>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Żalgiris 2.5 Bwin
Wściekłość u litwinów ogromna, nie dziwie się bo nie dość że mecz w Madrycie mogli wygrać to jeszcze w koncówce debilne zachowanie Rudego wyprowadziło ich z równowagi.I ja tym razem jestem z nimi, nie postawie żadnych pieniędzy na CSKA które gra najgorszy basket od lat.Messina jest już stary i nudny jak cholera, bez pomysłu steruje tym zespołem.Nie kupuje tego, oglądałem wszystkie mecze CSKA w tym sezonie w eurolidze i nie jestem w stanie postawić na nich żadnych pieniędzy.Żalgiris win po ciężkim meczu.
Bamberg 2.15 Bwin
Tutaj również poluje na doga, Bamberg z meczu na mecz coraz bardziej mi sie podoba.Kierowana przez Fleminga drużyna jak mało kto zasługuje na wygraną w tym meczu.Praktycznie w każdym spotkaniu walczą do końca, u siebie czy to Real czy CSKA wszyscy praktycznie się męczyli.SZkoda tej porażki z CSKA tydzień temu bo było naprawde blisko a Fleming górował w tamtym meczu niepodzielnie nad Messiną który nie wiedział do końca co sie dzieje.Efes miał łatwą droge do tej pory, osłabiona Panata a potem słabiutka Alba.Tu już tak łatwo nie będzie i widze spore szanse dla niemców którzy grają mecz o wszystko i taki kurs skłania mnie jak najbardziej do pobrania ich w roli doga.
Real+Olympiakos 1.92 Marathonbet
O tym o ile Real przerasta Malage nie będe nawet pisał.Powiem krótko, Real zagrał słaby mecz z Żalgirisem i to są fakty.Żalgiris nie zagrał powalająco, to Real zagrał słabo.A ja po tym co zobaczylem w niedziele kiedy ten zabawny team(Malaga) ponownie przegrał tym razem z Sevillą to już nie mam wątpliwość co do tej ekipy.Dziwie sie tylko że cały czas trzymają tego kretyna Repese, przecież ten gamoń rujnuje klub.Malaga już wtopila eurolige, nie awansowali do prestiżowego Copa del Rey i jeszcze nie wiadomo czy wogóle awansują do play off.Ile można ufać temu człowiekowi? Zdecydowanie obstawiam na Real który w niedziele potrafił poprostu zniszczyć mocną w tym roku Gran Canarie.
Olympiakos zgasi Siene, zresztą ona już została zgaszona wczoraj przegrywając w ligowym starciu z Sassari różnicą 30pkt ???? Czyżby zadyszka? Wszystko możliwe, ja jednak cały czas jestem zdania że Siena sie skończy i w tym meczu nie daje im szans.
Khimki - Maccabi
Nie ruszam choć chętnie zagrałbym na Khimki bo kurs jest świetny.Buki cały czas biorą pod uwage sprawe z zaległymi wypłatami w klubie ale widocznie mają słabe info bo cały zespół zagra w meczu z Maccabi.Wszystko macie tutaj opisane, wywiad z Fridzonem:
http://translate.google.com/translate?sl=auto&amp;amp;tl=en&amp;amp;js=n&amp;amp;prev=_t&amp;amp;hl=en&amp;amp;ie=UTF-8&amp;amp;eotf=1&amp;amp;u=http%3A%2F%2Fizvestia.ru%2Fnews%2F542844
A nie ruszam tylko dlatego, że Maccabi jest cholernie nie obliczalne i to dla nich również bardzo ważny mecz.Jednak w 70% jest pewny że Khimki ogarną.
Besiktas - Barca
Po tym co pokazała Barca w niedziele nie zagram na nich.Besiktas to najbardziej żałosny klub w top 16 a Barca jest żałosna bez Navvaro który prawdopodobnie nie zagra ????
Fener - Laboral
Kurs kusi na Laboral ale ja nie wierze że Fener to przegra, dużo już widziałem ale tak ważne mecze i to jeszcze u siebie sie wygrywa.Ciężko cokolwiek w tym meczu typować, pozostaje granie na livie.
Edit: zmiana, zamiast Rela(-6) biore dubel Real+Olympiakos
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Moim zdaniem handi -6 na Real to niezła promocja. Unicaja jest taka słaba,że masakra.
W Eurolidze bilans 1-2.Wygrali tylko z Brose,które z Realem dostało duuużo bardziej i to u siebie. W lidze ACB są koszmarni ostatnie 3 spotkania to porażki a z Barceloną wygrali 1 oczkiem,ale w tym sezonie Barcelona gra strasznie w kratkę i mocno poniżej oczekiwań.
Real wygrywa co ma do wygrania,ostatnio męczyli się strasznie z Żalgirisem,ale liczy się zwycięstwo. W lidze bilans 16-1 to nie przypadek.Ten zespół powinien się przejechać jak walec to Maladze.
Mój typ: Real -6✅ marathon 1,96
niestety meczu nie mogłem obejrzeć ale Real musiał grać niezłą padakę przez 30 minut
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 9

koza1916

Użytkownik
Brose-Efes 2 Totomix 1,75
Mój pierwszy post na tym forum mam nadzieje ze zadebiutuje udanie . Mecz 3 kolejki fazy top16. Moim zdaniem kurs zbyt wysoki na Efes, Niemcy w tamtym tygodniu trzymali wynik tylko dzięki Nachabrowi który zagrał wyśmienity mecz i wątpię żeby go powtórzył, Efes za to ustabiizował formę kilku zawodnikow trzyma równy dobry poziom od kilku spotkań, Brose owszem nie gra źle ale w kluczowych momentach nie potrafi utrzymać wysokiego poziomu gry popełniając głupie straty np mecz z Realem. Turcy podbudowani serią 5-0, osobiście liczę w końcu na dobry mecz Baraca bo po transferze jakos nie może się odnaleźć w nowej drużynie a jest w nim ogromny potencjał. Mysle że Mahmuti ukierunkuje obronę na Nachbara i ten nie będzie już tak szalał.
Real Madryt Totomix 1,40
o Realu juz zostało tu powiedziano wiele zespół w wielkim gazie moim zdaniem kompletny, grają obecnie najrówniej w Europie, wielka przewaga na obwodzie Rudy LLuLL Caroll co gwarantuje kilkanascie trójek w meczu do tego potrafia odpalic rowniez Mirotic Rodriguez i Reyes w ACB Real zmiótl na własnym parkiecie Gran Canarie która w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze Unicaja za to przegrała na własnym parkiecie z przeciętna Sevilla która dziś przegrała dość wyraźnie z Petersburgiem Moim zdaniem Repesa kompletnie ten zespół cofa w rozwoju nie ma zupełnie pomysłu na ten zespół i Moim zdaniem po Niedzielnej 2 przegranej z Realem w przeciagu 4 dni pożegna się z posada trenera do tego Real będzie chciał się zrehabilitować za wygraną w słabym stylu spotkanie z Zalgirisem.
Barcelona Totomix 1,35
w Tym sezonie gra Barcy to jedna wielka niewiadoma jak siedzą rzuty za 3 to sa w stanie ograć każdego tak było w meczu z Realem i Fenerbahe ostatnio graja starsznie w kratkę ale osobiście uważam że nie zagrają 2 słabych spotkań pod rząd a na słabiutki Besiktas wystarczy zagrać w miarę przyzwoity mecz i wygrana jest w zasięgu ręki. Mecz z Estudiantes im zupełnie nie wyszedł więc teraz czas na Eurolige i rehabilitacje za spotkanie w ACB. Widzę tu ogromna przewagę pod koszem Tomic zaczyna dobrze wspólpracować z Mickeal i wreścię liczę na przebudzenie się Jawaia który we wcześniejszych meczach nie błyszczał
taka ciekawostka tylko 6 graczy Besiktasu zdobyło pkt w meczu z Barcelona jest to pewnie jeden z niechlubnych rekordów w Eurolidze
Ako 3,30
Mam nadzieje ze taką skuteczność utrzymam jak najdłużej !
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Jak dla mnie tak samo jak kolega wyżej. Dołożył bym jednak handi:
Barcelona - 5,5 1,55
Real -6,5 1,90
Mimo , że Zalgiris ostatnio prezentuje sie nie najgorzej, zrobili prawie że niespodziankę w madrycie to postawił bym również na CSKA tymbardziej że jest zachęcający kurs i prawdopodbnie wróci już Sony Weems do drużyny CSKA ;&gt;
Cska win 2,05
Wszystkie kursy Toto-mix.
3/3 100% skuteczność.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dwill 620

dwill

Użytkownik
Brose Baskets - Anadolu Efes
2
1.72
unibet
5/10

Gospodarze do TOP16 dostali się z bilansem rundy zasadniczej 3-7.
Po trzech meczach w fazie TOP16 nie odnotowali jeszcze ani jednego zwycięstwa.
Niewątpliwie najwięcej problemów dla Efesu może wyrządzić Bostjan Nachbar, który jest w bardzo dobrej formie. W wyjazdowym meczu, przeciwko CSKA zdobył aż 35 punktów!
Efes nie jest stabilnym zespołem, ale w swoich szeregach ma kilku zawodników, którzy swoimi indywidualnymi umiejętnościami są w stanie pokonać swoich rywali.
Besiktas - Barcelona
2(-7)
1.79
Pinnacle
5/10

Turecki zespół sezon zasadniczy Euroligi zakończył z bilansem 5-5.
W fazie TOP16 po 3 kolejkach jest bez wygranej.
Oba zespoły rozgrywały ze sobą mecze w sezonie zasadniczym :
25. 10. 2012r Barcelona - Besiktas 72:60
30. 11. 2012r Besiktas - Barcelona 48:78
W drugim meczu nie zagrał Juan Carlos Navarro. Dziś również go nie bedzie, ale jak jak widać, bez niego drużyna z Hiszpanii rozgromiła swoich rywali.
W drużynie gospodarzy zabraknie niskiego skrzydłowego Serhat Cetin - został zawieszony przez trenera za jego zachowanie.
Barcelona to klasowy zespół i brak Navarro powinni nadrobić Jasikevicius oraz Huertas.
Barcelona sezon zasadniczy Euroligi zakończyła z bilansem 9-1, a w TOP16 mają bilans 2-1, przegrali z Khimkami na wyjeździe.

Żalgiris Kowno - CSKA Moskwa
2
2.07
Pinnacle
5/10

Nie bez znaczenia będzie fakt, że gospodarze będą osłabieni brakiem Darjusa Lavrinovica.
W 10 meczach notował średnio 10 punktów.
Brak podstawowego centra, gdy jego brat Ksistof więcej minut spędzał jako silny skrzydłowy, a Jeff Foote, to nie ten kaliber na pozycji centra, w starciu z fizycznie grającymi centrami z Moskwy.
W drużynie Ettory Messiny możliwe, że do gry powróci Sonny Weems, który dla ekipy z Moskwy, w 11 meczach notuje średnio 17 punktów.
Mecz nazywany europejskimi derbami, który na hali obejrzy ok 15-16 tysięcy kibiców będzie miał dodatkowy podtekst. Żalgiris 28. października na własnym parkiecie pokonał CSKA, w ramach pucharu VTB.
Myślę, że to będzie dodatkowa mobilizacja dla drużyny CSKA Moskwa, by odnotować czwarte zwycięstwo z rzędu w fazie TOP16.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dwill 620

dwill

Użytkownik
3-0 euroliga z wczoraj.
Hiszpańskie zespoły będą miały ciężką przeprawę. W finale raczej Realu, czy Barcy nie ujrzymy, jeśli nie poprawią swojej stabilności w grze.
Solidnie prezentował się Efes na wyjeździe. Tureckie zespoły zawsze miały, to do siebie, że na wyjazdach grały słabiej, ale Efes ma również spore indywidualności - Farmar, Vujacic, Savanovic i do tego bardzo dobry trener Mahmuti. Nie podobała mi się za to kompletnie gra Erdena.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Khimki(-2.5) 1.78 Marathonbet ✅✅✅ 88:67
Zdecydowałem się, że jednak pogram Khimki bo przy takim kursie żal tego nie brać.Dla jasności napisze odrazu że w drużynie gospodarzy zagrają wszyscy.Strajk będzie dotyczył tylko i wyłącznie meczy ligowych.Euroliga to dla nich bardzo ważne rozgrywki i nie ma mowy by odpuszczać.Khimki u siebie są zupełnie innym zespołem, u siebie potrafią grać typową dla siebie ustawioną koszykowke ale dochodzi do tego jeszcze świetna defensywa.Tym wygrywali dotychczasowe mecze i jutro raczej nie zmienią stylu gry bo na Maccabi twarda obrona to najlepsza taktyka.Maccabi bedzie grac swoje, ten mecz muszą wygrać ale nie będzie łatwo bo Khimki po porażce z Sieną są w podobne sytuacji i mecze u siebie są bardzo istotne w kontekście dalszego awansu z tej grupy..Maccabi jest nieobliczalne ale poza swoim parkietem będzie im naprawde trudno.Khimki mają 6-0 u siebie w tej edycji EL, Maccabi 4-6 wyjazdy ale nie licze tego bo większość to pojedynki z pierwszej fazy gdzie byli w najsłabszej z grup.Dla przykładu w pierwszej fazie przegrali minimalnie z Sieną wyjazd ale już w top16 przegrali różnica 10pkt.Na swoim parkiecie Khimki są w stanie rywalizować z najlepszymi, cały czas mam w pamięci wygraną z CSKA u siebie w rozgrywkach VTB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dwill 620

dwill

Użytkownik
Khimky Moskwa - Maccabi
1(-3)
1.83
Pinnacle
5/10

Drużyna z Izraela sezon zasadniczy Euroligi zakończyła z bilansem 8-2. Jednak grupa, w której przyszło im rywalizować była zdecydowanie najłatwiejsza. W fazie TOP16 odnotowali jedno zwycięstwo z ekipą Fenerbahce.
Drużyna z Rosji sezon zasadniczy zakończyła z bilansem 6-4, a w fazie TOP16 ma bilans 2-1.
Bilans po fazie grupowej można nazwać rewelacyjnym, bo wraz z Khimkami, w grupie były takie ekipy jak Real Madryt, Panathinaikos i Fenerbahce.
Głośno w ostatnich dniach było o strajku, który zawodnicy Khimki mają wystosować w rosyjskiej lidze z powodu braku wypłat. Grożby były na tyle poważne, że planowano nawet do gry przygotować młodych adeptów Khimky Moskwa. W ostatnim czasie część zawodników Khimek trenowała również indywidualnie.
Z tego co wiem, to 2-3 dni temu Khimky wypłaciły ok. 2 mln zaległych wypłat dla części graczy.
Trener gospodarzy - Rimas Kurtinaitis, zapowiedział, że przed swoją widownią będą walczyć o zwycięstwo. Przygotowani są na to zawodnicy gości, którzy preferują granie z kontry. Blatt często stosuje zone defense, co ułatwia szybkie granie jego zawodnikom.
Jednak obrona gospodarzy może im sporo przeszkodzić, bo mają przewagą fizyczną nad rywalami.
Khimky w Eurolidze mają bilans 6-0 przed własną widownią. Jeśli podejdą na poważnie do spotkania, to wygrana dziś, będzie kolejnym krokiem dającym większe szanse na awans do kolejnej rundy.
Najciekawszym pojedynkiem będzie rywalizacja dwóch rozgrywających Zorana Planinica z Yogevem Ohayonem. Chorwat jest najlepszym strzelcem swojego zespołu ze średnią 13 punktów, dokładając do tego średnio 6 asyst. Ohayon dla Maccabi zdobywa średnio 7 punktów i 3 asysty.
Powodzenia!
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Moje typy na dziś:

Khimki - 3,5 1,80 Toto-mix. ✅✅✅ 88:67 ????
W tym przypadku zdam sie na czuja Wilka, mam nadzieje że sie nie myli w tym przypadku.

Caja Laboral + 6,5 1.60 Toto-mix ✅✅✅ 75:97 ???? ???? ????
Tak Fener musi ten mecz wygrac, aczkolwiek dalej to jest ten sam zespol. Są słabi w tym sezonie i jak narazie nic tego nie zmieni. Caja spisuje sie nadzwyczaj dobrze w 2 rundzie z bilansem 3-0 i myślę ,że handi 6,5 na ich korzyść jest całkiem bezpiecznie i można w nie wejść.

Siena + 9,5 1,70 Toto-mix ✅✅✅ 72:74
No tak pewnie wielu sie nie zgodzi. Typ wysokiego ryzyka ale jakby nie patrzeć Siena ma wszystkie mecze wygrane w 2 rundzie. Olmypiakos to solidny zespół, wygra ten mecz z pewnością lecz wydaje mi się ,że nie aż tak wysoko.


6/6 , wczoraj 3/3 i dziś 3/3 ???? łatwo rozgryźć już tą Eurolige ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dwill 620

dwill

Użytkownik
Ciekawa notka. Zawodnicy Maccabi na halę dotarli 30 minut przed meczem. 3,5km jechali ... 2h ???? korki. Nie tylko nasze drogi demotywują ;)
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Fenerbahce Ulker(-4) 1.73 Marathonbet ⛔
Wszystkie wtopy z udziałem Ulkera odkładam na bok.Dzisiaj grają ponownie u siebie, przy maksymalnie wypełnionej hali.Grają o życie, ten i kolejny mecz u siebie muszą za wszelką cene wygrać.Caja gra dużo lepiej niż na początku sezonu, czasami można sie zachwycać tym zespołem a czasami mają te swoje głupie przestoje i wyglądają na zagubionych.Caja praktycznie nie broni, w starciu z maksymalnie zmotywowanym ulkerem to może być problem.Fener ma bogaty wachlarz zagrań w ofensywie ale ostatnio widzimy pogubiony zespół, nie znający własnych zagrywek, zespół bez obrony.Siedzie w tym sporcie lata i wiem jak takie mecz potrafią podnieść, motywować.Choćbym nie wiadomo jak nie trawił tej ekipy i ich beznadziejnego coach w takim momencie stoje mocno za nimi bo możliwości mają ogromne.Kto wie czy nie nastąpi u nich taki zwrot jak u dzisiejszych rywali i bedziemy oglądali jeszcze Fenerbahce walczące z najlepszymi.Powodzenia, zdecydowanie jestem dzisiaj za Ulkerem.Jeśli przegrają to nie skrytykuje, ważne by walczyli o każdą piłkę,
Chryste Panie... Besiktas wygląda 500x lepiej
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czy ktoś potrafi racjonalnie wytłumaczyć jak tak doświadczona drużyna jak Pireus mógł zrobić w ciągu 35 sekund tyle głupot ? Nie pamiętam spotkania z tak nagromadzonym szczytem idiotycznych zagrań w ostatnich sekundach. Coś niebywałego x100 ???? Polecam obejrzenie ostatniej minuty spotkania. Idealny materiał szkoleniowy dla młodzieży jakich błędów nie popełniać na koniec. Przy prowadzeniu 3 pkt Law nie trafia dosłownie sam spod kosza - OK można zrozumieć...Ale faul Anticia za 3 i to jeszcze bodaj najlepiej rzucającego wolne to jest szczyt ???? Wystarczyło mu po prostu wystawić ręce w górę. I nie sądzę żeby w takim biegu i z odchylenia trafił tą 3kę. Choć ten faul też można dyskutować czy był...Oczywiście Brown trafia 3 wolne po czym bodaj Hines znów nie trafia z dogodnej pozycji spod kosza - naprawdę dogodnej idzie kontra i Brown daje prowadzenie Sienie. Raz jeszcze napiszę nie wiem czy widziały moje oczy tak konkretnie głupią przegraną.
ostatnie 35 sekund - 0-7 :]
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Czy ktoś potrafi racjonalnie wytłumaczyć jak tak doświadczona drużyna jak Pireus mógł zrobić w ciągu 35 sekund tyle głupot ? Nie pamiętam spotkania z tak nagromadzonym szczytem idiotycznych zagrań w ostatnich sekundach. Coś niebywałego x100 ???? Polecam obejrzenie ostatniej minuty spotkania. Idealny materiał szkoleniowy dla młodzieży jakich błędów nie popełniać na koniec. Przy prowadzeniu 3 pkt Law nie trafia dosłownie sam spod kosza - OK można zrozumieć...Ale faul Anticia za 3 i to jeszcze bodaj najlepiej rzucającego wolne to jest szczyt ???? Wystarczyło mu po prostu wystawić ręce w górę. I nie sądzę żeby w takim biegu i z odchylenia trafił tą 3kę. Choć ten faul też można dyskutować czy był...Oczywiście Brown trafia 3 wolne po czym bodaj Hines znów nie trafia z dogodnej pozycji spod kosza - naprawdę dogodnej idzie kontra i Brown daje prowadzenie Sienie. Raz jeszcze napiszę nie wiem czy widziały moje oczy tak konkretnie głupią przegraną.

ostatnie 35 sekund - 0-7 :]
Wychodzi na to, że ostatnie 39sekund, bo mecz trwał 40 minut i 4 sekundy ;)

Faul był. Bobby czasami zachowuje się bardzo dziwnie i egoistycznie, ale inteligencją boiskową bije na głowę 99% zawodników w Eurobaskecie.
 
K 9

koza1916

Użytkownik
BC Khimki 2,40 Betclic

Drużyna Rosyjska swoją grę opiera na świetnej defensywie z która Fenerbahe będzie miało bardzo ciężko ponieważ do tej pory w 1/16 euroligi notują tylko średnio 11 asyst na mecz. Turcy w ogóle nie stanowią drużyny liczą tylko na indywidualne akcje ta drużyna jest zlepkiem dobrych graczy ale bez ambicji widziałem już wiele spotkań Fenerbahe i nie widziałem zupełnie zaangażowania w ich grze kolejna przewaga to na pozycji 1 Pljanic lubi wykorzystywać spora przewagę wzrostu i tak jak w meczu z Barca przeciw Sadzie będzie sporo akcji grał tyłem do kosza. Dziwie się tylko Tureckim działaczą czemu jeszcze trzymają trenera który zupełnie nie ma pomysłu na gre w ataku tej drużyny do tego bardzo słzby powrót do obrony kolejna atut Khimki którzy po dobrej defensywie będą starali się to wykorzystać. Mim zdaniem kursy trochę zawyżone ale chyba buki liczą na przełamanie Fenerbahe, które chyba w tej kolejce znowu nie nastąpi
Brose Bamberg 1,98 Betclic

w Niemieckim meczu (chyba pierwszym w historii Euroligi) dla mnie faworytem jest drużyna gości. W ogóle drużyna Alby mnie nie przekonuje swoja gra w ataku w której panuje spory chaos i przypadek jednym silnym pkt jest Thompson który nie zawodzi na pozycji 1 przewaga Brose Gavel nieźle kieruje tym zespołem oczywiście nie można zapomnieć o liderze zespołu świetnym strzelcu Nachbarze w drużynie Alby takiego zawodnika nie ma i w trudnych momentach nie ma kto tej gry pociągnąć do tego drużyna gości będzie się bardzo chciała zrewanżować za przegrana w lidze niemieckiej i to 15 pkt. w poprzedniej kolejce drużyna Brose zagrała w miarę dobrze 2 kwarty teraz liczę ze już przez całe 40 min będą trzymali równy dobry poziom i odniosą pierwsze zwycięstwo w 1/16.
Caja Laboral Betclic 1,70

Drużyna gospodarzy od jakiegoś czasu gra ustabilizowany różnonorodny basket notując sporo asyst i ponowień akcji z czego sporo pkt drugiej szansy. Caja bilans ostatnich meczy w Eurolidze wliczając fazę grupowa 8-0 i myślę ze będą dalej ślubować tą serie. Barca prawdopodobnie zagra bez Navarro czyli głównej opcji strzeleckiej ich siła w ataku głownie opiera sie na dwóch zawodnikach Tomic, Mikeal co może się zemścić ponieważ łatwiej ukierunkować obronę na tych 2 zawodników do tego kolejnym argumentem jest to że Barca słabo spisuje się na wyjazdach ostatnio przegrane pod Moskwa i w Madrycie z Estudianse były to wręcz beznadziejne mecze Barcy. Myślę ze w tym momencie sezonu większa kultura gry mogą się pochwalić gracze Caja i oni wygrają ten mecz chciałbym zwrócić uwagę że w weekend te drużyny czeka kolejny pojedynek.
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Z zagranicznego źródła dowiedziałem się, że praca Pianigiani&#39;ego zależy od dzisiejszego meczu z Khimki. Do tego nie wystąpi z powodu kontuzji Omer Onan, nie wiem na ile jest to ważny zawodnik dla Fener? Może ktoś pomóc?
Zastanawiam się na typem na win Rosjan, albo jakieś handi w ich stronę
do tego co myślicie o +4,5 punktu w stronę Olympiakosu?
 
pablo1ch 0

pablo1ch

Użytkownik
Z zagranicznego źródła dowiedziałem się, że praca Pianigiani&#39;ego zależy od dzisiejszego meczu z Khimki. Do tego nie wystąpi z powodu kontuzji Omer Onan, nie wiem na ile jest to ważny zawodnik dla Fener? Może ktoś pomóc?
Zastanawiam się na typem na win Rosjan, albo jakieś handi w ich stronę

do tego co myślicie o +4,5 punktu w stronę Olympiakosu?

Omer Onan training with the team performed today, trying to take charge in case tomorrow&#39;s match.
więc jednak pewnie zagra, ale po takim kursie aż żal nie zagrać na Khimki, patrząc na to w jakiej dyspozycji jest Fener
 
R 75

richi

Użytkownik
Barca bez Navaro sobie nieporadzi gdyby grali u siebie to jeszcze by powalczyli a tak to nie widze ich w tym meczu.Chimki pojda za ciosem mocny zgrany kolektyw od czasu zwyciestwa z CSKA ida jak burza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom