>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 08/09

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


http://www.euroleague.net

Grupa A:

Maccabi Tel Aviv
Olympiakos Pireus
Cibona Zagrzeb
Unicaja Malaga
Le Mans
Air Avellino

Grupa B:

Montepaschi Siena
FC Barcelona
Panathinaikos Ateny
Zalgiris Kowno
Prokom Trefl Sopot
Sluc Nancy

Grupa C:

TAU Ceramica Vitoria
Fenerbahce Stambuł
Virtus Roma
Olimpija Lubljana
DKV Joventut Badalona
Alba Berlin

Grupa D:

CSKA Moskwa
Partizan Belgrad
Real Madryt
Efes Pilsen Stambul
Armani J. Mediolan
Panionios Ateny
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
1 kolejka

Cibona-Maccabi T.A. 2.25 - 1.65
Cibona-Maccabi T.A. H (2.5-0) 1.90 - 1.90

Avellino-Olympiakos 3.90 - 1.25
Avellino-Olympiakos H (8.5-0) 1.90 - 1.90

Nancy-Barcelona 3.40 - 1.30
Nancy-Barcelona H (7.5-0) 1.90 - 1.90

Alba Berlin-Roma 2.05 - 1.80
Alba Berlin-Roma H (2.5-0) 1.90 - 1.90

Joventut-Union Olimpija 1.20 - 4.50
Joventut-Union Olimpija H (0-9.5) 1.90 - 1.90

Efes Pilsen-Partizan 1.18 - 4.60
Efes Pilsen-Partizan H (0-10.5) 1.90 - 1.90

Real M.-Panionios 1.07 - 7.50
Real M.-Panionios H (0-13.5) 1.90 - 1.90

Malaga-Le Mans 1.07 - 5.19
Malaga-Le Mans H (0-12.5) 1.90 - 1.90

Panathinaikos-Zalgiris 1.05 - 8.50
Panathinaikos-Zalgiris H (0-16.5) 1.90 - 1.90

Siena-Prokom Sopot 1.05 - 8.50
Siena-Prokom Sopot H (0-17.5) 1.90 - 1.90

CSKA M.-Milano 1.06 - 8.00
CSKA M.-Milano H (0-16.5) 1.90 - 1.90

Tau Ceramica-Fenerbahce Ulker 1.13 - 5.80
Tau Ceramica-Fenerbahce Ulker H (0-10.5) 1.90 - 1.90
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Spotkanie: Montepaschi Siena - Prokom Trefl
Typ: Montepaschi Siena -19.5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Expekt
Analiza:

W dniu dzisiejszym rozpoczną się rozgrywki grupowe koszykarskiej Euroligi. Spośród wszystkich spotkań, które dzisiaj się odbędą wybrałem pojedynek pomiędzy mistrzem Włoch - Montepaschi Siena, z mistrzem Polski - Prokom Trefl Sopot. Nie da się ukryć, że mistrzowie Polski nie będą wspominać miło dzisiejszego spotkania, bo zdają sobie z tego sprawę, że czeka ich spore lanie. Koszykarze Montepaschi Siena zarówno jak gracze z Sopotu rozpoczęli już rozgrywki ligowe. Mistrzowie Włoch po dwóch spotkaniach, które rozegrali zdobyli komplet punktów po wygranych nad zespołami: na wyjeździe w pierwszej kolejce z Tisettanta Cantu 96:61 oraz w minioną niedziele pokonali we własnej hali, Benetton Treviso, który zalicza się do czołówki najlepszych drużyn we Włoszech. Mistrzowie Polski w tym sezonie dysponują znacznie słabszą kadrą niż w minionym sezonie, przez co skazywani są od razu na wysoką porażkę w dzisiejszym spotkaniu. W tym sezonie Prokom rozegrał już pięć spotkań, w których przegrał jedynie z zespołem Turowa Zgorzelec i to dość wysoko, bo 59:80. W innych spotkaniach ze znacznie słabszymi rywalami Prokom zgarniał całą pulę punktów, ale zwycięstwa z widocznie słabszymi rywalami nie budzą podziwu na innych. Obie drużyny w Eurolidze spotkały się dwukrotnie, a było to w minionym sezonie. Najpierw w Sopocie Prokom uległ dość wysoko koszykarzom Sieny 59:84. We Włoszech ponownie okazali się lepsi gracze Montepaschi Siena wygrywając 87:64. Jestem przekonany, że w dniu dzisiejszym Siena odniesie wysokie zwycięstwo, co najmniej dwudziestopunktowe.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP



Virtus Roma - Juventut Badalona 1.55
✅

Roma zmieniła znaczaco swoj sklad, niestety najgorsze ogniwo zostało a jest nim Jasmin Repesa, szkoleniowiec, który kilka lat temu byl uznany za najwiekszy talent. Chorwat nie sprawdził się ani w klubach ani w reprezentacji. Najlepszy sezon mial w Splicie dawno temu. Jednak poki co Roma gra dobrze, nie bede się nad Repesa pastwić. Juventut stracil najlepszego gracza Rudego Fernandeza, który odszedl do NBA, kontuzjowana jest druga gwiazda zespolu z Badalony Ricky Rubio. Klopotow ma wiec Juventut wiele. Tak naprawde Fernandeza nie zastapil nikt a pod nieobecnosc Rubio pierwszy rozgrywajacy Mallet nie ma zmiennika. Dlatego problemy Juventut na niskich pozycjach sa ogromne. To rzutuje na caly atak bo Mallet musi zajmowac sie wszystkim co ogranicza jego atak a nie ma nikogo na pozycji dwa. Lavinia to solidny gracz w obronie i nic po za tym. Tomas i Ribas na Eurolige niezabardzo, Jasaitis to bardzo grozny zawodnik, swietnie rzuca za 3 punkty, na niskich pozycjach wyglada więc sytuacja dramatycznie dla Hiszpanów. Wright to na razie cien zawodnika sprzed roku, chaotyczny i mało skuteczny (w ostatnim meczu 3/11 z gry i tylko osobiste go ratowaly), Norel w pierwszej piątce = porażka. Bogdanovic gra bardzo mało (w Maladze 4 mniuty), bez formy jest Jagla i Sonsenca, pod koszem bardzo dobrze gra Mensah-Bonsu. Bedzie bardzo ciezko Juventutowi podjąc walke w Rzymie. Virtus odmieniony, odszedl Ukic, Stefansson, Lorbek, Crosalior, Hawkins. Przyszli: Brezec, Jennings, Becirovic, Jaaber, Hutson, wspomagani Datome, De La Fuente, Gabinim, Tonollim i Giglin no to daje znakomitą 10 graczy. Nie powinni u siebie przegrac, Roma wie, ze przez głupie wpadki nie potrafia osiagnac wreszcie znaczącego wyniku w Eurolidze oraz w krajowych rozgrywkach.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
2 kolejka


sroda

Air - Malaga
Prokom - Zalgiris
Nancy - Panathinaikos
Tau - Alba
Partizan - Armani
Efes - Panionios

czwartek

Cibona - Pireus
Siena - Barca
Maccabi - Le Mans
Olimpija - Roma
Real - CSKA
Juventut - Fenerbahce
 
betsfree 0

betsfree

Użytkownik
jakoś tutaj cicho chyba po ostatnich numerach nie ma chętnych do typowania...
więc zacznę to co mi się dziś tak spodobało
Air - Malaga over 153 ,5
Prokom - Zalgiris raczej under 154
Nancy - Panathinaikos handicap : Panathinaikos-11.5 (betgun)
Tau - Alba ALBA +15,5
Partizan - Armani Partizan - 7,5
Efes - Panionios over 149,5 lub handi Panionios+ 17,5
czwartek
jak na razie spodobał mi się over 152,5 lub
Barca over 74,5 w spotkaniu
Siena - Barca
jeszcze nie puściłem kuponu ale ....
uważam że ALBA nie da się tak łatwo i TAU nie jest na tyle mocne aby wypracować aż taką różnicę punktów. I podobnie z Turkami. Grecy mają twardą szkołę w domu. Efsen radzi sobie dobrze ale u sibie w lidze.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


TAU - Alba(+15.5) 1.90 3/10 ⛔

Ja rowniez nie rozumiem handicapu na Albe, w meczu ligowym z Granada handicap byl 11.5, czy buki chca nam wmowic, ze najlepszy zespol z Niemiec jest gorszy niz sredniak z Hiszpanii? Coś tu nie gra, Alba jest bardzo wzmocniona, za to TAU ma duże klopoty z kontujzami. Od początku sezonu nie gra chociażby lider zespolu Spliter.

Prokom 1.45 był wczoraj i spada bo Zalgiris równiez osłabiony, ja nie wezme Prokomu jeśli tak niski kurs ale to jest kluczowy mecz dla Sopocian. Pewny wydaje się Partizan oraz Panathinaikos. Tu rowniez kursy nie zachwycają. Armani ma dziwny skład, Sow w pierwszej piątce, to zle wróży. Partizan jak zwykle mocny u siebie, wygrał ostatnio z Realem. Odradzam granie na Malage, chociaż Unicaja gra bardzo dobrze to Air Avelino jest dobrym zespolem i może sprawić niespodzianke.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
w poniedziałek rano złapałem 2,00 na CSKA. teraz jest już 1,75.
Na dziś jak dla mnie bardzo dobry handi na Prokom, -8,5 powinni wyciągnąć na spokoju, patrząc na szaloną grę Żalgirisu z Montepschi. 1,95 to dobry kurs i raczej wezme go za 15-20 zł
 
P 0

pavlinho

Gość

TAU - Alba(+15.5) 1.90 3/10
Ja rowniez nie rozumiem handicapu na Albe, w meczu ligowym z Granada handicap byl 11.5, czy buki chca nam wmowic, ze najlepszy zespol z Niemiec jest gorszy niz sredniak z Hiszpanii? Coś tu nie gra, Alba jest bardzo wzmocniona, za to TAU ma duże klopoty z kontujzami. Od początku sezonu nie gra chociażby lider zespolu Spliter.
Prokom 1.45 był wczoraj i spada bo Zalgiris równiez osłabiony, ja nie wezme Prokomu jeśli tak niski kurs ale to jest kluczowy mecz dla Sopocian. Pewny wydaje się Partizan oraz Panathinaikos. Tu rowniez kursy nie zachwycają. Armani ma dziwny skład, Sow w pierwszej piątce, to zle wróży. Partizan jak zwykle mocny u siebie, wygrał ostatnio z Realem. Odradzam granie na Malage, chociaż Unicaja gra bardzo dobrze to Air Avelino jest dobrym zespolem i może sprawić niespodzianke.
Kobieto, TAU nazywasz &quot;ligowym średniakiem&quot; w lidze hiszpańskiej? O.O
Co do typu popieram, TAU powinno wygrać ale pogromu nie będzie, bo są poważnie osłabieni.
Gdyby kurs na Prokom był w granicach 1.6 wziąłbym to, ale 1.30-1.40 nie warte świeczki...
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Efes Pilsen -
Panionios Athens Typ: Panionios Athens ▶ under 67,5 points @1,85
Drużyna Efesu jak dotad zdobyła komplet punktów w rozgrywkach tegorocznej Euroligi, przed sezonem działacze Efesu zaszaleli z transferami i w efekcie drużyna turecka przed sezonem sprzedała kilku zawodników - Erdogan, Gregory, Penn, Nicholas, Wright, Kuqo, Spencer, Hudson. Jednak w ich miejsce pozyskano Thortona, Kasuna, Pekera, Smitha, Kakiouzisa. Jak się okazało drużyna Efesu po przemeblowaniu gra bardzo dobrze, a przede wszystkim skutecznie - świadczyć moga o tym chociażby dwa zwycięstwa w Eurolidze - z Partizanem oraz Milano. Koszykarze z Aten nie moga pochwalić się tak dobrymi wynikami - w Eurolidze, graja bardzo słabo - jak dotad zanotowali dwie porażki 87:66 z madryckim Realem oraz 52:86 z moskiewskim potentatem - CSKA. Jak widać druzyna grecka nie może się pochwalić duża ilościa rzuconych punktów - raptem 59 na mecz, sadzę, że linia ustawiona przez expekt jest nieco zawyżona, gdyż drużyna turecka słynie z mocnej defensywy i przedrzeć się przez zasiekiu tureckie, będzie niezwykle ciężko - tym bardziej, że dzisiaj Grecy przyjechali do Turcji bez trójki zawodników - Branko Cvetkovic, Ivan Zoroski and Yiannis Giannoulis - cała trójka aktualnie leczy kontuzje, więc dzisiaj trener Ateńczyków do dyspozycji będzię miał tylko 11 zdrowych zawodników. Uważam, że Turcy sa drużyna zdecydowanie silniejsza niż goście i dzisiaj nie pozwola sobie nawrzucać dużej ilości punktów - tym bardziej, żę dzisiaj na ciężkim tureckim terenie będa musieli radzić sobie bez kilku zawodników.
 
K 0

kristo1000

Użytkownik
Kobieto, TAU nazywasz &quot;ligowym średniakiem&quot; w lidze hiszpańskiej? O.O
Co do typu popieram, TAU powinno wygrać ale pogromu nie będzie, bo są poważnie osłabieni.
Gdyby kurs na Prokom był w granicach 1.6 wziąłbym to, ale 1.30-1.40 nie warte świeczki...
Ale z Ciebie luzka Pavlinho ???? Mam nadzieje, że zdajesz już sobie sprawę z błędu jaki popełniłeś. Nie umiesz czytać... ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Pavlinho czytaj ze zrozumieniem i bez textów w stylu kobieto bo to nieco dziwnie brzmi. Nie kompromituj sam siebie.

Splitter ma jednak grac wiec duzo oslabien nie bedzie, raczej tylko bez Mickeala.
 
betsfree 0

betsfree

Użytkownik
Air - Malaga over 153 ,5 ⛔72-70
Prokom - Zalgiris raczej under 154 ✅ 65-60
Nancy - Panathinaikos handicap : Panathinaikos-11.5 (betgun)⛔ minimalnie 70-80
Tau - Alba ALBA +15,5 ⛔ 100-65
Partizan - Armani Partizan - 7,5 ⛔ 81-76
Efes - Panionios over 149,5 ⛔ lub handi Panionios+ 17,5 ✅ 69-78

normalnie ruletka
chyba bardziej by się opłacało zagrać na niespodzianki typu
wygra Panionios kurs ~10
Partizan też nie wiele brakowało a byłby taką niespodzianką
ALBA .... postawię tylko znak zapytania &quot;??&quot; początek zacięta walka a od 2Q tragedia. TAU brało ich jak chciało.
 
stallion 23

stallion

Użytkownik
Co myślicie o meczu Olimpija Ljubljana - Lottomatica Roma?????
Mój typ to 2.
Jestem raczej pewny tego meczu, ale zapytam się was. Może ktoś ma jakieś informacje, albo zna dobrze formę tych klubów. Prosze o odpowiedź ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Olimpija u siebie bardzo mocna, raczej skłaniam sie grac na 1. Wygrane np. z CSKA Moskwa nie są przypadkiem, w hali w Ljubjalnie gra się bardoz trudno. Olimpija jest mocniejsza niż przed rokiem, można złapać 2.0 na ten mecz. Podoba mi się jeszcze tylko Olimpiakos w Zagrzebiu z Cibona.
 
betsfree 0

betsfree

Użytkownik
Ok 4 runda ... :spokodfhgfh:

Moja propozycja to spotkanie
CSKA -Efes Pilsen
Efes Pilsen Handi +16,5
⛔
buk:
betgun 1,70
bet365 1,95

Początkowo skłaniałem się aby grać handi na CSKA jednak po głębokich przemyśleniach i analizach stwierdziłem że opcja +16,5 jest lepszym rozwiązaniem. Szczególnie do zmiany handi z - na + przekonałem się dzięki wypowiedzi trenera CSKA. Stwierdził on iż Efes Pilsen jest drużyną trudną. Chcącą odreagować przegraną z Panionios. Przyjeżdzają ze świetnymi strzelcami Smith, Thornton i Vujanic. Zbraknie Chorwaty Mario Kasun.
CSKA niestety nie jest w pełni dyspozycyjna. Zabraknie Holdena i Smodisa. Smodis co prawda nie uczestniczył w grze w tych rozgrywkach euro ligi ale Holden tak. Zawsze w każdym meczu parę punktów robił.
Obawiam się tylko jednego : Czy Efsen Pilsen podoła CSKA i nie wpadnie w przepaść 20 punktów. Taka strata może przynieść niestety poddanie się i zakończenie spotkania tak jak inni.
Panionios 52-86 CSKA
CSKA 90-64 Armani Jeans

Efes w końcu przegrało nawet u siebie z Panionis 69-78.
Z Armani wygrało na wyjeździe 71-81
a z Partizanem nieznacznie wygrało 61-60.

CSKA wygra ale według mnie różnica 5-10 punktów (ako 9 z bet365 Cska Moskwa wygra różnicą 7-9 punktów)
W poprzednich latach wygrywało również CSKA ale nie takimi handi 16,5

06/04/2006 Efes Istanbul vs. CSKA Moscow 71:75
04/04/2006 CSKA Moscow vs. Efes Istanbul 66:57
Efes Pilsen w poprzednim sezonie euro nie przegrało taką ilością punktów (16,5) z nikim (max 15 z macabi). Więc podstawy do tego aby i w tym sezonie tak się stało są również obiecujące.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
co do meczu efesu w Moskwie to totalna ruletka, jak CSKA sie bedzie chciało grac na maxa to ich rozwalą z 20 punktami spokojnie...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Air Avellino - Le Mans 1.50 7/10

Nie rozumiem niedoceniania drużyny z Włoch. Są mocni tak naprawde dopiero dwa lata ale naprawde w tym sezonie skład jest świetny i mają szanse sprawić wiele niespodzianek. Bilans ligowy 3:2, ostatni mecz bardzo udany. Wygrali z La Fortezza na wyjezdzie 78:71. Wcześniej przegrali we własnej hali z Biella i to była wielka sensacja (na usprawiedliwienie trzeba dodac, ze grali w oslabieniu) myśle, że ten mini kryzys juz minal. Le Mans biland 5:1 przegrali w ostatniej kolejce z Dijon na wyjeżdzie 80:82. Zespól z Francji stracil kilku niezlych graczy, miedzy innymi Luke Bogdanovica, Sama Clancy, Nicolasa Batum oraz Yannicka Bokolo. Bardzo duże osłabienie ale na ich miejsce włodarze klubu pozyskali N Doye, Badiane, Batiste, Spencera, Chase i Bluthenthala co powoduje, że ogolnie strat nie ma ale też nie jest to zespol dużo lepszy niż przed rokiem. Le Mans 8 niezlych graczy Włosi 10 i dysponują lepszymi zawodnikami, w dodatku graja we własnej hali. Mimo ostatniej porażki Le Mans mieli bardoz wysoka skuteczność z gry, która raczej nie da sie powtorzyć w Eurolidze. Koffi 7/8 z gry, Badidne 100% skuteczność a mimo to porażka. To nie wrozy dobrze dla Francuzów. W Elidze Francuzi mają oczywiscie 0-3, Avellino 1-2 i tylko wygrana daje im szanse na gre dalej. Grupa jest bardzo mocna Maccabi, Cibona, Olympiakos i Unicaja. Trzeba wygrywać wszystko u siebie i powalczyć po za własną halą ale wygrywanie w domu i to z najgorszą druzyną grupy to podstawa. Liderami Air są: Eric Williams, Chris Warren, Marko Tusek, Drake Diener, Tamar Slay a oprócz nich Best, Crosariol, Best, Radulović i Porta.

 
betsfree 0

betsfree

Użytkownik
Hmm.. a według mnie to nie jest tak jak im się będzie chciało grać to rozwalą. CSKA będzie musiało się pomęczyć. Jeżeli Efes Pilsen odpuści to i owszem napykają spokojnie. Ale nie w Euro lidze. Tu się nie puszcza meczy bo przeciwnik jest lepszy. CSKA z Realem powiedzmy że też się im nie chciało na początku ,a potem sobie wygrali bo tak chcieli. ????
Z poprzedniego sezonu Efes tak jak wspomniałem raz przegrał max 15 punktami. Świadczy to o tym że mają chęć żeby grać i nie odpuszczać tak jak ostatnio ALBA. ALBA to była egzekucja którą przyjęli ze spokojem i czekali na koniec.

i tak dodatkowo myślę na

Tau Ceramica-Lottomatica Roma
handi TAU- 8,5⛔
lub over 154,5
✅

Over
TAU ma dotychczas najwięcej punktów zdobytych i straconych w eurolidze 277:225 . Lottomatica Roma mniej ale całkiem też sporo punktów 226:206
handi
TAU gra u siebie i jest wypoczęta. Grała ostatnio 5 listopada. Roma grała ostatnio u siebie w lidze 8 listopada i dwa ostanie mecze na wyjeździe. W lidze przegrała po zaciętym boju 104 -100

nie mam niestety czasu na pisanie analizy ale takie podstawowe info myślę że jest przekonywujące do tych typków. :-D


Edit: wstyd mi za moje analizy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom