>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurobasket 2017 (Finlandia, Izrael, Rumunia, Turcja)

Status
Zamknięty.
G 693

generalkaman

Użytkownik
Słowenia - Serbia
Słowenia - 3,5pkt
Kurs: 2.19
Bukmacher: Fortuna
W moich oczach wyraźnym faworytem w tym spotkaniu jest Słowenia. Drużyna ta gra najlepszą i najrówniejszą koszykówkę podczas całych mistrzostw i zdziwił mnie taki kurs na nich. W mojej opinii powinno być 1.5 do 2.5 ale skoro Fortuna uznała inaczej to trzeba brać taki kurs ???? Po pierwsze Słoweńcy są w znakomitej formie fizycznej, świetnie wyglądają od pierwszej do ostatniej minuty, nie zdarzają im się przestoje w trakcie gdy gdzie tracili by seryjnie punkty. Dodatkowo po czwartkowym zwycięstwie nad Hiszpanią morale, które już było wysokie, eksplodowało w górę. Jest to drużyna głodna sukcesów, znająca swoją wartość i to wiedząca że to jest ich czas. Po drugiej stronie mamy Serbów, którzy trochę z &quot;przyczaiki&quot; awansowali do finału nie grając porywająco przez cały turniej. Popatrzmy jednak na drabinki obu drużyn. Słowenia w fazie play - off Ukraina, Łotwa, Hiszpania Serbia w tej samej fazie - Węgry, Włochy, Rosja. O wiele lepsze ekipy i o wiele lepsze wyniki w tej fazie zanotowali Słoweńcy. Porównując skład po obu stronach mamy świetnych zawodników. Pojedynek Bogdanović vs Doncić zapowiada się cudnie. Jednak skoro Rosjanie byli w stanie nawiązać walkę a mecz przegrali ze względu na brak pomocy dla Shved to dziś dopiero sprawdzimy prawdziwą moc Serbii. Dragić, Doncić, Prepelić, rozkręcający się w fazie play-off Randolph czy Vidmar wyglądają świetnie w tym turnieju. Słoweńska ławka też daje dobre zmiany. Serbowie byli w stanie mieć zastoje w grze w półfinale. Rosjanie tego nie wykorzystali bo nie miał kto zdobywać punktów. Ich dzisiejsi rywale takich problemów nie mają. Dla mnie za wysoki kurs - dlatego próbuję to grać ????
Wynik 93:85
Typ: ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom