>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
samin1 524

samin1

Użytkownik
Dobra... coś wypada napisać bo przecież kolejka przed nami, jednak co tutaj pisać ....

Barcelona + CSKA + Panathinaikos ▶ ✅ ✅ ✅ oczywiście faworyci są znani ale kursy już są mocno zaniżone. Moim zdaniem CSKA jest pewniejsze bo mimo niesamowitego dopingu i tego że ktoś może odpalić z młodzieży Partizana to CSKA ma wszystkie argumenty w swoich rekach. Dużo lepszy skład jak i doświadczenie.

Barcelona jak to Barcelona może się męczyć na własną prośbę lub odjechać na 20 i grać swoje. Wilq pewnie powie że Rytas się odbudował i może po części ma rację bo obwód ich jest mega mocny Blums. Dulkys, Brabrauskas lub Seibutis - to gwarancje trójki z każdej pozycji. Pod koszem też jest miło. Barca to osobistości które w każdy momencie mogą zaskoczyć a wszystko zależy od ich koncentracji. W moim odczuciu forma ich rośnie, a przełomowy był mecz z drużyną z NBA.

Cantu moim zdaniem jeszcze nie przeciwstawi się Panacie. Wszystko zależy od tego jak mobilni będą centry Włochów w starci z Sofo. Jezeli uda im się aby złapał szybko faule to może być ciekawe i close game. W innym przypadku może być cieżko. Z Realem nie wyglądało to najgorzej choć nie było komu grać. W domu tłum może ponieść np. Ukica i Panko i będzie pozamiatane.

Zbędnie z liniami nie ma też sensu kombinować w tych meczach (przykład z Malagą dziś).


Dog kolejki : Besiktas ✅ ale o tym kolega Wilq-u. Ja się zgadzam ze wszystkim, nawet nie ważne co napisze :]

Alba ▶ nie będę siał zamętu, i nie będę się wypowiadał. Jakoś ich przekonywującego zwycięstwa nie czuję choć są w mega formie. Chalon może zaskoczyć ich atletyzmem, ale z drugiej strony Obradovic to jest gość na ławce Berlinczyków. NO BET (feeling). Dobrze czułem

W meczu Maccabi ze Sieną grałbym tylko over 158,5 ⛔ ze względu na strzeleckie umiejętności obydwu zespołów. Moim zdaniem bez zbędnych wywodów to można grać. Pamietać należy jednak że linie punktowe to tylko 55% szans powodzenia bo do loterii dodaje się swoje przeczycie ;)

do tego linie :

over 145,5 Barcy i under 150,5 Besiktasu ⛔ ⛔

-----------

ah i mała taka ciekawostka ... miałem założyć temat etc. etc. ale mi się nie chce ;) dlatego rzucę to tutaj for fun. Chodzi o sprawdzenia trafności decyzji... :

Typy by Samin :

1. Barcelona -4.0 ✅
2. Besiktas +4,5 ✅
3. Chalon +17.5 ✅
4. CSKA -5.5 ⛔
5. Panathinaikos -4.5 ⛔
6. Siena +10.5 ✅


Typy by Wilq :

1. Barcelona ML ✅
2. Besiktas ML ✅
3. Alba -8,5 ⛔
4. CSKA ML ✅
5. Cantu +15.0 ✅
6. Siena +10.5 ✅



GRATULUJĘ WYGRANEJ KOLEGO !!

kursy może dopiszę... jak znajdę. Czasem kursów na to nie ma w ogóle, czasem to fantazja jak w przypadku +17,5 Chalon czy Cantu +15 ;). W sumie to fanaberie ....
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Prokom - Unicaja powyżej 147,5 w Bet 365 za 1,70
✅

Kluczem do trafienia będzie by jedna ze stron przekroczyła 80 oczek. W mojej ocenie gości absolutnie spokojnie na to stać. Potrafili rzucić 80 oczek w meczu z Maccabi, to i naszym nawrzucają. Ok powiecie, ze Maccabi gra typowo ofensywną koszykówkę i za długo nie buduje akcji, no ale mimo wszystko ich obrona a obrona naszych.... W Prokomie też nieźle funkcjonuje trójka ( póki co ich jedyna broń ) więc powinni swoje rzucić. W mojej ocenie powinno być &gt; 150 pkt. niemniej jednak w Bet 365 można adekwatnei do kursu linię obniżyć co daje nam jeszcze większą gwarancję trafienia.

Powodzenia !
Euroliga 2012/2013 +16J ✅

Ja też się cieszę, że Prokom idzie do przodu. - 2 z bądź co bądź czołówką ligi hiszpańskiej to sympatyczny wynik. Boje się tylko co się stanie jak przestanie wpadać za 3 na poziomie &gt; 40%.... No nic wierzmy w trenera bo papiery ma jak mało kto
A co na dzisiaj ?? Spróbuję coś popołudniu skrobnąć, bo teraz czas do pracy, a po wczorajszym meczu się cięęęęężko wstaje ;-)
Tak na szybko to mi się widzi jedynie jakieś hadi na Panatę ( chociaż ziemniaki dali aż -11,5 , a tego nie podniosę ) i chodzi mi po głowie wbrew wszystkiemu jakiś under w Maccabi. No nic do usłyszenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dani222 144

dani222

Użytkownik
REAL w Moskwie bez Llulla. Real under 83 pkt betsafe 1.86⛔85
Zastąpią go Sergio i nowy nabytek mniej doświadczony w Eurolidze Draper. Llull gra bardzo energicznie, niekonwencjonalnie, zawsze na pełnej szybkości wyprowadza piłkę pod kosz rywala i grają szybkie akcje. Liczę że bez niego rozgrywający nie będą podejmować ryzyka, będą starannie budować akcje, szanować piłkę i bardziej szukać kolegów podaniem. Real to overowy basket ale ja postawię na ich kłopoty w organizacji gry, lepszą obronę Khimek (niż z Fenerbahce) tylko tak mogą nawiązać jakąś walkę z Realem. Jak byście wykorzystali tą absencję, czy Real nie zmieni swojej gry, będzie szalał za 3 i rozjedzie Khimki jak Turcy ?
&gt;&gt;&gt;Khimki z wyniku 69-51 a w 4Q rzucają do 4:30 przed końcem tylko 2 pkt gdy Real w ostatniej kwarcie 30 pkt, w tym fatalne straty Khimek w tym bolesna w ostatnich sek. zaważyło na niepowodzeniu tego typu
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bamberg under 76.5 1.80 3/10 Bwin ✅✅✅
Ile punktów zostanie zdobytych w tym meczu?
141-150 3.40 Bwin 2/10
⛔⛔⛔
Zacytuje samego siebie ze strony wcześniej
Tutaj krótko,Bamberg ma duże problemy ze zdobywaniem punktów w tym roku.Nadal bronią dobrze ale zmiany w zespole wymusiły na Bostjanie branie odpowiedzialności na swoje barki bo reszta poza Gavelem jest totalnie bezproduktywna w tym sezonie.Mają problemy z organizowaniem akcji i niskie wyniki w lidze jak i 60pkt zdobyte z Barceloną która nie pokazała wielkiej defensywy mówią same z siebie.Besiktas też potrafi dobrze bronić ale ich też jak sie mocniej przyciśnie to sie gubią co pokazali w meczu ligowym z Ankarą mało co nie ulegając przyjezdnym.Spodziewam sie tutaj twardej defensywy meczu na styk z wynikiem w granicach 146pkt.Nie jestem dobrym typerem jeśli chodzi o under/over,praktycznie wogóle tego nie gram ale w tym spotkaniu mam więcej niż przeczucie aby to zagrać.
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Według mnie możesz tu liczyć tylko na obronę Rosjan i nieskuteczność Realu, absencja Llulla przy tak szerokim składzie wiele nie zmieni. Sergio Rodriguez według mnie lubi grać jeszcze szybciej, Draper też w Cedevicie lubił przyspieszyć. Poza tym Real nie zrezygnuje z kontr, bo są jego wielkim atutem, jak będzie okazja, a obrona nie zdąży się ustawić to Rudy, Mirotic czy Carroll sami przebiegną boisko w 5 sekund i skończą akcje.
Ja tam pograłem tripla Barca+Real+Fenerbahce ako 2.3
Wymyślać mi się nic nie chce, zawalony robotą jestem.
Swoją drogą śniło mi się, że zwycięstwo Besiktasu, więc może tez spróbuje:p Freud by się ze mną zgodził...
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
  1. A. Gavel powyżej 9
  2. I. Evtimov powyżej 9.5
  3. Milos Teodosic powyżej 12
  4. K. Tsartsaris powyżej 8.5

AKO : 11.96

Ad.1
Tutaj krótko,Bamberg ma duże problemy ze zdobywaniem punktów w tym roku.Nadal bronią dobrze ale zmiany w zespole wymusiły na Bostjanie branie odpowiedzialności na swoje barki bo reszta poza Gavelem jest totalnie bezproduktywna w tym sezonie
Nachbar powinien być pilnowany więc Gaval też powinien coś nawrzucać. O formę jestem spokojny. Ody skuteczność dopisała.
Ad.2
Evtimov pokazał w pierwszym meczu że za łuku nie jest mu obce strzelanie. Alba jakoś nie przekonuje mnie w obronie i liczę że z Rushem i Schilbem trochę punktów nawrzucają. Linia niska.
Ad.3
Milos w takich meczach bałkańskich lubi rzucać trójki z widelcem w oczach i w ostatnich sekundach.. ;). Jeżeli dostanie odpowiednio ilość minut i odda z 10 rzutów na 40% + wolne to myślę że przynajmniej do 12 dobije.
Ad.4
Grek w pierwszym meczu przeciwko Realowi zdobył 10 punktów więc był 3 siła w ataku po Sofo i Diamantidisie. U siebie przy fanatycznym tłumie powinien jedną tróję strzelić, ze dwa spod dziury i ze trzy wolne i linia będzie spokojnie pokryta :cool:
----------
E: Odp. Wilqu ta ściana z Unionem pokazała że jest kiepska choć widzieliśmy co innego w innych meczach. Sofo jak sam widziałeś z Realem rządził ale też nie wierzę że będzie miał 100% jak wtedy. Linia chyba dobrze ułożona, ale na pewno lepiej grać under niż over ;) Na pewno w Panacie uaktywnią się inni zawodnicy.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Ciekaw to ja jestem czy Sofo przejdzie przez ściane Cusin/Tyus?Może Trinchieri wystaw na niego ich dwóch ;D jakbym ja to wiedział to under Sofo już byłby zagrany ;D
Edit: kolejny news,Torey Thomas(Partizan) out!
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Panathinaikos - Cantu Diamantidis over 13.5 pkt 1.87 betsafe ⛔12 pkt
Lider zespołu musi wziąć na siebie ciężar zdobywania punktów gdy rywal wie że kluczem jest powstrzymanie Sofo i tu poświęci swoje siły. Z Realem 13 pkt (3x3), ale u siebie będzie więcej wchodził pod kosz.
&gt;&gt;&gt;co tu powiedzieć - w 40 minucie nie trafił 3 osobistych (razem 6/10):???:
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Chłopaki dzisiaj beze mnie :). Naprawdę ciężko coś znaleźć rozsądnego, a strasznie nie lubię grać na siłę. Analizuję już jutrzejsze mecze i tam widzę więcej opcji.

Dzisiaj forfun jeden typ, którego nie zaliczę do podsumowania

Siena - under 74,5 za 1,85 w Millenium ✅

Wielcy Włosi marnie weszli w ten sezon. Oczywiście, jest tam kilku ciekawych ciągle graczy ( Moss czy KASUN ), ale to już nie ten team... Dość o nich, under jest dość kontrowensyjny bo Maccabi gra strasznie do przodu to i piłka będzie częściej w rękach Włochów. Biorę ten under bo analizjąc mecze Maccabi z drużynami powiedzmy z wyższej półki to ich obrona częście funkcjonuje na under 74,5 niż over. Kluczem dla mnie jest mecz z zeszłego sezonu z Cantu gdzie dali Włochom ledwie 60 rzucić. Ja wiem , że nowy sezon, nowe składy, ale jakaś analogia mi w głowie siedzi.Tak jak mówie - for fun, ale żeby nie było że się op.. i nic nie wnoszę do tematu ;-).
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Moss to ma ciekawe co najwyzej kudly. Akurat on, Brown i Hackett najbardziej irytuja kibicow Sieny swoja gra. Mecz z Alba pokazal, ze forma grajkow z Wloch jest FATALNA. Nie gram tej linii bo tragiczna gra Sieny dotyczy glownie obrony, do ataku maja graczy i mozliwosci a co zagraja to jedna wielka loteria. W weekend slaby mecz, Euroliga tragiczny. Niby under ale cholera wie jak niektorzy zagraja. Jesli juz cos ruszac to albo handi Maccabi, albo undery graczy Hacketta lub Mossa. Chyba, ze ktos wystawi Browna ale raczej nie ma go nigdzie. Betsson ma Daniela 9, Davida 11. Wszystko dalikatnie, kompletnie nie mam pojecia ktoremu nagle sie zachce grac. Do tej pory DM i DH zagrali tylko po jednym dobrym meczu na cztery.

Jest 11.5 na Browna w bet365 no ale na cos trzeba sie zdecydowac, chyba Moss wyglada najlepiej do underowania.

---

No no alba dzis pokazuje klase nie ma co buhahaha
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Ueroliga
Mecz: Maccabi Tel Aviv - Siena
Data: 18.10.2012 21:05
Typ: 2
Kurs: 6.07
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Druga kolejka Euroligi mężczyzn, czyli odpowiednika piłkarskiej Ligi Mistrzów. Drużyny w niej są najlepszymi w Europie, a jedno ze spotkań z tej kolejki, gdzie zmierzą się dwie bardzo silne drużyny opiszę. Jest to spotkanie Maccabi Tel Aviv - Siena, a ja stawiam na Włochów. Jest to bardzo utytuowana drużyna włoska, która w tym sezonie nieco obniżyła loty, jednak wyrobiła sobie taką markę, że jak dla mnie to szkoda nie zagrać na nich po takim kursie. W tym sezonie Włosi mieli okazję już zmierzyć się z naprawdę silnymi zespołami, jakby chociażby Clevland Cavaliers (porażka 85:91), San Antonio Spurs (porażka 77:106), Olympiakos (porażka 67:71) oraz wygrana w sparingu z Union Olimpija 70:51. W inaugurującej kolejce Euroligi Siena nie najlepiej zagrała, we własnej hali uległa Albie Berlin 82:92, dlatego chociażby dzisiaj muszą się skoncentrować i spróbować zamazać plamę. Widać gołym okiem, że jeszcze nie weszli w sezon i rytm meczowy, gdyż potrafią raz zagrać bardzo dobrze, aby później przegrać ze słabszym rywalem. Maccabi to napewno słaba drużyna nie jest, ale może właśnie dzisiaj Siena zaprezentuje się z dobrej strony na co liczę. W tym sezonie zespół z Izraela przegrał tylko 1 mecz, a był to sparing z Brose (70:77). Z godnych uwagi wyników znalazłem tylko jeden - wygrana 92:74 z Olympiakosem Pireus. należy pamiętać, że liga izraelska nie jest silna, w odróżnieniu do włoskiej. Siena jest według mnie lepsza, z tym, że ten sezon jeszcze nie jest dla nich dobrze rozpoczęty, lecz kiedyś napewno trafią na włąściwe tory. Mam nadzieję, że dobrze nam znany David Logan (Maccabi) nie będzie grał jak w transie, a w zespole włoskim dobrze spiszą się Sanikadze, Rasic, Eze, Kasun, Ress, Janning, Hackett, Moss.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Przezabawna sytuacja z Sato(Fenerbahce),słoweńska policja nie wyraziła zgody na pobyt Romaina w kraju ponieważ ponoć miał nielegalny paszport.Czyżby jakiś spisek przeciwko wrogiej drużynie?Sato na 90% jutro nie zagra co troche komplikuje cała sytuacje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 3

kristobl

Użytkownik
Panathinaikos - Pallacanestro Cantu 18.10.2012 21.00
AKO
Koszykówka Euroliga
Panathinaikos - Pallacanestro Cantu
Typ - Panathinaikos (polowa/koniec meczu)
Kurs - 1.44
Partizan - CSKA
Typ - CSKA (polowa/koniec meczu)
Kurs - 1.55
Kurs Ako - 2.23
Pierwszy mecz. Panathinaikos gra u siebie gdzie wiadomo jaka jest atmosfera, gospodarze to trochę inna drużyna niż sezon temu ale maja dwóch znakomitych graczy Diamantidis i Baby Shaq do tego dochodzą Ukic, Kitchen, Maciulis, Lasme lub Panko, natomiast goście to drużyna która nie przypomina tej z ostatniego sezonu Euroligi
Druga Potyczka to pojedynek młodej serbskiej drużyny w której było widać braki w ostatnim meczu przeciw Besiktasowi. Natomiast goście pod wodza trenera Messiny ( byly asystent w LA Lakers), plus znakomici gracze Teodosic, Wems, Krstic.
Powodzenia
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Dawno nie widziałem tak ciężkiego meczu do oglądania jak CSKA (trwa dogrywka). Rosjanie idą prawdopodobnie na jakiś rekord w liczbie strat, masa nieporozumień, klasowy i bardziej doświadczony zespół już by ich raczej rozjechał...
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Szkoda że człowiek się boi bo już tydzień temu z Lietuvosem mało nie przegrali, a wyglądało to że chcą dogrywkę. Dziś patrzę na staty historii spotkań z Partizanem i wychodził wynik góra 60- pare punktów, ale myślę a gdzie tam, przecież to CSKA a Partizan słaby, a jednak...historia ma znaczenie a mecz meczowi nierówny, nie ważne że takie gwiazdy, dlatego nie lubię jak coś jest tak niby przewidywalne. Trzeba grać swoje bez sentymentów. Dziwne te CSKA.
Patrząc na wynik Barcy (mecz był wcześniej), pomyśłałem dziś wszędzie będą niskie wyniki, ciekawe...
DO USUNIĘCIA
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Kto za przeproszeniem usunął mojego posta... przecież ja bym to edytował i pisał dalej !? W poprzednim sobie zacząłem podwaliny pod to co chciałem napisać...

-------
Rekonstrukcja posta usuniętego...
1. Zacznę od tego że może uwaga z prawie robi wielką różnice była po części nie na miejscu niemniej przeszedłem zręcznie do ukazania spadającego poziomu Euroligi i tego że najlepsze zespoły tą pierwsza rundę olewają.
2. To za co sobie wystawiłem ???? to jest czysta prawda. Mówiłem już wielokrotnie że linie w meczach jak i poszczególnych zawodnikach w EL to jest loteria. (patrz poniżej). Od zawsze sobie powtarzałem że granie winów daje w tej lidze wyniki. Do tego trzeba też dodać ujemne handicapy na dogi...
-----------------
over 145,5 Barcy i under 150,5 Besiktasu
⛔ ⛔
tego nie trzeba komentować... był jeszcze over 158,5 Maccabi a skończyło się na 138 ????
A. Gavel powyżej 9 ✅
I. Evtimov powyżej 9.5 ⛔
Milos Teodosic powyżej 12 ZWROT
K. Tsartsaris powyżej 8.5 ⛔
a tutaj sprawdzić można sprawdzić jak zaczał Grek a jak zakończył :;/:
osobiście ja już zagrałem : Fenerbahce + CSKA ✅ + Unicaja ✅ + Caja + Barcelona ✅ ▶ 3.29
a to jest coś co zagrałem od razu po pojawieniu się kursów ...
--------------
Dzisiejsze mecze to wszystko potwierdziły. Alba której tak się obawiałem zawiodła jednak przegrany mecz wygrała bo Chalon nie umiał w ciągu 6min rzucić dwóch punktów które by pozamiatały z przewagi +11 przegrał -3. ŻENADA.
CSKA znowu robi sobie dreszczowiec. Nie wiem czemu i brak słów aby to uzasadnić.
Barcelona to co pokazała z Rytasem to niesamowite było. Ta obrona była na światowym poziomie. Podobal mi się mini Shaq, choć to co czasem przestrzelał to tylko ręce opadały.
Reszty nie widziałem więc komentować nie zamierzam.
-------

Fene + Caja to pseudo pewniaki, a reszta to NO BET.
teraz siadłem aby popatrzeć jak to wszystko ustawione na niecałą dobę przed spotkaniami i powiem szczerze że nic nie widzę oprócz tego co wyżej napisałem.
Real bez Llulla to jednak osłabienie. &quot;Rodrigez&quot; to dla mnie jeździec bez głowy i nie ma takiej ręki jak Llull. Draper to będzie spory zastrzyk nowej energii dla tego zespoły. Real to jednak jest wielki zespół który może w każdym momencie przejść obok meczu dlatego w takim mecze nic nie zagram. Khimiki muszą szukać punktów wszędzie bo grupa jest śmiertelna.
Caja pewna nie jest i jako jedynego meczu się obawiam w tym co mi kończy całą kolejkę.
Fene nawet bez Sato jest mocne. Union myślę że zagrał mecz życia z Cantu które wtedy zagrało piach. Ostatnio ich widziałem w lidze i Onan zasuwa do szybkiego ataku aż miło. Sporo jest biegania więc nie powinno być źle. Union dalej uważam że jest za krótki w rotacji na te najlepsze kluby.
Efes i Cedevita to jak wróżenie w fusów. Dlatego słowem się nie odezwę na ich temat. Ja tam widzę close gamy i grałbym handi dodatnie na dogów.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
No i wczoraj rzeczywiście wszystko blisko i close game. Siena jednak zagrała underowo jak przewidywałem i z tego się cieszę. Dzisiaj już powinno być łatwiej znaleźć jakieś perełki, z uwagi na wolny dzień zaraz siadam do analizowania :). Cieszy mnie to, ze podniosło się Cantu a ogólnie wygląda na to, że liga będzie wyrównana i dobrze. N szybko można napisać, ze pójście w kierunku Cedevity wydaje się być rozsądnym zagraniem.
Do usłyszenia i powodzenia !
 
F 24

faulik

Użytkownik
szukam 1 statysyki z euroligi &quot;fast break &quot; punkty z kontry , jak to znalezc? Wg mnie jest to istotna sprawa. Wiadomo ze w meczach kto preferuje szybka gre, nastawiona na kontre padaja w wiekszosci overki pkt. np Real
 
M 1

marastb

Użytkownik
Cedevita Zagrzeb + 11,5, Khminki z Realem linii 168 nie przekroczą, Caja z Litwinami to 1, Olympiakos +10,5, Union +13,5 tak to widzę dzisiaj. Wczorajsze pewniaki powchodziły ale zwycięstwa narodziły się w wielkim bólu. Co o tym myślicie? Co z tego jest najpewniejsze? Myślicie, że Cedevita zaskoczy Włochów, którzy w Zagrzebiu będą mieli duże problemy? W lidze im nie idzie a jadą na ciężki teren. Caja powinna wygrać spokojnie z Litwinami ale widząc co było wczoraj nachodzą mnie małe obawy. Linia na Rosjan z Hiszpanami 168 jest bardzo wysoka. Musiałby być chyba remis, żeby tą sumę przekroczyli. Olympiakos spokojnie w handicapie + 10,5 powinien się zmieścić a Union to trochę tak bez przekonania, że Fenerbahce nie rozniesie Słoweńców.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom