>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie Puchary piłkarzy ręcznych 2009/2010

Status
Zamknięty.
spinache 96

spinache

Forum VIP
Hamburg - Ciudad Real
typ Hamburg (-1.5) ⛔
kurs 1.85
unibet
2 kolejka rozgrywek grupowych Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Obie drużyny należa do ścisłej czołówki europejskiej. Hamburg w poprzednim sezonie grał w pólfinale Ligi Mistrzów gdzie przegrał w dwumeczu z inną niemiecką drużyną -Kiel. Obie druzyny rozegrały po jednym spotkaniu w tym sezonie LM. Gospodarze dzisiejszego spotkania zmierzyli sie ze szwedzką drużyną Alingsas i nie pozostawili żadnej wątpliwości kto jest lepszy w tej konfrontacji wygrywając 35-25 ( 7. bramek Marcina Lijewskiego). Również w lidze niemieckiej pilkarzom recznym z Hamburga idzie bardzo dobrze, w 4. spotkaniach zwyciezali 4-krotnie, w tym bardzo ciezkie spotkanie wyjazdowe z Rhein Necker Lowen 34-30. Drużyna w stosunku do poprzedniego sezonu została wzmocniona jednym z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy ręcznych na świecie - Chorwatem Igorem Vori. Dołaczył on do swoich rodaków grajacych w HSV - Duvnjaka i Blazenko Lackovica. Do tego bracia Lijewscy oraz bracia Gille, Pascal Hens na lewym rozegraniu, oraz Johannes Bitter - podstawowy bramkarz reprezentacji Niemiec. Wg. mnie jest to główny faworyt do zdobycia w tym sezonie tytułu Mistrza Niemiec, po tym jak rozsypała się drużyna Kiel a Nicola Karabatic wrocil do swojego brata i teraz razem grają w Montpeliier.
Ciudad Real to także świetna drużyna, w swoich szeregach mają kilka światowych gwiazd m.in. Francuzi - Jérôme Fernandez i Luc Abalo, Serb - Petar Metlicic czy Szwajcar - Eric Gull. W pierwszym meczu LM goście dzisiejszego spotkania pokonali duński FCK Handbold 34-22. Samo zwyciestwo na własnym parkiecie nie dziwi, dziwi natomiast fakt, że w składzie Realu zabrakło jednego z najlepszych prawoskryzdłowych Luki Abalo, ktorego kontry i bieganie do ataku wzbudza zachwyt wsrod kibiców na calym globie. Nie mam niestety informacji czy takze dzisiaj Francuza zabraknie w skladzie Ralu, jesli by tak bylo a wiele na to wskazuje to zwyciestwo HSV wydaje sie dość proste.
Obie drużyny spotkały się w poprzednim sezonie 2-krotnie i o dziwo oba spotkania wygrali pilkarze rzeczni Realu Ciudad. Sytuacja kadrowa Realu od tego czasu troche sie zmienila, do Necker Lowen odszedl Islandczyk Stefansson który stanowi w głównej mierze o sile uderzenia swojej drużyny narodowej. Do tego kołowy Torsten Laen przeniosl sie do niemieckiego Fuchse Berlin. W zamian za tych zawodników nie zakupiono żadnych znaczacych pikarzy, do tego najprawdopobobniej brak Abalo i sytuacja zdaje się być troche skomplikowana.
Wg. mnie HSV na własnym parkiecie przy komplecie publiczności odniesie conajmniej 2-bramkowe zwycistwo. Mecz na żywo do obejrzenie na stronie www.eurohandball.com od godziny 18.30.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Champions League :
HCM Constanta - Montpellier HB (handicap -5.5) : 2 @ 1.85 || Bwin ⛔
Zacznę od tego że od ostatnia kolejka Liga Mistrzów Piłkarzy ręcznych bardziej niż zwykle przykuła moją uwagę,przede wszystkim ze względu na bardzo ciekawe kursy i możliwości poszczególnych zespołów.Przed dzisiejszym dniem bardzo ciekawiło mnie spotkanie Hamburga z Realem na który kurs był 2.60,sam postawiłem na Real.Wynik każdy kto interesuje się piłką ręczną zna.Dość łatwe zwycięstwo Realu po świetnym kursie.
Na jutro wybrałem bardzo ciekawy a zarazem bardzo pewny dla mnie pojedynek.Zmierza się w nim Rumuńska drużyna HCM Costanta z Francuskim HB Montpellier.Nie zawacham się powiedzieć że obie drużyny dzieli kilka klas różnicy ale dokładniej o tym za chwilę.
Póki co w rozgrywkach Ligowych zespół Francuski radzi sobie znakomicie,wygrywa z każdym,bardzo dużą różnicą goli i znajduje się na pierwszym miejscu w tabeli,w inaugurującym meczu Ligi Mistrzów,który rozegrali u siebie,zmiażdzyli rywali wygrywając aż 26 golami z PAOKIEM.Oczywiście PAOK jakąś klasową ekipą nie jest ale wygrana 26 golami na prawdę robi wrażenie i to na poziomie Ligi Mistrzów.Co prawda poprzedni sezon nie był aż tak udany jak początek tego,słabe mecze i przegrane z takimi rywalami jak : MKB Veszprém, gdzie taka porażka w tym sezonie po prostu nie ma prawa się przytrafić ,jednak wszyscy a najbardziej prezydent klubu Robert MOLINES liczą na udane rozgrywki krajowe a również osiągnięcie sukcesu w Europie,każdy wie jak silna jest Francuska kadra,teraz pora na sukces Francuskiego klubu i to najlepiej w Champions League.
Co do zespołu gości to nie są oni aż tak słabym rywalem na jakiego mogą wyglądać.W poprzednim sezonie doszli aż do 1/4 finału Ligi Mistrzów,gdzie dostali srogą lekcje gry od Hiszpańskiego Valladolid.Jak dla tego kluby 1/4 finału CL to jednak duży sukces.Zespół gospodarzy wygrał co prawda ostatnie spotkanie ligowe ale jest to mało ważne w perspektywie jutrzejszego meczu. Trener Constanti
Zoran Kurtes ma bardzo wiele problemów kadrowych co do jutrzejszego spotkania.Najprawdopodobniej z powodu róznych urazów nie zagrają dwaj podstawowi zawodnic: Băiceanu,i Adzic.Nie pewny jest też udział Csepreghi,który narzeka na ból pleców.
Jak dla mnie w obecnych okolicznościach jakimi są poważne braki kadrowe gospodarzy nie pozostaje nic innego jak postawienie na pewną wygraną zespołu z Francji. Handicap obecnie z Bwin. Czekam jaką linie ustawi Pinnacle.
Jak dla mnie warto.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Chambery Savoie - Veszprem(+1,5/-1,5)✅(19:29)
Typ: 2
Kurs: 1.80
Stawka: 6j /10j
Bukmacher: Betsson


Spotkanie drugiej kolejki Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Obie drużyny w pierwszej kolejce przegrały swoje mecze. Chambery na wyjeździe z Bosna BH Gas Sarajewo, Veszprem na wyjeździe z Rhein Neckar Lowen. Według mnie obecnie w lepszej dyspozycji jest Veszprem, w lidze świetnie sobie radzą, w meczu o Puchar kraju pokonali bardzo dobre Pick Szeged. W okresie przygotowawczym wygrywali z takimi klubami jak RK Croatia Osiguranje Zagrzeb, SC Magdeburg, VFL Gummersbach i wiele innych. Dwa razie wyraźnie pokonali Vive Kielce. Chambery w lidze radzi sobie nieźle, ale bez rewelacji, minimalne zwycięstwo z osłabionym Nantesem, w ostatniej kolejce przegrali z Saint Raphael. W obu drużynach doszło do zmian kadrowych. Z Veszprem odszedł Ferenc Ilyés do Lemgo, bramkarz Szilveszter Liszkai do Pick Szeged i jeszcze kilku zawodników, ale na ich miejsce ściągnięto graczy o podobnych umiejętnościach. W Chambery największą stratą jest odejście Daniela Narcisse&#39;a do Kiel, brak takiego zawodnika bardzo trudno zrekompensować wszelkimi wzmocnieniami. Uważam, że mecz powinno w miarę spokojnie wygrać Veszprem.
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Veszprem - Vive Kielce typ: Vive +6.5
W Polsce scyzory nie mają sobie sobie równych jak na razie. Nie muszą się męczyć i wygrywają bez trudu, co sprawia, że nie widać u nich przemęczenia. Ostatnio sprawili niezłą niespodziankę remisują z Lwami. W wywiadzie Jurasik powiedział, że nawet mogli wygrać ten mecz, gdyby nie kilka niepotrzebnych rzutów w końcówce. Dzięki takiemu meczowi mogą uwierzyć w siebie i walczyć jak równy z równym z teoretycznie lepszymi drużynami, ponieważ mamy naprawdę dobry i wyrównany skład. Myślę, że Vive będzie walczyć do końca meczu jak to im trener Wenta wpaja i nie przegrają więcej niż szcześcioma bramkami, a może nawet wygrają ???? Kurs 1.83 kusi na Bet365!
 
michal5g 5

michal5g

Użytkownik
Chambery - Vive Kielce 2 2.4 ✅✅✅

Dzis o godz. 20:30 dojdzie do spotkania rewanżowego pomiędzy gośćmi z Kielc a gospodarzami z Francji. Spotkanie w Polsce wygrali Kielczanie 31:22 (14:12) , między innymi dzięki świetnej postawie bramkarza Vive, przed meczem bramkarz Vive narzeka na kontuzje barku. Mam nadzieję że nie przeszkodzi to w pokonaniu gospodarzy w dniu dzisiejszym. Ewentualna wygrana może zagwarantować Vive wyjście z grupy i udział w dalszym etapie rozgrywek. Wnioski z pierwszego spotkania w Kielcach oraz atut własnego boiska przemawiają za gospodarzami(kurs 1.71) nie mniej jednak zwycięstwo Vive jest jak najbardziej realne i prawdopodobne. Kurs na gości zachęca do grania i jest warty ryzyka .

- To dla nas kolejny mecz z gatunku tych o wszystko. Jeśli wygramy, będziemy blisko upragnionego celu - mówi Bogdan Wenta, trener Vive Targi Kielce.

Przy okazji Kielczanie mogą sprawić trenerowi upragniony prezent na 48 urodziny jakie w dniu dzisiejszym obchodzi Bogdan Wenta. Wszystkiego najlepszego Panie Bogdanie i wygrajmy ten mecz! VIVE! VIVE GO! GO!:-D:-D:-D
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Gorenje - Rhein-Neckar Löwen(+2,5/-2,5)✅(29:37)
Typ: 2
Kurs: 1.95
Stawka: 6j /10j
Bukmacher: Betclic

Data spotkania: 22.11.2009 godz. 15:30

Mecz Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Piłkarze gości na fali, po serii meczów bez porażki grają ze słoweńską drużyną, ostatnio w lidze rozbili osłabione Lemgo 22:38. Takie zwycięstwo musiało podbudowac zespół. Löwen w optymalnym składzie. Niemcy są na razie na trzecim miejscu w tabeli LM, więc muszę ten mecz wygrać, żeby zrównać się z liderem Veszprem. Jest to ostatni mecz w LM w tym roku, więc Löwen będą chcieli przygotować sobie korzystną sytuację na rozgrywki od lutego, a wtedy mają najtrudniejsze mecze. Gorenje jest zespołem na pewno słabszym, obecnie w gorszej dyspozycji, w LM tylko jedno zwycięstwo ze słabym Sarajevem. Trener Słoweńców mówi, że najważniejsze mecze bedą w lutym i tamte trzeba wygrać, a porażka z Löwen nie będzie tragedią. Gorenje słabo radzi sobie w LM, w lidze krajowej ostatnio wyraźnie przegrał ważny mecz z Cimos Koper, więc sytuacji w drużynie nie jest dobra. W druzynie Gorenje nie w pełni sił jest dwóch ważnych zawodników: Jure Natek, który wraca po kontuzji i brak mu regularnych gier oraz niewiadomą jest występ Matjaža Mlakara, którego nieobecnośc bardzo osłabiłaby zespół w obronie. W meczu tych drużyn w Niemczech padł wynik 33:30 na korzyść gospodarzy, ale przewaga w trakcie meczu była zdecydowanie większa. Według mnie Löwen zachowa dobrą passą i spokojnie pokona Słoweńców.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Do dalszej rundy awansują po 4 zespoły z każdej grupy. W grupie B Vive Kielce praktycznie zapewniło sobie awans. Awansują pewnie z 3. miejsca, a o 4. walczyć będzie Chambery z Gorenje
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Mam obawy co do tego handi na lwy. Jakos mnie nie przekonują i mam wrażenie że większość meczy chcą wygrywać jak najmniejszym nakładem sił. Z chambery było+8 i się przejechali, z gorenje+9 i spuścili na +3. Myśle że dużo będzie zależało od przebiegu meczu. Jeśli będzie równa walka to na sportowej złości wyrobią handi, natomiast jak odjadą i roztrzygną mecz wcześniej to końcówke znowu odpuszczą. Takie jest moje zdanie
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Vive Kielce - Rhein-Neckar Löwen✅(32:35)
Typ: 2
Kurs: 1.72
Stawka: 6j /10j
Bukmacher: WiliamHill

Data spotkania: 13.02.2010 godz. 16:00

Spotkanie Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Vive Kielce na razie bardzo dobrze się prezentuje w LM. Zajmuje wysokie 3. miejsce, Rhein-Neckar Löwen zajmuje. 2. pozycję w grupie. Według mnie faworytem powinien być zespól niemiecki. Kadrowo na pewno jest mocniejszy. Na koniec rozgrywek ligowych przed ME w Austrii złapali lekki dołek, ale po pierwszych meczach po ME widać, że gra wygląda nieźle. Pewne zwycięstwo z Frisch auf Göppingen na wyjeździe, u siebie wyrównany mecz z Kielem. Zespół niemiecki przystapi do meczu osłabiony brakiem Gudjon Valur Sigurdssona, Bjarte Myrhola, ale myślę, że przy takim składzie nie będą te braki widoczne. Vive w pierwszym meczu sprawiło dużą niespodziankę remisując na wyjeździe, ale tutaj Lowen powinny byc maksymalnie koncentrowani. Według mnie Lowen powinni odnieść zwycięstwo w Polsce.


http://www.youtube.com/watch?v=ARD06e_xskk
Wszyscy bronią, wszyscy atakują. W roli głównej bramkarz HCM Constanta Mihai Popescu w meczu LM z Chehovskimi Medvedi
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
HC Vardar PRO – Reale Ademar (-3,5) 2 @ 1.85 / Betsson, Betsafe
4/10
- Gospodarze ostatnio stracili trenera, odeszło też kilku znaczących zawodników.
- W związku z tym w dzisiejszym meczu wystąpi kilku młodych graczy z drużyny B.
- Goście to silna drużyna, nie powinni mieć problemów z pokryciem handi.
- Poprzednie spotkanie Reale wygrało 9 bramkami.
GL !
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
✅✅✅

MKB Veszprem - Rhein-Neckar Löwen

typ: 1
kurs: 1,65
Stawka: 4/10
Mecz 8 kolejki Ligi Mistrzów w grupie B, o zajęcie pierwszego miejsca w grupie - obie drużyny - Veszprem i RN Löwen mają po 12 punktów na swoim koncie. Na papierze może i lepsi są zawodnicy z Niemiec (co wcale nie oznacza, że grają tam zawodnicy słabi), ale wiadomo jak trudnym jest teren na Węgrzech. Gospodarze dzisiejszego spotkania miażdżą swoich rywali w rodzimej lidze. Mecze w pucharach są dla nich okazją by zaprezentować swój potencjał, a najczęściej wybić się do drużyn z lepszych lig. Na spotkania te silnie się koncentrują, a świadczą o tym wyniki - wygranie LM w 2002 (mogę się mylić) i zdobycie Pucharu EHF w 2008. Coś o formie Lwów - ostatnio wysoka porażka z Hamburgiem (co prawda taki wynik niedokładnie odzwierciedla poziom grania obu tych drużyn, ale jednak przewaga HSV była spora), jeszcze wcześniej z THW Kiel, stawia ich w trudnej pozycji w Bundeslidze, co jest przecież dla nich priorytetem. Wraca do gry Sigurdsson, ale myślę, że potrzebuje jeszcze trochę gry żeby wrócić do bardzo dobrej formy. W pierwszym meczu tych drużyn, Lwy wygrały na swoim parkiecie 32:29, ale w 2008 w Pucharze Zdobywców Pucharów węgierska ekipa zremisowała w pierwszym meczu z Niemcami 28:28, by u siebie wygrać różnicą 5 bramek.
Uważam, że będzie to bardzo zacięty mecz, ale górą z tego pojedynku wyjdzie nabuzowana bałkańska mieszanka ;)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
wygranie LM w 2002 (mogę się mylić)
nie mylisz się

Kilka słów ode mnie.
Vesprem-Rhein Neckar Lowen
W tabeli oba zespoły zdobyły po 12 pkt. W bezpośrednim spotkaniu w Mannheim wygrały reńskie Lwy. Lwy straciły punkty na własnym parkiecie w starciu z Vive Kielce oraz Chambery Savoie. W tym roku RNL spisuje się kiepsko- z trudem wygrało w Kielcach, w lidze niemieckiej przegrali dwukrotnie- 26:37 z Hamburgiem i 22:23 z Kiel. Dodatkowo kontuzjowany w drużynie z Niemiec jest Gudjon Valur Sigurdsson, który stanowi duży odsetek wartości tej drużyny. Vesprem u siebie jest niepokonane od dawna, dziś nie powinno się to zmienić i powinni ten mecz wygrać.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Zurich - Vardar Skopje⛔(24:31)
Typ: 1
Kurs: 1.73
Stawka: 6j /10j
Bukmacher: PaddyPower

Data spotkania: 27.02.2010 godz. 18:15

Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych. Oba zespoły w miarę wyrównane, w pierwszym meczu remis 22:22, ale od tej pory Vardar Skopje miał duże problemy kadrowe. Odszedł bardzo dobry trener Veselin Vujovic i zatrudniono Ljubomira Savevskiego. Z zawodników odeszli: Marko Simovic, Marko Vukcević, Kresimir Marakovic, wcześniej Milan Levov. Dopiero po kontuzji niedawno wrócił Radoslav Stojanovic. Z drużyny gospodarzy na początku grudnia odszedł bardzo dobry strzelec Jan Henrik Behrends, ale zespół radzi sobie bez niego. Zespoły nie mają szansy na awans do dalszej rundy. Myślę, że gospodarze powinny odnieść zwycięstwo w tym meczu.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Za nami runda grupowa Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Większych niespodzianek nie było. Najlepsze drużyny zajęły najwyższe miejsca w swoich grupach.
Tabela końcowa po rundzie grupowej




Pary ćwierćfinałowe

Faworyci w pierwszym meczu grają na wyjeździe, więc kursy są nieźłe. Vive Kielce jako rywala wylosowało HSV Hamburg i wielkim osiągnięciem byłoby wyeliminowanie takiego przeciwnika. Najbardziej wyrównane wydają się pary
Chekhovskie Medvedi - Reale Ademar, HC Croatia Osiguranje-Zagreb - F.C. Barcelona Borges oraz Rhein-Neckar Löwen - Pevafersa Valladolid. W pozostałych parach awans powinni uzyskać faworyci: Montpellier, HSV Hamburg, MKB Veszprem, THW Kiel i Ciudad Real.

Zapraszam do pisania analiz i przemysleń
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Sądzę, że HSV spokojnie pokona Vive, które widać, że przechodzi kryzys. Wygrane z Lubinie i Piotrkowem tylko kilkoma bramkami pokazują, że Kielczanie nie są w dyspozycji sprzed kilku miesięcy. Nie wyobrażam sobie aby taka dobra drużyna jaką jest obecnie Hamburg nie wygrał w 1 meczu. Vive zrobiło wielki krok do przodu, ale jednak pierwsza trójka z Bundesligi poza zasięgiem.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Vive Kielce - HSV Hamburg (+2,5/-2,5)✅(24:30)
Typ: 2
Kurs: 1,85
Stawka: 6j /10j
Bukmacher: Tobet

Data spotkania: 27.03.2010 godz. 19:30

Ćwierćfinał Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Kielce w tym sezonie zrobiły olbrzymi postęp, jednak to nie jest ten poziom, co HSV Hamburg. Zespół niemieck od dawna w czołówce europejskiej, w tym sezonie bardzo wzmocniony Duvnjakiem, Vorim, skład bardzo mocny. Forma Niemców w miarę stabilna. Kielce dobrze grali w fazie grupowej Ligi Mistrzów, ale trzeba przyznać, że oprócz Lowen i Veszprem grupa była wyrównana, na poziomie Kielc. Teraz widać w Kielcach obniżkę formy. Jurasik i Stojkovic długo grali w Niemczech, więc są dobrze znani graczom Hamburga. W dwumeczu liczy się suma zdobytych bramek, więc Hamburg nie powinien odpuszczać graczom Wenty. Według mnie Hamburg powinien wygrać ten mecz różnicą minimum 3 bramek.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Spotkanie: KS Vive Kielce - HSV Hamburg (-1,5) ✅ 24-30
Typ: 2
Kurs: 1,75
Buk: Bet-At-Home
Analiza:
Pierwsza na moim sobotnim celowniku pojawiła się Liga Mistrzów piłki ręcznej mężczyzn, w której to Vive Kielce zmierzy się z liderem najsilniejszej ligi świata HSV Hamburg z Niemiec. Vive wygrało rundę zasadniczą w zdumiewający sposób, wygrało wszystkie 22 spotkania uzyskując 44 punkty, gdyby nie zdobyli mistrzostwa Polski grając w play offach byłoby to ogromne zaskoczenie. Teraz może trochę o występach grupowych, które dały awans do dalszej fazy. Kielce świetnie rozpoczęły rozgrywki ligi mistrzów, wygrane na własnym terenie z Gorenje i Bosną, wyjazdowy remis z Lowen, dwie wygrane z Chambery, te wyniki dały już praktycznie awans do dalszej rundy. Później było tylko gorzej, dwie porażki z Veszpremem, porażka u siebie z Lowen, dwie wyjazdowe porażki z Gorenje i Bosną. Jak widać Vive po świetnym początku grało coraz słabiej, moim zdaniem jest to ważny wyznacznik, bo z naszej ligi, którą Vive kompletnie zdominowało nic ciekawego nie wywróżę. Teraz o zespole z Hamburga, jak wspomniałem wcześniej liderują w niemieckiej bundeslidze, znajdują się przed takimi zespołami jak Kiel, Goppingen, Flensburg, Lowen. Świetnie grają również w lidze mistrzów, dwie pewne wygrane z Alingsasem (Szwecja), Croatią (Chorwacja), Fyllingen (Norwegia) i Handboldem (Dania), Hamburg nie sprostał tylko w grupie Realowi Madryt, z którym przegrał dwukrotnie. Teraz może trochę o kadrze Hamburga, kto ogląda rozgrywki reprezentacji ten świetnie będzie kojarzył zawodników. Duvnjak, Lackovic i Vori z Chorwacji, bracia Lijewscy z Polski, bracia Gille z Francji i zawodnicy z Niemiec tacy jak Hens, Jansen i Bitter w bramce. Moim zdaniem doświadczenie i umiejętności tej drużyny spokojnie mogą starczyć na wygranie ligi mistrzów, ale wcześniej trzeba pokonać właśnie Vive Kielce, nie lubię stawiać przeciwko swoim, ale patrząc bardzo obiektywnie na to wszystko co wypisałem wyżej to drużyna Hamburga jest zdecydowanym faworytem i moim zdaniem pewnie wygra obydwa spotkania.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: HCM Constanta - MKB Veszprem (+1,5/-1,5)✅(23:27)
Typ: 2
Kurs: 1,75
Stawka: 6j /10j
Bukmacher: Bet-at-home

Data spotkania: 28.03.2010 godz. 15:15

Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych. Według mnie faworytem jest zespół Veszprem. Węgierska drużyna dużo bardziej doświadczona, skład bardzo silny. Władze mówią o awansie do najlepszej 4 druzyn europejskiej. W tym sezonie drużyna notuje bardzo dobre występy w meczach ligowych i towarzyskich. W meczu prawdopodobnie nie wystąpi u gości ważny zawodnik Marko Vujin, ale jest on nieobecny od dłuższego czasu. Reszta zawodników w dobrej dyspozycji. HCM Constanta to według mnie zespół słabszy, w swojej grupie zajął 4. miejsce. Niedawno urazu doznał najlepszy strzelec Constanty Laurentiu Toma, ale dzisiaj ma już zagrać. Rywalizacja węgiersko-rumuńska zawsze jest zacięta, na pewno nie będzie żadnego odpuszczania przy korzystnym wyniku. Według mnie Veszprem powinno w miarę spokojnie wygrać ten mecz.

Przy pojedynku tych drużyn trzeba przypomnieć postać zamordowanego ponad rok temu rumuńskiego zawodnika drużyny Veszprem Mariana Cozmy. 6. lutego 2010 roku przed halą sportową drużyny węgierskiej wybudowano pomnik na cześć zmarłego piłkarza ręcznego.

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom