>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami Europejskie ligi i puchary - Sezon 2023/2024

robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Aarhus - Skanderborg

Aarhus kurs 1,85 STS


Następny mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej kobiet w Danii. Typ jak poprzednio oparty na suchej statystyce.
Jest to spotkanie uważane za derbowe, odległość między miastami to niecałe 30 km. Jak do tej pory dziewczyny z Aarhus jeszcze nie przegrały u siebie z sąsiadkami i mam nadzieję, że dzisiaj się to też nie wydarzy. Dodatkowo w tej ostatniej kolejce pierwszej rundy będzie pożegnanie Jensen, utalentowanej młodej bramkarki, która zmienia barwy klubowe. Oby nie kojarzyła się kibicom z domową porażką w derbach. Co prawda kursy na Aarhus poszły do góry, ale nie znalazłem nic o kontuzjach, więc delikatnie spróbuję.
 
Ostatnia edycja:
R 648,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Portugalia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Vitoria - Sporting
Typ: Vitoria, handi +15,5 gola
Kurs: 1,70
Bukmacher: LVBet
Post w dziale:
Analiza:
Super wynalazek na wtorkowy wieczór. Portugalska piłka ręczna – tu mnie chyba jeszcze nie było. Gospodarze na ostatnim miejscu w tabeli. Goście liderują z bilansem 15-0-0 i plus 168 w bramkach. Ja jednak idę w kierunku dodatniego handi dla gospodarzy. W H2H tylko raz w wyjazdowym meczu Sporting pokrył tę linię i to było w 2019 odo tego czasu w hali Vitorii wygrywają, ale nie więcej niż 12 golami. Ogólnie ostatnie mecze Vitorii u siebie to porażki, ale wszystko kręci się w okolicy 10-12 goli w plecy. Oczywiście Sporting to inny poziom niż reszta ligowych rywali, ale patrząc na średnią różnice zwycięstw Sportingu + 11 goli i średnią różnice porażek Vitorii – 8 pkt, to liczę, że we wtorek ten typ zaświeci się na zielono.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 319,1K

lukas88

Forum VIP
Bundesliga na dobre wróciła po mistrzostwach Europy. Wczoraj kapitalny mecz Magdeburga przeciwko THW, niestety nie znalazłem czasu na analizę. Dzisiaj kolejny ciekawy mecz drużyn na szczycie tabeli Fusche Berlin podejmuje Flensburg. Faworytem bukmacherów są gospodarze, ja jednak więcej szans daję Flensburgowi, który podobnie jak gospodarze ma bardzo solidny zespół. Pierwszy mecz w tym sezonie pomiędzy zespołami zakończył się wygraną Fusche różnicą 4 bramek, natomiast w tamtym spotkaniu w zespole Flensburga zabrakło Pytlika i Blagotinseka. Historia spotkań również po stronie gości, którzy wygrali 7 z 10 ostatnich spotkań pomiędzy zespołami. Przy zaproponowanej dysproporcji kursów proponuję:
Flensburg +1,5 @ 1,77
Flensburg lub remis @2,06
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +527
lukas88 319,1K

lukas88

Forum VIP
Zostałem wywołany do tablicy przez G gumazi to coś trzeba wrzucić ;)

Hannover- Nantes
Typ: Hannover wygra połowę lub mecz
Kurs: 1,81

lub

Hannover lub remis
Kurs: 1,93
Fortuna


Pierwotnie miałem pomysł gry na gości, i nawet pograłem tak ze 2 kupony w różnych konfiguracjach ale przed chwila pojawiły się składy na stronie EHFu i nie wygląda to zbyt kolorowo jeśli chodzi o gości.
Nie ma w składzie:
- obrotowego Theo Monar (26 bramek w tej edycji LE)
- skrzydłowego Odriozola (19 bramek w tej edycji LE)
- środkowego rozgrywającego Ovincka (6)

Hannover w silny zestawieniu, są byli gracze Vive: Branko Vujović, Udzislau Kulesh, poza tym Uscins, Steinhauser, Strmljan czy Gerbl.
Owszem zespół Nantes to dużo bardzie doświadczona ekipa na Europejskich parkietach w ostatnich latach, natomiast przy w/w brakach idę w kierunku Hannoveru, który jest bardzo solidnym średniakiem w Budneslidze, mają potencjał kadrowy by ugrać dziś coś z Francuzami. Zespół gospodarzy potrafił ograć u siebie THW Kiel, także na osłabione Nantes też może wystarczyć.

Flensburg- Silkeborg
Typ: 1 (-4,5)
Kurs: 1,89

Pinnacle

Idę tutaj w kierunku Niemców, którzy mają wybitny skład, poza tym część zawodników oszczędzana w ligowym pojedynku w weekend.
Flensburg ma kapitalne rozegranie z Pytlikiem, Gotfridsonem, Einnarsonem, Mensach (brakuje nadal kontuzjowanego Smitsa), na obrocie ogromny Blagotinsek, Golla oraz Jorgensen, także kapitalnie obsadzone koło. Na skrzydłach pary duńsko- norwekie Hansen, Horgen, Jakobsen, Pedersen. Między słupkami niesamowity Burić.
Goście to solidny duński zespół, który kilka lat temu grał w LM, jednak rozwój Aalborga i GOG zespchnął ich do ligi europejskiej. Uważam że Flensburg mimo braku Smitsa jest o poziom lepszym zespołem i w szczególności na własnym terenie powinien odstawić rywala na 7-10 bramek.

Constanta- Fusche Berlin
Typ: 1 (+4,5)
Kurs: 1,85

Bet 365

Niemcy oczywiści efaworyt, ale jak ma być inaczej jam mają w składzie Anderssona, Gidsela, Teiguma czy Druxa. Jednak Fusche w tym sezonie nie demoluje jakoś rywali większość wygranych to 2-4 bramki. Constanta to bardzo solidny Rumuński zespół, który na własnym terenie może być groźny dla dużo lepszych rywali. Nie spodziewam się tutaj jakiegoś jednostronnego spotkania, a przy dobrych wiatrach to myślę że stać tutaj Rumunów na punkty.

Sporting- Dinamo Bukareszt
Typ: Dinamo wygra połowe lub mecz [/ICONPLUS]
Kurs: 1,64

lub

over 61,5
Kurs: 1,85

Fortuna

Z całym szacunkiem do Sportingu ale moim zdaniem faworyt tutaj jest jeden, co prawda Dinamo dużo mocniejsze u siebie niż na wyjazdach ale już przed rokiempokazali w meczach z THW czy Magdeburgiem że potrafią zagrać dobre mecze na wyjazdach z dużo lepszymi zespołami. Sporting to bardzo solidna ekipa ale budowany przez Pasquala zespół z Bukaresztu śmiało radziłby sobie w LM. Między słupkami Cupara, na skrzydłach Alex, Akimienko, na kole Rosta, Bokha, i świetne rozegranie z Ali Zeinem, Cindriciem, Kukiciem, Kasparkiem czy Kuduzem.

PS. to pierwsza kolejka po przerwie zimowej także ostrożnie ze stawkami bo teoria nie musi iść w parze z rzeczywistością.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2452
N 38,6K

nafciarz1995

Użytkownik
Puchar Europy

Spotkanie: Hafnarfjardar - Presov
Typ: Presov
Kurs:
2,42
Bukmacher: Fortuna
Przed tym jak wstawiłem posta kurs wynosił 2,70 ponad wiec jak widac spada chociaz widzialem ze narazie na innych bukach nie spadl no ale ja gram na tym. Naprzeciwko Siebie stana druzyny z Islandii oraz Słowacji w 1/8 finału. Oba zespoły przewodzą w swoich ligach gdzie gospodarze mają bilans 13-1-1, natomiast goście 17-0-0. Jak widać nie maja zbytnio przeciwnikow w swoich ligach. Presov od sierpnia jest niepokonany, wczesniej w rozgrywkach Pucharu Europy wyeliminowali czeskie Lovosice oraz Islandzki Afturdelding, natomiast Islandczycy po drodze pokonali grecki Diomidis (gdzie w meczu w Grecji zremisowali z nimi), Partizan ( w meczu u Siebie zremisowali), oraz belgijski Bocholt (gdzie przegrali na wyjezdzie ale tu trzeba zwrocic uwage na to, ze w pierwszym meczu wygrali 9ma). Według Mnie drużyna ze Słowacji jest bardziej doświadczona na arenie europejskiej i mimo ze Islandczycy dobrze sobie robia to jak widać potrafią gubić punkty z o wiele gorszymi zespołami a drużynie ze Słowacji powinno zależeć na dobrym wyniku, żeby u Siebie podejść do meczu bardziej luźno. Może jest coś o czym nie wiem co przemawia za gospodarzami ale ja taki duży kurs na gości z chęcią przyjme.
 
chamberlain 448,2K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
2. Bundesliga

Huttenberg - Vinnhorst
Huttenberg over 30.5 bramek @ 1.86 Fortuna

Bardzo nietypowo druga liga niemiecka i starcie takich drużyn jak Huttenberg vs Vinnhorst, zdeycodwanymi faworytami gospodarze i z tym trzeba się zgodzić, jednak mnie zainteresowała linia na ich bramki, która wynosi 30.5 i według mnie to warto zagrać. Gospodarze to drużyna ze środka tabeli, nad strefą spadkową przewaga 8 punktów (dzisiaj mogą powiększyć), do strefy awansu tracą 16 punktów, więc też daleko. W całym sezonie, czy też w samych meczach domowych rzucają bardzo podobną ilość bramek, średnio w okolicach 29.0 bramki na mecz, trochę mniej niż wystawiona linia, ale i tak byli w stanie przekroczyć ją 4 razy na 10 spotkań u siebie. Goście sporo tracą, na wyjazdach średnio 30.2 bramki na mecz, 31 bramek lub więcej tracili 4 razy na 9 spotkań, ale w aż 3 spotkaniach było bardzo blisko, tracąc 30 bramek. W oczy rzuca się spotkanie pomiędzy dwiema drużynami rozegrane zaraz na początku sezonu we wrześniu, obejrzeliśmy triumf wyjazdowy Huttenberga, po bardzo ofensywnym meczu, w którym dzisiejsi gospodarze rzucili aż 37 bramek. Dzisiaj też nie powinno zabraknąć bramek, jednak jak dla mnie ciekawą opcją jest pogranie bramek gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
R 648,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Dania
Godzina 20:00
Spotkanie: Kolding - Fredericia
Typ: Fredericia
Kurs: 1,67
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Piłka nożna mi nie posłużyła i wpadły typy n minus więc dziś piłka ręczna i spotkanie ligowe w Danii. Ekipa Kolding, która zajmuje przedostatnie miejsce podejmie wicelidera. Kursy trochę dziwią, bo aż 1,67 na gości, ale mimo tego spróbujmy zwłaszcza, że statystyki wyglądają bardzo obiecująco. Kolding u siebie z bilansem 2-1-7 , a goście na wyjazdach 7-1-2. W meczach H2H na 6 ostatnich spotkań Wygrywała Fredericia, choć ostatni mecz na ich parkiecie wygrało Kolding. Biorę jednak pod uwagę fakt, że aktualna forma gospodarzy jest mizerna bo 4 porażki w ostatnich 5 meczach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +749
R 648,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Francja Starligue
Godzina 20:00
Spotkanie: Toulouse - Dijon
Typ: Toulouse handi -3,5
Kurs: 1,43
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Po raz kolejny typ przeciwko outsiderowi. Tym razem francuska piłka ręczna i spotkanie ostatniego w tabeli Dijon. Wyjeżdżają do Tuluzy i gram na zwycięstwo gospodarzy minimum 4 golami. Tuluza u siebie z bilansem 6-1-2 a Dijon na wyjeździe 2-0-6. W ramach H2H można spojrzeć na dwa ostatnie mecze z 2023 i 2022 oba wygrane przez Tuluzę z pokryciem handi. Gospodarze na 4 miejscu premiowanym awansem do pucharów, więc mecze ze słabeuszami muszą wygrywać bez wątpliwości.
 
Ostatnia edycja:
edi84 432

edi84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Francja Starligue
Godzina 20:00
Spotkanie: Toulouse - Dijon
Typ: Toulouse handi -3,5
Kurs: 1,43
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Po raz kolejny typ przeciwko outsiderowi. Tym razem francuska piłka ręczna i spotkanie ostatniego w tabeli Dijon. Wyjeżdżają do Tuluzy i gram na zwycięstwo gospodarzy minimum 4 golami. Tuluza u siebie z bilansem 6-1-2 a Dijon na wyjeździe 2-0-6. W ramach H2H można spojrzeć na dwa ostatnie mecze z 2023 i 2022 oba wygrane przez Tuluzę z pokryciem handi. Gospodarze na 4 miejscu premiowanym awansem do pucharów, więc mecze ze słabeuszami muszą wygrywać bez wątpliwości.
Prowadzili 9 bramkami
 
lukas88 319,1K

lukas88

Forum VIP
Bergischer- Hannover
Typ: under 60,5
Kurs: 1,81

Fortuna

Typ czysto statystyczny bo na 10 ostatnich spotkań na terenie gospodarzy aż 9 było underów przy tej linii. Większość spotkań w okolicy 50 bramek lub nawet poniżej także nie za bardzo ogarniam tą linię. Mecz ważny dla gospodarzy bo walczą o utrzymanie także powinna być twarda walka w defensywie.

hannover under 30,5 @ 1,90
under 56,5 @ 3,25
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1978
R 648,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Słowacja
Godzina 19:30
Spotkanie: Martin – HK Kosice
Typ: HK Kosice handi -3,5
Kurs: 1,42
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Trzymam się wymyślonego sposobu gry w meczach z outsiderami. Nie zawsze pozytywnie ale jakiś pomysł jest. Tym razem znowu przeciwko outsiderowi z ujemnym handi na faworyta. Martin do tej pory tylko 1 wygrana i 16 porażek. HK Kosice w połowie stawki z bilansem 8-1-8. W meczach H2H w ostatnich 2 latach, 3 wygrane Kosic, ale jedna bez pokrycia handi. W ostatnich spotkaniach Martin to same porażki 23, 8, 5, 8, 7 więc liczę, że handi 3,5 gola zostanie pokryte.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 319,1K

lukas88

Forum VIP
Flensburg- Fusche Berlin
Typ: under 62,5
Kurs: 1,87

Fortuna

Mecz na szczycie Bundesligi, typowanie zwycięscy wydaje się trudne bo w takich meczach decydują detale. Spodziewam się tutaj jednak twardego meczu bo stawka wysoka więc proponuję under bramkowy przy dość ciekawej linii bramkowej, mimo że ostatnia historia przemawia bardziej z overem. Poza tym z uwagi na dysproporcję kursów za drobne próbuję:
Fusche wygra połowę lub mecz@ 1,85 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1344
R 648,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Niemcy 2 liga
Godzina 19:30
Spotkanie: Potsdam - Vinhorst
Typ: Potsdam handi -3,5
Kurs: 1,47
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Piłka ręczna z 2. Bundesligi. Potsdam lideruje i w tym momencie daje mu to awans do Bundesligi. Dzisiaj na własnym parkiecie podejmą Vinnhorst, które jest trzecie od końca. Różnica punktów jest olbrzymia. Gospodarze z bilansem 18-2-2 i plus 82 w bramkach, a goście 5-2-15 i minus 71 bramek.
W meczu H2H z października Potsdam wygrał 9 golami grając na wyjeździe. Ostatnie mecze gospodarzy we własnej hali to komplet zwycięstw kolejno 4, 10, 9, 5, 1 golem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1836
R 648,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Norwegia Divisia 1
Godzina 19:00
Spotkanie: Ros - Randesund
Typ: Ros handi -11,5 gola
Kurs: 1,57
Bukmacher: LVBet
Post w dziale:
Analiza:
Na środę skusiła mnie pika ręczna w Norwegii. Ekipa Randesund to „mocarze” w tych rozgrywkach. Po 21 kolejkach mają 20 porażek i 1 remis, do tego bilans bramkowy Uwaga !!! minus 280. W środę spotkają się z drużyna Ros, która jest na 9 miejscu w tabeli i wygrała 8 spotkań 3 zremisowała i 10 przegrała. Pozwala jej to mieć dodatni bilans bramkowy plus 2. W podreperowaniu bilansu pozwolił jej poprzedni mecz z Randesund który wygrali 16 bramkami grając na wyjeździe. Poprzednie porażki Randesund to 18 goli, 14 goli, 5 bramek, 12, 10, 6, 25, 8, 19. Ros u siebie umie wygrać zdecydowanie o czym świadczy poprzedni mecz z Bergsoy wygrany 12 golami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1318
R 648,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Niemcy
Godzina 20:00
Spotkanie: Eisenach – Hannover-Burgdorf
Typ: Hannover-Burgdorf
Kurs: 1,58
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:
Znowu celujemy w mecz z udziałem drużyny z końca ligowej tabeli. Tym razem wybór padł na ekipę Eisenach która jest przedostatnia w tabeli Bundesligi piłkarzy ręcznych. Na własnym parkiecie podejmą 6 w tabeli drużynę Hannover-Burgdorf. Goście w gazie co przełożyło się na 4 kolejne wygrane A gospodarze maja na koncie 5 kolejnych porażek. H2H tylko 1 mecz z 2023 wygrany przez gości 1 golem, a wcześniejsze to historia sprzed 8 i więcej lat.
Bazuję na aktualnej formie obu ekip i typuję zwycięstwo gości.
 
Ostatnia edycja:
U 35,1K

undertaker87

Użytkownik
Melsungen @1,47 sts

Popieram typ kolegi i zaryzykuje dubla dorzucając Melsungen. Tutaj różnica klas jest podobna jak w meczu który kolega opisal. Faworyt tego spotkania zajmuje 5 miejsce i przyjeżdża do ostatniego Ballingen. W składzie gości znaleźć można ciekawe nazwiska jak Kristopans. Moraes,.Kuhn czy Balenciaga. Melsungen pewnie będzie toczyć walkę z Hannoverem.o piąte miejsce. Hc nie zaryzykuje gdyż jednak Ballingen sporo spotkan przegrało po meczach na styku no i oczywiście walczą o utrzymanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +406
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
No nie wiem, ja bym meczu drużyny z Balingen nie ruszał. Wiem, że różnica klas jest i że Balingen zdobywa więcej punktów na wyjazdach, ale kursy na ich zwycięstwo spadły z 6.2 do 3.8. Trochę to podejrzane i myślę, że po kursie 1,42 szkoda sobie głowy zawracać. Ja za drobne zaryzykuję na gospodarzy.
 
U 35,1K

undertaker87

Użytkownik
Magdeburg- Fuchse
X ht@8,25
X@8,5
X/x @45 STS

Żal nie zabawić się w takim meczu w remisiki. Mecz lidera i wicelidera. Potencjał na papierze podobny. Z jednej strony Kristjansson, Claar,.Damgaard. Z drugiej Gidsel, Andersson czy Lindberg. Wiadomo Magdeburg to.mega kolektyw. W tygodniu jednak grali ciężki mecz z Veszprem. Fuchse ma armaty, które tutaj też powinny swoje zrobić. Biorąc pod uwagę wagę spotkania i zbliżony potencjał tych drużyn myślę, że można za małe stawki pobawić się w remisy. Tak owy padł chociażby podczas ich starcia w super globe.
 
lukas88 319,1K

lukas88

Forum VIP
Mecz na szczycie bundesligi, Magdeburg podejmuje Fusche. Gospodarze mają szansę zbliżyć się na 1 punkt do lidera z Berlina. Uważam ze zobaczymy zacięty pojedynek z mocną gra w obronie bo stawka tego meczu bardzo wysoka. Tak naprawdę jak Magdeburg przegra to już marne szanse na majstra. Moim zdaniem gospodarze są lepszym zespołem na chwilę obecną, wrócił po kontuzji lider Gisli który jest ważnym ogniwem.
Under 62,5 @1,77 LVbet
Magdeburg wygra różnicą 1-5 bramek @ 2,15 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +406
Do góry Bottom