>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Europejskie Puchary 2015/2016

Status
Zamknięty.
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Larvik jedzie mocno osłabiony do Rostova.
Nie zagrają siostry Mork, Stange, a występ Kurtovic jest wątpliwy.
Warto zwrócić uwagę na fakt, że w przegranym u siebie 1 meczu z Rostovem (21-27) Nora Mork zdobyła 6 goli, Amanda Kurtovic 5, a Thea Mork 3. Zatem 2/3 wszystkich bramek drużyny.
W poprzedniej kolejce z Krimem Kurtovic 10, Thea Mork 3 (zawiódł tam Larvik, jako faworyt z hcp -15 wygrał tylko 32-28).


Miałem wejść w hcp na Rostov od razu teraz (-4.5 po około 2.05), ale wolę poczekać na live. Jeśli absencja Kurtovic się potwierdzi, to będzie to typ na solidne 6/10 i może dodatkowe wyższe spready też będzie watedy warto połapać.


Norweżki przyjechały w 11-to osobowym składzie. Jest jednak Amanda Kurtovic. Zapewne podam coś na 2 połowę, gdzie Larvik powinien juz mocno słabnąć.

15-14 do przerwy Rostov. Fajny, efektowny handball.
Toft obroniła 3 karne i głównie dlatego Larvik się utrzymał na styku.

Gram -3.5 w b e t 3 6 5 po 2.05 ⛔ za 1.5/10 i -3 po 1.85 ⛔ w parimacth za 1.5/10.
Do tego over 53.5 po 1.85 w b e t 3 6 5 za 2/10. ⛔

Mam fatalna serię na forum niestety. 26-25 FT. Rosjanki zaraz po przerwie piękna seria na +4 i wydawało się wszystko pod kontrolą. A później taka klapa. Over też zabity dość łatwo przez tą końcówkę na styku i walke.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
KIF Kolding-Vive Kielce
Bielecki over 3.5 gola 2.10 betsafe✅✅✅ 7 IZZI

Idąc za ciosem z nowym tropem znowu próbuję tego rodzaju zakładu. Do wyboru u panów znowu dwa mecze z mocniejszych grup, zastanawiałem się jeszcze nad strzelczyniami w meczach LM pań, ale ostatecznie zostaję tylko przy tej propozycji. Dlaczego Kola na linii 3.5? Buki wystawiając ofertę kierują się tylko i wyłącznie statystykami, a przecież cała gra w piłkę ręczną to coś więcej. W poprzednich meczach KIFowi zdarzało się tracić sporo bramek z rozegrania, sporo jeśli chodzi o stosunek bramek z drugiej linii do ogółu traconych goli. Duńska ekipa opiera swoją defensywę na płaskim 6-0, z którego jest zresztą znana i w poprzednich sezonach była kojarzona z underowych meczów. Przy takiej defensywie odpowiednie ustawienie kołowego i dobra praca wszystkich rozgrywających mogą skutkować dużą ilością rzutów z dystansu. Karol to jedna z większych strzelb Iskry, do tego powinien wyjść w pierwszej siódemce. Dodatkowy atutem tego betu jest fakt, iż ostatnio Bielecki jest wyznaczany jako pierwszy do siódmego metra. Przy mocnej obronie Duńczyków kilka karnych w meczu powinno być. Jeśli Hvidt nie będzie miał dnia konia, a Kola spokojnie podejdzie do tego elementu gry, to powinien tutaj wzbogacić swoje konto bramkowe. Podsumowując, widzę dwie drogi dla zdobywania bramek przez Karola. Podstawową są rzuty z drugiej linii, a do tego dochodzą prawdopodobne rzuty karne. Przy tym kursie imo warto spróbować linię 3.5 u Karola, bo spokojnie stać go na 4 bramki, w tym sezonie zdobywał kolejno: 2 7 5 5 1 3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Kristianstad - Szeged ✅ na styk
Kristianstad +2,5
kurs 1,75
STS


Szwedzi chyba trochę niedoceniani, co prawda na Węgrzech wtopa 7 bramkami, ale u siebie potrafili rozpracować Lwy, a Kolding 7 do tyłu. Szeged na wyjazdach trochę traci na wartości, dla Kristianstad jest to mecz z cyklu być albo nie być, więc jeszcze za drobne spróbuję wygraną Szwedów za 3.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
RNL-Montpellier
Mackovsek over 2.5 gola 1.70 betsafe
⛔ 2(tyle do ht i cała druga połówka na zero u Boruta :/)
Kolejny dzień rozgrywek, gdzie wybierać można spośród 2 meczów. W ofercie jest kilka nazwisk, ale przeważnie z wyższymi liniami, a to zawsze związane jest z większym ryzykiem. Wpadł mi w oko jednak bet na Mackovseka z niewygórowaną linią, jak na możliwości tego młodego Słoweńca. W tym momencie Borut to podstawowy wybór na lewym rozegraniu, więc powinien dostać sporo minut w ważnym meczu wyjazdowym. Montpellier było blisko pokonania Lwów z Manheim na własnym parkiecie w weekend, więc nie powinni tutaj odpuszczać. Dodatkowo pomocna powinna być osoba Simoneta na środku rozegrania. Argentyńczyk potrafi robić grę pod swoje połówki, różne warianty rozegrania, także te z krzyżówkami, a do tego dobre ustawienie kołowego, co powinno doprowadzać do dogodnych sytuacji rzutowych. Zdobycze Mackovseka to jednak nie tylko taka gra. Czasami potrafi on sam &quot;z niczego&quot; pójść na rzut z drugiej linii, bądź spróbować gry na zwodzie. To drugie jest zdecydowanie rzadziej widzianą opcją ze względu na wzrost Słoweńca. Nie jestem pewien, ale wydaje mi się też, że czasami Borut wyznaczany było do rzutów karnych, gdy Gajić mylił się przy swoim pierwszym podejściu. Tutaj może być kolejne źródło bramek, jednak przy tym typie nastawiam się głównie na skuteczną grę lewej połówki Montpellier z drugiej linii. Na koniec cyferki Mackovseka z tej edycji LM: 3 1 9 3 3 2 4.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Buducnost Podgorica-Montex Lublin
Gęga over 4.5 gola 1.85 betsafe⛔ 3(tyle też do ht)

Pożegnalny mecz Lublinianek z tym sezonem LM i to z najcięższym rywalem i na jego terenie. Faworyt jest tutaj jeden i zeszłoroczne triumfatorki żeńskiej Ligi Mistrzów tutaj spokojnie wygrają, mimo iż ten wynik w ogóle dla nich się nie liczy. Może Adzić da pograć młodym rezerwowym, a to będzie szansa dla MKSu, żeby jakoś powalczyć. Jednak nie widzę tutaj innej opcji, niż 6 porażka naszych dziewczyn. Jednak nie skupiam się na tym, a po raz kolejny próbuję grać na bramki danego zawodnika/zawodniczki. Stawiam tutaj na minimum 5 trafień Gęsi z dwóch powodów. Pierwszy to fakt, że to Marta jako pierwsza oddelegowywana jest do rzutów karnych, co przy jej normalnej skuteczności powinno dać dzisiaj jakieś 2-3 bramki. Do tego nasza gra w drugiej linii jest oparta jedynie na 4 zawodniczkach, więc siłą rzeczy Gęga musi dostać sporo czasu na parkiecie i kilka sytuacji rzutowych. Tutaj też powinno być kilka goli. Pamiętajmy, że Montex lubi rzucać z drugiej linii i najczęściej to zadanie wykonują Gęsia z Szarą. W ataku pozycyjnym może się też zdarzyć, że Marta spróbuje jakiejś akcji na zwodzie, co też może przynieść jakąś bramkę. Drugim argumentem przemawiającym imo za tym betem są cyferki Marty w meczach tego sezonu LM. Jedynie w domowym meczu ze Szwedkami linia 4.5 nie została pokryta, ale wspominałem już o sytuacji w tamtym spotkaniu. Po raz pierwszy nasze dziewczyny były wyraźnymi faworytkami i kompletnie nie podołały temu zadaniu. Marta i Iwona były wręcz sparaliżowane i grały niesamowicie pasywnie oddając niewiele rzutów. Zdobycze bramkowe Gęgi w tym sezonie prezentują się następująco:
CSM(W) 5 Buducnost(D) 6 Savehof(D) 2 Savehof(W) 5 CSM(D) 5
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Na szybko, bo mecz za 15 minut.

Krim - Rostov 1 +9.5 1.83 3/10 p i n n a c l e ✅
31-36 FT, tym razem zgodnie z oczekiwaniami
Handicap jeszcze parę godzin temu był na poziomie +6 i to odbierałem jako fair.
Teraz +9.5 to już bardzo dużo, na młody słoweński zespół.
Dodam tylko, że w dotychczasowych 5 spotkaniach LM handicap Krim obronił 4x.
W pierwszym meczu w Rosji było na nie +12 i mecz skończył się 35-25 (obronione).
Widziałem Rosjanki ostatnio z osłabionym Larvikiem i grały słabiutko.
Znając mentalność Rosyjskich drużyn, to raczej one nie będą się przemęczały w meczu o nic.

Powodzenia życzy
HH
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
PSG-THW Kiel 37-30
THW 7.00 betway
⛔
Ja wszystko rozumiem, Paryżanie ograli na wyjeździe Zebry i to dość przekonywująco, ale to tylko jeden mecz, a ten sobotni rozgrywany w stolicy Francji już taki sam być nie musi. Podopieczni Gislasona to nie ogórki pokroju Wisły, żeby na PSG dawać jakieś 1.25, gdzie podobny kurs był kilka kolejek temu właśnie, gdy PSG mierzyło się z wicemistrzami Polski. Fakt, Kiel osłabione w porównaniu do poprzednich sezonów i już nie tłuką tak wszystkich, ale to dalej klasowa drużyna. Słabsze zaplecze na lewej połówce i na środku, brak Wiencka na kole i w obronie, jednak prawa połówka, prawe skrzydło, jak i bramka to niezwykle mocno obsadzone pozycje dwoma klasowymi graczami. Na upartego Gislason może postawić Weinholda na środek i tym sposobem zwiększyć pole manewru przy rotacji na rozegraniach. Co do gospodarzy, to wiadomo, że to gwiazdozbiór. Jednak jak już zdarzyło mi się napisać jest to drużyna oparta na indywidualnościach i często o losach meczu decyduje forma poszczególnych graczy. Tak było tez w pierwszym meczu, gdzie odpalił Onufrienko, który zdobył tam 7 bramek i został słusznie wybrany do siódemki kolejki. Wiadomo, że w tym meczu inna gwiazda może zabłysnąć, ale niekoniecznie musi to wystarczyć na Kilończyków. Pamiętajmy, że Zebry to zgrana ekipa, którą prowadzi jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy trener na świecie. Imo może się tutaj zdarzyć wiele, powinniśmy obejrzeć kawał dobrej piłki ręcznej i myślę, że nie zanosi się tutaj na jednostronne widowisko, jak można by to wywnioskować z kursów wystawionych przez bukmacherów.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Zagrzeb - Flensburg
Zagrzeb +1,5
kurs 1,8
STS

Zapowiada się zacięty mecz, w Flensburgu Zagrzeb przegrał 1 bramką, ale w Chorwacji będzie Niemcom jeszcze ciężej. Poległ tu Kiel, a Veszprem wygrał jedną bramką. Za drobne Zagrzeb, kurs 2,65.
Analiza powinna składać się z więcej niż jednego zdania. /Macko18
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Bekistas - Wisła
Bekistas + 4,5
kurs 1,5
STS

Wisła wygrała u siebie 6 bramkami, ale sam Cadenas wypowiada się przed rewanżem bardzo ostrożnie. Stwierdza, że Turcy łatwo skóry nie sprzedadzą, z czym ja się osobiście zgadzam. Myślę, że ten i mój poprzedni typ tworzą fajnego dubla. Polecam.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Szybka dubla w przerwie.

Besiktas - Wisla U63.5 1.93 ⛔
Veszprem - Celje U59.5 1.91 ⛔
ako 3.68 1/10
67 i 62 gole. Cisnęli do końca jak wariaci.

W obu meczach praktycznie bez bramkarzy do przerwy. Besiktas 15/21, Wisla 19/27, Veszprem 17/26 i Celje 15/22 trafione.
Jak widac ilosc rzutow nie jakas kosmiczna. Przestanie wpadac po przerwie.

bukmacher marathon
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Vardar - Barcelona under 57.5 1.90 3.5/10 p i n n a c l e ✅
25-27

Tydzień temu w Barcelonie linia 56.5 i 61 goli.
Jednak Vardar w swoim kotle gra inaczej. W dotychczasowych 3 spotkaniach LM domowa średnia 50.7 gola/mecz (2 undery, 1 over). Barca wyjazdy 53.7 średnio (2 undery, 1 push), w porównaniu do średniej 61.0 w domu.

FTC Budapeszt - Fleury Lorient U54 1.93 2.5/10 p i n n a c l e ⛔
36-23. Dominacja FTC od początku meczu położyła bet.

W Budapeszcie niezwykle ważne spotkanie. Punkty będą szły do Main Round.
FTC w domu 52.0, Fleury wyjazdy 47.0 średnio.
Pierwszy mecz niby 28-28 (14-11), po szaleńczej 2 połowie z 31 bramkami. Tutaj liczę na typowy dla kobiet zacięty mecz i wynik na poziomie 50-52 goli.

VIVE Kielce - Kolding over 55.5 1.92 1.5/10 p i n n a c l e ✅
33-31. Znów na live do skoszenia majątek na totalu. 14 goli po 18 minutach.

Tydzień temu 33-25 w Danii, a tam przez pierwszych 16 minut padło tylko 9 goli i nic nie zapowiadało overa. Po przerwie jak tylko Vive odjechało, to poszła strzelanna.
Liczę, że w Kielcach od początku Vive odskoczy i zobaczymy mecz z 57-58 bramkami.
Dodam jeszcze, że Vive w te edycji LM na 7 spotkań 5 overów, jede push i tylko 1 under. Kolding 4 overy i 3 undery.

Powodzenia życzy
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Liga Mistrzyń Kobiety

FC Midtjylland - Gyori over 47.5 1.884 Pinnacle ⛔⛔

Mecz o przyslowia pietruszke gdyz karty w tej grupie zostaly juz rozdane. Na 6 ostatnich meczy miedzy tymi druzynami 5 razy padal over wzgledem tej linii. Nie ma co za duzo rozpisywac sie , jak to czesto w takic meczach bywa spodziewam sie otwartego ofensywnego meczu
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Liga Mistrzyń Kobiety

FC Midtjylland - Gyori over 47.5 1.884 Pinnacle

Mecz o przyslowia pietruszke gdyz karty w tej grupie zostaly juz rozdane. Na 6 ostatnich meczy miedzy tymi druzynami 5 razy padal over wzgledem tej linii. Nie ma co za duzo rozpisywac sie , jak to czesto w takic meczach bywa spodziewam sie otwartego ofensywnego meczu
Z jakiej paki mecz o pietruszkę?! Obie ekipy wychodzą dalej, więc wynik meczu będzie się liczył do drugiej fazy grupowej!
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
FTC Budapeszt-Fleury Loiret
Szucsanszki over 3 1.75 betsafe ZWROT 3
Iskra Kielce-KIF Kolding
Aginagalde over 3 1.85 betsafe ZWROT 3

Imo 2 podobne bety z zaniżoną linią. Zita to kapitan Ferencvarosu grająca na środku rozegrania, więc to ona kreuje grę i wiele od niej zależy. Jest ważną postacią w węgierskiej ekipie, więc często powinna brać grę na siebie. Obie ekipy, tak FTC, jak i Fleury wychodzą z grupy, więc dzisiaj na parkiecie powinno być sporo walki o punkty do kolejnej fazy. A jak najłatwiej o to walczyć? Wystawiając swoje najlepsze zawodniczki, więc Pani Kapitan powinna sporo pograć. Madziarki zremisowały na wyjeździe we Francji, więc będą chciały się zrewanżować i zwyciężyć na własnym parkiecie. W tym sezonie LM trafienia Zity wyglądają następująco: 4 1 8 4 6. To jedyne nie pokrycie linii 3 trafiło się właśnie w pierwszym meczu z Fleury, jednak nie traktowałbym tego jakoś wyjątkowo.
Co to Julena, to tutaj już betsyfy konkretnie zaszalały. Myślę, że chodzi tu o mecz w Danii, gdzie Aginagalde zdobył tylko jedną bramkę. Ale to jeden mecz, w poprzednich było znacznie lepiej. 6 3 5 6 4 6 1 to bramki z kolejnych meczów. Widać, że linii na wygraną nie pokrył tylko 2 razy, w tym byłby jeden zwrot. Hiszpański obrotowy dostaje sporo czasu, bo za zmiennika ma Kusa, a wiadomo, że nie jest to odpowiedni poziom na długie granie w LM. Po zdobyczach bramkowych z poprzednich meczów widać, że Kielczanie lubią zagrać z kołem i na tym oparty jest ten bet. Dodatkowo może dojść jakiś karny, gdyż Hiszpan jest wysoko w hierarchii Talanta, jeśli chodzi o listę zawodników podchodzących do 7 metra.
Ja juz widze Aguinagalde linia 4.5. Zmienili?
Tak.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Goppingen - Górnik Zabrze 1 -7.5 2.00 4/10 p i n n a c l e ✅
38-29 FT

Sprawa awansu została pozamiatana w 1 spotkaniu, gdzie Górnik u siebie przegrał 29-39.
Do Niemiec pojechało dziś tylko 13 zawodników, raczej na typowe ścięcie.
Górnik jest w tabeli Ekstraklasy na tragicznym jak na aspiracje tego zespołu 10 miejscu i skupić sie musi na walce o playoffy. Nie zdziwę się jak myślami są już w Głogowie na meczu z Chrobrym, choc to niby dopiero w przyszły wtorek. Z myślą o lidze zakontraktowali właśnie Adamuszka. Dziś raczej na 100% nie zagra, poprawcie mnie jesli się mylę.
Tak, czy siak Goppingen grając nawet na pół gwizdka powinno tu wygrac wysoko.
Warto też śledzić mecz live, bo po przerwie Górnik grając tak wąską rotacją powwinien puchnąć z każdą minutą i jakieś dodatkowe handicapy powinny być do łapania.

Powodzenia życzy
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Chekhovskie Medvedi - FC Porto
FC Porto 1,5@ 4/10 bet365 ⛔ niestety bez obrony tak ważnego meczu się nie wygra :-| mam nadzieję,że ta porażka odbije im się co będzie oznaczało brak awansu z grupy

Bardzo ważne spotkanie dla gości. Jeśli zwyciężą dzisiaj to pozostaną w walce o awans z grupy. Przypomnę,że z grupy C awansują tylko dwie pierwsze ekipy w tabeli. W walce pozostały tylko 3 najmocniejsze drużyny Meshkov Brest, La Rioja oraz FC Porto. Wszystkie 3 drużyny mają w tej chwili po 12 pkt ale wydaję się,że to właśnie ekipa z Portugalii ma najlepszy układ spotkań na ostatnie dwie kolejki. W ostatniej kolejce podejmują u siebie słabiutką Vojvodine. Dlatego dzisiejsze spotkanie ma ogromne znaczenie dla Portugalskiej ekipy. Teoretycznie zwycięstwo dzisiaj w Rosji oraz u siebie powinno dać im awans minimum z 2 miejsca ale niestety mają gorszy bilans z Brestem oraz La Rioją ale w weekend ktoś zgubi pkt ponieważ Hiszpanie podejmą u siebie ekipę z Białorusi. Muszę powiedzieć,że Porto zaskoczyło mnie w weekend ponieważ nadzwyczaj łatwo uporało się z La Rioją 35:31. Zresztą ekipa Portugalska ostatnio jest w bardzo dobrej formie ponieważ na 10 ostatnich spotkań w swojej lidze oraz w Lidze Mistrzów przegrali tylko raz na Białorusi 34:27 z Brestem a tak same zwycięstwa. Czyli na najważniejsze spotkania w Europie forma jest i mam nadzieję,że jutro to udowodnią na parkiecie w Rosji. W pierwszym spotkaniu obu ekip FC Porto pokonało u siebie Niedźwiedzie 31:27. Chekhovskie z dorobkiem 6 pkt nie walczą już o nic w tym sezonie także liczę na to,że trener Niedźwiedzi da pograć trochę więcej minut swoim rezerwowym niż podstawowym zawodnikom. Zresztą uważam Porto za lepszą ekipę niż Chekhovskie i mam nadzieję,że w tak ważnym spotkaniu gracze Porto udowodnią,że zasługują na awans z grupy a jeśli zwyciężą to po dzisiejszym spotkaniu będą liderowali w swojej grupie ponieważ La Rioja-Meshkov Brest dopiero w sobotę :)
 
A 397

adam1890

Użytkownik
mógłby mi ktoś wyjasnić fenomen kursu na vardar? to ze przegrali z barceloną ostanie 2 mecze i dawać im prawie 3? w meczu z vive które nie potrafi nic bronic i jest cieniem zespołu z tamtego sezonu, vardar juniorami przyjeżdza?
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Nie przesadzaj Adam. To wyjazd, a Kielce w domu mocne. Zapewne będzie wyrównany mecz, ale kibice, sędziowie w takich meczach na styku potrafią przechylic szalę na stronę gospodarzy. Prawidłowa linia otwarcia moim zdaniem na poziomie -1.5 home.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Azoty Puławy - Pfadi Winterthur 2 +6 1.88 2.5/10 p i n n a c l e ✅
2 moneyline (zwrot przy remisie) 8.21 0.5/10 ✅
23-30, można tu było grubiej wejść jednak

Pfadi wygrało u siebie 29-25. Jest to solidna szwajcarska ekipa, z samego poziomu sportowego nie zasługuje tu raczej na handicap +6.
Poza tym pojawiła się informacja, że jeśli Puławy awansują do fazy grupowej Pucharu EHF, to mecze będą musiały rozgrywać poza swoją halą (nie spełnia ona wymogu 1500 miejsc).
Może się zatem tu pojawić pytanie, czy Puławy w ogóle tego EHF Cup potrzebują?
Oczywiście to tylko takie moje spekulacje i typ bardziej opieram na tym, że spacerku tu się absolutnie nie spodziewam.

Powodzenia
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pingwin66 308

pingwin66

Użytkownik
Witam
Czy widzicie dzisiaj szanse PSG z Veszprem? Oglądałem ostatnio mecze Francuzów i widzę dzisiaj value po ich stronie, oczywiście zakładając, że obrona gospodarzy troche poluzuje zawory.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom