>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga kobiet w sezonie 2010/2011

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Diana Taurasi na dopingu :-| Jakaś masakra...


ISTANBUL (AFP) – Top US women basketball player Diana Taurasi has failed a doping test while playing for Fenerbahce in the Turkish national league championship, the Turkish press reported on Saturday.

The reports cited the Turkish Basketball Federation as saying that Taurasi tested positive for the mild stimulant drug modafinil, which can be used to combat insomnia and other sleep-related conditions.

She has been provisionally suspended from playing while her B Sample is tested. Her lawyer in the United States, Howard Jacobs, was quoted as saying that the drug is not a steroid.

Taurasi has won two Olympic titles with the United States and on four occasions she has been named most valuable player in the women&#39;s NBA in the United States.

She has played for the last four years for Spartak in Russia before joining Fenerbahce in Turkey this season.


http://news.yahoo.com/s/afp/20101225/sp_wl_afp/basketturusataurasidoping_20101225093656
 
N 196

nicks

Użytkownik
szkoda moja ulubiona zawodniczka, jak to mówili Jordan w spódnicy
dzieki niej ogladałem Wnba całe wakacje, i jakie mecze z udzialem Taurasi,jak ona potrafila wygrywac mecze,choc nie zawsze ????
szkoda duzy wplyw na kobiecą koszykówke, docenialem jej talent,nie wiem po co szukała szczescia w tym leku,kobiecy basket nie wymaga tego (moim zdaniem)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dziś warto zagrać wg mnie handi dodatnie przeciw Spartakowi. Lauren kontuzjowana i grać nie będzie, a wiadomo jak ważnym ogniwem zespołu ona jest.
Tutaj info ;)


Poza tym warto pograć na Wisłę z handi. Co prawda nie zagra Erin, ale zagrają już Powell i Leuchanka, a to spore wzmocnienia. W dodatku wraca do gry Basko. A Ryga osłabiona brakiem swojej liderki - Hollingsworth. Myślę więc, że wysoka wygrana Wisły się zapowiada.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Po przerwie powraca na parkiety koszykarska Euroliga kobiet. Dziś o godzinie 18:35 w stolicy Łotwy zagrają ekipy TTT Ryga oraz Wisły Kraków.

Jest to mecz 9 a zatem przed ostatniej rundy zmagań w grupie A.TTT Ryga to mistrz Łotwy jednak to jaki tam jest poziom nie warto wspominać. Ta druzyna 18-krotnie wygrywała Euroligę ale pod inna nazwa i ostatnie ich zwycięstwo miało miejsce w 1981 roku.:grin:

W tym sezonie Łotyszki 12/0 bilans w lidze i wszsytkich gromią różnicą okolo 60 punktów..W tym seoznie Euroligi graja bardzo słabo. Jedyna nie oczekiwana wygrana to z USO Mondeville 5 punktami u siebie reszta to porażki i ogólny bilans koszy -128 punktów..Szans na wyjście już nie mają więc powalczą dziś o pozostawienie dobrego wrażenia.W zespole z Rygi zabraknie dobrego ogniwa jakim jest Hollingsworth więc stracą główne atuty

Biała Gwiazda jedzie na ten mecz zajmując pierwsze miejsce w dość mocnej Polskiej lidze koszykówki kobiet z bilansem 14-1. W tym roku wygrali z Odrą Brzeg 34 punktami.W Eurolidze która dla Wisły jest bardzo ważna zajmują 3 miejsce z identycznym dorobkiem punktów to Angels Kosice. I o to drugie miejsce będzie straszna walka w następnej kolejce w Kosicach. To drugie miejsce jest bardzo ważne w dalszej częsci PO bo od tego zależy rozstawienie. Jednak wielkim plusem w dzisiejszym meczu będzie możliwość gry Powell i Leuchanki oraz po kontuzji powrót Basko..

Ogólnie Wisła ten mecz musi poporstu musi wygrać i innej opcji nie widze Handi myśle ze spokojnie do pokrycia szczególnie że nowe twarze w Wiśle napewno pomoga w walce z rywalkami. W pierwszym meczu Wisła zmiażdzyła rywalki 89-48.​


Typ: Wisła -14.5 1.85
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Lotos Gdynia - Fenerbahce SK Istanbul
Całkowita Liczba Punktów – 1. Kwarta over 39,5 kurs 1,85
Obie drużyny dużo rzucają w pierwszych kwartach. Myślę, że ta granica powinna być przekroczona o ok. 5 punktów.
TTT Riga - Wisla Can-Pack Krakow under 128,5 kurs 1,85
oraz
TTT Riga under 56,5
Jak się Wisła za bardzo nie rozrzuca to powinno być spokojnie poniżej tej granicy. Wydaje mi się, że Ryga za wiele nie rzuci w tym meczu.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Wisła 2.470
Pinnacle


Wisła gra o to, aby w fazie PO mieć przewagę własnego parkietu. Jeżeli wygrają nie mają się o co martwić, w przypadku porażki może być różnie, to zależałoby od wyników w innych grupach. Wiślaczki i tak już trochę skiepściły, że nie będą miały 1 miejsca w dość łatwej grupie, do której trafiły, więc muszą starać się o swój parkiet w PO. Koszyce są jak najbardziej w zasięgu, zwłaszcza, że doszły Powell i Leuchanka, wraca Philips. Wisła kadrowo więc nie odstaje, a wręcz przeciwnie wg mnie, motywacja jest silna, więc warto im zaufać.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
16 zespołów (4 z każdej grupy), które awansowały dalej, zostały sklasyfikowane w jednej tabeli (zwycięstwa-porażki, kosze):



Na tej podstawie automatycznie utworzono pary 1/8 finału, na zasadzie: pierwsza drużyna z szesnastą, druga z piętnastą itd.

Pary 1/8 finału:
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Nadehzda wygrała ostatnio ze Spartakiem i minimalnie przegrała z UMMC w Pucharze Rosji. Z drugiej strony obie te ekipy męczyły się dzisiaj ze swoimi rywalkami.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Fenerbahce - Galatasaray 77:58 (1:0)

Ros Casares - Euroleasing 84:56 (1:0)

Taranto - Praha 56:73 (0:1)

UMMC - Rivas 63:58 (1:0)

Halcon Avenida - Pécs 76:60 (1:0)

Wisła - Nadezhda 75:70 (1:0)

Bourges - Kosice 76:68 (1:0)

Spartak - Familia 65:60 (1:0)

 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Pécs - Halcon Avenida - ja tylko co do jednego meczu jestem przekonany choć nie lubię grać kobiet. Halcon ma miażdżąca przewagę pod koszem. W pierwszym meczu strasznie się męczyły i wynik nie odzwierciedla gry. Jednakże Pecs opadł z sił i skończyło się zażarta walka. To prawie kopia meczu Unicaji ze wczoraj. Wracając do meczu ja dziś zagrałem grubiej HC -6,5 na Halcon który uważam za niezły bet. Czysta 2 bezdyskusyjnie.

Zastanawiałem się czy nie grać na Wisłę ale jestem za chudy w uszach aby się wypowiadać na temat którego nie znam lub nie widziałem na własne oczy.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dubel Nadezhda &amp; Praha wygląda niezle.



Rosjanki sezon zaczely slabo, doszly Amerykanki i zaczely grac. Martwi troche mało stabilna gra bo Rosjanki potrafia mocno odskoczyc i nagle przestac grac. Nie rozumiem tego ale skoro sama kosza kobiet zaliczam do sportow ekstremalnych no to moze nie ma sie co tak dziwic. Wisla mase meczow na styk, 2 z Pecs 6 z Taranto 5 z Koszycami 1 z Taranto 5 z Koszycami 5 z Nadezhda. Mnie to nie przekonuje, doszla Leuchanka, jest Powell, Philips, Ewela ale po drugiej stronie Vemerenka, Sapova, Charles, Hammon, Christon, Ovcharenko. We wlasnej hali trojki powinny lepiej siedziec. Rosjanki nie maja juz wyjscia, musza dzis wygrac bo wiadomo jaka jest sytuacja po pierwszym meczu. Wisla tez ma presje bo wcale ewentualny 3 mecz w Krakowie nie bedzie taki latwy skoro juz w 1 meczu byla dogrywka a wydawalo sie ze Wisla wygra pewniej bo po 1 kwarcie bylo 27:13. Nie sadze aby drugi raz tak zle zaczela Nadezhda.

Praha rewelacyjnie w Taranto, wygrana na wyjezdzie 73:56 robi wrazenie bo Praha to zespol wlasnego parkietu. Tam wygrac latwo nie bedzie. W grupie to Taranto prezentowalo sie lepiej ale rywalki byly przecietnie a Praha miala Spartaka i Salamance. W domu uwalily tylko jeden mecz 65:66 z Hiszpankami w pierwszym meczu. W swietnej formie rzutowej Viteckova i Elhotova + Whalen i Milton Jones oraz Vajda z lawki. Wedlug mnie Praha wygra bez problemu. Taranto od pewnego czasu nie gra tego co na poczatku sezonu. W lidze meczarnia 54:52 a wczesniej -10 z kelnerkami z dolu tabeli. No i ta porazka z Czeszkami u siebie to chyba potwierdza. Brakuje tam liderek z prawdziwego zdarzenia.

1,76 3/10

Ja tego nie rozumiem, zaczely super 18:8 potem troche gorzej ale przed przerwa bylo +8 i szybko zrobilo sie 4 a po przerwie remis. Ciagle lekko prowadzily i nagle sie robi 56:60 a Wisla ma juz 18 off zbiorek! Skutecznosc Wisly za 2 na poziomie 35% ratuja sie trojkami i zbiorkami.

⛔

Praha 73:75 z 62:52 nie znam bardziej chorego sportu.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


Na pierwszy rzut oka tylko para Spartak - Fenerbahce wydaje się zacięta ale jeśli w pełnym składzie będzie Wisła to może z Salamanca uda się wygrac. Ros Casares raczej z Bourges nie będzie miec problemów chociaż Hiszpanki mają zdecydowanie gorszy skład niż przed rokiem także we Francji może nie byc łatwo. UMMC to raczej pewne 2:0. Taranto gra dalej tylko dzięki głupocie Pragi bo przegrywały już 0:1 i w drugim meczu w stolicy Czech też miały stratę -10 w 3 kwarcie. Ja nie skazuje Spartaka na klęske mimo, że ona tez sa sporo słabsze niż przed rokiem. Myślę jednak, że UMMC i Fenerbahce to dwie najlepsze drużyny w tej chwili ale wiadomo jaki jest sport, śmiało można czekac na jakąs niespodzianki.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


No i handi na Wisłe naprawde wysokie. 9,5 to nie mało tylko, że to będzie cholernie ciężki mecz i tak naprawde może się okazac, że linia będzie na styk albo po prostu Wisła wysoko przegra. Bardoz dużo możliwosci jak ten mecz będzie wyglądac powoduje, że ciezko realnie ocenic co jest warte gry. Sztab Wisły zna dobrze Salamance ale nie wszystkie Wislaczki są zdrowe i to jest duży problem. Nie sadze aby Powell zagrała na wysokim poziomie, o ile w ogóle zagra a tam Lyttle, Snell, Montanana, DeSouza i Torrens. No to naprawde mały dream team. Kluczem będzie obrona ale linia cos mala. Może ktoś z Was coś zaproponuje?
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Linia mała? Jak dla mnie we wszystkich spotkaniach linie są zbyt wysokie ???? Taranto potrafi dobrze bronić (UMMC również), Fenerbahce trochę spuściło z tonu ostatnio jeśli chodzi o ofensywę - wiadomo czemu, więc pewnie trochę buki sugerują się poprzednimi spotkaniami. Halcon - Wisła... można znaleźć linię o punkt wyższą - jak i pewnie w poprzednich spotkaniach, jakoś nie widzę obu ekip zdobywających po 70 oczek - naprawdę nieźle może wyglądać ten mecz w TV, ale TVP Sport nie transmituje - walka Kobryn-Leuchanka versus Erika-Sancho może być naprawdę MEGAAA ???? a jeżeli chodzi o ostatni pojedynek to obie ekipy spotkały się w fazie grupowej i punktów również było mniej niż wynosi linia, bo 74+47=121 oraz 58+55=113 ????
Wg mnie 3/4 spotkań będzie underowych ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
No niby tak ale branie linii na styk raczej w dłuższym okresie mija sie z celem. Linie zle ustawione to co innego ale takich to obecnie u buka jest malutko. Nie spodziewam sie wtopy Wisły typu 60-80 ale wynik 65-75 jest dla mnie realny. Linie 140 bym wzięła na pewno. Na pewno troche większe są szanse na undera przy 136,5 ale nie mam pewnosci jak ten mecz będzie wygladac. Zauważ, że Salamanca u siebie potrafi swietnie bronic ale mają tez przestoje w grze, szczególnie w ataku. Niby tym bardziej tu under pasuje ale nie zawsze to się wszystko tak słodko układa, znając moje szczęście to będzie zdecydowac jedna akcja. Lekkie propozycje:

Wisła +10,5 0,5/10 ub

Under 138,5 1,5/10 ub
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
68+51 = 119, a więc pierwszy izi under jest ????
Co do typów - na pewno warte poświęcenia swoich pieniędzy jest granie na Fenerbahce. Spartak Moskwa to drużyna tylko na papierze. Liczę na gładkie 2-0 w tej rywalizacji. Turcy jarają się tym spotkaniem i chcą w końcu pokonać Spartak co nie udało się im dość dawno. Uważam, że zwycięstwo odniesie też Ros Casares, które u siebie gra bardzo dobrze, a Bourges słabo na wyjazdach. W pierwszej fazie lepsze były gospodynie 74-47 i może być powtórka z rozrywki.
Fener -7,5 @ 1.85
Ros Casares -10,5 @ 1.85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom