>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner 1. Liga Żużlowa w szonie 2022

Status
Zamknięty.
F 5,9K

Funi

Użytkownik
Dawid Rempala poniżej 3.5pkt @1.75 ewinner



Ostatnie dwa mecze bardzo przeciętne w wykonaniu Dawida. Dobry występ zaliczył z Gnieznem, gdzie juniorzy na początku sezonu to była padaka oraz w Niemczech. Dzisiaj rywale na pozycjach juniorskich mocni. Nie sądzę, że stać go na 3 w 2 biegu. Dwa razy spotyka się z Przyjemskim, gdzie będzie mu ciężko o pokonanie Wiktora.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +728
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Gdańsk - Rybnik

Rybnik z Klindtem w dobrej dyspozycji, nie ma jakiejś gigantycznej dziurze w składzie i wygląda to dosyć dobrze, natomiast Gdańsk bez wygranej w tym sezonie, brak lidera każdy zawodnik z średnią poniżej 2.0 i nie widać według mnie ratunku dla nich na pozostanie w 1 lidze. Atutu toru dzisiaj mieć nie powinni, wczoraj w Gdańsku padało. Co do moich typów na ten mecz:

Rybnik wygra - @2.0 Fortuna

Bieg juniorski, Rybnik +0.5 - @2.22 Fortuna
Trześniewski powinien wygrać bieg juniorski, największe umiejętności z całej czwórki, myślę że kurs za wysoki.

Trofimow ponizej 5.5 - @2.01 STS
Trudne biegi Wiktora, forma w ostatnich meczach bardzo nie równa, 3 pkt w Landshut i 3 pkt w Zielonej Górze

Zielona Góra - Bydgoszcz

Bieg juniorski, Bydgoszcz wygra - @2.25 Fortuna
Przyjemski, Konieczny całkiem niezła para juniorska wydaje mi się że Konieczny rozkręca się z meczu na mecz i dzisiaj to udwodni a przypięczętuje to dobry Przyjemski.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Brummie83 38,9K

Brummie83

Użytkownik
A. Lyager powyżej 9,5 pkt 1.70 forbet forbet ❌

Lyager nadal liderem rekinów co pokazują statystyki i mecze w 1 lidze. Jedynie Klindt dotrzymuje mu towarzystwa. Linia jak najbardziej do pokrycia. Historycznie jezdzil już z mecze w Gdańsku na 12 pkt. Uważam że Rybnik dziś wygra ten mecz a liderem będzie Andreas.

R. Jensen powyżej 8,5 pkt 1.92 forbet forbet ✅

Rasmus najlepiej wygląda z wszystkich zawodników Wybrzeża u siebie za wyjątkiem wpadki w pierwszym meczu. Ma dobry układ biegów 2 x z juniorami + ewentualny taktyk przy prowadzeniu rybniczan.

M. Zagar poniżej 9,5 pkt. 1.70 forbet forbet ✅

Matej po kontuzji. W lidze angielskiej ma duże problemy i przegrywa wiele biegów jak i nie jest żadnym pewniakiem w 1 lidze. Jak mnie pamięć nie myli to z myszą na plastronie w Zielonej Górze nie punktował rewelacyjnie. Uważam , że dziś będzie kolejna wpadka Słoweńca.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +667
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Tak powiedział Żyto w wywiadzie ale może Tonder wskoczy od 3 serii np. za Kvecha a na ZZ pojedzie Fricke i Buczkowski. Chyba szkoda marnować potencjału Fricka i Buczka aby nie dostali jeszcze jednego biegu. Zobaczymy, zaraz zaczynamy.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Wg zapowiedzi Falubaz idzie drogą Grudziądza i Tonder jako Z/Z ma jechać.
Tak pojedzie w 4 biegu, jeśli mu nie wyjdzie to w każdej chwili może wejść Fricke czy Buczek. To najlepsze rozwiązanie jakie mogło być.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Gniezno - Krosno

Bieg juniorski, Krosno -3.5 - @2.52 STS.

Studziński, Czapla a naprzeciwko Sadurski i Karczewski, przepaść jest według mnie ogromna. Czapla ma problemy z płynna jazdą, jedynym zagrożeniem jest tutaj Studziński Który raz na jakiś czas gdy wyjdzie dobrze ze startu to dowiezie punkty. Para drużyny z Krosna w tym sezonie w 3 na 4 biegach juniorskich wychodzili zwycięsko wynikiem 5-1. Udało się to z mocnymi juniorami Bydgoszczy czy tez Łodzi. Kurs powinien być sporo niższy.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Vaclav Milik poniżej 10.5 @ 1.75 STS 10 punktów.

Trochę duża linia na Wacka, forma owszem jest dobra, bo i w Polsce równe występy i ostatnie dwa mecze dobre w Szwecji, w Danii też nieźle ale 11 to dużo. Zaczyna od biegu z ostatnio mocnym Lindbackiem i Musielakiem więc tu liczę, że wpadnie 1 i zarówno Toffeek jak i Bambo przyjadą przed Czechem. Dalej ma x2 Karczmarza, stracić pewnie nie straci chociaż i Karczmarz ma czasem jakieś odpały, znowu bieg z murzynem i Sucheckim, który na sprzęcie od Fajfera z Landshut wyglądał bardzo dobrze. Bieg 8 jest lider Startu - MJJ oraz bieg 13 trudny bo jest MJJ, Lebiediew i niezły Szlauderbach. Wacek ustabilizował formę względem poprzedniego sezonu gdzie wpadała jakaś zerówka i każdy niemal mecz zaczynał od 3,0 lub 0,3 ale jednak uważam, że na wyjeździe nie ogarnie aż 11 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +727
M 1,7K

Michu9210

Użytkownik
Ostrów ostatnio mocno rozczarował, ale żyjemy ;) Myślę, że kurs na Gniezno jest moooooocno przesadzony.
Proponuję
Gniezno - Krosno 1 STS @ 5,95
Gniezno - Krosno handi na 1 +8,5 Fortuna @ 1,97
Gniezno 41 u siebie raczej ogarnie. Myślę, że bez problemu. Wielu, tak jak kolega wyżej, śmieje się z Czapli i Studzińskiego. Czapla ma.problem z płynną jazda, w takim razie juniorzy, którzy do Gniezna przyjeżdżają jako goście mają jeszcze większy problem. Suchy i Antonio są po kolejnych konsultacjach z nowym, mocno rozbijającym się na rynku tunerem, który pochodzi z... Gniezna.
Myślę, że to zaprocentuje. Ponoć silniki od niego ma także Ernest Koza.Jesli chodzi o gości, Musielak, to nie ten sam zawodnik co rok temu, Karczmarza i Milika na tym torze nie widzę. Zobaczymy, szukam tu szansy i widzę value
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Ostrów ostatnio mocno rozczarował, ale żyjemy ;) Myślę, że kurs na Gniezno jest moooooocno przesadzony.
Proponuję
Gniezno - Krosno 1 STS @ 5,95
Gniezno - Krosno handi na 1 +8,5 Fortuna @ 1,97
Gniezno 41 u siebie raczej ogarnie. Myślę, że bez problemu. Wielu, tak jak kolega wyżej, śmieje się z Czapli i Studzińskiego. Czapla ma.problem z płynną jazda, w takim razie juniorzy, którzy do Gniezna przyjeżdżają jako goście mają jeszcze większy problem. Suchy i Antonio są po kolejnych konsultacjach z nowym, mocno rozbijającym się na rynku tunerem, który pochodzi z... Gniezna.
Myślę, że to zaprocentuje. Ponoć silniki od niego ma także Ernest Koza.Jesli chodzi o gości, Musielak, to nie ten sam zawodnik co rok temu, Karczmarza i Milika na tym torze nie widzę. Zobaczymy, szukam tu szansy i widzę value
W którym miejscu śmieje się z juniorów Gniezna ? Moze powiesz ze to nie prawda że Czapla ma problemy z płynna jazdą?
 
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Milik w każdym wyścigu na pierwszym lub drugim miejscu? NIE @ 1.94 STS pierwszy bieg i czwarte miejsce

Dorzucam drugi bet przeciwko Milikowi, tym razem z oferty dodatkowej. Jak pisałem wyżej są biegi na 1 punkt, liczę na bieg numer 1 i 13. A nawet i Suchecki u siebie może wystrzelić ze startu. Nawet jeśli będzie świetny w wyścigach 1-13 to dalej jest bieg 15 z Musielakiem/Lebiediewem i MJJ oraz pewnie Lindback. Taki zakład można dawać na Zmarzlika, Kołodzieja czy u siebie na Madsena a nie jednak na dość chimerycznego Milika.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +617
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Studziński - Karczewski (+0.5) - 2 @2.20 Ewinner

Dla mnie to małe nie porozumienie. Przy remisie punktowym zaklad nam wchodzi a Kurs 2.20. Linia wystawiona na Karczewskiego na STS to 4.5, natomiast studzinskiego 2.5 więc ewinner pomylił się ostro w obliczeniach. Dwa razy zmierzą się dziś bezpośrednio z sobą nawet jeśli Karczewski raz mialby przegrać z Studzińskim to i tak bieg 7 ma dużo łatwiejszy niż Studziński Który jedzie w biegu 6. Karczewski jest na ten moment dużo lepszym juniorem niż Studziński. Jedynym atutem studzinskiego jest wlasny tor i to na tyle.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Studziński - Karczewski (+0.5) - 2 @2.20 Ewinner

Dla mnie to małe nie porozumienie. Przy remisie punktowym zaklad nam wchodzi a Kurs 2.20. Linia wystawiona na Karczewskiego na STS to 4.5, natomiast studzinskiego 2.5 więc ewinner pomylił się ostro w obliczeniach. Dwa razy zmierzą się dziś bezpośrednio z sobą nawet jeśli Karczewski raz mialby przegrać z Studzińskim to i tak bieg 7 ma dużo łatwiejszy niż Studziński Który jedzie w biegu 6. Karczewski jest na ten moment dużo lepszym juniorem niż Studziński. Jedynym atutem studzinskiego jest wlasny tor i to na tyle.
Już wycofane, ewidentny błąd buka, nie wiem jak tam u nich w regulaminem w takim przypadku, ale możliwe że pójdzie zwrot
 
maniek81 343,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Gniezno (+10.5) - Krosno [1] 1.80 forbet
Totalna niemoc gospodarzy, żal mi kibiców którzy wybrali się na mecz 🤔

Myślę, że gospodarze są w stanie dziś powalczyć. Chyba w końcu uporali się z układaniem własnego toru i jest on taki, że pasuje zawodnikom. Zwyżkę formy zanotował Lindbaeck, a i Suchecki pozytywnie zaskoczył w ostatnim spotkaniu. W razie czego są jeszcze RT, które menago już stosować powinien, po tym jak wylała się na niego fala hejtu. Uważam, że Start dzisiaj stać na wykręcenie co najmniej 40 punktów.
 
Ostatnia edycja:
M 1,7K

Michu9210

Użytkownik
W którym miejscu śmieje się z juniorów Gniezna ? Moze powiesz ze to nie prawda że Czapla ma problemy z płynna jazdą?
Jeśli Czapla zdobywa punkty, a ma problemy z jazdą, to co powiesz o innych juniorach? O tych, z którymi wygrał?
Tak off top kolego, bo warto dbać o poprawność naszej pięknej polszczyzny:
Śmieje - jeśli mówisz o sobie, w pierwszej osobie liczy pojedynczej to smiejĘ
Przed "że" stawiamy przecinek... O taki znak ","

Dalej nie będę cytował, ale nie "nie porozumienie" tylko nieporozumienie...

Nie " z sobą" tylko ze sobą...


Nie "z Studzińskim" tylko ze Studzińskim


A przed "który" stawiamy przecinek ","
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Antonio Lindbeack zawodnik zdobędzie co najmniej 8 punktów @1,50 betclic ✅ ✅
Tobiasz Musielak zawodnik zdobędzie co najmniej 10 punktów @1,60 betclic ✅ ✅

Idziemy dalej za ciosem na punkty zawodników na Betclicu. Na dziś dwie propozycje do wyboru. Pierwszą nich jest co najmniej 8 punktów czarnoskórego Szweda. Antonio od jakiegoś czasu ma zwyżkę formy i widać że wróciła mu szybkość w motocyklach na nowych silnikach, ostatnio na torze w Gnieźnie z Landshut zdobył 11 punktów. W pierwszym biegu jedzie w parze z Kozą na przeciwko Musielaka i Milika. Liczę na 1-2 punkty, następnie 2 biegi w parze z Sucheckim, jego rywalami będą ponownie Milik oraz Karczmarz,Sadurski i Lebiediev. Karczmarz to nigdy nie wiadoma, podobnie jak Vacek, sądzę że na torze w Gnieźnie łatwo mieć nie będą, co daję bardzo dużą szansę na punkty Szweda. No i co najważniejsze jedzie w łatwiejszym biegu 12. Plus nominowane, uważam że te 8 pkt Szwed dziś zdobędzie.
Drugą propozycją jest co najmniej 10. punktów Musielaka. Tobiasz słynie z tego, że jest startowcem, co na gnieźnieńskim owalu ma bardzo duże znaczenie. Rok temu tutaj w Gnieźnie zdobył płatny komplet 14 punktów z bonusem. Nie ma bardzo trudnych biegów, te 2-3 punkty co bieg Tofik według mnie będzie robił, przy trójkach może pozwolić sobie nawet gdzieś na słabszy bieg, potrzebujemy tylko 10 punktów.

Bez analizy. Szlauderbach co najmniej 8 punktów @1,90 ❌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +927
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Jeśli Czapla zdobywa punkty, a ma problemy z jazdą, to co powiesz o innych juniorach? O tych, z którymi wygrał?
Tak off top kolego, bo warto dbać o poprawność naszej pięknej polszczyzny:
Śmieje - jeśli mówisz o sobie, w pierwszej osobie liczy pojedynczej to smiejĘ
Przed "że" stawiamy przecinek... O taki znak ","

Dalej nie będę cytował, ale nie "nie porozumienie" tylko nieporozumienie...

Nie " z sobą" tylko ze sobą...


Nie "z Studzińskim" tylko ze Studzińskim


A przed "który" stawiamy przecinek ","
A widzisz na kim Czapla zdobywal punkty? Zresztą dziś zobaczymy tą jego piękną jazdę.
A tak off top to jest to temat zuzlowy A nie o poprawnej polszczyznie ;) Więc czekam na Twoje piękne typy oczywiście z poprawną polszczyzną :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom