>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Everizon - System !

B 0

bilo22

Użytkownik
i jak tam prace ida codziennie sprawdzam temat czekajac na jakies nowe wiadomosci a ze juz kilka dni nic sie nie dzialo dlatego pisze
 
everizon 0

everizon

Użytkownik
Witam.
Prace postępują ???? spoko, choć nie tak szybko jak bym chciał. Brak czasu (a czasem weny twórczej czyli chcicy).
W lutym, jak pisałem wcześniej postawię go i udostępnię. Nawet za darmo na początek z okrojonymi funkcjami nad którymi wciąż pracuję. Te co są już gotowe dają dużo ciekawych możliwości.
Pozdrawiam.
 
B 0

baryl

Użytkownik
Super ????
Czekamy :cool:


PS. Będzie może opcja &quot;cofnij&quot; ? czasem z nerwów wciskam nie tą liczbę co trzeba:mrgreen:
 
everizon 0

everizon

Użytkownik
PS. Będzie może opcja &quot;cofnij&quot; ? czasem z nerwów wciskam nie tą liczbę co trzeba:mrgreen:
Będzie, wielokrotne. Nie tylko ostatnia kliknięta liczba.
Będziesz mógł równie łatwo przejść np do 20 spinu wstecz i go usunąć pozostawiając resztę nie ruszoną. Albo dowolnie zmodyfikować każdą klikniętą w twojej historii liczbę.
????
 
J 0

jachu876

Użytkownik
Everizon już nie mogę się doczekać tego systemu. Jestem w plecy kilka stów (sądzę, że to wina zachłanności i braku doświadczenia, a może po prostu brak szczęścia). Jednak sądzę, że jakoś w końcu musi się udać. Mam nadzieję, że Twój nowy system przybliży mnie jakoś do tej małej &quot;zemsty&quot; :p
Pozdrawiam
 
B 0

baryl

Użytkownik
Everizon No to świetnie . Zapowiada się kawał programu :browar565:


To jeszcze zapytam o stoper :p bo w niektórych kasynach wylogowuje ,po jakimś tam czasie i można by to kontrolować :razz:
 
T 0

tomi-luzak

Użytkownik
Everizon już nie mogę się doczekać tego systemu. Jestem w plecy kilka stów (sądzę, że to wina zachłanności i braku doświadczenia, a może po prostu brak szczęścia). Jednak sądzę, że jakoś w końcu musi się udać. Mam nadzieję, że Twój nowy system przybliży mnie jakoś do tej małej &quot;zemsty&quot; :p

Pozdrawiam
Zapomnij o zemscie z tych paru stów zrobi się tysiąć itd.
 
J 0

jachu876

Użytkownik
Tomi Luzakdzięki za pocieszenie, ale to i tak nic nie da. A w ogóle to skąd to stwierdzenie ;&gt; Pewnie też wtopiłeś ładną sumkę i troskliwie odradzasz mi ową &quot;zemstę&quot;:p
Dziękuję i pozdrawiam ????
 
M 0

malygrzyb

Użytkownik
a czy dało by radę, aby ten nowy program PRO, mógł sam sczytywać liczby, które wypadną na ruletce?, wystarczy w jednym kasynie, chociaż wiele dostępnych ma takie same stoły, mielibyśmy tylko do roboty klikanie w jednym oknie i ewentualne patrzenie na podpowiedzi programu ????
 
everizon 0

everizon

Użytkownik
Witam.
Nie będzie kontrolował żadnego programu ani serwisu bukmacherskiego.
Program jest serwisem internetowym w całości wykonującym się na serwerach hosta. Klient otrzymuje tylko interfejs do pracy z programem.
Ma to swoje zalety (takie jak brak możliwości kradzieży programu i łamania go, pełną moją kontrolę, możliwość ciągłej pracy nad nim itp).
Ma też wady. (takie jak potrzeba stałego podłączenia do netu, niemożność napisania botów kontrolujących cokolwiek na komputerze klienta itp).
A co do zemsty itp ???? serwis pomoże graczom grać na ruletce tak by zminimalizować ryzyko przegranej. Jak gracz mądrze z niego skorzysta - zarobi, jak bezmyślnie - straci. ????
Oczywiście można będzie mechanicznie grać jak w tym pierwszym moim udostępnionym, ale nie zaleca się. Sporo osób zarobiło tak ale i sporo przegrało.
Pozdrawiam
 
I 0

iqnorant

Użytkownik
Pierwszy system jest bardzo przyjemny. Korzystam z niego od pewnego czasu i jestem zadowolony. Przyznam, że nie przywiązuje zupełnie uwagi do jego wyglądu, bo przecież on ma działać, a nie wyglądać ;)
Brakuje mi tam jedynie stopera, z racji tego, że gram na kasynach flashowych w Unibet, gdzie po 20min następuje wygaśnięcie sesji. Jest to o tyle kłopotliwe, że jeśli wreszcie trafimy na odpowiadającą nam lukę i zaczniemy obstawianie, to jeśli mamy 19tą minutę gry, to przez nieuwagę możemy zostać wylogowani w trakcie obstawiania. Trzeba patrzeć na zegarek, niestety... Program informujący np że zostały 3min do końca sesji na pewno zaoszczędził by nam stresu ;)
Podzielę się swoimi uwagami odnośnie obstawiania. Osobiście stosuję dwie stawki - 5e przy obstawianiu tuzinów/kolumn i 1e przy obstawianiu czerwone/czarne. Na kolumnę/tuzin wchodzę po luce 10 (10 razy nie wypadł dany tuzin) z progresją oczywiście 1, 1, 2... a na czarne/czerwone po luce 8. Przy czym jedna uwaga - w obstawianiu czarne/czerwone stosuję tylko czterostopniową progresję 1, 2, 4, 8. Jeśli po czwartym postawieniu nie trafię, wycofuję się ze stratą 15e. Ogólnie wolę jednak obstawianie na tuzinach niż na czarne/czerwone.
Tak z ciekawości, jaką największą lukę trafiliście na tuzinach/kolumnach? Ja na razie doszedłem do 17. W ogóle w kasynie Unibet są zadziwiająco małe powtórzenia. Gram w nim już trochę i nigdy nie widziałem szeregu dłuższego, niż 12 czarnych/czerwonych. Dziwne trochę...
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Pierwszy system jest bardzo przyjemny. Korzystam z niego od pewnego czasu i jestem zadowolony. Przyznam, że nie przywiązuje zupełnie uwagi do jego wyglądu, bo przecież on ma działać, a nie wyglądać ;)
Brakuje mi tam jedynie stopera, z racji tego, że gram na kasynach flashowych w Unibet, gdzie po 20min następuje wygaśnięcie sesji. Jest to o tyle kłopotliwe, że jeśli wreszcie trafimy na odpowiadającą nam lukę i zaczniemy obstawianie, to jeśli mamy 19tą minutę gry, to przez nieuwagę możemy zostać wylogowani w trakcie obstawiania. Trzeba patrzeć na zegarek, niestety... Program informujący np że zostały 3min do końca sesji na pewno zaoszczędził by nam stresu ;)

Podzielę się swoimi uwagami odnośnie obstawiania. Osobiście stosuję dwie stawki - 5e przy obstawianiu tuzinów/kolumn i 1e przy obstawianiu czerwone/czarne. Na kolumnę/tuzin wchodzę po luce 10 (10 razy nie wypadł dany tuzin) z progresją oczywiście 1, 1, 2... a na czarne/czerwone po luce 8. Przy czym jedna uwaga - w obstawianiu czarne/czerwone stosuję tylko czterostopniową progresję 1, 2, 4, 8. Jeśli po czwartym postawieniu nie trafię, wycofuję się ze stratą 15e. Ogólnie wolę jednak obstawianie na tuzinach niż na czarne/czerwone.
Tak z ciekawości, jaką największą lukę trafiliście na tuzinach/kolumnach? Ja na razie doszedłem do 17. W ogóle w kasynie Unibet są zadziwiająco małe powtórzenia. Gram w nim już trochę i nigdy nie widziałem szeregu dłuższego, niż 12 czarnych/czerwonych. Dziwne trochę...
Ze swojego doświadczenia wiem że miałem ponad 30 spinów bez któregoś tuzina ale może się zdarzyć dłuższa seria.
 
M 0

malygrzyb

Użytkownik
ja mam pomysł, aby program PRO pokazywał od ilu rzutów nie wypadła jakaś liczba, dowolna, ja jak zauważałem np. jak od 30-35 razy nie wypadało &#39;&#39;0&#39;&#39; to zaczynałem na nie grać i zawsze trafiałem po jakimś krótkim czasie, że byłem do przodu ???? , pewnie fart, ale zawsze mnie to podratowało po dłuższych niekorzystnych seriach, co sądzicie o tym? pozdrawiam ????
 
everizon 0

everizon

Użytkownik
Gracz będzie miał dostęp do statystyk dotyczących każdego eventa. zaczynając od kolorów a kończąc na pojedynczych liczbach będzie wiadomo kiedy ostatnio co padło. Procentowe statystyki również.
Pozdrawiam
 
J 0

jachu876

Użytkownik
Co do tuzinów, pamiętam, że właśnie przez tuzin przegrałem (chociaż też psychika mi wysiadła i zacząłem twardo progresją aż brakło mi siana) ale pomijając to. Próg miałem ustawiony na 12, a dany tuzin wypadł dopiero po 34 spinie. A zdarzyło się to po wypłacie 100 E. Miałem zostawione 50 i ugrałem ponad 100, a chciałem podciągnąć do 200, żeby wyciągnąć następnie 150 i... nie udało się;p Obecnie zrobiłem przerwę i czekam na wersję PRO, a także szlifuje psychike heh ????
 
I 0

iqnorant

Użytkownik
Dzięki za cenne uwagi. ;)
Ogólnie z postów wyłania się taki obraz, że przed pierwszą wypłatą można spokojnie grać przeciw maszynie, natomiast po pierwszej większej wypłacie należy zmienić system i grać &quot;za maszyną&quot;. W zasadzie tutaj nie ma mądrych, choć w jednej książce wyczytałem, że nie jest polecane granie &quot;przeciw&quot; :]

Przyznam, że daje mi do myślenia ta mała ilość powtórzeń w moim przypadku. Nie spędzam może kilku godzin dziennie przy ruletce, ale też nie gram raz na tydzień. Za ładnie to wszystko wygląda. Wiele osób podaje ciągi powtórzeń, które są dla mnie kosmosem. Nie wypłaciłem jeszcze pieniędzy i może dlatego takie wszystko ładne i proste? ;) Czujnym trza być...
 
T 0

tomi-luzak

Użytkownik
Tomi Luzakdzięki za pocieszenie, ale to i tak nic nie da. A w ogóle to skąd to stwierdzenie ;&gt; Pewnie też wtopiłeś ładną sumkę i troskliwie odradzasz mi ową &quot;zemstę&quot;:p

Dziękuję i pozdrawiam ????
wtopiłem masz rację bo łudziłem się że system jest losowy. Ale w końcu zawsze do tyłu . Pozdro
 
T 0

tomi-luzak

Użytkownik
Ze swojego doświadczenia wiem że miałem ponad 30 spinów bez któregoś tuzina ale może się zdarzyć dłuższa seria.
jak nie obstawiasz żadnych żetonów to nie trafi ci się długa luka jeśli zaczniesz obstawiać zapewniam Cię że się pojawi.

Pozdro
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
jak nie obstawiasz żadnych żetonów to nie trafi ci się długa luka jeśli zaczniesz obstawiać zapewniam Cię że się pojawi.

Pozdro
Zapewniam Cię że bez obstawiania też się zdarzają długie serie, wiele testów przeprowadziłem to wiem jak jest. Zdarza się że już na samym początku trafia się długa seria akurat na tym co obstawiamy lub na co mogliśmy obstawiać i jest tak w grze real jak i for fun. Trzeba być podczas gry zawsze na to uczulonym i mieć na uwadze że możemy stracić na samym początku gry.
 
J 0

jachu876

Użytkownik
Damian09 w zupełności zgadzam się co do tego, iż bez obstawiania zdarzają się długie ciągi. Sam też testuje, kombinuje, sprawdzam różne &quot;systemy&quot; grą na sucho i naprawdę trudno stwierdzić jak co kiedy zmienić, tak aby zawsze udało się ugrać do przodu. Raz się ugra, a raz straci, ale tj kiedyś napisał Everizon (serdecznie pozdrawiam) aby suma wygranych i przegranych wyszła na plus!!! ????
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom