>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurobasket Kobiet 2013

Status
Zamknięty.
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Pierwsza kolejka juz dzisiaj...
Na pewno olbrzymim faworytem sa francuzki, ktore graja u siebie a w spotkaniach sparingowych wygladaly rewelacyjnie... Szczegolne wrazenie zrobila 1 polowa meczu z hiszpankami...
Dzis 1 kolejka i wg mnie nalezaloby podejsc ostroznie do typowania... Wyniki sparingow nie zawsze odzwierciedlaja mozliwosci i obecna sile druzyn.


Over 99.5 pts w kazdym meczu @1.85 betcity edit 60-39⛔ Bialorus z Czachami... ehhh obawialem sie mocno Bialorusi... i obawy sie sprawdzily... 1 dzien na pewno sporo niespodzianek i sensacji...
Serbki ulegly brytyjkom, Litwa-Chorwacja ponad 160 punktow, wysoka wygrana Bialorusi i rowniez ponizej 100 punktow w meczu...

Na 1 rzut wybieram over 99.5 pts w kazdym z meczow.
Ktore druzyny moga zagrozic temu typowi?
Bialorus, Francja, Turcja i Hiszpania...
Te druzyny potrafia spowolnic gre i zagrac mocno w defensywie. Nalezy jednak pamietac, ze potrafia rzucic sporo punktow...
Na poprzednich mistrzostwach Bialorus-GBR 55-40 reszta juz 100 pts i wiecej...
Bylo kilka meczow blisko granicy 100 punktow... Ale to tylko statystyki...
Moim zdaniem Bialorus moze tutaj napsuc krew... w grupie ma Chorwacje gdzie nie bedzie problemu z pokryciem lini i Litwe gdzie byl sensacyjny wynik 38-57 w Polsce. Skutecznosc po tym meczu u bialorusinek wyraznie wzrosla i zdobycze punktowe byla przewaznie od ok 60 punktow wzwyz (wyjatek mecz z francuzkami 49 pts). Zostaja czeszki, ktore choc potrafia grac dobra defensywe to nawet w meczu kanadyjkami (ostatnie niskie wyniki punktowe) potrafily lacznie rzucic 110 pts.
Francje, Turcje i Hiszpanie traktuje jako mniejsze zagrozenie. Francja moze zagrac mocna obrone, ale przy tym przewaznie rzuca okolo 65 punktow... Turycznki ostatnie wyniki slabe, ale graly z tego co pamietam w skladzie B, a mecz z kanadyjkami mialy slabe celowniki w 3 kwarcie (tylko 4 punkty)... Hiszpanki juz 2 raz nie pozwola sobie na rzucenie 10 punktow przez 2 kwarty, wnioski wycignac na pewno potrafia...
Tyle ode mnie.... mam nadzieje, ze cos wrzuce...
Powodzenia
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Poważnie jest taka linia po takim kursie ????
To Oni tam powariowali, u innych buków jest 130 -135 oczek...
Pozdrawiam.

PS. Odkopał ktoś może jakiegoś linka do transmisji ?
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Serbia - Wielka Brytania 2 +12 1,9 100=190 bet365
W tym roku Wielka Brytania zagrała tylko dwa mecze oficjalne, zawodniczki wyglądały bardzo pewnie siebie, tracąc tylko maksymalnie 3 punkty. Gra w tamtym roku z Rosją i straciły tylko 6 punktów.Serbki sa faworytem ale na pewno nie będzie to dla nich łatwy mecz i wydaje mi sie ze GB powalczą
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Serbia - Wielka Brytania 2 +12 1,9 100=190 bet365
W tym roku Wielka Brytania zagrała tylko dwa mecze oficjalne, zawodniczki wyglądały bardzo pewnie siebie, tracąc tylko maksymalnie 3 punkty. Gra w tamtym roku z Rosją i straciły tylko 6 punktów.Serbki sa faworytem ale na pewno nie będzie to dla nich łatwy mecz i wydaje mi sie ze GB powalczą
Tiaa, ale w sparingach potrafiły dostać od Białorusi 14 punktów, od Szwecji 18, od osłabionej fest Grecji 3, ledwo co wygrać z cienkimi Niemkami bez liderki, no i wyrwać w ostatniej kwarcie wygraną Turczynkom U20.

12.05.2013 Belarus - Great Britain 48-43
13.05.2013 Belarus – Great Britain 64-50
25.05.2013 Great Britain – Israel 73-64
26.05.2013 Great Britain – Germany 68-64 OT
27.05.2013 Great Britain – Greece 66-69
31.05.2013 Great Britain – Turkey U20 67-60
01.06.2013 Great Britain – Sweden 62-80
02.06.2013 Latvia – Great Britain 56-54
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Tiaa, ale w sparingach potrafiły dostać od Białorusi 14 punktów, od Szwecji 18, od osłabionej fest Grecji 3, ledwo co wygrać z cienkimi Niemkami bez liderki, no i wyrwać w ostatniej kwarcie wygraną Turczynkom U20.

12.05.2013 Belarus - Great Britain 48-43
13.05.2013 Belarus – Great Britain 64-50
25.05.2013 Great Britain – Israel 73-64
26.05.2013 Great Britain – Germany 68-64 OT
27.05.2013 Great Britain – Greece 66-69
31.05.2013 Great Britain – Turkey U20 67-60
01.06.2013 Great Britain – Sweden 62-80
02.06.2013 Latvia – Great Britain 56-54
Olo zobaczymy jak będzie teraz Kobitki graja o coś wiec na pewno łatwo meczu nie oddadzą przegrać przegrają ale może nie jakos znacząco ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No i Brytyjki osłabione fest na tym turnieju. Bez Page, Stafford i Fagbenle, a one w IO takie staty miały:


Także ja bym tego meczu wgl nie ruszał, Serbki mogą tu spokojnie zrobić +25 nawet, kwestia jak siostry Dabovic będą grały, bo one tak wahadłowo grają.
A ode mnie takie bety na razie:

15.06, 12:30
Czarnogóra - Słowacja
De Forge under 11.5 1.85 zwrot
Betcity
1/10
De Forge nie grała w ostatnim sparingu i wgl jest doubtful na dzisiejszy mecz. Generalnie myślę, że zagra, ale mniejsze minuty, a w tym meczu obok Skery zagra głównie Aleksic, która pokazywała w sparingach, że można jej zaufać.

15.06, 15:00
Litwa - Chorwacja
Iva Ciglar over 6.5 1.85 ✅
Betcity
1/10
W sparingach regularnie dwucyfrowe zdobycze. Wiadomo, że tam liderkami są Ivezic i Lelas, ale pisałem o Litwie, że tam obwód słaby jest. Pod koszem coś tam będą przeszkadzać solidnie, ale na obwodzie Chorwatki powinny mecz zdominować, dlatego liczę na Ciglar też.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
15.06, 21:00
Rosja - Hiszpania
Petrakova over 8 1.85 ✅
Fonbet
2/10
Tutaj daję mocniej, bo Petrakova to właściwie starterka na SF, niemało minut. W 6 sparingach średnio 11.7 ppg, przy czym za każdym razem 8+ punktów. W Hiszpanii będzie ciężko znaleźć plastra na nią, no chyba, że Alba, ale ona raczej będzie grała niżej trochę.
Betcity 8.5 po 1.85, Unibet 10.5 po 1.85 i to Unibet dużo bliżej prawdy moim zdaniem, także grać teraz, bo do meczu może urosnąć linia.

15.06, 18:30
Ukraina - Turcja
Iagupova over 13.5 1.80 ⛔
Unibet
2/10
17.4 ppg w 10 sparingach, podstawowa strzelczyni, ona tutaj naście rzutów odda lekką ręką, we wszystkich sparingach 11+. Turczynki na obwodzie słabo dość, Vardarli po kontuzji i już nie te lata, Alben też słabiej, serio dupy nie urywają. Iagupova powinna serio tutaj nawrzucać konkretnie, bo pod koszem będzie im ciężej, tam Turczynki mają jakieś sensowne zawodniczki bardziej.
Betcity startowało od 10.5 nawet, Unibet od 12.5. Tutaj linia powinna być z 15 punktów nawet, także pewnie jeszcze urośnie do meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Olo wybral bardzo dobre typy na zaklady punktowe zawodniczek... Niespodzianka jest slaba dyspozycja Iagupovej, ktora pamietam jeszcze z mlodszej reprezentacji... Ale wg mnie bedzie mozna tylko na tym skorzystac, watpie aby zagrala 2 taki slaby mecz w ogole... Moze sie zdarzyc gorszy wystep, gdy zawodniczka bedzie przemeczona, bo taka maszyna jaka jest Iagupova potrafi grac blisko 40 minut w meczu i finalnie na koniec turnieju takie zmeczenie wychodzi, ale teraz trzeba smialo na nia grac...

Kilka typow ode mnie... wrocilem z pracy wlasnie... 1 dzien za nami i duzo wiecej wiadomo...
Ukraina-Slowacja Tam gdzie sie pojawi 13.5 pts Iagupova @1.85 betcity ✅ 17 pts...
Ukrainka zagrala fatalnie notujac 1/10 z gry... Jutro mecz o awans do nastepnej rundy i aby rywalki zza wschodu mogly powalczyc to musi sie obudzic ich liderka jaka jest Iagupova i jak Olo wyliczyl (zawierzam mu )zdobywala ponad 17 pts na mecz podczas sparingow... Dodam rowniez, ze w zeszlychy U20 miala srednia az 27 pts, mimo iz to U20 to robi wrazenie... Zawodniczka wszechstronna, rzuca trojki az milo z dobra skutecznoscia i z wolnych tez swoje rzuci... Slowaczki nie slyna z mocnej defensywy co moze byc tylko na plus dla tego typu...

Czechy-Litwa over 127.5 pts betcity @1.9 ⛔ 70-51 ... WTF... mecz toczony w szybkim tempie, ale razila nieskutecznosc u litwinek i 30 strat!!! Bardzo szkoda
Meczow nie ogladalem wczorajszych... Litwa to druzyna run and gun, wiele akcji konczy sie w okolicach 10 sekund... Wczoraj wynik z Chorwacja ponad 160 punktow...
Czeszki nie sprostaly Bialorusi. Ze statystyk widze, ze graly dlugie akcje i mialy slaba skutecznosc. Mocna obrona to znak firmowy Bialorusi od dluzszego czasu... Czasami nie da sie tego ogladac, ale przynosi czesto zamierzony efekt.
Dzisiaj wazne spotkanie dla obydwu ekip, ktore moze przesadzic o awansie dalej. W meczach sparingowych obie ekipy nie zachwycily, choc lepiej zaprezentowaly sie panie z poludnia, gdzie przegrywaly zazwyczaj kilkoma punktami z niezlymi rywalkami. Licze, ze Litwa bedzie narzucac tempo gry a czeszki po blamazu zagraja znacznie lepiej w ofensywie.
Ostatnie mecze litwinek to overy poza 1 przypadkiem ( Francji i Bialorusi nie licze bo to inna liga). Czeszki robily wyniki zazwyczaj ponad 120 pts ( nie licze Bialorusi) a rywalki nie byly tak ofensywne jak Litwa, dlatego gram ten typ.
Czechy-Litwa @1.55 ✅ i Czechy -3.5 @1.85 betcity ✅ 70-51 Czeszki pozbieraly sie po laniu od bialorusinek i po 1 polowie praktycznie zapewnily sobie zwyciestwo... litwinki momentami bezradne... obwod tragedia... do tego 30 strat i wynik nie mogl pojsc w 2 strone...
Kursy do rana, juz jest rano ???? jeszcze spadna... Obydwie ekipy sporo sparingow przed mistrzostwami, jednak lepsze wrazenie zrobily czeszki... Podejrzewam, ze gdyby nie tak slaby wczorajszy mecz z Bialorusia ( nie sugeruje sie tym mecze za bardzo, gdyz ta druzyna gra bardzo defensywnie) czeszek to Hc bylby spokojnie na poziomie 6.5-8.5,( wiec jest value) ktore na pewno tutaj mysla minimum o CF i ten mecz trzeba wygrac, aby miec los w swoich rekach.
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
U Czeszek połamała się Vesela, prawdopodobnie out do końca turnieju. Też miałem grać na pepiczki (?), ale ta informacja mnie jednak trochę niepokoi, doświadczenie też jest w cenie :p
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Czechy-Litwa typ K.Elhotova over 8.5 pts @1.85 betcity ⛔ 4 punkty 2/8 z gry to zdecydowanie za malo... liczylem tutaj +10 , tymczasem jak na jej mozliwosci to wystep bezproduktywny... niestety
Katerina najprawdopodobniej pod nieobecnosc Veseli, co slusznie zauwazyl kosmos111, powinna zdobyc sporo punktow. Zawodniczka jest kompletna, dobre staty z gry i bardzo dobre z wolnych, grozna rowniez zza obwodu. Elhotova na codzien wystepuje w USK i gra tam srednio 23 minuty na mecz. W lidze ponad 11 punktow, na parkietach europejskich blisko 7 na spotkanie, srednia fauli ponizej 2 na mecz.
We wczorajszym spotkaniu przy mocnej defensywie bialorusinek zrobila 2-8 z gry 0-2 za 3 pts i bez wolnych. Dzis na pewno latwiej bedzie jej zdobyc punkty, gdyz Litwa nie stawia na obrone. Licze na wiecej rzutow i lepsza celnosc.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
16.06, 12:30
Chorwacja - Białoruś 2.45
Tobet
3/10
Białorusinki może i wygrały wysoko, ale parę spraw należy poruszyć:
- kontuzja Veseli w 3 minucie, która wykluczyła ją prawdopodobnie z turnieju, to z pewnością podłamało Czeszki, no i je osłabiło w tym spotkaniu,
- 22 straty Białorusinek, a tylko 10 punktów Czeszek z tego, Chorwacja by z tego zrobiła z 30 punktów pewnie,
- Snytsina łapie w 22 minuty 3 faule na Zrustovej i Elhotovej, no to ciekawe co będzie z Lelas i Ivezic,
Chorwatki oczywiście wg mnie dużo mocniejsze od Czeszek i tutaj zdecydowanie wyżej postawią poprzeczke Białorusinkom. Dla mnie są mocniejsze i od Białorusi nawet. Ja widzę mocniejszy obwód u Chorwatek i podkoszowe, które są w stanie solidnie ograniczyć Leuchanke i Verameyenke.
Aha i bym zapomniał, potencjał ekipy Chorwackiej:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Po wnikliwej obserwacji czas na typ ode mnie. Obejrzałem 3 kwarty meczu Czechy-Litwa i muszę powiedzieć,że Litwa gra padakę jakiej już nie widziałem dawno. Masa strat,brak pomysłu na grę a do tego jeszcze więcej strat.
Byłem gotowy na handicap co najmniej 15pkt a i pewnie ze 20pkt bym grał. Ale marathon mnie zaskoczył. Handi 9,5 linia 59pkt no z pocałowaniem ręki to wziąłem.
Z tego co mi się udało zorientować Białoruś to zespół grający dobry difens.2 przytłaczające zwycięstwa i rywali ani razu nie zblizyły się nawet do granicy 50pkt.A tu marathon daje linię 59.W dzisiejszym meczu na początku Litwa wykorzystywała gapiostwo Czeszek i biegały za plecy. Później Czeszki lepiej broniły i Litwa była kompletnie bezradna.
Białoruś&gt;&gt;Czechy,Chrowacja&gt;Litwa

Moje typy to:
Białoruś -10 1,96 marathon 8/10
Litwa poniżej 59 1,9 7/10
Linia szybko leci więc polecam się spieszyć.
Olo i bodescu_wampir co o tym sądzicie? Mam nadzieję,że żadnego głupstwa nie palnąłem.
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Trudno się nie zgodzić, Litwa pobiła dziś chyba rekord strat (nie wiem dokładnie ile ich było, ale pewno koło 30..).
Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że Białoruś ma chyba pewne 1. miejsce, a Litwa pewne ostatnie. W takiej sytuacji nie jest to czasem mecz o pietruche? Bo jeśli tak to zapewne Leuchanka czy Vereemenka sobie z ławeczki pewno mecz obejrzą
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Moje typy to: Białoruś -10 1,96 marathon 8/10 Litwa poniżej 59 1,9 7/10
Broń Boże, a już na pewno nie z takimi stawkami... Dla Białorusi mecz o nic, bo już awansowały, a Litwinki żegnają się z turniejem.
-10 na Białoruś jest bardzo ryzykowną opcją, już lepiej pograć np. Litwinki @ 7.00 Betcity 1/10✅:razz: bo podejście zespołów jest niewiadomą, więc na pewno nie jest to mecz do grania 8/10.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
No fakt,że mecz o pietruszkę.Zastanawiam się tylko czy Białoruś ma już 1-sze miejsce zaklepane czy jakieś teoretyczne szanse spaść na 2 mają.
Możliwe,że Litwinki wyjdą rezerwami żeby ogrywać młode zawodniczki. Litwa popełniła dokładnie 30 strat i to jest rekord jaki kiedykolwiek widziałem i zawsze będę grał przeciwko takiemu zespołowi. Handi 10 to naprawdę mało, tu Białoruś bez specjalnej motywacji powinna bez problemu ogarnąć.
Również bardzo nieprawdopodobne wydaje mi się ponad 59pkt Litwy. One nie miały kompletnie pomysłu na grę.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Panowie nie wiem co Wy oglądacie od 2 dni, ale i granie Litwy i granie Białorusi -10 to słabe opcje wg mnie, dla mnie w tym meczu wszelkie undery do gry, znaczy poza totalem Białorusi, bo toć chyba widać jak Białoruś broni, a linie wyższe trochę, bo Litwa gra.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A co powiecie na grę Rosjanek ? Bo obejrzałem wczoraj spora część ich spotkania ze Szwecją i to była makabra co grały...Dziś mecz o awans z Włoszkami, które pokonały Szwedki...Linia dość wysoka 9 pkt. Może to był wypadek przy pracy wczorajszy mecz sam nie wiem.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Rosjanki muszą zrobić +6 co najmniej, żeby awansować wgl dalej, bo zakładam wygraną Hiszpanek, więc liczy się mała tabelka. Może to takie trochę stereotypowe myślenie, ale nie wyobrażam sobie braku Rosjanek w kolejnej rundzie. One umieją wg mnie grać pod presją i tutaj powinny sobie poradzić zdecydowanie lepiej niż Włoszki.
A co do Szwedek to ja już od dobrych paru lat twierdzę, że rośnie nam nowa siła w damskim baskecie, w końcu spora część tej ekipy to młodzieżowe wicemistrzynie świata.
Ja Rosje -9 bym brał, nie jakąś potężną stawką, ale bym brał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom