>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurocup 2009/10

Status
Zamknięty.
S 22

slooz3

Użytkownik
wilQ napisałeś właściwie o każdym meczu oprócz Telekoma i Bilbao. Co sądzisz o tych spotkaniach? Bo chciałem zagrać albo Turk albo Hapoel. Telekom przegrał w tym sezonie tylko z Bilbao i raz w lidze z Ulkerem. Hapoel z kolei zaskoczył całą Europę wygrywając z Pamesą, co jest nie lada wyczynem, biorąc pod uwagę postawę Valencii we wcześniejszej rundzie.

Są cztery mecze oscylujące w okolicach kursu 1.2 na faworyta i coś czuję, że któryś może być niespodzianką.
jezeli chcesz zagrac te kursy 1,25 to zdecydowanie Aris, zwyzkujaca forma, wlasna hala, a przeciwnik to przecietnie grajacy lider ligi francuskiej, ostatnio wygrywajacy z cieniasami w lidze po pare pkt lub nawet przegrywajacy z Cholet, ktorego na dobra sprawe juz nie powinno byc na tym etapie rozgrywek.

a twoją przewidywana &#39;niespodzianką&#39; moze byc pannelinios w koncu walczacy na wyjedzie

a tak od siebie to moze popoludniu pojawią sie kursy na pierwsze połówki... a wtedy zdecydowanie polecam Galatasaray, ktore w poczatkowej fazie meczu powinno zdominowac hapoel. 4 rządła galaty(rancik wilkinson jasaitis washington) mają taką siłe w sobie ze warto nawet na tragicznie grającą galate na wyjazdach zaryzykowac kurs ~3,4... a po pierwszej kwarcie moze okazac sie ze to wcale nie bylo takie ryzykowne.

osobiscie gram wlasnie takiego dubelka Aris (-7) i Galata ht (jak sie pojawi)

ps.jak nie bdzie kursow do przerwy to w calym meczu zapewne galata bdzie miala taki przestoj jak pamesa (przypominam ze hapoel wygral tylko dzieki runowi 16-0 na poczatku 4 kwarty) i polegnie.
 
dragons 31,8K

dragons

Użytkownik
Spotkanie: Aris (BSA) Saloniki – Le Mans (-3,5)(1 połowa)
Spotkanie: Aris (BSA) Saloniki – Le Mans (-3,5)(1 połowa) ⛔(35-37)
Typ: Aris Saloniki first half (– 3,5)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betway


Na dziś wybrałem koszykarskie spotkanie Eurocup pomiędzy greckim Arisem Saloniki ,a francuskim Le Mans.
W poprzedniej kolejce oba zespoły poniosły porażki - Le Mans we własnej hali z Albą 63-68(po 3 kwarcie Le Mans wyraźnie przegrywało 39-51 ) ,natomiast Aris 74-72 na wyjeździe z ekipą Joventut-u (gdzie po zaciętej walce o mało co nie dogonił hiszpańskiego zespołu)
Poprzednią rundę Aris zakończył z doskonałym bilansem 5-1 przegrywając jedyne spotkanie na wyjeździe 92-91 z BC Slauliai.
Drużyna francuska zakończyła rundę z dużo słabszym bilansem 3-3.
Liga grecką i francuską dzieli przepaść. W ostatniej kolejce greckiej ligi podopieczni
David Blatta (jednego z najbardziej uznanych szkoleniowców w Europie) po zaciętym meczu ulegli w Pireusie tamtejszemu Olimpiakosowi który obok kolejnego greckiego teamu Panathinaikosu Ateny - jest jedną z najmocniejszych drużyn Euroligi.
Myślę że dziś drużyna Arisu poprawi swoja sytuację w grupie i odniesie swojej pierwsze zwycięstwo w kolejnej fazie tego pucharu.
A Richardson Jeremy (były gracz Orlando Magic),Miles Aaron,Clark Keydren,Kakioouzis Michalis czy też Betts Andy i spółka pociągną drużynę Arisu Saloniku do spokojnego zwycięstwa nad ekipą
Le Mans.
Myślę że Aris od początku meczu osiągnie przewagę i po 1 połowie przekroczy linię handicapu zaproponowanego przez bukmacherów -3,5.
Powodzenia
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Już dzisiaj faza LAST 16 w Eurocupie znajdzie się dokładnie na półmetku zmagań. Ja proponuję zaufać Baskom z Bilbao. Zapyta się ktoś mniej zorientowany czy czasem nie uderzyłem się za mocno w głowę wydając takie opinie…

Ja jednak doszedłem do wniosku, że w tym sezonie mamy do czynienia po prostu z dwoma obliczami ekipy Bilbao. Jedno te smutne ligowe i drugie - wręcz rewelacyjne pucharowe. Zaznaczam, że gospodarze zbliżającego się wielkimi krokami Pucharu Króla są jedyną niepokonaną drużyną w tegorocznej edycji Eurocupu. Po 6 triumfach w pierwszej fazie grupowej zespół trenera Katsikarisa, który zmienił już w trakcie trwania sezonu swojego poprzednika Vidorretę Baskowie zdążyli już 2 – krotnie zwyciężyć w drugiej rundzie. Wygrali w Treviso z zespołem będącym pod patronatem familii Benettonów różnicą 7 oczek a przed tygodniem na hiszpańskiej ziemi zmietli z parkietu Panellinios, gromiąc Greków 20 pkt.

Myślę, że to idealne spotkanie na kontynuowanie zwycięskiej ścieżki, na którą ostatnimi czasy wkroczyli gracze Bizkaia Basket. Również w ACB ekipa ta prezentuje się z meczu na mecz coraz lepiej i choć sam niejednokrotnie gorzko przeklinałem śledząc poczynania Basków w lidze zaufam im po raz kolejny.

Gracze Bambergu to z całą pewnością nie są chłopcy do bicia, ale też nie grają jakiegoś rewelacyjnego basketu. Owszem to solidna, doświadczona już na europejskim polu drużyna, jednak szczególnie pod koszami dwaj byli gracze „Królewskich” z Madrytu (Mumbru &amp; Hervelle) powinni zrobić w tym spotkaniu różnicę na korzyść Bilbao.

Tak więc proponuję taki bet:

Brose Basket Bamberg – Bizkaia Bilbao Basket @1.85 (unibet) ✅✅✅
 
dragons 31,8K

dragons

Użytkownik
Spotkanie: Galatasaray Cafe Crown vs Valencia BC (– 3,5)
Typ: 2 Valencia BC (– 3,5) ✅✅✅(78-82)
Kurs: 1,91
Bukmacher: Gamebookers

Na dziś wybrałem spotkanie koszykarskiego Eurocup pomiędzy tureckim zespołem Galatasaray,a hiszpańską Valencią. Drużyna gospodarzy zakończyła fazę zasadniczą z bilansem 3 wygrane 3 przegrane,wygrywając wszystkie mecze na własnym parkiecie.
Drużyna gości zakończyła ta fazę z bilansem (5 wygranych i 1 przegranej)pokonując na wyjeździe drużyny Hemofarmu oraz BC Triumph.
W Top 16 Galata przegrała juz 2 mecze
u siebie z Unicsem Kazań 79-85
na wyjeździe z Hapoelem 100-87
Power Electroniks Valencia na inaugurację zaliczył sensacyjną wpadkę u siebie z drużyną Hapoela
75-79 oraz wygrywając na wyjeździe z mocnym Unicsem Kazań 68-72.
Ligi tureckiej i hiszpańskiej nie ma co porównywać - drużyny z hiszpańskiej ACB walczą o najwyższe cele w Eurolidze i Eurocup.
Valencia zajmuje w ACB 4 miejsce(bilans 14-7) za takimi tuzami europejskiej koszykówki jak Barcelona,Caja,czy Real.
Dla porównania w dużo słabszej lidze tureckiej Galata zajmuje 10 miejsce z bilansem 9-9.
Podopieczni Spahija Neven-a (Valencia)są nie tylko faworytem grupy ,ale jak i całych rozgrywek.
Myślę że po wpadce z Hapoelem gracze VBC nie skomplikują swojej sytuacji w grupie i pewnie pokonają Galatę na ich prakiecie , a linia 3,5 jest jak najbardziej do przeskoczenia.
Jak będzie zweryfikuje parkiecik.
Pozdrawiam
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja na dziś wybrałem dwa mecze:
Le Mans-Joventut: 1,5
Typuję tu wygraną gospodarzy,którzy podobnie jak goście mają na razie bilans 1-1. Dwa kolejne mecze grają na wyjeździe i zapewne zrobią wszystko,aby dziś wygrać z Hiszpanami.Goście w tym sezonie zawodzą, może źle się wyraziłem-po odmłodzeniu składu na poukładaną grę w ich wykonaniu jeszcze przyjdzie poczekać.Dodatkowo ich lider Tucker ma problemy ze zdrowiem i jeśli zagra to w mniejszym wymiarze czasowym niż na lidera przystało. A Le Mans to drużyna z dwójką niezłych Amerykanów:Spencer i Wright zdobywają sporo punktów. Do nich dochodzi Senegalczyk Ndoye i Brazylijczyk Batista oraz cała grupa francuskich graczy. Le Mans widziałem 2 razy w tym sezonie,Joventut częściej i mój typ to bardziej granie przeciwko kiepskim Hiszpanom.
Turk-Crvena Zvezda:1,5
ten typ bardziej ryzykowny,zwłaszcza patrząc na poprzednie mecze:Turk przegrywa u siebie z czeskim Nyrburkiem a Crvena gromi 30 pkt Gran Canarię. Oglądałem mecz Turku i mój typ opieram głównie na przeczuciu,że dwa razy z rzędu we własnej hali nie zagrają tak słabo a przeciwnik nie będzie miał &quot;dnia konia&quot; jak było to w przypadku Czechów przed tygodniem. Crvena to młody,nieobliczalny zespół,ale na wyjazdach ich oblicze nie jest już tak groźne jak we własnej hali stąd moja nadzieja na wygraną Turków.
 
betsfree 0

betsfree

Użytkownik
Gran Canaria vs CEZ Nymburk
(Handicap) CEZ Nymburk +10.0 ⛔

Unics Kazan vs Hapoel Jerusalem
(Handicap) Hapoel Jerusalem +9.0
✅

Euroliga jak wiemy potrafi być nieprzewidywalna. Tydzień temu uciekły mi piękne kursy na CEZ oraz nasz Prokom. Stawiałem z handi i się nie zawiodłem. Dziś ponownie korzystam z okazji &quot;niedocenionych&quot; drużyn przez buków.
Cez po pięknej walce z Turku zremisował i wygrał w dogrywce. Canaria potrafi przegrać 30 punktami ! Gdy Cez z tą samą drużyną broni się do upadłego i przegrywa tylko 5 punktami.

02/02/2010 Puchar Europy Mężczyźni, Gr.L Crvena Zvezda vs. Kalise Gran Canaria P - 97:67
26/01/2010 Puchar Europy Mężczyźni, Gr.L Kalise Gran Canaria vs. Turk Telekom Ankara Z - 73:65

02/02/2010 Puchar Europy Mężczyźni, Gr.L Turk Telekom Ankara vs. CEZ Basket Z - 87:87 92:97 (OT)
26/01/2010 Puchar Europy Mężczyźni, Gr.L CEZ Basket vs. Crvena Zvezda P - 60:65
Tutaj widać po prostu chęć walki CEZ dlatego handi + 10 to kolejne dla mnie zaproszenie.

Hapoel wygrał 2 razy a Uniks ma bilans 1-1 . Jak silni są pokazują właśnie ostanie spotkania z tymi samymi przeciwnikami

02/02/2010 Puchar Europy Mężczyźni, Gr.J Uniks Kazan vs. Pamesa Valencia P - 68:72

26/01/2010 Puchar Europy Mężczyźni, Gr.J Galatasaray Cafe Crown vs. Uniks Kazan Z - 79:85

02/02/2010 Puchar Europy Mężczyźni, Gr.J Hapoel vs. Galatasaray Cafe Crown Z - 100:87
26/01/2010 Puchar Europy Mężczyźni, Gr.J Pamesa Valencia vs. Hapoel Z - 75:79

Powinna to być dość zacięta walka a nawet może z większym prowadzeniem Hapoel..... i handi + 9 to dobre rozwiązanie.

Edit: Hapoel ledwo ledwo .... .ale weszło 79:71
Cez niestety kompletna porażka
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Do tej pory eurochallenge to dla mnie wróżenie z fusów.Dzisiaj ponownie spróbuje coś zagrać..

Gottingen 2.00 5/10 ✅
Banvit(+2.5) 1.90 7/10 ⛔
Roanne(-7.5) 1.90 6/10 ✅

Granie na Gottingen to już tradycja,niesamowite jak wielkie postępy w tym sezonie poczynił ten zespół.Świetny wynik po 3 spotkaniach i w zasadzie już powinni spuścić z tonu ale jak ich znam to powalcza.Jak wiadomo Niemcy to zlepek amerykanów i szybki wesoły basket,Gottingen różni sie od reszty ekip bo posiada w składzie świetnych walczaków i stara sie w tym sezonie grać bardziej poukładana koszykówke.

Banvit gram bo sa zdecydowanie lepsza ekipa.Wierze,że dzisiaj powetuja sobie fatalny poczatek top 16 i przegrana z nie ukrywajmy belgijskim średniakiem.Doświadczony Ozcan wraz z podpora w postaci Simmonsa i Williamsa napewno powalcza o rewanż.

Roanne to typowa ekipa własnego parkietu.Bardzo dobrze zaprezentowali sie w pucharze Francji,maja dosyć ciekawa i ułożona ekipe.U siebie graja bardzo dobrze,przypomne ich batalie o Eurocup z Hapoelem kiedy rozstrzelali Izraelska ekipe rzutami z dystansu.Handi dosyć niskie i powinno wystarczyć na rusków którzy nieco spuścili z tonu.Jednak ze stawka ostrożnie bo francuski basket jest jaki jest i nikt tego nie zmieni xD

Z pucharu Europy fajnie wyglada Unics,czy z handi czy win jak kto woli.Atutem rosjan jest z pewnościa lepsza organizacja,doświadczenie.Unics uwielbia grać z ekipami preferujacymi up tempo.Przy dobrze zbilansowanej defensywie zespoły takie jak Hapoel nie maja zbyt wiele szans.
Aris - po przyjściu Walsha ten zespół zyska naprawde wiele.Walsh to typowa machina do nabijania punktów,Aris potrzebował tego faceta tym bardziej że Walsh gra ostatnio życiówke i może rzucać z praktycznie każdej pozycji.Aris nie może już sobie pozwolić na porażke na własnym parkiecie.Graja ostatnio naprawde coraz lepiej i mimo że lubie Albe za dyscypline jaka wypracował sobie ten zespół na przestrzeni lat to dzisiaj sa bez szans.Ciekawie wyglada ciagle zawodzacy Benetton,ten mecz to dla nich do or die i wierze że potrafia sie spiać na ten mecz.Valencia,Bilbao i chyba jednak mimo osłabień Badalona - nie powinno być wiekszych problemów.Crvena to jak zwykle wylegarnia talentów,zespół z przeogromnym potencjałem.Mimo porażki z FMP w 1/2 pucharu Serbi to jest jednak ekipa turniejowa i nie powinni mieć wiekszych problemów ze słabymi turkami.
 
S 22

slooz3

Użytkownik
podbijam typ na gottingen - ogromny postep - szybka gra do kosza - a w ostatnim czasie zwyciestwo nawet nad oldenburgiem w pucharze, co tylko potwierdza swietna forme

cypryjczycy nawet z przecietnym eiffeltowers sie meczyli u siebie, wiec nie taka straszna ta ich hala dla przyjezdnych.

kurs na gottingen swietny, nic tylko grac.

Proteas EKA AEL (CYP) - BG Gottingen (GER) 2 @ 2.040 Pinnacle ✅
 
A 8

adekwa5

Użytkownik
Koszykówka - Eurocup
Turk Telecom vs. Gran Canaria
Typ: 1
Kurs: 1,73
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 7/10
Ostatni dzwonek dla gospodarzy dzisiejszego meczu, ale goście też, aby myśleć o awansie do dalszej części rozgrywek muszą wygrać ten mecz. Także zapowiada się nam bardzo ciekawe spotkanie. Mecz rozpocznie się o 18:30 w ATATURK SPOR SALONU, a zakłady na ten mecz przyjmowane są do godziny 18:00. Serdecznie zapraszam do obejrzenia tego spotkania!
Gospodarze są w gazie w ostatnim meczu pucharowym pokonali na wyjeździe nie pokonany jak do tej pory CZ Belgrad i tym samym przedłużyli swoje szansę na awans. Morale po tym zwycięstwie na pewno wzrosły i dziś, jeśli chcą awansować muszą po prostu wygrać. Innej opcji być nie może! Bardzo doświadczony zespół, zawodnicy to ludzie, którzy mają mnóstwo doświadczenia z europejskich parkietów. Mallet Demond świetny rozgrywający notuje około 13pkt na mecz i 3 asysty. Doskonale widzi swoich partnerów. Wykorzystuje każdą okazję, aby wyprowadzić kontrę! Dudley Erwin lider zespołu jest to jego piąty sezon w Telecomie. Jest niezwykle lubiany przez kibiców i władze Ankary. Dostał nawet Turecki obywatelstwo. Obrazuje to nam jak ważnym graczem jest dla gospodarzy! W wywiadzie zapowiedział, że Hiszpanie będą mieli dziś spory problem, bo Turk jest w gazie! Cała drużyna chce tego zwycięstwa! Morale bardzo wysokie i mobilizacja dziś będzie na 110% i tego jestem nie mal, że pewny! Dudley notuje średnio 11pkt na mecz i około 7 zbiórek na mecz. Jest jeszcze Wilson Lamayne, który notuje około 15pkt na mecz i odwala kawał roboty na pozycjach 3 i 4! Do tego wszystkiego dojdą dziś Tureccy kibice, piekło jakie stworzą na trybunach i ich ulubieńcom nie pozostaje dziś nic innego jak wygrać ten arcy ważny mecz!
Goście - ich morale są moim zdaniem o wiele wiele niższe niż gospodarzy, bo w ostatniej kolejce mogli przybliżyć się bardzo do awansu, ale przegrali po dogrywce z Nymburkiem. Do tego dochodzi zmęczenie po meczu ligowym z Tau, bo był bardzo zacięty do samego końca i na pewno kosztowało to koszykarzy Gran Canari wiele zdrowia, a dziś czeka ich też dość ciężka podróż. Są to zawodowych, ale są tylko ludźmi i mają prawo być zmęczeni. Drugi trener już po raz kolejny będzie szykował taktykę przeciwko Telecomowi, jak spisze się tym razem? Czy pomorze pierwszemu szkoleniowcowi? Dodam tylko, że wyjazdy Hiszpanów nie są ich najmocniejszą stroną! Reasumując uważam, że z rozpędzonymi gospodarzami nie mają dziś żadnych szans!
 
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
Nie mają żadnych szans lekka przesada, Canaria w minionej kolejce wygrała z Cają Laboral to znamionuje wysoką formę drużyn i to właśnie podnosi morale nie wiem jak możesz pisać o tym że są niskie, Dudley Erwin o którym się rozpisujesz nie jest w optymalnej dyspozycji, a Turcy, którzy oglądają tą drużyną w akcji na co dzień sami wypowiadają się iż ich gra jest daleka od budzącej jakikolwiek zachwyt. Racja, że Gran Canaria słabo spisuje się na wyjazdach ale granie po 1.7 Telekomu mija się z celem moim zdaniem mimo wszystko powodzenia.
Bardziej podoba mi się na dziś Valencia na pewno jakościowo jest to lepszy zespół na każdej pozycji od Hapoelu, po drugie będą chcieli się zrewanżować za porażkę z nimi u siebie. Aby uniknąć w dalszej rywalizacji Bilbao muszą wygrać, tym bardziej, że w nastepnej kolejce czeka ich mecz z Uniksem. Za Happelem przemawia własne podwórko lecz jeśli skoro Aris wygrał w tegorocznym Eurocup to w czym jest gorsza Valencia, pokazała w spotkaniu z Unicsem grając na wyjeździe, że odpowiednia zmotywowana jest groźna dla każdego zespołu.
Myślałem jeszcze o Joventucie Badalona chociaż Aris pokazuje, że zależy im na eurocup ściagając Walsha...może ktoś ma jakieś przeczucie co do tego spotkania
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Galatasaray CC - Hapoel Jerozolima 1 kwarta Galatasaray (kursów jeszcze nie ma ok.2.10, lub +1 po 1,90) Spread +1 for 1st Quarter 1.909⛔

uzasadnienie dosc proste - galata gra swoją żelazną czwórką, która jakby miala nieskonczone poklady energii mogła by walczyc z najlepszymi druzynami euroligowymi jak rowny z rownym. jasaitis, rancik, wilkinson, washington - do tego jeden z turków.

publicznosc zapewne tez troche pomoze, hapoel powinien byc spięty bo grają o zwyciestwo w grupie, co szczegolnie moze byc widoczne wlasnie w początkowej fazie meczu.
Galata na pewno wyjdzie na poczatku zmobilizowana, zeby pokazac ze komplet zwyciestw we wlasnej hali w 1 rundzie nie byl przypadkiem.
Jednak gram tylko 1kwarte poniewaz hapoel jednak gra &#39;o cos&#39; a drugoplanowi zawodnicy galaty mogą przejsc obok meczu grając bez presji.
 
S 22

slooz3

Użytkownik
kurs na galate 3 dni temu byl 3,90, teraz jest 2,20 - nie zapowiada sie zeby ktos z podstawowego skladu mial nie grac, przynajmniej nigdzie nie doczytałem takiego niusa.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Alba Berlin - Bizkaia Bilbao -6.5 1.85
Expekt


Półfinałowy mecz EuroCup odbędzie się w Vitorii. Będzie to zapewne atut ekipy z Bilbao, podejrzewam, że przybędzie sporo kibiców drużyny z kraju Basków. To spowoduje, że Bilbao będzie się czuło bardziej jak u siebie w domu, a Baskowie w domu radzą sobie naprawdę nieźle. Generalnie dobrze im idzie w tym sezonie w EuroCupie, wygrali 10 pierwszych spotkań, potem przyszła lekka zadyszka pod koniec Top 16. W półfinale przegrali jeden mecz z Nymburkiem, ale przegrali na tyle, że pozwoliło im to na awans. Albie szło w sumie podobnie, minimalnie gorzej. Ale uważam, że Bilbao ma generalnie mocniejszą ekipę, bronią lepiej, statystyki także przemawiają za drużyną z Hiszpanii. Wg mnie Bilbao to drużyna na Euroligę i liczę, że pokażą swoją siłę w Final Four. W dodatku Alba miała niedawno problemy z urazami niektórych graczy i nie wiem czy wszyscy będą w 100% sprawni na to spotkanie. Biorąc pod uwagę wszystko co tu wypisałem, myślę, że Bilbao jest w stanie pokonać niemiecką drużynę co najmniej 7 punktami.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dziś patrzyłem sobie trochę na Unibecie i spodobały mi się 2 typy na EuroCup. Bilbao -3.5 zbiórki i Pamesa most rebounds. Co do Pamesy to handi na zbiórki jest -5.5, więc ja ryzykować nie będę, bo nie jestem w stanie powiedzieć czy aż taka przewaga na tablicach będzie zespołu z Valencii. Ale co do Bilbao, to myślę, że 4 zbiórki więcej to żaden problem, Alba gorzej rzuca, a do tego gorzej zbierają, więc myślę, że Bilbao spokojnie pociśnie na tablicach.


Także dubelek ode mnie:
Bilbao -3.5 zbiórki 1.85
Pamesa most rebounds 1.30
AKO: 2.41
Unibet
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
A mnie sie coś te mecze nie podobają. Kazdy ostro tłucze na Hiszpanów, przy takich masówkach aż się prosi o niespodzianke. Alba ma swoje kłopoty ale potrafią sprawic niespodzianke. Od lat oni tak mają, w Eurolidze niby słabo a zawsze chociaż raz chamsko z kims wygrywali. Bilbao gra praktycznie u siebie, Valencia też ale mniej już o tym pisał Olo. Skład BBB jest bardzo dobry ale przecież oni nic wielkiego nie grają. W lidze potrafili ograc na luzie Malage na wyjeżdzie a potem +1 z Murcia w domu. TO jest bardzo dziwny zespół. Teoretycznie taki skład + liderzy Mumbru czy Hervelle i powinni wymiatać. Tym czasem bez formy jest Markota, przecietnie gra Blums i pozostali rozgrywajacy a do tego śpiącu misiu Moiso. Wszyscy moga zagrać dobrze i zle, loteria. Alba gra w Eurocup dobrze ja tego nie rusze po takim kursie.

Kurs na Valencie to w ogóle żart. Tu też nie rusze bo skład Greków kompletnie mi sie nie podoba, dałam ich ze 2 razy w lidze i zawsze udupiali. Zero ławki, słaby skład i tak grają niezle. W grupie grali z Bilbao i zero szans na wygraną. Valencia z takim składem by sobie dała rade z Elidze ale też mają kaprysy. Claver, Liszczuk i Perovic + niesamowity obwód z Martinezem, Kelatim itd. Oni powinni wygrać calą impreze ale finał hiszpański jeśli będzie to tez będzie trudny mecz ale poczekajmy.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Szkoda, że nie dałam na Albe, zabrakło jaj troche. Bilbao zagrało tak jak w lidze czyli słabo, bez pomysłu. Atak tragiczny, akcje nawet nie ustawione, odpalali głupie trojki jedna za druga a skutecznosc marna. Strasznie slaby mecz, Chubb robil co chciał pod koszem. Obrona Bilbao slaba, atak jeszcze gorszy, wstyd przegrać w taki sposob. Alba wygrała zasluzenie ale z Valencia to chyba szans duzych nie maja. Zaluje, ze nie dalam tez Valencie za ponad 2 wygrana Euro Cup bo teraz to juz się nie opłaca. Masowka na Bilbao po raz kolejny okazala sie bezsensowna. Berlinczycy nie grali wielkiej koszykowki ale przy takich rywalach to myśle, ze AZS Koszalin by sobie poradził - z całym szacunkiem dla Koszalina ???? Grają w kosza trzeba myslec a nie tylko klepać piłke, Bilbao nie zagrało chyba ani jednej pomysłowej akcji. Zmienili trenera i ciekawe po co, dalej grają to samo, drewniactwo totalne. Wielkie brawa dla Pavicevica, młodziez juz go nie pamieta. Ja go widzialam live nie raz a teraz dobry trener, duzo podpowiedzi, madra taktyka, facet ma leb na karku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom