>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 08/09

Fortuna bonus
Status
Zamknięty.
owca26 171

owca26

Użytkownik
Dołączył
03/2009
Posty
145
Miasto
Wakefield
Zarówno Maccabi jak i Alba nie grają już o nic w eurolidze, więc może gospodarzom bardziej zależeć na zwycięstwie we własnej hali, ponadto w maccabi nie gra Fisher. Co do meczu Olimpiakosu z milano to bym się skłaniał ku overkowi ale to tylko jakieś takie przeczucie.
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Dołączył
07/2008
Posty
213
Miasto
Myslenice
Spotkanie: CSKA-Barcelona
typ:2
kurs:2.6
Buk:Unibet

Analiza:
Dziś o 18.00 zostanie zainaugurowany turniej Final Four koszykarskiej euroligi.Naprzeciw siebie stanĄ takie renomowane zespoły jak Barcelona i CSKA Moskwa.Buki faworyzują Cska.Ja jednak uważam że to dziś drużyna z Kataloni bedzie zwycięska.W lidze radza sobie znakomicie.Po 31 kolejkach zajmują 2 miejsce .Z parkietu schodzili pokonani tylko 6 razy.Ich rywal radzi sobie także wspaniale, w 22 meczach nie przegrali oni jenak ani razu.Ja jednak sądzę że Hiszpańska Liga ACB jest silniejsza od rosyjskiej ligi.Dziś uważam że zawodnicy Regal Barcelony pokażą iż niesłusznie są w tej parze skazani na porażkę.Natomiast Cska juz rok temu wygrała Euroligę więc zawodnicy Barcelony będa mieli większą motywację aby sprawić w tym meczu niespodziankę
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Dołączył
08/2007
Posty
366
Miasto
Jaroslaw
Spotkanie: CSKA-Barcelona
Natomiast Cska juz rok temu wygrała Euroligę więc zawodnicy Barcelony będa mieli większą motywację aby sprawić w tym meczu niespodziankę
kolego 10/10 za ten tekst;d
spadlem z krzesla czytając to ???? ????

chyba sobie jaja robisz jak mowisz ze Cska niebedzie zmotywowane bo w tamtym roku wygrali:p

przepraszam za tego posta ale iwytrzymalem;p
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dołączył
09/2006
Posty
3449


Panathinaikos Ateny - Olympiakos Pireus
CSKA Moskwa - FC Barcelona

Zdecydowanie w pólfinale stawiam na CSKA Moskwa. Mysle, ze ten zespol wygra cala Eurolige. Barcelona tylko momentami gra na bardzo wysokim poziomie, sklad jest bardzo dobry ale to nie oznacza jeszcze bardzo dobrej gry. Trener slabiutki i to ma spore znaczenie na przestrzeni calego sezonu. Cala masa bledow Xaviera Pascuala w trakcie spotkan, czasem mam wrazenie, ze on sie zachowuje jak Winnicki kiedy przejal Slask. Nie wie co sie dzieje na boisku, zle i spoznione zmiany itd. Kurs 1.58 wydaje sie prezentem, nie ma przeslanek aby twierdzic, ze Rosjanie odpuszcza. Messina to genialny trener, mistrz taktyki. Jestem ciekawa co wymysli na Andersona, zna go doskonale i cos czuje, ze sobie dzis nie pogra. Kluczowa sprawa to powstrzymac Barce na obwodzie, Basile, Lakovic, Navarro, sila na pozycjach 4-5 wyrownuje sie.

oraz CSKA wygra eurolige 2.61


PS.Gorilaz zlituj sie nad kolega, pewnie nie znam ani jednego zawodnika to co mial napisac, musial cos wymyslic ???? ;) :spokodfhgfh:
 
T 0

tajemne_moce

Użytkownik
Dołączył
02/2008
Posty
25
Spotkanie: Barcelona - CSKA Moscow
Typ: CSKA Moscow(-7.0)
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
Analiza: Wszyscy fani europejskiej koszykówki tego dnia nie mogli się doczekać. Dzisiaj w Berlinie rozegrane zostaną spotkania półfinałowe w ramach tegorocznej edycji Euroligi. W pierwszym meczu, o godzinie 18:00 ekipa Barcelony mierzyła będzie swoje siły z triumfatorem ostatniej edycji tego turnieju- CSKA Moskwa. Według mnie zdecydowanymi faworytami w tej potyczce są Rosjanie, którzy przewyższają ekipę ze stolicy Katalonii formą, umiejętnościami, a także lepszą kadrą. Barcelona na chwilę obecną zajmuje druga lokatę w lidze acb, tuż za Tau Ceramicą, z którą przegrali w przedostatniej ligowej kolejce 79/83. W ostatnim meczu w lidze uporali się na własnym parkiecie z Cajasolem, wcześniej zanotowali wygraną w Gran Derbi z Realem, a takze pokonali Bruesa GBC oraz C.B. Granada. Poprzednia faza euroligi, czyli ćwierćfinały to dla ekipy z Barcelony prawdziwa męka, którą na pewno można nazwać ich konfrontację z Tau Ceramicą, zakonczoną dopiero po pięciu spotkaniach. Bardzo duzo sił kosztowało ekipę Barcy to spotkanie i mając na uwadze także ciężkie spotkania w lidze, mogą czuć się zmęczeni podczas dzisiejszej konfrontacji.
Ekipa mistrza Rosji, a także obrońcy trofeum sprzed roku w lidze nie ma sobie równych. Wygrali wszystkie dotychczasowe spotknie i nic nie stoi na przeszkodzie do tego, aby i w tym roku ekipa CSKA odniosła zwycięstwo w lidze. W Eurolidze także nie powinni mieć większych problemów. Prezentują kapitalny styl gry: bardzo efektywna obrona z solidnym atakiem jest kluczem do zwycięstwa koszykarzy z Rosji. W poprzedniej fazie euroligi koszykarze z Moskwy rozegrali trzy spotkania z Partizanem Belgrad, które bezapelacyjnie wygrali. Szybko zapewnili sobie awans do dalszej fazy, w lidze nie musieli się wiele natrudzić, by swoje spotkania wygrywać, także zmęczenia nie powinno u nich dać się zauważyć. Liczę w tym spotkaniu szczególnie na J.R. Holdena, Smodisa, a takze Langdona, którzy o ile zagrają dobre spotkania, to poniosą ekipę z Rosji do pewnego zwycięstwa i finału tegorocznej edycji Euroligi w Berlinie.
 
ben85 55

ben85

Użytkownik
Dołączył
12/2008
Posty
210
Miasto
Zulawy
Mam odmienne od kolegi powyżej(Roxanne). Uważam, że Barcelona ma zdecydowanie lepszych wysokich na pozycji 4-5. Przepraszam ale Lorbek ze Smodisem mają zdominować strefę podkoszową?i zatrzymać Andersona. Smodis lepiej czuje się dalej od kosza i często odpala za trzy. Oddanie Savrasenki uważam za błąd. Mimo całego geniuszu Ettore sądzę, że dzisiaj CSKA nie da rady. Dzisiejsza drużyna to zupełnie inne CSKA niż rok temu. Warto pamiętać ze Barcelona to jedyna drużyna z całej czwórki która grała w hali w Berlinie. ⛔⛔To tyle z polemiki na dzisiaj jeszcze polecam:

Roger Grimau typ: under 7,5 pkt.✅✅
Sportingbet .

W Barcelonie skład pełny, brak kontuzji. Pierwsi w kolejności do gry są Navarro Lakovic i Basile. Dopiero później mamy właśnie Grimau. Ostatnio mało gra, wcześniej można go było więcej zobaczyć z okazji kontuzji Lakovica. Szybkie kontry i wejścia do niego nie należą.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dołączył
09/2006
Posty
3449
Kilka uwag.

1. Zauważ, ze Laković gra dobrze kiedy nie ma na parkiecie Navarro. Kontuzja Navarro spowodowala, ze Jaka poprowadzil Barce do waznej wygranej nad TAU. Trzeba byc idiota zeby budowac zespol w taki sposob, jesli bedzie grac glownie Navarro to duzy atut w postaci Lakovica mozna sobie wsadzic miedzy bajki. To nie jest gracz, ktory wejdzie z lawki na 10 minut i zagra swoje. On lubi kozlowac, byc liderem, dlugo przebywac na parkiecie, wtedy gra swoje.

2. Jakie znaczenie ma to, ze Barca grala w hali w Berlinie? To dla mnie zagadka numer jeden, to jest atut?

3. CSKA ma genialna obrone a FCB bazuje na rzutach z dystansu i ataku, wlasnie te elementy moze Moskwa im wybic z glowy. Messina jest znakomitym taktykiem. W koszu to ma wielkie znaczenie, nazwiska nie graja.

4. Pozycje 4-5 niewatpliwie do dyskusji.

Santiago - Lorbek
Iliasova - Morris
Anderson - Smodiz
Vasquez - Khryapa
Trias

Lorbek w ostatnich meczach w TOP16 kolejno 14,18,15 punktów. Z Partizanem 16,21,10. Reszty graczy chyba nie trzeba przedstawiac. Anderson i Santiago zawodzą w tym sezonie. Wielki potencjal ale nie graja tego co powinni wiec czemu tu ma Duma Katalonii przewage? Ja tego nie widze. Santiago niespodziewanie malo zbiera, tylko raz po top 16 przekroczyl granice 10 punktow, Iliasova znakomity - tutaj nie ma dyskusji ale on tez lubi rzucic trojke i dac czasem dalej od kosza, Vasquez niezly zmiennik i tyle, Anderson uwazam ze troche zawodzi. Sporo ma meczow gdzie jest jakby obok calej akcji, moze to kwestia trenera i slabej taktyki ja tego nie wiem, za to wiem, ze Messina dzis Andersona postara sie zatrzymac.

I gdzie tu przewaga Barcy? Wez tez pod uwage ilosc meczow Barcelony, w lidze co chwile szlagier, 5 meczow z TAU a Moskwa sobie odpoczywa. Statystyki zbiorek tez nie powalaja.
 
piomad91 0

piomad91

Użytkownik
Dołączył
04/2009
Posty
3
Miasto
Wroclaw
Spotkanie: Olympiacos - Panathinaikos (+3.5/-3.5)
Typ: 2
Kurs: 1,90
Buk: sportingbet
Analiza:
W berlińskim półfinale Euroligi spotkają się dwie greckie drużyny, które wiedzą o sobie prawie wszystko. Faworytem tej konfrontacji są koszykarze z Aten z kilku powodów, a mianowicie, lepsza gra na tablicach oraz znacznie mniejsza ilość strat w meczach. Olympiacos jest drużyną ze sporym potencjałem, którego jednak nie potrafią do końca wykorzystać i w trudnych momentach często się gubią i nie wytrzymują presji. W bezpośrednich pojedynkach zdecydowana przewagę ma ekipa Panathinaikosu bo na ostatnie 20 meczy przy 14 zwycięstwach ponieśli tylko 6 porażek, tak więc czarno na białym widać, że są drużyną dużo lepszą. Ostatnią konfrontację wygrał Olympiacos, ale miało to miejsce we własnej hali i było to zwycięstwo zaledwie różnicą dwóch punktów. Dla mnie ten ostatni triumf ekipy Olympiacosu tym bardziej przechyla szalę awansu do finału na stronę ekipy z Aten, bo Olympiacos nigdy jeszcze nie wygrał dwa razy z rzędu z &quot;Koniczynkami&quot; i myślę, że w takim momencie Panathinaikos nie pozwoli sobie na porażkę i pewnie zwycięży w tym spotkaniu pokazując jednocześnie kto rządzi w Grecji. Liczę na to, że wykorzystają wszystkie swoje atuty i stłumią Lynn&#39;a Greer&#39;a, Jannero Pargo i spółkę solidną obroną, w której naprawdę prezentują się znakomicie.
 
ben85 55

ben85

Użytkownik
Dołączył
12/2008
Posty
210
Miasto
Zulawy
Cała moją analizę zjadł Firefox. ????
Parę zdań. Można gdybać jak ustawi CSKA Mesina. Moim zdaniem to trzeba odcinać wysokich od podań a zawodnika takiego jak Andersen po prostu podwajać. Mów co chcesz Roxanne ale wysocy Barcy mają przewagę wzrostu i są bardziej atletyczni.
Uważam Barce za inteligentną ekipę, pokonywali ekipy z różnym stylem gry. Jeżeli dali rade powstrzymać niesamowite penetracje Tau czy dwukrotnie bez najmniejszych problemów Panathinaikos to dlaczego nie CSKA?⛔

Po za tym ten przykład o hali nie był trafny ????
Pozdrawiam
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dołączył
09/2006
Posty
3449
CSKA - Panathinakos

Mam juz zagrane, ze CSKA wygra Euro wiec teraz juz krotko. Trafil z forma Siskauskas, dobrze gra Smodiz, Lorbek więc Rosjanie powinni wygrać. Panata zagrala bardzo nie równo polfinał. Tylko 4 graczy solidnie punktowalo. To bardzo zaskakujace. Spanoulis moze miec problem zeby zagrac drugi raz tak dosze, wiadomo jakie zagrozenie stwrza Saras, Batiste, Pekovic ale chyba bez formy jest Nicholas i w ataku Diamantidis bo w obronie to on zawsze swoje robi, pdoobnie Fotsis. Tu juz zadnego pewniaka nie ma, Panate stac na wygrana ale ja obstawiam Ruskich, prawdopodobny jest ten under chociaz CSKA nie pozwoli sobie na gre na zasadzie kto lepiej broni ten wygra bo sila Moskwy jest w ataku ogromna a Panata ma specjalistow od defensywy i trenera niezlego ale przypomne, ze Grecy mieli kilka wpadek w tym sezonie a dla mnie atut hali ma ogromne znaczenie dlatego tutaj faworytem jest CSKA, nie tylko pod wzgledem sportowym ale tez roznych szczegolow poza boiskowych.

A on poprowadzi CSKA do triumfu:

 
ben85 55

ben85

Użytkownik
Dołączył
12/2008
Posty
210
Miasto
Zulawy
Szybko na dzisiaj:
CSKA-Panathinaikos
Typ: Terence Morris under 6,5. ✅✅
Sportingbet

Zawodnik CSKA dotychczas zupełnie nie widoczny. W trakcie sezonu było sporo głosów na temat rozczarowania. Sporo zarabia - gra pozostawia sporo do życzenia . Świetne taktycznie CSKA to nie to samo co sielankowe Maccabi, gdzie Morris grał w poprzednim sezonie. W piątkowym meczu z Barceloną, &quot;pałętał&quot; się po boisku. Zagrał w sumie 13 minut zdobył 0 punktów, głównie stawiał zasłony dla kolegów. Żadna zagrywka nie była ustawiona na niego. Messina ma bardziej zaufanych zawodników i myślę że dzisiaj będzie stawiał na nich czego efektem będzie mała ilość minut dla Morrisa.
 
Status
Zamknięty.