecze Polaków i kilka innych. &quot;Nadal trwają negocjacje w tej sprawie, tyle mogę na razie powiedzieć - powiedział członek zarządu TVP - Gdy rozmowy zakończą się, natychmiast o tym poinformujemy&quot;.
TVP ma również zagwarantowane prawa do transmitowania meczów reprezentacji Polski do lat 21 rozgrywanych w kraju oraz prawo do skrótów, objętych licencją meczów w internecie.
http://www.mundial2010.pl/content/view/46/
 
Do góry Bottom