>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurowizja 2015

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Przeglądałem egzotyczne zakłady w Betssonie i wpadłem na coś takiego:

Australia to finish in top 3 in 2015 ? : Eurovision Song Contest
TAK 3,50
NIE 1,25

Oglądałem ostatnio to &quot;wielkie widowisko&quot; i z tego co pamiętam, Eurowizja była chyba oddającą rzeczywistość nazwą. Skąd wytrzasnęli Australię? Nie mam pojęcia ale jak ktoś potrzebuje długoterminową inwestycję to chyba warto się zastanowić nad typem na nie, bo jest spore prawdopodobieństwo że pyknie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Australia w tym roku zadebiutuje na Eurowizji i zapewne otrzyma trochę głosów szczególnie od Grecji i krajów Wielkiej Brytanii i Skandynawii.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Totalnie irracjonalny typ nie znając artystów jacy wystąpią. Dobra Eurowizja to specyficzny konkurs, rozgrywany według takich a nie innych zasada i nie zawsze najlepsze wykonanie wygrywa, ale jak ci Australia dowali artystę z wysokiej półki, a to jest bardzo prawdopodobne to żebyś się nie zdziwił jak tutaj pozamiatają konkurencją.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Australia w tym roku zadebiutuje na Eurowizji i zapewne otrzyma trochę głosów szczególnie od Grecji i krajów Wielkiej Brytanii i Skandynawii.
I to wszystko wyjaśnia ???? dziwne to trochę ale w takim wypadku dla promocji eurowizji w nowym kraju jest możliwe, że niezłe miejsce im przypadnie.

Totalnie irracjonalny typ nie znając artystów jacy wystąpią. Dobra Eurowizja to specyficzny konkurs, rozgrywany według takich a nie innych zasada i nie zawsze najlepsze wykonanie wygrywa, ale jak ci Australia dowali artystę z wysokiej półki, a to jest bardzo prawdopodobne to żebyś się nie zdziwił jak tutaj pozamiatają konkurencją.
Chodziło mi o to, że Australii do tej pory chyba nie było w tym konkursie i nie spodziewałem się, żeby miało się to zmienić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Chodziło mi o to, że Australii do tej pory chyba nie było w tym konkursie i nie spodziewałem się, żeby miało się to zmienić.
Fajnie że się nie spodziewasz ale Australia będzie występować na Eurowizji w tym roku więc zamiast zakładać bezsensowny temat o jakiś inwestycjach trzeba było wpisać dwa słowa w Google...
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Totalnie irracjonalny typ nie znając artystów jacy wystąpią. Dobra Eurowizja to specyficzny konkurs, rozgrywany według takich a nie innych zasada i nie zawsze najlepsze wykonanie wygrywa, ale jak ci Australia dowali artystę z wysokiej półki, a to jest bardzo prawdopodobne to żebyś się nie zdziwił jak tutaj pozamiatają konkurencją.
ogólnie takie stereotypowe myślenie jest, że liczą się układy, trafienie w odpowiednią niszę z utworem i owszem niektóre kraje, głównie sąsiadujące regularnie obdarowują się najwyższymi notami, ale jednak koniec końców co rok wygrywają i walczą o zwycięstwo naprawdę najlepsze piosenki i nie pamiętam kiedy ostatnio wygrało jakieś ***** z innych względów. Wymyśliliśmy sobie to my, bo wysyłaliśmy co rok jakąś chałę i dziwiliśmy się, że odpadamy w półfinale. A nasze piosenki zazwyczaj były po prostu słabe. Ich Troje miało dobry kawałek Keine Grenzen i wynik był dobry (7 miejsce jeśli dobrze pamiętam)
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
no i? piosenka byla dobra, abstrahujac od innych aspektow.
Są gusta i guściki, ale Austria była w zeszłym roku bardzo przeciętna, były lepsze piosenki, a już w ogóle prawdziwą perełką była Holandia, która niestety przez cały hype jaki nagle wytworzył się wokół Conchity w momencie kiedy zaczęły się pierwsze próby, została ostatecznie zepchnięta przez nią na drugie miejsce.
W każdym razie zadziałały pewne mechanizmy, jakie można spotkać na Eurowizji, m.in. uwielbienie dla inności, oryginalności i stąd taki a nie inny wynik.
Ze wczesnymi typami radzę się jak zwykle wstrzymać do czasu aż będą znane wszystkie tegoroczne piosenki.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Mój nos wyczuwający tolerancyjną Europę, mówi mi, że Finlandia zajmie miejsce TOP3 jeśli nie pierwsze.
to co się dostało z Finlandii to jakiś badziew, gardłowe odgłosy, a fuj. dnooooooo
Słusznie, dlatego pierwsza propozycja już idzie: Finlandia wygra @ 5,00
Po Wurst już nic mnie nie zdziwi, a im bardziej pokręcone tym lepsze. Po brodatej piękności czas na chorych metalowców ze Skandynawii.
https://www.youtube.com/watch?v=zEiM6l5meQI
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Tyle osób pieprzy że ta Conchita wygrała tylko dlatego że &quot;tolerancja, tolerancja i tolerancja&quot; ale prawda jest tak że macie na tym takiego fioła że nie patrzycie na samo wykonanie. Co z tego że nie wiadomo czy to był mężczyzna czy kobieta a raczej nie wiadomo jak tą osobę klasyfikować ale no kto miał lepsze piosenkę na tym podrzędnym konkursie? Poza tym możecie sobie sprawdzić dokładnie wyniki tamtego konkursu, to głównie dzięki jury w poszczególnych krajach Austria wygrała ten konkurs a nie że ludzie widzą &quot;babę z brodą&quot; to głosują.

Teraz próbujecie znowu na siłę promować coś co jest w takim konkursie dziwne czyli Finlandię. Problem jest taki że mają słabą piosenkę, żadnego w tym życia a gatunek muzyczny to już w ogóle, teraz się słucha Rijanów czy jakiś Bijonce a nie metalu czy rocka, to znaczy osoby które w głównej mierze oglądaj a raczej głosują właśnie tego typu muzyki słuchają. Może i będą wysoko ale nie wygrają. To samo było z tymi ruskimi Babuszkami. Słabe to było choć były wysoko a na wygraną były o wiele większe kursy. Ja chyba po kursie 50.0 grałem a Wy tu gracie Finlandię po 5.00... Poza tym na Finlandię nie ma kto głosować nawet. Po prawej mają Ruskich co ich napadli podczas II WŚ, krajem skandynawskim nie są więc nie ma mowy raczej żeby jakoś dużo dostali od Norwegii czy Danii bo nie ma tu jakiś związków historycznych jak między krajami skandynawskimi, emigrantów to mają jakoś śmieszną ilość więc... dalej polecacie Finlandię po 5.00? Chyba że Estonia będzie mogła przyznać 100 punktów to wtedy Finlandia może wygra, to chyba jedyny kraj który może dać maksa jedynie za więzy między krajami pomijając samo wykonanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Czas powoli zagłębiać się bukmachersko w tegoroczną Eurowizję, bo niektóre buki wystawiły już cos więcej niż tylko zakład na zwycięzcę. Mi na razie szczególnie rzucił się w oczy jeden zakład:

Estonia TOP 6 @ 1,65 bwin

Dziwi mnie taki wysoki kurs, skoro jeszcze niedawno Estonia była na 3 miejscu w rankingach kursów bukmacherskich. Teraz trochę spadła, ale to pewnie wynik tego, że estońscy wokaliści na razie nie promują swojej piosenki w Europie zbyt intensywnie. Estoński duet to Elina Born &amp; Stig Rästa z piosenką &quot;Goodbye to yesterday&quot; przypominającą klimatycznie zeszłoroczną propozycję Holandii (3 miejsce), a muzycznie &quot;Summer wine&quot; wykonywany przez duet Ville Valo i Natalia Avelon, a wcześniej Nancy Sinatra i Lee Hazlewood. Ascetyczny występ bez zbędnej choreografii, bo w tego typu utworze trudno o nią, chodzi o zbudowanie atmosfery. Wokalnie również bez zarzutu. Bardzo dużo odtworzeń na youtube z wieloma pozytywnymi komentarzami. Według strony http://www.eurovisioon.ee (co prawda Estońska, ale to nie ma tu znaczenia), która od lat zbiera rankingi dotyczące eurowizji w większości ankiet 1 lub 2 miejsce. Pamiętać trzeba również o zmienionym systemie głosowania, w którym dużo do powiedzenia ma teraz jury, co oznacza mniejsze upolitycznienie głosów. Tym samym istotniejsza staje się warstwa muzyczna, a ta w jury powinna uzyskać wysokie noty.
Dla mnie Estonia ma ogromne szanse na podium, czołowa szóstka powinna być formalnością.

Na resztę analiz przyjdzie jeszcze czas, ale wstępnie można jeszcze zwrócić uwagę na:

Litwa awansuje do finału @ 1,40 bwin

Są w słabszym półfinale, a prawie zawsze wchodzą nawet ze słabymi propozycjami. Tegoroczny duet bardzo pochlebnie oceniony w Europie.

Izrael awansuje do finału @ 1,95 bwin

Wysokie miejsca we wszystkich rankingach, przeważnie pierwsza 15. Nie mają ostatnio w Izraelu dobrej serii, bo cztery razy z rzędu nie weszli do finału, ale tym razem niezły energetyczny kawałek zapadający w pamięć. Na koncercie w Amsterdamie promującym utwory eurowizyjne bardzo dobry i czysty wokalnie występ reprezentanta tego kraju, na dodatek dobrze przyjęty przez publiczność. Dla mnie duże szanse na awans.
 
Do góry Bottom