>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurovision Song Contest 2012

abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
no wcale ze nie bo na Bet365 kurs spadl do 29
No to widocznie są znaczne rozbieżności u Bukmacherów bo w Expekt obecnie kurs na Hiszpanie wynosi 17.
http://www.youtube.com/watch?v=3tYrl2mDJ0I
First dress rehearsal Spain

Reprezentantka Hiszpanii na Eurowizji 2012 przyznała, że jej wygrana w konkursie byłaby dla kraju kłopotliwa. Wszystko dlatego, że zadłużonej Hiszpanii nie stać na urządzenie następnej edycji festiwalu u siebie, a tego wymagają zasady imprezy.
hotmoney.pl
Media również donosiły że telewizja hiszpańska poprosiła Pastorę, żeby nie wygrała Eurowizji 2012:wowsdf: i będzie specjalnie fałszować w finale, ( heh śmieszne). Pastora stanowczo zdementowała te pogłoski. Myślę,że na przekór wszystkim Pastora Soler może zrobić swojemu krajowi &quot;niemiła&quot; niespodziankę.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Loreeeen :-( oby na live się jej to nie przytrafiło.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=2pNPVjAddGI
 
O 567

orzeel

Użytkownik
Zwycięzca: ROSJA @ 4.80
Wiadomo, że ten utwór nie jest wybitnym dziełem, ale wpada w ucho wraz z pierwszym odsłuchaniem praktycznie każdemu, co jest najważniejsze w tego typu konkursie. Druga rzecz która przemawia za Rosją, to kraje graniczące z nią czy też kraje byłego ZSRR, które będą sypać 12 dla Rosji jak leci, znając historie Eurowizji. Rosja zawsze była w czołówce i nieraz wygrywała. Dodatkowo babcie wygrały swój półfinał.
TOP 5: ROSJA + SZWECJA @ 1.60
Dwa państwa będące faworytem do wygrania konkursu wg bukmacherów, myślę że w top 5 spokojnie obie piosenki się znajdą. O Rosji już pisałem, natomiast jeśli chodzi o Szwecje to wokalista robi naprawdę świetnie wrażenie na scenie. Jest liderką wszelkich notowań, ankiet i rankingów. Dodatkowo tak samo jak Rosja może liczyć na duży bonus punktowy w tym przypadku od krajów skandynawskich.
HISZPANIA W TOP 10 @ 1.80
Poprzednicy dużo napisali już o tej propozycji, uważam że ta piosenka powinna ubiegać się o wygraną w Eurowizji, a bukmacherzy ustawiają ją na granicy 10 miejsca, w miarę pewny typ.

Swoją drogą, będzie transmisja w telewizji?
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Przyznam ze w tym roku nie przygotowalem sie na eurowizje przez co skupie sie tylko na Szwecjii bo tylko faworytow bukmacherow przesluchalem: Włochy , Hiszpania , Szwecja , Rosja. W poprzedniej edycji trafilem Azerebejdzan po 7.50 ale dzisiaj niema co kombinowac. Najlepsza piosenka na eurowizje w tym roku ma Szwecja. W zeszlym roku bylo bardzo blisko wygrania bo z tego co pamietam przez dlugi czas Eric Saade prowadzil ale ostatnecznie Ell &amp; Nikki wygrali. Looren bardzo dobrze oddaje na scenie emocje w swojej piosence a efekt ze sniegiem wyglada widowisko. Ludziom to sie podoba i bedzie podobalo. Prowadzi ona w wielu rankingach wiec dla mnie to peffka na dzis.

Szwecja win @ 2.10 Bet365 10/10

Szwecja - Rosja 1 @ 1.26 10/10


Troche pozno ale jakos wczesniej czasu nie mialem. Mozna grac na live! ????
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Jak te ruskie babcie wygrają to ten konkurs to jedna, wielka, ściema.
Po obejrzeniu wszystkich propozycji przewiduję taką trójkę:
1. Szwecja
2. Cypr
3. Islandia
ale babuszki pewnie będą wysoko ( śmiech)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Emocje podczas oglaszania wynikow wieksze niz przy rzutach karnych ;o.
Moja glowna para Islandia-Malta po 20 krajach byla skazana na porazke bo Malta wygrywala 28-5 ale potem przyszly kraje polnocne z pomoca i paroma punktami wygrali. Hiszpania 10miejsce wiec kazdy zadowolony co obstawial jednak niedosyt jest.
Widac zaleznosci i przyjaznie miedzy krajami balkanskimi i trzeba to wziac pod uwage za rok. Pewniakiem rowniez okazala sie Portugalia ze da Hiszpanii dwunastke a kurs byl swietny. Szkoda Angoli ktorzy dali 10 Irlandii a mieli dac 12.
Loreen pewnie wygrala i gratulacje. Ma cos w sobie ze przyjemnie sie ja oglada i slucha ale jej jedna wada (zacytuje tekst z angielskiego fora : Loreen forgot tits from Sweden ) . huehue
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
Nooo było gorąco i to bardzo z tą Islandią, bo też na nich dałem w przekonaniu że zahaczą o pierwszą 15 a tu rzutem na taśmę się nad Maltą uplasowali... To też pokazuje ile można zyskać samym show na Eurowizji, bo piosenkę miała Malta bardzo przeciętną, z kolei Islandia to na mój gust TOP3 (szczególnie teledysk) jeśli chodziło o piosenkę, niestety wykonaniem na żywo sporo stracili...
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Przyznam ze w tym roku nie przygotowalem sie na eurowizje przez co skupie sie tylko na Szwecjii bo tylko faworytow bukmacherow przesluchalem: Włochy , Hiszpania , Szwecja , Rosja. W poprzedniej edycji trafilem Azerebejdzan po 7.50 ale dzisiaj niema co kombinowac. Najlepsza piosenka na eurowizje w tym roku ma Szwecja. W zeszlym roku bylo bardzo blisko wygrania bo z tego co pamietam przez dlugi czas Eric Saade prowadzil ale ostatnecznie Ell &amp; Nikki wygrali. Looren bardzo dobrze oddaje na scenie emocje w swojej piosence a efekt ze sniegiem wyglada widowisko. Ludziom to sie podoba i bedzie podobalo. Prowadzi ona w wielu rankingach wiec dla mnie to peffka na dzis.

Szwecja win @ 2.10 Bet365 10/10 ✅ ✅ ✅

Szwecja - Rosja 1 @ 1.26 10/10
✅ ✅ ✅

Troche pozno ale jakos wczesniej czasu nie mialem. Mozna grac na live! ????
Szwecja wygrala z ogromna przewaga a wiec 3 rok z rzedu z Eurowizja na ✅ Dla mnie poprostu nie bylo innej opcji jak wygrana Looren. Kolejna edycja w Szwecji wiec znow oni wygraja bo maja dobre piosenki ????
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik

Dania TOP 3 in Semifinal I @ 1,85 bwin
⛔ 9 miejsce w półfinale...:?
Propozycja duńska to jeden z faworytów Eurowizji 2012. Soluna Samay Kettel z piosenką Should´ve known better. Przez niemieckich ekspertów muzycznych z Songchecku, programu tworzonego przez ARD i eurovision.de propozycja skandynawska uznana została za jedną z najlepszych piosenek tegorocznej edycji. Utwór jest melodyjny, głos kobiecy przyjemny dla ucha. Should´ve known better to taki typowy spokojny utwór, który możemy usłyszeć na co dzień w radiu. Soluna Samay Kettel z gitarą na scenie jakoś tak kojarzy mi się z Sheryl Crow (przy odpowiednich proporcjach oczywiście), a takie porównanie dla jakiegokolwiek reprezentanta Eurowizji jest chyba nobilitacją. Awans do finału bezsprzeczny, zapewne z czołówki stawki półfinałowej i walka w sobotę o czołową 10.
Grecja: Position in Final Classification 11 or worse @ 1,72 Unibet ✅ 17 miejsce
Wiadomo, że Grecy dostaną się do finału dzięki uwarunkowaniom politycznym. Trochę punktów z tego tytułu dostaną również w finale, ale na oczka od neutralnych państw to raczej nie ma co liczyć. Eksperci muzyczni grecką wokalistkę, którą jest Eleftheria Eleftheriou z utworem Aphrodisiac częściej krytykują niż chwalą, rankingi internetowe też nie napawają optymizmem. Nie ma znaczenia, że na próbach całkiem czysto, że w porządku choreograficznie. Bez dobrej piosenki wiele się na Eurowizji nie zdziała.
Islandia: Position in Final Classification 5-10 @ 3,50 Unibet ⛔ 20 miejsce, a jednak Jónsi uzyskał gorszy wynik na ESC, niż przy pierwszym podejściu
Zawsze miałem słabość do islandzkich piosenek. Szczególnie podobała mi się Yohanna z utworem &quot;Is it true?&quot; przez trzema laty, która przegrała z Alexandrem Rybakiem. Generalnie Islandia jak zwykle proponuje nam balladę przypominającą krainę wiecznego lodu. Duet Greta Salome i Jónsi zaprezentują nam utwór Never Forget. Piosenka jest jednak jakaś taka nijaka, trochę przypomina mi momentami &quot;Legendę&quot; Marcina Mrozińskiego która europejczykom się nie spodobała. Jakiś taki chaos przejawia się w tej propozycji i próba zrobienia zbyt wielu rzeczy naraz w nieco ponad 3 minutach. Szkoda, bo Jónsi to uznany artysta przez wiele lat związany z Sigur Rós. Dwa lata temu wydał płytę solową (Go), notabene bardzo udaną ze świetnym utworem &quot;Around us&quot;. Szkoda, że facet nie wybiera na Eurowizję odpowiednich utworów, bo już próbował swoich sił w bodajże 2004 roku (19 miejsce). Tak źle tym razem nie będzie, bo piosenka doceniana przez ekspertów, świetnie prezentuje się również w rankingach internetowych, ale ostateczne TOP 4 moim zdaniem nie uda się zwojować. A szkoda, bo Jónsi ma swoim dorobku co najmniej kilkanaście utworów, które nosem wciągnęłyby całą eurowizyjna konkurencję.
Irlandia: To finish in first 10 places NIE @ 1,45 Unibet ✅ 19 miejsce
Nie ma na to żadnych szans. Duet Jedward próbuje swoich sił na ESC drugi raz z rzędu. Z utworem &quot;Lipstick&quot; udało się w 2011 roku zająć 6 lokatę. Teraz próbują z piosenką &quot;Waterline&quot;, całkowicie bezbarwną propozycją, zdecydowanie słabszą od &quot;Lipstick&quot;. Awans do finału powinien być, ale fontanna na scenie i liczna rzesza internetowych fanek nie pozwoli zgromadzić wystarczającej liczby głosów na top 10.
Włochy: Position in Final Classification 1-4 @ 2,15 Unibet
⛔ 9 miejsce
Dla mnie faworyt tegorocznej edycji. Nina Zilli określana jako włoska Amy Winehouse przedstawia bardzo energiczny utwór w rytmach soulu i R&amp;B. Muzycznie to na pewno ścisła czołówka ESC 2012. W rankingach internetowych niemal bez przerwy w top 3, przez ekspertów niemieckiego Songcheck również umieszczona na samej górze stawki. Wykonania na żywo prezentują się bez zarzutu i jeśli tak samo będzie w finale (Włosi mają automatyczną kwalifikację) to Nina Zilli z utworem L´amore è femmina powalczy o podium.
Trzy pierwsze miejsca bez zaskoczeń, niemiłą dla mnie niespodzianką jest niska pozycja Włoch. Wykonanie na żywo mogło być lepsze, może trochę bardziej rozwinięta choreografia i byłoby wyższe miejsce.
Zastanawia tegoroczna niemoc państw skandynawskich. Oprócz Loreen wszyscy ponieśli klęskę (Finlandii brak w finale, Norwegia ostatnia, Islandia i Dania zdecydowanie poniżej oczekiwań). Zwłaszcza dwie ostatnie piosenki wydawały się być murowanymi kandydatami to top 10 (zwłaszcza Islandia) na co wskazywałoby prognozy ekspertów i internetowe rankingi. Podobnie rzecz ma się z propozycją włoską. Zaskoczeniem wysokie miejsca Albanii, Azerbejdżanu i mimo wszystko Turcji. W przypadku Azerów zadziałał efekt gospodarzy + polityka, bo wysokie punkty dostawali głównie od wschodu, ale o Albanii tego powiedzieć już nie można, bo tu &quot;12&quot; były od Włoch, San Marino, czy Szwajcarii. Pozytywnym zaskoczeniem jeszcze wysokie miejsce Estonii (6 miejsce), natomiast klęski na całej linii ponieśli Rumunii (12), Grecy (17) i Cypryjczycy (16).
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Eurowizję 2012 zaliczam do udanych. Moje typy w h2h weszły prawie w 100%. Mimo wszytko ciesze się ze zwycięstwa Loreen, całkowicie zasłużona wygrana. Co do mojego faworyta - Hiszpanii, trochę szkoda że Europa doceniła podobną piosenkę Albanii, a nie docenila, moim zdaniem lepszego wykonanie Pastory. Do podsumowania Hiszpanii posłuze się cytatem z http://dziennik-eurowizyjny.blog.pl
10. HISZPANIA 97 punktów
Miała wygrać, ale ostatecznie zamyka top10...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom