>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurowizja 2024 (Malmo 7-11.05)

Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP


Kursy:

Terminarz:

Post automatycznie złączony:

Kolejność występów:

1 Półfinał

1 🇨🇾 Cyprus / Silia Kapsis - Liar
2 🇷🇸 Serbia / TEYA DORA - RAMONDA
3 🇱🇹 Lithuania / Silvester Belt - Luktelk
4 🇮🇪 Ireland / Bambie Thug - Doomsday Blue
🇬🇧 United Kingdom / Olly Alexander - Dizzy
5 🇺🇦 Ukraine / alyona alyona & Jerry Heil - Teresa & Maria
6 🇵🇱 Poland / LUNA - The Tower
7 🇭🇷 Croatia / Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim
8 🇮🇸 Iceland / Hera Björk - Scared of Heights
🇩🇪 Germany / ISAAK - Always On The Run
9 🇸🇮 Slovenia / Raiven - Veronika
10 🇫🇮 Finland / Windows95man - No Rules!
11 🇲🇩 Moldova / Natalia Barbu - In The Middle
🇸🇪 Sweden / Marcus & Martinus - Unforgettable
12 🇦🇿 Azerbaijan / FAHREE feat. Ilkin Dovlatov - Özünlə Apar
13 🇦🇺 Australia / Electric Fields - One Milkali (One Blood)
14 🇵🇹 Portugal / iolanda - Grito
15 🇱🇺 Luxembourg / TALI - Fighter

2 Półfinał

1 🇲🇹 Malta / Sarah Bonnici - Loop
2 🇦🇱 Albania / BESA - TITAN
3 🇬🇷 Greece / Marina Satti - ZARI
4 🇨🇭 Switzerland / Nemo - The Code
5 🇨🇿 Czechia / Aiko - Pedestal
🇫🇷 France / Slimane - Mon amour
6 🇦🇹 Austria / Kaleen - We Will Rave
7 🇩🇰 Denmark / SABA - SAND
8 🇦🇲 Armenia / LADANIVA - Jako
9 🇱🇻 Latvia / Dons - Hollow
🇪🇸 Spain / Nebulossa - ZORRA
10 🇸🇲 San Marino / MEGARA - 11:11
11 🇬🇪 Georgia / Nutsa Buzaladze - Firefighter
12 🇧🇪 Belgium / Mustii - Before The Party's Over
13 🇪🇪 Estonia / 5MIINUST x Puuluup - (nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi
🇮🇹 Italy / Angelina Mango - La Noia
14 🇮🇱 Israel / Eden Golan - Hurricane
15 🇳🇴 Norway / Gåte - Ulveham
16 🇳🇱 Netherlands / Joost Klein - Europapa
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3077
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Widzę, że w tym roku STS zablokował możliwość robienia ako z typów na awans do półfinału. Któryś z buków oferuje taką możliwość?
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Widzę, że w tym roku STS zablokował możliwość robienia ako z typów na awans do półfinału. Któryś z buków oferuje taką możliwość?
Wydaje mi się, że Fortuna, ale tam kursy są nieco zbite.

Jakieś pierwsze przemyślenia na temat półfinałów lub finału? Ja jestem zdania, że Holandia znajdzie się na podium. Nie jest to może jakaś nie wiadomo jaka piosenka, ale sam klimat Unii Europejskiej i historia tego chłopaka, który w młodym wieku stracił rodziców z pewnością pozytywnie wpłynie na jego odbiór. Sam kawałek nowoczesny i na koniec moment typowej techniawy z pewnością wpadnie do głowy słuchaczom. 22 mln na kilka dni przed koncertami też daje do myślenia. Szwajcaria i Chorwacją powalczą o wygraną, ale kurs na Holandię na podium kuszący i pobieram, bo może spaść po półfinałach.

Holandia top 3 @2.40 STS
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Widzę, że w tym roku STS zablokował możliwość robienia ako z typów na awans do półfinału. Któryś z buków oferuje taką możliwość?
w STS możliwość łączenia po jednym zdarzeniu z każdego półfinału
w Fortunie tylko jedne zdarzenie na kupon
Betlclik też można dać po jednym z każdego
Totalbet tylko w singlu można grać czyli przykładowo na awans Polski za 1,35 nakaz gry singla powoduje 1,18 netto
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
u mnie jak na razie zbieranie śmieci nastąpiło, czyli poza wątpliwością (bardziej fanaberia wybór) jaką jest Słowenia resztę uważam za formalność.

Grecja TAK 1,08 x Islandia NIE 1,14 STS
Polska TAK 1,35 x Albania NIE 1,50 STS
Armenia TAK 1,15 Fortuna
Norwegia TAK 1,12 STS
Belgia TAK 1,20 STS
Słowenia TAK 1,80 x San Marino NIE 1,38 STS
Polska TAK 1,35 x Ukraina top3 półfinał 1,25 Betlclik

Jasno trzeba stwierdzić że przepaść jest spora między półfinałami, zdecydowanie wyższy poziom jest w drugim. Przez słabość pierwszego można mieć nadzieje na awans Polski z miejsc 6-10. Wstępny odbiór piosenki jak i wokalistki był za granicą pozytywny, zmieniło to trochę próby, bo wokal Luny większość skrytykowała, przez fakt że na scenie wiele się dzieje traci na głosie, ale brak awansu w takim zestawieniu będzie co tu dużo mówić porażką. Albania i San Marino jest w tym drugim ciężkim półfinale gdzie na miejsca 8-10 będzie walka aż 8 nacji, gdzie pierwszymi do tych lokat wydaję się Estonia i Gruzja. Nie chciałbym też tak od razu skreślać Duńczyków, dopiero od tej pozycji traktowałbym Albanię a jeszcze niżej San Marino. Malta to również katastrofa i te nacje podobnie jak w pierwszym Mołdawia i Islandia nie mają czego szukać w tym roku. Brak awansu Armenii, Belgii i Norwegii (mój czarny koń) będzie wielką niespodzianką. Z Izralem były protesty niektórych zespołów, wszyscy wiedzą jak jest ale i tak nie było i nie ma takiej możliwości by Izrael nie wystąpił czy nie awansował. 1,15 awans Izraela to raczej też z kategorii pewek. Dopiero finał pokaże ich miejsce i nastawienie pozostałych.

Najlepszy kraj Bałtycki - Litwa 1,30
To będzie niejako H2H z Estonią, bo Łotwa ma znikome szanse na finał. Estonia wyżej notowana i powinna być w gronie zespołów 8-10 do przejścia dalej, jednakże w finale powinna być spora różnica w stosunku do Litwy. Litwini trzymają zawsze wysoki poziom i tak jest też tym razem (za taki uważam kręcenie się w okolicach 10-12 finału. Takiego h2h bukmacher pewnie nie wystawi na finał.

Ukraina top3 całej Eurowizji 2,25 STS
30 sekundowa nagrywka Ukrainy z prób jak dotąd zrobiła największe wrażenie na wszystkich (przynajmniej takie odnoszę wrażenie) zaraz wskoczyli na 4 miejsce w generalce kosztem Holandii a teraz na 3 minimalnie wyprzedzając Włochów. Jury + Televoitng na pewno przyniesie im okazałe miejsce, z czym pozostali faworyci będą mieć problem tego rodzaju że jedni bardziej mogą liczyć na jury inni na tele. Ukraina może liczyć na wysokie miejsca w obu kategoriach i to im zagwarantuje wysoką pozycję.
Ich podium w półfinale to jest setka, nawet nie wiem czy nie wygrają bezpośrednio z Chorwacją, chociaż i na nich jest duży hype.

* Podaje kursy w momencie ich złapania by było odniesienie na te obecne żeby można było sobie porównać lub skalkulować co warto a czego nie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1006
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
A czemu nie ma takiej mozliwości przy tak mocnym SF? Przecież to ballada.
i co związku z tym że to ballada, z reguły jedna na półfinał spokojnie przechodzi. Temat Izraela to była tylko dygresja bo tego nie grałem i tak. Natomiast patrząc z perspektywy kursów to w tej chwili a właściwie od wczoraj jest narracja (spadki) jakoby Izrael wyrósł na tego pierwszego co po Holandii i Szwajcarii skończy na top3 półfinału a nie Grecja czy Armenia. Nie ma też specjalnie kandydatów by ktoś miał zastąpić Izrael do awansu, takie jest moje zdanie. Szkoda że takie flopy jak Finlandia czy Cypr są w pierwszym półfinale, bo w tym skończyli by marnie.

Holandia
Szwajcaria
Grecja
Armenia
Norwegia
Belgia
+
Israel
Austria

To jest dla mnie mur beton, z resztą tak też kursy to wskazują, a o pozostałe 2 miejsca niech się biją pozostali.
 
G 71,1K

GoldenRetriever

Użytkownik
Ukraina może liczyć na wysokie miejsca w obu kategoriach i to im zagwarantuje wysoką pozycję.
Ich podium w półfinale to jest setka, nawet nie wiem czy nie wygrają bezpośrednio z Chorwacją, chociaż i na nich jest duży hype.

* Podaje kursy w momencie ich złapania by było odniesienie na te obecne żeby można było sobie porównać lub skalkulować co warto a czego nie.

Skąd to stuprocentowe przekonanie, że Ukraina będzie w top trzy półfinału? Jak w 2022, zaraz po wybuchu wojny bezapelacyjnie wygrała u telewidzów zarówno w półfinale jak i finale, tak rok później w 2023 u telewidzów już „tylko” czwarte miejsce w finałowych rozgrywkach. Oczywiście nie twierdzę, że nie będę na podium (bo zapewne będą) tylko chciałbym dopytać merytorycznie o to stuprocentowe przekonanie. Pozdrawiam Cię.
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Skąd to stuprocentowe przekonanie, że Ukraina będzie w top trzy półfinału? Jak w 2022, zaraz po wybuchu wojny bezapelacyjnie wygrała u telewidzów zarówno w półfinale jak i finale, tak rok później w 2023 u telewidzów już „tylko” czwarte miejsce w finałowych rozgrywkach. Oczywiście nie twierdzę, że nie będę na podium (bo zapewne będą) tylko chciałbym dopytać merytorycznie o to stuprocentowe przekonanie. Pozdrawiam Cię.
Przez słabość półfinału głównie. Jest Chorwacja/Ukraina chwila przerwy i Litwa rywalizująca z Finlandią o 3 miejsce (gdzie ci tegoroczni Finowie wyglądają na flop) i później długo długo nic. Mocno ubita Irlandia jeśli chodzi o kursy (startowali z 1,60 na awans) i generalnie robi zamieszanie mniejsze/większe pewnie tym co ta piosenka prezentuje (okultyzm i te sprawy) i to w zasadzie tyle ciekawego w tym składzie pierwszego półfinału. Ogólnie jeśli chodzi o Ukrainę gdzieś ten przesyt musiał nastąpić i sądzę że tak było rok temu właśnie.


Wiadomo to są nagrywki po 30 sekund z całego występu, jedni mają konkretny wycinek z próby inni wypadają niekorzystnie, natomiast ten Ukrainy imo robi mega wrażenie

Apropo jeszcze Irlandii
Spróbowałem H2H Finalndia - Irlandia 2 po 2,90 dziś (wczoraj 3,00) po 2 zakładach zawierających 4 zdarzenia koło 10 kurs usunęli to w ogóle z oferty.. także w głównej mierze te zakłady można traktować i tak z przymrużeniem oka przez niskie limity.

Była wstępna para Ukraina - Litwa 1 1,16 to dziś już postawili Litwa - Finlandia 1 1,80 i to h2h biorę na Litwinów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1006
C 6,4K

Concalves

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Albania i San Marino jest w tym drugim ciężkim półfinale gdzie na miejsca 8-10 będzie walka aż 8 nacji, gdzie pierwszymi do tych lokat wydaję się Estonia i Gruzja.
Uważałbym jeśli chodzi o Estonie. Widziałem dzisiaj fragment z próby i nie wygląda to zbyt dobrze. Występ wygląda na słabo dofinansowany. W eliminacjach ich występ wyglądał jakoś lepiej. Moim zdaniem dość realne ,że Estonia odpadnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1006
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Uważałbym jeśli chodzi o Estonie. Widziałem dzisiaj fragment z próby i nie wygląda to zbyt dobrze. Występ wygląda na słabo dofinansowany. W eliminacjach ich występ wyglądał jakoś lepiej. Moim zdaniem dość realne ,że Estonia odpadnie.
Tak, też później czytałem/widziałem dlatego brałem Estonia - Gruzja w H2H na 2.
Czyli tercet Dania - Albania - Łotwa powalczy z możliwe większymi szansami po próbach nie pierwotnie można było sądzić. Mi ta Dania cały czas nie daje spokoju by pograć jednak ich awans pomimo że buki od początku w to średnio wierzą, no ale jeszcze się nie zdecydowałem. Ewentualnie brak awansu Estonii po 2,75 STS / 3,09 Fortuna nie przejmując się kto mógłby ich wyprzedzić.
 
C 6,4K

Concalves

Użytkownik
Tak, też później czytałem/widziałem dlatego brałem Estonia - Gruzja w H2H na 2.
Czyli tercet Dania - Albania - Łotwa powalczy z możliwe większymi szansami po próbach nie pierwotnie można było sądzić. Mi ta Dania cały czas nie daje spokoju by pograć jednak ich awans pomimo że buki od początku w to średnio wierzą, no ale jeszcze się nie zdecydowałem. Ewentualnie brak awansu Estonii po 2,75 STS / 3,09 Fortuna nie przejmując się kto mógłby ich wyprzedzić.

Absolutnie nie stawiałbym na Łotwę . Sama piosenka już jest dość słabo oceniana bo mnóstwo osób twierdzi ,że jest zwyczajnie nudna i na mój gust to jest prawda. W dodatku sam fragment z występu też jest bardzo słabo oceniany, w sensie ,że nic się tam nie dzieje ciekawego. Artyście brakuje raczej charyzmy. Wokalista sztywny i piosenka też sztywna i surowa. Pytanie kto może awansować kosztem Estonii. Moim zdaniem tutaj będzie ostra walka o te jedno miejsce i może zadecydować zaledwie kilka punktów i przez to wyjątkowo ciężko przewidzieć. Jest też możliwość ,że Estonia jednak się ledwo obroni . Zrobię jednak małą analizę :

Bez szans :

Łotwa - bukmacherzy trochę za wysoko ich ustawiają bo to kandydat na przedostatnie albo nawet ostatnie miejsce a nie 13 miejsce.

Malta - mimo dobrego występu nie widzę tego bo mamy w tym półfinale jeszcze dwie piosenki z podobnego gatunku z tanecznymi fragmentami bez śpiewania czyli Gruzja i Austria, które są sporo lepsze i te dwa kraje zabiorą Malcie mnóstwo potencjalnych głosujących na tego typu utwory widzów . Gdyby nie było Gruzji i Austrii w tym półfinale to Malta zapewne awansowałaby a przez ich obecność nie widzę dla Malty szans. Poza tym Malta nie ma żadnej diaspory. Oni w głosowaniu publiczności zazwyczaj wypadali mizernie i to przy lepszych piosenkach w słabszych półfinałach

San Marino - widać na tym fragmencie ,że jest dobry pomysł na występ , ale piosenka jest oceniana przez wielu ludzi jako jedna z najgorszych . Moim zdaniem tej piosenki nić nie uratuje. Nie jest to też jedyny rockowy utwór w tym półfinale bo mamy też nieporównywalnie o wiele lepszą Norwegię ,która łączy muzykę rockową z folkiem . Chociaż trzeba pamiętać ,że San Marino reprezentuje zespół Hiszpański a akurat w tym półfinale mogą głosować trzy kraje z Wielkiej Piątki czyli Hiszpania , Włochy i Francja. Hiszpanie zawsze bardzo chętnie głosują na kraj, który wystawi ich rodaka więc tutaj San Marino ma od nich pewną być może nawet najwyższą notę. Tyle ,że to nie wystarczy.


Małe szanse :

Czechy - mam wrażenie ,że sama piosenka głównie w Polsce jest odbierana bardzo dobrze , ale na zachodzie czy też na południu Europy oraz Bałkanach prawie nikomu to się nie podoba. To kwestia tego ,że to utwór undergroundowy i nie widzę tego ,żeby widzowie z takich krajów jak na przykład Szwajcaria, Grecja, Armenia czy Albania chcieli na to głosować bo to nie jest w ogóle popularny typ muzyki w tych i podobnych państwach. Tutaj trzeba więc szukać państw, które mają muzykę podobną do nas i co za tym idzie mogą mieć mniej więcej podobny gust bo tylko te kraje mogą dać większą ilość punktów Czechom za ten utwór. W tym półfinale są tylko dwa takie kraje: Łotwa i Estonia. Moim zdaniem może się to okazać za mało.

Albania - występ tandetny. Problemem tego kraju jest to ,że nie ma w tym półfinale ani jednego państwa z Bałkanów . Gdyby były chociaż jeszcze dwa państwa bałkańskie to awans byłby pewny pomimo kiepskiego występu. Wciąż jednak jest Szwajcaria i mogące w tym półfinale głosować Włochy , gdzie mieszka sporo Albańczyków i z tych krajów dostaną sporą ilość punktów. Może też głosować reszta świata i tam też całkiem niemała ilość punktów wleci. Oceniam ,że szansa na awans większa niż w przypadku Czech


Średnie szanse :

Dania - niby tego typu utwory na Eurowizji w głosowaniu widzów radzą sobie dość słabo ,ale ten półfinał mimo ,że mocniejszy niż pierwszy to też jest specyficzny. To taka typowa , festiwalowa, konkursowa piosenka z dość porządnym , ładnym wokalem a w tym półfinale pełno piosenek z tanecznymi fragmentami bez śpiewania typu Gruzja , Austria i Malta , trochę radiowego popu , etnicznych piosenek w postaci Armenii i Grecji , rockowych San Marino i Norwegii oraz dwie piosenki z żartami jak Holandia i Estonia. Wszystko nastawione na wielkie show albo na oryginalność a piosenka z Danii to jedyna, zupełnie standardowa i zwyczajna festiwalowa piosenka . W dodatku od razu wpada w ucho już przy pierwszym przedrefrenie.


Na plus Danii i Estonii jest to ,że mają dobrą kolejność startową a Albania fatalną bo trafiła na numer drugi z którego prawie każdy odpada z półfinałów. Z pozycji startowej byli w stanie awansować kraje z naprawdę dość dobrymi i wyróżniającymi się występami a mimo to robiły z tej pozycji startowej często wynik gorszy w televotingu niż w samym finale.


W sumie z tej mojej analizy nic nowego nie wynika bo wychodzi ,że o te jedno miejsce w finale powinny najbardziej powalczyć Dania , Albania i Estonia . Dania ma niewiele większe szanse niż Albania a Estonia wciąż ma odrobinę większe szanse niż obydwa te kraje. Bukmacherzy mówią prawie to samo bo kolejność to : 10 - Estonia 11- Dania 12- Albania. Prawie to samo bo jestem pewien ,że realnie Estonia nie ma w tej chwili 72% szans na awans ,ale jakieś 45% czyli niewiele wiecej niż Dania - obecnie 38% i Albania - obecnie 36%

Przeczucie nic mi nie mówi bo tutaj po prostu różnice punktowe będą niezwykle małe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1221
sunxl 2M

sunxl

Typer
W Totalbet udało się stworzyć AKO z dzisiejszego półfinału i sobotniego finału, można się częstować, jeżeli widzi ktoś szanse, a wszystko było opisane wyżej:

Zakład specjalny: Polska awansuje do finału + Ukraina top 3 finału + Holandia top 5 finału @4.20 TOTALBET🟥
 
Ostatnia edycja:
G 4,6K

giustii

Użytkownik
W etoto całkiem interesujące H2H:
Słowenia - Azerbejdżan 2 2,70 jest to trochę ryzykowne, ale uważam, że Słowenia ma spore szanse na obsadzenie jednego z dwóch ostatnich miejsc. Azery też mogą nie awansować, ale wydaje mi się, że będą wyżej.

w efortunie myślę, że obstawię:
Ukraina top 3 - 1,80
Słowenia - brak awansu 1,50
Albania - brak awansu - 1,35
Dania - brak awansu 1,50
Łotwa - brak awansu 1,34
Luksemburg - Cypr 1 1,40
dla większych ryzykantów:
Cypr - brak awansu 4,14 - I semi jest dużo cięższy do wytypowania, bo mamy dużo słabych piosenek. Właściwie większość z nich nie zasługuje na awans. Jak dla mnie pewne kraje do awansu to tylko Chorwacja, Ukraina, Litwa, Finlandia, Luksemburg. Na dalszym miejscu Irlandia, Portugalia, Polska. Dwa ostatnie miejsca to już trochę loteria. Myślę, że szans na awans nie ma Islandia, Słowenia i Mołdawia. Cypr jest tu na granicy awansu ale za taką stawkę warto coś zagrać.

w sts:
AKO Belgia, Estonia i Gruzja zakwalifikują się do finału 2,05
AKO Czechy, Łotwa i San Marino nie zakwalifikują się do finału 1,85
- w II semi nie powinno być niespodzianek, a więc na bank awansują: Holandia, Szwajcaria, Armenia, Izrael, Grecja, Norwegia i Gruzja . Belgia i Austria myślę, że też sobie poradzą. Ostatnie miejsce dałabym Estonii, bo jest to utwór ewidentnie pod televoting i mam nadzieję, że awansuje. Myślę też, że Czechy i Malta nie zajmą 2 ostatnich miejsc, jak typują to buki. Bardziej strzelałabym w Albanię, Łotwę, a nawet Danię.
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Trzeba przyznać, że staging najlepszy w historii polskich występów, zobaczymy jak ze śpiewem :D
 
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Naprawdę ciekaw jestem czy w najbliższej dekadzie nasi reprezentanci zdołają osiągnąć jakiś spektakularny sukces typu miejsce na podium w finale. Mamy takie fajne wyniki w ostatnich latach na Junior Eurovision - szkoda, że nie przekłada się to na dorosłą część.
 
A 0

asia8564

Użytkownik
Estoni nie byłabym taka pewna , dziś widziałam próby przed półfinałem i wypada bardzo blado . Na forach piszą , że jest ich 6 a na scenie pusto . Ogólnie piosenka ma najmniej odtworzeń i myślę , że nie wejdzie .
Ale to tylko moje przemyślenia :)
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Pogram jeszcze przed dzisiejszym półfinałem kupon na sobotnie emocje z Eurowizją już bez Luny 😅 w sumie jest to ten sam zestaw, co we wtorek, a kurs AKO praktycznie podobny. Stawiam już teraz ponieważ szczególnie Holandia może zyskać po dzisiejszym koncercie i kursy znacznie spadną na 1-5, a w Superbet można łączyć niektóre zakłady.

Ukraina top 3 @1.85
Holandia top 5 @2.20
AKO @4.07 Superbet
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Z Holandią w top 5 będzie ciężko, owszem w televotingu tak, ale jury ją "spuści" i punktów według mnie raczej zabraknie.
Pod względem muzycznym, wokalu i stagingu jest bliżej poziomu "Bejby" i zdobędą niewiele więcej pkt. w głosowaniu jury.
Ciekawe czy w wizualizacji też będzie motyw płonącego symbolu Holandii jak to było w ich teledysku na końcu. He He 😂

Down:
Grac45 Grac45
Niewykluczone
 
Ostatnia edycja:
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Z Holandią w top 5 będzie ciężko, owszem w televotingu tak, ale jury ją "spuści" i punktów według mnie raczej zabraknie.
Pod względem muzycznym, wokalu i stagingu jest bliżej poziomu "Bejby" i zdobędą niewiele więcej pkt. w głosowaniu jury.
Ciekawe czy w wizualizacji też będzie motyw płonącego symbolu Holandii jak to było w ich teledysku na końcu. He He 😂
Holandia to będzie flop w finale
 
Do góry Bottom