>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

European Masters 2023 (22-27.08.2023)

psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
European Masters 2023
22-27 sierpnia 2023


Turniej European Masters 2023 odbędzie się w dniach 22-27 sierpnia 2023 roku w Kia Metropol Arena w niemieckiej Norymberdze. Pula nagród wynosi 407,500 funtów z czego zwycięzca zgarnie 80,000 funtów. Tytułu bronić będzie Kyren Wilson, który pokonał w finale Barry'ego Hawkinsa (9-3).


Format turnieju zakłada, że w turnieju głównym zagra 128 zawodników, czyli wszyscy członkowie zawodowego touru, którzy zgłoszą się do turnieju zaś wolne miejsca w drabince uzupełnione będą amatorami. Wszystkie mecze w formacie do 5 wygranych frejmów (best-of-9), półfinały to mecze do 6 wygranych frejmów (best-of-11), zaś finał to już dystans do 9 wygranych partii (best-of-17). Szczegóły pod poniższymi linkami.

Kwalifikacje do European Masters odbędą się w dniach 25-29 lipca w Morningside Arena w angielskim Leicester. Wszystkie mecze kwalifikacji w formacie do 5 wygranych frejmów (best-of-9). Szczegóły pod poniższymi linkami.

Od ubiegłego sezonu European Masters wraz z 3 innymi turniejami na kontynencie stworzy nowy cykl European Series, w którego skład wchodzą właśnie European Masters, ale również German Masters, Snooker Shoot Out i Gibraltar Open. Wszystkie turnieje zyskały większe pule nagród i specjalny bonus 150,000 funtów dla zawodnika, który w cyklu zdobędzie najwięcej punktów rankingowych. Myślę, że większe pule nagród wraz z sowitym bonusem sprawi, że już do Austrii zawita spora część czołówki rankingu.

Format kwalifikacji
Drabinka kwalifikacji turnieju
Livescore


Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200.png

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Nie ma już tego starego livescora, tylko ten nowy tnący się beznadziejny zielony?
Lepsze wrogiem dobrego, zwykle tak bywa, ale może to pierwsze koty za płoty. Ja generalnie odpuściłem trochę te letnie turnieje/kwale, kto to tam wie jaka forma poszczególnych graczy, do tego dużo dyskwalifikacji Chińczyków, na ich miejsce weszli jakies nołnejmy. Naprawdę ciężko czasem ocenić co i jak. Co też daje do popisu dla dogów, bo ich szanse mogą być wtedy większe niż by były zazwyczaj.

Ale generalnie to ja na razie obserwuję tylko a i to też trochę wybiórczo.
 
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Wilson-Higgins
Już wczoraj chciałem grać coś w kierunku Johna ale kursy w stronę jego przeciwnika troszkę mnie przystopowały. Dzisiaj jednak już stawiam na wygraną Szkota. Po słabym poprzednim sezonie teraz pokazuje swoją determinację i chęć wygrania kolejnego trofeum. John już chwile nic nie wygrał, a jego ostatnie finały to pasmo nie powodzeń. Szkot bardzo solidny na odstawnych oraz grze taktycznej dzięki czemu ma bardzo dużo szans na wbijanie co tez mu bardzo dobrze wychodzi. Młody Anglik jak co roku na pewno przystępuje z myślami wygrania jakiegoś konkretnego turnieju a kończy się jak zwykle. Nie wiem jak radzi sobie w tym turnieju, ale według mnie cały czas mu czegoś brakuje oraz na tak grającego Szkota będzie mu bardzo ciężko.
Zapraszam dla dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +656
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Finaľ
BARRY HAWKINS - JUDD TRUMP
zaraz startują wiec szybciutko .moim zdanie nikt na poczatku przeciwnikowi za bardzo nie odjedzie .
Wynik pi pierwszej mini sesji Remis
Kurs 2.5 williamhill
Brejk 50+ w kazdym z pierrwszych czterech frejmow
Kurs 3.40
 
Do góry Bottom