>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie puchary 2023/24 (typy, analizy, komentarze)

snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Zalgiris -3.5 @ 1.7

Zalgiris jest bardzo mocny u siebie, mają mocniejszą drużynę niż Bayern który prawdopodobnie w tym meczu będzie bez Obsta oraz Bongi którzy nie przybyli z drużyną na Litwe, co jest dodatkową przewagą tego typu.

Z.LeDay (Partizan) over 11.5 @ 1.85

Partizan zmierzy się z Alba, spodziewam że LeDay będzie jednym z najlepiej punktujących graczy Partizana, ma wyrazna przewagę nad Thiemmanem oraz Olinde, ciężko mi sobie wyobrazić żeby ktoś z tej dwójki sobie porazdził w defensywie przeciwko Zachowi, jest to bardzo ważny mecz dla Partizana, i nawet jeśli będzie blow out, to spodziewam się około 30min na parkiecie, ponieważ gospodarze potrzebują jak największego zwycięstwa ze względu na małą różnicę punktów,
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +363
A 52,1K

a.kondrat

Użytkownik
Fall (Lyon) over 7.5 zbiórek @2. ( 3 min i 3 zbiórki oraz 3 faule😧)

Z zespołu Baskonii wypada najlepiej zbierający Sedekerskis więc Fall będzie miał dużo łatwiej.
Baskonia to zespół, który oddaje praktycznie połowę z rzutów rzutami za 3. Wygrali ostatnio z Barca właśnie dzięki super % za 3 ale drugi mecz z rzędu, na takiej skuteczności nie powinien mieć miejsca a co za tym idzie więcej okazji do zbiórek. Rzucać z dystansu muszą bo Lyon pod koszem pod nieobecność litwina ma jeszcze większą przewagę.
 
Ostatnia edycja:
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
TJ Shorts (Paris) over 15.5 @ 1.9 22pkt

Paris zmierzy się dziś z Tureckim Beskitasem, spodziewam się reakcji ze strony Paryżan po przerwanej serii 10 zwycięstw z rzędu, ostatnio ulegli w starciu ligowym przeciwko Roanne wynikiem 83-76, a Shorts zanotował 15pkt, jest to rozgrywający który bazuj na pojedynkach 1v1, i zawsze kręci się w okolicy ustawionej przez bukmachera linii, w ostatnim spotkaniu Eurocup z Joventut zdobył 13pkt przy skuteczności 29% z gry, już to pokazuje dlaczego warto pójść dziś w ten over, dziś będzie mierzył się z Needhamem który jest podobnego wzrostu i warunków fizycznych co TJ, spodziewam się dużo akcji 1v1 i wejść na kosz od rozgrywającego Paryża, jeśli będzie rzucał na lepszej skuteczność niż z Joventut linia powinna zostać przekroczona spokojnie o kilka oczek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1384
R 672,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka EuroCup
Godzina: 19:30
Spotkanie: JL Bourg – Turk Telekom
Typ: JL Bourg – 4,5
Kurs: 1,53
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza: Rozgrywki pocieszenia na arenie europejskiej to Eurocup. Dużo im brakuje do Euroleague , ale różne mniej znane i utytułowane drużyny mogą pograć w Europie. Dzisiaj typuję zwycięstwo francuskiej ekipy JL Bourg z handi nad ekipą z Niemiec.
Patrząc na dotychczasowe statystyki w ramach Eurocup, gospodarze u siebie w 4 meczach odnieśli komplet zwycięstw, a goście w 4 wyjazdowych zaliczyli komplet porażek, co prawda dwie z nich po dogrywkach. JL Bourg z bilansem +32 pkt w meczach u siebie co pozwala mu zająć 3 miejsce w tabeli z szansami na awans dalej , a Telekom na przedostatniej pozycji tuż nad naszym Śląskiem. Statystyki nie grają, ale czuję, że gospodarze dziś bez kłopotów pokonają rywali minimu 5 punktami
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2260
K 69,1K

krzepki89

Użytkownik
Dziś europejskie Puchary :) a tu cisza, ja gram Unicaja Malaga oraz Lietkabalis, myślałem nad Spójnia , ale z nimi to nic nie wiadomo...
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
O.Balvin (Prometey) over 9.5 @ 1.85 superbet 15pkt, tak jak przewidywałem pełna dominacja w pomalowanym

Prometey zmierzy się dziś z Venezia, drużyny z identycznym bilansem w 7 meczach notując 3/4. Największej przewagi gospodarzy upatruję w ich centrze Ondreju Balvinie, mierzy on aż 217cm i jest dość potężnym graczem, a bronić go będą mieli Kanadyjczyk Kyle Wiltjerem mierzący 208cm, ale warunkami fizycznymi nie poradzi sobie z Balvinem i jestem tego przekonany, drugim próbującym zatrzymać centra Prometey będzie A.Simms który mierzy ledwo 200cm, nie wiem jaką obronę musi zastosować Venezia aby zatrzymać Baldvina w pomalowanym, dla mnie nie ma dziś takiej możliwości, do tego linia jest ustawiona dość nisko, spodziewam się że potężny Czech może przekroczyć ją już do przerwy, jeśli piłka trafi do Balvina w pomalowanym będą albo punkty albo na linie. GL.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1313
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
Prześledziłem mecze Prometey i ten Czech mało rzutów oddaje. Przeważnie 4-6 na mecz. Żeby zdobyć 10 pkt to musi praktycznie na 100% skuteczności rzucać
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Prześledziłem mecze Prometey i ten Czech mało rzutów oddaje. Przeważnie 4-6 na mecz. Żeby zdobyć 10 pkt to musi praktycznie na 100% skuteczności rzucać
Oczywiście spoglądając na suche statystyki, Balvin często nie grał dużych minut, dlatego linia może wydawać się trudna do pokrycia, jednak dla mnie dziś tak nie jest, i jest to dla mnie jedna z lepszych propozycji z europejskiego kosza dziś, Prometey musi wykorzystać jego przewagę w pomalowanym, już za chwilkę będziemy mądrzejsi. Pozdrawiam
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
T.Luwawu-Cabbarrot (ASVEL) over 13.5 @ 1.8 szczęście dziś pomogło, ale w hazardzie jest ono potrzebne 😉

ASVEL w meczu domowym podejmie Bayern, obie drużyny dość słabo radzą sobie w Eurolidze i okupują dolne miejsca tabeli, nasz zawodnik będzie pilnowany przez Bolmaro który fizycznie nie jest na poziomie Luwawu, Smits (zalgiris) rzucił na niego 16pkt, Nunnaly (Partizan) 14pkt, Colson (Maccabi) 19pkt, Bolmaro nie radzi sobie w grze defensywnej i Luwawu powinien to wykorzystać, oddaje zazwyczaj około 12-15 rzutów na mecz, jest to duża ilość jak na tą linie, na parkiecie również spędza ponad 30minut, mecz zapowiada się na dość szybki z dużą ilością punktów, powinno być łatwo ponad linią.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +988
E 3,9K

embapepe

Użytkownik
Baskonia ekipą z Włoch?
Olympiakos to nie jest wymagający rywal?

Ktoś tutaj chyba nie zna się na koszykówce i próbuje napisać analizę.
Nie robię se jaj, ale też myślałem całe życie, że Girona to miasto we Włochach pod Warszawą, reszta sto procent racji.

Bez żartu komu sama nazwa Girona się kojarzy bardziej z Hiszpania jak z Włochami, nie było to dla beki.
 
Ostatnia edycja:
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
N.Nedovic (Crvena) over 13.5 @ 1.85 łatwy plusik na początku 4k

Prawdopodobnie nie zagra dziś Napier, pod jego nieobecność Nedovic powinien być pierwszym wyborem, napewno odda sporą ilość rzutów, Teodosic raczej będzie ograniczony w ofensywie przez Halla, Nemanja jest najlepszym wyborem w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +667
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Nie mialem jak wczesniej napisac ale ide w jego asysty linia 3.5 1.75 w betclicu mysle przy szybkim ballu Milanu do zrobienia
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Telekom - Śląsk

Telekom handicap -19,5 pkt @3,0 superbet ⛔ żenująca gra Turków i porażka z mocno osłabionym Śląskiem

Dziewiąte spotkanie Śląska w rozgrywkach Eurocupu. Nie ma co ukrywać, zdecydowanym faworytem są Turcy. Śląsk przegrał wszystkie mecze w tych rozgrywkach. Telekom ma bilans 1-7, ale kadrowo to niezła drużyna. Enoch, Palmer czy Wallace powinni rządzić dziś na parkiecie. Śląsk natomiast ma ogromne problemy kadrowe. W dzisiejszym spotkaniu nje zagra Kendale McCullum, który ma drobny uraz barku. Z powodów formalnych w Turcji nie może grać Andrij Wojnałowicz. Nie ma oczywiście też Kolendy, Kulvietisa i Evansa. Za rozegranie będzie odpowiadał Wiśniewski, który jest bardzo słabym zawodnikiem. Ponadto rotacja Śląska dziś będzie bardzo mała. Spodziewam się dominacji gospodarzy od początku i wysokiego ich zwycięstwa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +411
K 69,1K

krzepki89

Użytkownik
Kurczaki co ten śląsk gra , ten Turk wyglada na razie jak jakas amatorska drużyna koszykówki 16 pkt po 15 minutach dramat, Nizioł sobie robi z nimi co chce
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
S.Wilbekin (Fenerbahce) over 10.5 @ 1.55 over 12.5 @ 1.85 19pkt

Nie spodziewam się tu agresywnej gry ze strony Realu który ma bilans 10-0, podczas gdy to Fenerbahce zdecydowanie mocniej potrzebuje zwycięstwa, myślę że będzie to bardzo bliski mecz, rozgrywający gospodarzy Wilbekin ma najłatwiejsze zadanie w ofensywie z całej drużyny, będzie grał przeciwko Llullowi oraz Campazzo którzy są słabymi obrońcami i nie widzę aby któryś z nich zatrzymał dziś Willbekina który napewno odda około 10-15 rzutów, Fenerbahce ma coraz większą presję aby poprawić miejsce w Eurolidze dlatego czas gry Willbekina będzie się kręcić około 30minut, to z pewnością powinno wystarczyć aby pokryć obie linie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +688
N 365,1K

niewierny-janek

Użytkownik
Śląsk Wrocław - JL Bourg
JL Bourg over 92,5 @2,10
Superbet


Śląsk przystępuje do kolejnego spotkania w ramach EuroCup mocno osłabiony, do kontuzjowanych graczy dołącza Andrii Voinalovych, który nie będzie mógł zagrać ze względów formalnych. W podobnej rotacji Śląsk dostał baty w Ostrowie przed kilkoma dniami, rzucone zaledwie 51 pkt oraz strata 108 pkt mocno świadczy o aktualnej dyspozycji drużyny z Wrocławia. Dostępnych jest w zasadzie kilku graczy + uzupełnienie z drużyny rezerw. W takiej sytuacji nie widzę innej opcji niż wysoki over drużyny przyjezdnych. Duże minuty graczy Śląska będą tylko potęgować zmęczenie i większe ryzyko prostych strat, a to już krótka droga do punktów po stronie gości z Francji.
 
Ostatnia edycja:
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
R radomiak1910 nie może grać, bo grał już w innej ekipie w tym sezonie, w tych rozgrywkach

edit. Jednak faktycznie gra, dziwne. W takim razie któryś z dziennikarzy podał błędne info przed poprzednim meczem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom