>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurocup 2010/2011

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


Prognozy (awans):

Uniks Kazan
Benneton Treviso
Estudiantes
Cajasol Sevilla


Dwie pierwsze pary dość łatwe. Różnica między Uniksem (faworytem całego Eurocup) a Casertą spora chociaż Włosi to na pewno nie chłopcy do bicia i mecz w Italii może być zacięty. Benneton nie powinien mieć problemó z Niemcami. Estudiantes gra w Eurocup bardzo dobrze, Cedevita słabsza i raczej odpadnie. Jedyna bardzo trudna para do wytypowania to Budivelnik z Sevilla. Ukraińcy są nieobliczalni a Cajasol potrafi zagrać fatalny mecz. W lidze spore wahania formy, szczególnie na wyjazdach bo w domu grają bardzo dobrze. Jednak chyba wszyscy pamiętają np. mecz u siebie z Nymburkiem i srogie lanie od średniaków z Czech. Budivelnik też gra w kratkę. Po powrocie Wilsona wygląda to troche lepiej ale ja nie mam do nich przekonania i mimo wszystko stawiam na solidność Hiszpanów.

Więcej o Eurocup przed meczami. Ważna jest aktualna forma, kontujze itd.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
No i doczekaliśmy się EuroCup. Kursy wyrownane, moi faworyci grają wyjazdy więc cieżko coś dobrego zaproponowac. Dziwi mnie jedynie ustawienie kursow na mecz Sevilla - Budivelnik. Jasne, ze Hiszpanie faworytami i u siebie nie czesto przegrywaja ale jednak wpadki sa takie jak z Czechami a Ukraincy to naprawde niezła drużyna. 5,35 to na pewno spora przesada. Widze tu dwa scenariusze. Albo łatwa wygrana Cajasol (watpliwe ale mozliwe) albo zaciety mecz i moze zdecydowac końcówka. Jedyna sensowna opcja to +9,5 na Ukrainców stawka rekreacyjna.

+9,5 Budivelnik 1/10



Przypomne jeszcze, że w skladzie Ukrainców są tacy gracze jak Betts, Spencer, Lukashov, Agafonov, Morley, Keys, Wilson, Zabirchenko, Anisimovas i Ikovlev. Nie wiem czy dzis zagra Zabrichenko, w lidze nie grał ale i tak to nie jest skład slaby. Czym rywale muszą dysponowac aby wystawic az 5,35? Chyba to by musial byc Olympiakos lub ktos z NBA.

No i jeszcze Kazan wygra EuroCup. Kurs juz 2,60 ale chyba warto. Zagrozen nie ma wielkich. Seville na to nie stac, o ile w ogole przejda Budivelnik. Estudiantes to sredniak ligowy bez super dobrego skladu, mozna sie obawiac tylko Benetonu.



Kazan win 2,60 2/10
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


Dla mnie finał może być tylko jeden, mianowicie Treviso - Kazań. Drużyna z Rosji gra świetnie w lidze i jest w bardzo dobrej formie. Cedevita w FF to spore zaskoczenie, tym bardziej, że wyeliminowali Estudiantes. Treviso u siebie jest zawsze mocne, w składzie kilku ciekawych graczy, np. Brunner, Skinner. Takich postaci brakuje w zespole Cajasol. Wiele meczów drużyna z Hiszpanii przegrała niespodziewanie. Bullock gra w kratke, Satoranski na jedynce to spora niewiadoma a nie można całej gry budować na solidnego centra. Urtasun gra dobrze ostatnio i jest liderem w EuroCup ale według mnie to słabszy gracz niż liderzy Bennetonu. Calloway, Katelynas i Ivanov nie zachwycają. Skład jest dość szeroki i Plaza ma kim grać ale Treviso jest mocniejsze i gra u siebie. 9 niezlych graczy ze Smithem, Skinnerem na czele a oprócz nich wyżej wspomniany Brunner, Toolson, Peric, Gentile, Markovic, Bulleri.

Dubel daje kurs około 2 i myślę, że warto to zagrać.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Unics zdobywa puchar europy..do końca niespełna minuta a Unics gra poprostu koncertowo.Maciek zostanie napewno MVP... Maciek z Popovicem zagrali kapitalnie
A jednak Marko MVP..brawo ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom