>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie Puchary w Piłce Ręcznej 2013/2014

rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Mecz rewanżowy o awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.
Pierwszy mecz w Kielcach VTK 32:28 RNL.
vs

:idea: Rhein Neckar Loewen vs Vive Targi Kielce
Awans VTK ▶ @1.5 9/10 Marathonbet ⛔
&amp;
Over 57.5 @1.74 7/10 Expekt ⛔
Na własne życzenie, przegrany awans przez niewykorzystane karne. Patologiczna gra w II połowie, no ale jak my mamy grać z Tkaczykiem czy Bunticiem. Szkoda Szmala...​
Nie pamiętam od dawna żeby @ na wygraną KS VTK wynosił aż 3.5 (Marathonbet). Z początku chciałem zainwestować w ten bet dość solidnie, ale po przemyśleniu sprawy, zdałem sobie sprawę, że tak łatwo nie będzie i zywcięstwo nie jest nam potrzebne. Niemcy u siebie w tym sezonie na własnym parkiecie jeszcze nie przegrali. W lidze niemieckiej są na drugim miejscu za THW Kiel. Wiadomo, że kiedyś ta passa musi się skończyć i dzisiaj jest ku temu dobra okazja, ale to będzie bardzo zacięty pojedynek do końca 60&#39; a i historia pokazuje, że mecze przeciwko RNL do gatunku łatwych i przyjemnych nie należą. Generalnie wszystko się w meczu może zdarzyć bo to jest tylko sport, ale obie drużyny grają bardzo ofensywnie, nie łudźmy się, że nagle zaczniemy bronić lepiej niż atakować, to samo niemiecka ekipa z Mannheim, ich motto jest podobne do naszego, czyli - najlepszą obroną jest atak. Skrzydła rep. Niemiec vs skrzydła rep. Chorwacji odegrają b. ważną rolę. Szybkie akcje, kontry to żywioł RNL i od niedawna VTK. Bardzo ważna będzie też dyspozycja bramkarzy czyli Kasy i Landina, który w pierwszym meczu play off zszedł już w połowie I połowy meczu ze względu na to, że wpuszczał wszystko jak typowy ręcznik, ale nawet najlepszym się zdarza.
Kryzys VTK zaczął się w połowie listopada 2013 i skończył się wraz z końcem tego miesiąca. Od tamtej pory, czyli od porażki z Dunkierką nie przegraliśmy żadnego meczu. Bertus po nowym roku podjął w końcu najważniejszą i najtrudniejszą decyzję czyli podziękowanie za wiele lat wspólnej jakże owocnej współpracy ze znakomitym trenerem jakim jest Bogdan Wenta. Iskra potrzebowała zmiany na tym stanowisku, tego powiewu świeżości, tchnięcia nowego życia w zawodników. Odkąd stanowisko trenera objął Talant Dujszabajew nasza Iskra przeżywa okres odrodzenia. Przemiana zespołu jest niesamowita, przede wszystkim panuje lepsza atmosfera i zawodnicy czują ogromny respekt przed Kirgizem. Karol Bielecki od kilku tygodni imponuje niezwykle wysoką formą. Zawodnik nabrał wiatru w żagle od czasu, gdy trenerem Iskry został Talant Dujszebajew. Przeżywa drugą młodość, zyskał pewność siebie jak za czasów najlepszej gry właśnie dla dzisiejszych oponentów VTK czyli Rhein Neckar Loewen. Nawet sam fakt, że Kola staje się pierwszą opcją do rzutów karnych podbudowywuje go o 110%. Trener Dujszabajew to mistrz olimpijski z Barcelony, mistrz świata i czterokrotny zdobywca Pucharu Europy (trzykrotnie jako trener). Trenował odpowiednik piłkarskiego Realu Madryt czyli BM Ciudad Real, następnie klub zmienił nazwę na Atletico Madryt, po czym zbankrutował i TD został bez pracy. Spośród ofert z Hamburga, Paris Saint Germain i właśnie VTK wybrał nas. Codziennie bardzo wymagające treningi, nowe zaskakujące zasady trenera TD przynoszą zdumiewające efekty. Gramy w końcu od początku z wysuniętą jedynką co zawsze mnie irytowało za czasów BW, gdzie ryzykował tylko końcówkach II połowy. Mając takich zawodników jak Strlek, Jachlewski czy Cupic powinniśmy używać tego systemu jak najwięcej i najczęściej. Rotuje składem jak w Ciudad Real czyli co 15 min wchodzi nowa ekipa i to daje wymierne efekty. Nie ma opcji żeby ktoś grzał ławę przez cały mecz, każdy się przydaje. W wyniku tego zdarzają się pewne przestoje bo nie zawsze taki Buntic czy Tkaczyk wiedzą co grać, ale to chyba dotyczy każdej drużyny hb.
Mecz będzie moim zdaniem zacięty do samego końca bo żadna z ekip nie odpuści, tym bardziej Niemcy, którzy jak pokazuje histora nigdy się nie poddają i o wyniku zadecyduje dypozycja dnia. Smaczku całemu dwumeczowi dodaje ostatni incydent pomiędzy trenerami obu ekip. Ja na żywo widziałem jak TD uderzył Gudmundssona w krocze po czym został odciagnięty przez Servaasa bo doszłoby do bijatyki. W efekcie Talant dostał 2500 euro kary, ale na szczęscie obyło się bez żadnej dyskwalifikacji bo dostarczone dowody do EHF nie były wystarczające aby udowodnić naszemu trenerowi, że uderzył trenera gości. Oby w hali Sap Arena nie doszło już do podobnej sytuacji i
oby Iskra nie przegrała więcej niż 3 golami, a będzie ćwierćfinał LM, w którym tylko Kiel i Barcelona wydają się groźnymi ew. rywalami w kolejnej fazie, w walce o awans do F4 LM.
Składy na mecz przedstawiają się następująco ▶
Rhein Neckar Lowen: Landin, Stojanović - Schimd, Gensheimer, Roggish, Sesum, Guradiola Isaias, Manojlović, Sigurmannsson, Gorbok, Prodanović, Myrhol, Groetzki, Guardiola Gedeon, Petersson, Ekhdal Du Rietz

Vive Targi Kielce:
Szmal, Losert - Grabarczyk, Jurecki, Tkaczyk, Olafsson, Chrapkowski, Aginagalde, Bielecki, Jachlewski, Strlek, Lijewski, Buntić, Musa, Zorman, Cupić

Na to spotkanie zwrócone będą oczy całej handballowej Europy, spotkanie to zostało wybrane przez EHF Meczem Tygodnia. Początek spotkania o godzinie 19:00 w Canal + Sport HD.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rhein-Neckar vs Vive Kielce
Typ: Vive Kielce +3,5 bramki
Kurs: 1,53 ⛔
Buk: Bwin
Analiza:
Rewanżowe spotkanie w 1/8 finału Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Faworytem zdaniem bukmacherów jest niemiecki zespół, ale to polski team wygrał pierwsze spotkanie 32-28, i z pewnością są niezwykle zmotywowani, aby nie przegrać czterema bramkami z uzasadnionych względów. Trzy godziny temu podopieczni Talanta Dujszebajewa mieli odprawę/ostatnią analizę video. W składzie mistrzów Polski zabraknie Tomasza Rosińskiego. A tak poza tym wszyscy zawodnicy są do dyspozycji: Szmal, Losert - Grabarczyk, Jurecki, Tkaczyk, Olafsson, Chrapkowski, Aginagalde, Bielecki, Jachlewski, Strlek, Lijewski, Buntić, Musa, Zorman, Cupić. Kielczanie notują świetną serię, są niepokonani od 30 listopada, a wówczas zaledwie jedno spotkanie zremisowali przy wszystkich wygranych. Uros Zorman zdaje sobie sprawę z faktu, że zagrają przed sporą publicznością, jednak uważa, że ten fakt wpłynie na nich pozytywnie. Kielczanie w PGNiG nie mają sobie równych, wygrywają sporą przewagą bramek ligowe spotkania. Niemiecki zespół jest drugi w tabeli ligi niemieckiej. Podobnie jak Vive, podopieczni Gudmundura Gudmundssona notowali również świetną serię kilkunastu zwycięstw z rzędu. Michał Jurecki mówi, że przyjechali tu w Niemczech wygrać. Jeśli chodzi o typ na bezpośredni zwycięstwo może być ciężko, ale dodatnie handi jak najbardziej do grania-powodzenia
e: jedna bramka o wszystkim przesądziła, jak również dobra postawa bramkarza gospodarzy
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Mężczyźni, Liga Mistrzów
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rhein Neckar Loewen - Vive Kielce
Typ: Vive Kielce (+1,5)
Kurs: 2,10
bwin
Dzisiaj na godzinę dziewiętnastą zaplanowano rewanżowy pojedynek pomiędzy niemieckim Rhein Neckar Loewen a Vive Kielce. W pierwszym meczu w Kielcach gospodarze wygrali 32-28. Stawką tej potyczki jest ćwierćfinał Ligi Mistrzów w piłce ręcznej mężczyzn. Wydaje mi się że podopiecznym Talanta Dujszebajewa ciężko będzie wygrać te spotkanie gdyż gracze z Loewen dobrze spisują się na swoim obiekcie. Mecz ten zapowiada się jako zacięty pojedynek i żadna z drużyn nie pozwoli aby rywal odskoczył na kilka punktów. Jak już wspomniałem w pierwszym pojedynku lepsi byli Kielczanie, mecz ten był otwarty i obfitował w bramki. Dzisiaj o wygranej zadecyduje zapewne dyspozycja dnia któregoś z zawodników bo poszczególne formacje prezentują się podobnie. Vive nie może pozwolić se na to aby rywal wygrał więcej niż trzema punktami bo wówczas żegnają się z rozgrywkami. Trener Dujszebajew nie będzie mógł skorzystać z Tomasza Rosińskiego który jest kontuzjowany, będzie to na szczęście jedyna absencja w jego ekipie. Gracze Vive Kielce zapowiadają że jadą do Mannheim po wygraną i tego im życzę ale realnie myślę że nie powinni przegrać wysoko tego meczu i zapewnią sobie awans do ćwierćfinału.
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
R.N. Loewen - Vive Kielce , Vive +2,5 1.72 betsafe ⛔ BEZ KOMENTARZA, DRAMAT !
Vive broni 4 bramek by awansować dalej, prowadzili nawet 7-mioma ale Niemcy doszli, ale u siebie zrobili sporo w takim dwumeczu.
Niepewności po stronie Kielc to słabsze mecze wyjazdowe, oba przegrane 5-cioma bramkami z Kolding a także Dunkierką, ale to było w listopadzie, wchodził do gry Aguinagalde a Wenta żegnał się powoli z drużyną. Przyszedł Dujszebajew i wprowadził nowy styl i ma być więcej jakości. Pokaz tego był np. na wyjezdzie z Thw Kiel, Vive ogrywało ich od początku meczu do 45 czy 50 tej minuty 3-ma bramkami by zremisować, a Niemcy byli tak żądni rewanżu za dotkliwą porażkę w Polsce.
Loewen - mówi sie, ze walczą o 3 trofea, że są tak mocni, ale w grach z lepszymi zespołami u siebie w LM : Veszprem remis i... Zaporoże remis(które Veszprem i Kiel leją ponad -15-bramkami) W niemieckiej lidze u siebie ograli Berlin i Flensburg, nie grali jeszcze z HSV(wyjazd porażka -13), KIEL(wyjazd porażka -3). Media podają info o kontuzji i absencji dziś Uwe Gensheimer&#39;a(1 mecz 6 bramek) i trudno to zweryfikować szukając po necie czy zagra czy nie, uważam że zagra bo tak podaje strona Vive Kielce z dziś w południe oraz nazwisko jest w protokole EHF w składach.
Vive bez Rosinskiego.
Vive nie będzie pilnowac bramek ale grać o wygraną, jest zespołem już najwyższego formatu w Europie, ma lepszy skład, dziś udowodnią wraz z trenerem swoją wyższość. Wczoraj odbadło HSV, dziś Loewen będzie rwać się by odrobić 4 bramki, Vive nie dopuszczą ich na taki kontakt.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Rhein Neckar Loewen - Vive Targi Kielce
Typ: 2 ⛔
Kurs: 3,20
Bukmacher:
William Hill
Analiza:

Już wczoraj przepuściłem podobną sytuację z pięknym kursem gdy Skopje wygrało pierwszy mecz z Koldingiem 6-ioma bramkami a w rewanżu na obcej Ziemi tylko dopełnili formalności. Dzisiaj już tego nie przepuszczę.

Rajdowiec ma sporo racji, wcale Vive nie musi wygrać aby awansować gdyż ma 4 bramki zapasu z pierwszego meczu. Ja jednak myślę, że jeśli na 100% myśli się o awansie to w Niemczech będzie trzeba zagrać równie dobrze jak w meczu u nas a to w konsekwencji może dać nam zwycięstwo i na to liczę.

Ogólnie rzecz biorąc to uważam, że jesteśmy na tą chwilę mocniejsi od Rhein Neckar i dzisiaj to trzeba tylko (a może aż) drugi raz potwierdzić. Łatwo się mówi ale to my w pierwszym meczu dyktowaliśmy warunki odskakując przez chwilę nawet na 7 bramek przewagi ! Ok później zastój, remis ale po chwili znowu odskok na 4 bramki ( i tak też już zostało do końca). Jest moc ! Składy opisane wyżej, nie chcę się powtarzać bo koledzy zrobili dobrą robotę. Za Rosę, który w tym spotkaniu nie zagra wystąpi Tkaczyk. W pierwszym meczu byliśmy faworytem, ok teraz Niemcy mają swoja publikę więc mogę teraz ocenić szansę 50% na 50% a kursy są jakie są. Value i tyle. Powodzenia !
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 19:15
Spotkanie: Rhein-Neckar Lowen - Barcelona
Typ: 1 ( handicap +2,5) 38:31
Kurs: 1.85
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Długo zastanawiałem się jak ugryźć ten mecz i koniec końców wybrałem takie rozwiązanie. Faworyt do awansu bezsprzecznie jeden - FC Barcelona z piekielnie obsadzoną kadrą (m.in. Siarhei Rutenka, Nikola Karabatić czy Kiril Lazarov). Jednak losy awansu wg. mnie rozstrzygną się dopiero w Barcelonie a na dziś przewiduje bardzo zacięty i wyrównany mecz.

Ogólnie wiadomo, że gospodarz jako nawet słabsza drużyna często w tej fazie turnieju jest w stanie u siebie dotrzymywać kroku lepszym a awans przegrywać dopiero na wyjeździe ( choćby nawet kazus naszej Wisły Płock). Wczoraj to się nie sprawdziło, dostał i Paryż, dostał i Metalurg ( i to srogo) a więc czas dziś na niemiecką ekipę aby potwierdziła tezę o wartości publiczności, która nierzadko jest dodatkowym zawodnikiem.

Co tu dużo mówić - Barcelona naszpikowana gwiazdami jednak obecny lider Bundesligi sroce spod ogona nie wypadł. Gwiazdą ekipy niemieckiej jest grający na lewym rozegraniu szwed Ekdahl Du Rietz. Najlepszy strzelec w LM Rhein-Neckar to świetny lewoskrzydłowy Uwe Gensheimer a bramki strzeże Nicklas Landin - przez wielu uważany za najlepszego bramkarza na świecie. Oczywiście Manojlovic, Gorbok czy Prodanovic to również uznane marki a jest ich jeszcze kilka, których tutaj nie będę już wymieniał.

Rhein w dodatku jest w gazie, notuje świetną serię u siebie, ostatnio pokonując pewnie same THV Kiel. do tego ciekawostka z serwisu sporotwefakty.pl: &quot; FC Barcelona jest faworytem nie tylko dwumeczu, lecz także całych rozgrywek, ale bilans Dumy Katalonii z niemieckimi drużynami w meczach wyjazdowych jest przerażający: 18 porażek, 2 remisy i tylko 4 zwycięstwa w 24 meczach!&quot; Ogólnie ostatnimi czasy można powiedzieć, że ekipa dzisiejszych gospodarzy ma patent na FC Barcelonę. W ostatnich 3 spotkaniach H2H wynosi 1-1-1 a porażka z Hiszpanami odniesiona była tylko 2-oma bramkami co pokrywa dzisiejszy handicap.

Czy gospodarze przeciwstawią się dzisiaj jednemu z najlepszych klubów piłki ręcznej na świecie ??? Ja uważam, że tak i gram taki oto handiacap w stronę Rhein. Powodzenia !
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina:
19:00
Spotkanie: Flensburg - Vardar
Typ: Poniżej 55,5 bramki ✅ 46 bramek - easy;)
Kurs: 1,85
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Ogólnie bardzo nie lubię grać underów bo wystarczy nagły fenomenalny występ jednej z drużyn i może być po wszystkiemu ( jak chociażby wczoraj kibice Rhein życzyli sobie by ich drużyna rzuciła słynnej Barcelonie z 30 bramek ale na pewno nie spodziewali się aż 38 !) tak jednak w tym spotkaniu zrobię wyjątek i zagram podany przeze mnie wyżej under.

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że mecz ten zapewne będzie miał bardziej wyrównany przebieg niż wskazują na to kursy. Vardar w formie i to wysokiej a do tego przecież we wcześniejszej fazie odprawił samego obrońcę tytułu czyli Hamburg. Czemu więc nie grać na gości po takim kursie ? A no dlatego, że Flensburg to lepsza ekipa a do tego po tym co wczoraj widziałem w wykonaniu graczy Rhein przed własną publiką to jestem przekonany, że Niemcy to spotkanie wygrają. Pytanie tylko czy wysoko i losy awansu będą załatwione czy minimalnie 1-2 bramkami i o awans do Final Four będą drżeć do ostatnich sekund w Skopje ( i wcale nie wykluczam ich odpadnięcia).

A co do goli: Flensburg potrafi u siebie mało tracić i dzisiaj zapewne od początku twardo staną w obronie bo to już nie przelewki w tej fazie turnieju. Ostatnimi czasy Wetzlar rzucił im 19 bramek, Fusche w Finale Pucharu Niemiec 22 a sam Rhein-Neckar w lidze u siebie zaledwie 26 bramek. Dziś liczę, że stracą max 25-26. To w przełożeniu daje nam możliwość 30-29 bramek straconych przez Vardar. Wiadome jak to Macedończycy, grają bardzo fizycznie, do tego są w formie. Myślę, że stawią dziś duży opór ekipie dzisiejszych gospodarzy. Stawiam na max 55 bramek w meczu. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
huczkins 28

huczkins

Użytkownik
Fajny typ, ale nie zgodzę się z Tobą, Vardar na wyjazdach jest mocno średni i traci dużo bramek, ale również nadrabiają to dobrą skutecznością rzutową no i zdarzył im się lepszy wyjazd do Niemiec, ale nie widziałem meczu więc trudno mi powiedzieć co przesądziło o zwycięstwie gości. IMO Liga, LM i Puchary to są trzy odrębne tematy do analizy meczów tych samych drużyn. Osobiście stawiałbym over 55,5 chociaż po meczu linia będzie przekroczona max o 2 bramki w jedną ze stron. Flensburg świetny u siebie tylko jedna przegrana i remis, ciężko będzie Macedończykom sforsować Niemiecką halę, ale jak wiadomo mogą to zrobić do gry wraca Dibirov i pytanie czy to nie będzie dla nich kłopot bo w Hamburgu ten skrzydłowy nie zagrał i jak wiadomo Vardar odprawił z kwitkiem gospodarzy. Liczę na dobre widowisko ze strony obu ekip.
Wolałbym typ
Flensburg - Vardar(+4,5) @1.81 ComeOn!✅
Over 54,5 @1.90 Betclic ⛔
i grzech nie spróbować Vardar @6.50 bet365⛔
24:22
Piękne zastoju obu drużyn, no w sumie to bardziej zasługa bramkarzy miałem wrażenie, że zamienili się nimi po pierwszej połowie. Tak jak myślałem, Dibirov tragedia bodajże 3/11 w tym dwa gole z karnego tragedia.
 
A 21

allbundy87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 17:05
Spotkanie: Holstebo - Kolding
Typ: Kolding Win ✅
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Krótko i na temat. Rozgrywki w handboldligaen wkraczają w decydującą fazę. po zakończonej drugie fazie rozgrywek czas na mecze play-off. stają na przeciwko siebie zwycięzcy swoich grup. KIF już zażegnał kryzys i zaczął wygrywać. siła ognia zdecydowanie po stronie Kolding i dlatego też obstawiam zwycięstwo gości.

powodzenia.
 
borntofight 98

borntofight

Użytkownik
Barcelona-Veszprem

Za nieco ponad godzinę dojdzie do ciekawego meczu w walce o 3 miejsce pomiędzy hiszpańską Barceloną a węgierskim Veszprem.Wczoraj w walce o finał Barcelona ,,przegrała&quot; wygrany mecz z Flensburgiem trwoniąc 6 bramkową przewagę w przeciągu 7 minut widząc takie cuda przecierałem oczy ze zdziwienia i do końca nie dowierzałem w to co wczoraj widziałem faktem stało się to że Flensburg doprowadził do remisu i ostatecznie o tym kto zagra w wielkim finale zadecydowały rzuty karne.
Trzeba nadmienić,że wczoraj mega słaby występ zaliczyła gwiazda Barcelony Siarhiej Rutenka,który był wyraźnie pod grą nie pamietam drugiego takiego słabego meczu w wykonaniu tego zawodnika, aż do tego stopnia że nie potrafił on zdobywać bramek z rzutów karnych bodajże 0/4 podczas meczu (chociaż swojego karnego w dogrywce rzucił) jednak dzisiaj liczę na to że sportowa złość u lidera Barcelony sprawi że zagra on dużo lepsze spotkanie co będzie miało wpływ na zwycięstwo Barcelony.
Prawda jest taka że Barcelona jeśli zagra dzisiaj swój handball to ten mecz wygra jednak nie przewiduję tutaj podobnej ilości bramek jak w meczu z Flensburgiem.
Dzisiaj w moim przekonaniu Barca wygra jednak strzelaniny dzisiaj nie będzie, po jednej stronie mamy Danijela Sarić&#39;a (który wczoraj w pewnym momencie bronił na 40% skutecznosci) zaś po drugiej w Węgierskim zespole Mirko Alilović&#39;a którego sylwetki nikomu nie trzeba przedstawiać.
Bukmacherzy wystawili linię 62,5 jest to wysoka linia biorąc pod uwagę kto będzie bronić dostępu do bramek i ja to biorę dodatkowo pobieram Barcelonę kurs nie powala jednak nie chce mi się wierzyć żeby kolejny raz dali plamę !

Tak słowem zakończenia jeszcze spoglądając na h2h wiadomo że statystyki nie grają jednak odwołam się do tego i wynika z tego że wynik w 5 ostatnich meczach czterokrotnie kręcił się koło 59 bramek zaś tylko raz linia 62,5 została przekroczona.

Barcelona 1,50 bet365 ✅
under 62,5 1,76 bet365 ✅ 51 bramek


O godzinie 18 czeka nas finał w którym wystąpią 2 niemieckie drużyny które można powiedzieć znają się jak łyse konie wspominany wyżej Flensburg który sprawił nie małą niespodziankę zaś na przeciw THW Kiel. Flensburg pokazał wczoraj wolę walki i był w stanie podnieść w starciu z hiszpańską Barceloną za sprawą głównie zmienników świetną dezycję podjął szkoleniowiec który wprowadził na plac boju Sorena Rassmusen&#39;a,który spisał się świetnie i to m.in za jego zasługą Flensburg był w stanie podjąć walkę oraz dwójka młodziaków którzy znaleźli sposób na Sarić&#39;a który nie był wstanie bronić ich rzutów Hampuss Wane i Bogdan Radivojević rzucili aż czterorotnie w decydujących momentach meczu.
Świetne zawody rozegrał wczoraj Holger Glandorg,który w ważnych momentach meczu z Barceloną brał ciężar meczu na swoje barki.
Flensburg był niesamowicie wczoraj skuteczny fakt że rzucili wczoraj 32 bramki Barcelonie budzi podziw i dobrze się składa na typ który dzisiaj przedstawię.

THW Kiel zaś wczoraj w niemałych męczarniach pokonali Veszprem 29;26 ojcem sukcesu okazał się być zmiennik w bramce niemieckiej drużyny Andreas Palicka który bronił na 50% skuteczności !
Wczoraj podczas meczu Flensburga z Barcelona nie ukrywam że trzymałem kciuki za Niemiecką drużynę w celu uzyskania lepszej linii na wielki finał. Buki wystawiły godną uwagii linię bramkową jednak spodziewałem się troszkę niższej bo 54,5 ale mamy to co mamy i nie można narzekać tylko trzeba brać jak dają bo o to że w dzisiejszym meczu bramek nie zabraknie to jestem spokojny,to jest finał i walka na noże obie drużyny są w gazie i jestem pewien że pokażą dzisiaj ofensywną moc i stąd typy:

Over 55,5 1,8 lub pewniejszy w moim przekonaniu można wejśc w niego grubiej ✅
over 53,5 1,5 bet365 ✅ 30-28

Polecam !
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Rozlosowano grupy Ligi Mistrzów na sezon 2014/2015 w której będą występowały dwa polskie zespoły:
Faza grupowa Ligi Mistrzów 2014/2015:

Grupa A:

1. THW Kiel
2. Metalurg Skopje
3. Croatia Osiguranje Zagrzeb
4. Naturhouse La Rioja
5. Paris Saint-Germain Handball
6. Zwycięzca grupy 1. kwalifikacji
Grupa B:
1. FC Barcelona
2. KIF Kolding Kopenhaga
3. Alingsas HK
4. Orlen Wisła Płock
5. SG Flensburg-Handewitt
6. Zwycięzca grupy 3. kwalifikacji
Grupa C:
1. MKB-MVM Veszprem
2. Celje Pivovarna Lasko
3. Czechowskie Niedźwiedzie
4. Rhein-Nekcar Loewen
5. Vardar Skopje
6. Montpellier Agglomeration Handball
Grupa D:
1. Vive Targi Kielce
2. Dunkerque Handball Grand Littoral
3. Kadetten Schaffhausen
4. Pick Szeged
5. Aalborg Handbold
6. Zwycięzca grupy 2. kwalifikacji

Vive bez problemu powinno awansować i to z pozycji pierwszej lub drugiej. Z kolei Wisła trafiła do przysłowiowej &quot;grupy śmierci&quot;. Awans do kolejnej rundy z 4 miejsca będzie i tak dobrym wynikiem po spotkaniach z takimi przeciwnikami.
 
Do góry Bottom