>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner 1. Liga Żużlowa w szonie 2022

Status
Zamknięty.
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Rohan Tungate powyżej 9.5 1.57 STS / 1.58 Fortuna 8 pkt. Fatalnie wolny i pasywny Australijczyk.

Przystępna linia bo ETOTO ma aż 11.5 i tam chyba można spróbować dać under bo przedział dość duży i te 10-11 Australijczyk powinien ogarnąć ale 12 punktów to już niemało a on lubi przespać jakiś start i później często bezskutecznie gonić. No cóż rywale dziś słabi, Wybrzeże wzmocnione Lahtim ale reszta składu wygląda marnie szczególnie na wyjazdach. Jamróg nie ma startów i na trasie się mota, Rasmus klasycznie zawodzi. Gała i Trofimov to zwykli przeciętniacy na 5-6 punktów szczególnie na wyjeździe. Rohan z numerem 11 więc 12 bieg łatwy z juniorami i Gałą, powinna być łatwa trójka. x2 z przeciętnym Kvechem i raz z Protasem więc omija największe ogniwa od siebie Fricka i Buczka. Z rywali x2 w biegu nr 1 i 5 jest Lahti, który powinien ciągnąć Gdańska ale dla Fina to pierwszy mecz ligowy w tym sezonie, do tego na tym torze nie miał zbyt dużo okazji do jazdy także w biegach z nim minimum raz to obowiązek wygrać. Te 10-11 powinien spokojnie zdobyć

Mateusz Szczepaniak powyżej 6.5 @ 1.72 Fortuna 11 pkt.

Fajna linia, inni zdjęli 6.5 i dali wyżej. Zaczyna od słabego w tym sezonie Beckera i juniorów także powinna wpaść trójka, później x2 Musielak a z rywali Kurtz oraz Nowak i Kościuch. W poprzednim sezonie często przyjeżdżał z Musielak na 5-1 także spokojnie można i Kurtza zrobić w biegu 7 jak i łódzkich Polaków w biegu nr 9. 13 bieg wygląda ciężko bo jest Kurtz, Lebiediew i Iversen ale można tam przynajmniej jeden punkt zdobyć. W Krośnie pogoda sprzyja, ciepło, od wielu dni bez opadów czyli tor taki jaki lubi Szczepaniak suchy i twardy, powinien te 7 mieć już po 13 biegu a dojdzie jeszcze 14 bieg bo pierwszy do odstawki jest Karczmarz a nie on.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Krosno - Łódz

Karcmarz powyżej 4.5 - @2.01 STS
Pierwszy mecz Karcmarza wypadł słabo, i myślę że dobrze wie ze nie może się to zdarzyć drugi raz. Na torze w Krośnie jak wszyscy wiemy bardzo liczą się starty a Karcmarz ma je niezłe. Wydaje mi się ze stac go dzisiaj na 5 pkt, początkowa linia jaką wystawił STS to 5.5 jednak zleciala w dół a kurs bardzo dobry.

Zielona góra - Gdańsk

Trofimov ponizej 5.5 - @1.84 STS
Bardzo trudny mecz dla Gdańska i Trofimova. Nie widzę tutaj tego aby Trofimov przywiózł 6pkt, bardzo trudni rywale z którymi może mieć ogrome problemy, według mnie zakręci się koło 4pkt które zrobi na juniorach a z seniorami będzie mu bardzo cięzko.
Post automatycznie złączony:

Od siebie dodam że wariant Gdański +22.5 jeszcze lepszy ale wtedy do dubla kurs 1.47 Sts...
Cudów się nie spodziewam po Gdańsku ale liczę że trochę honoru i dobrej jazdy Jamroga i Lahtiego spowoduje że dobiją w te okolice punktowe o których wspomina kolega Sandor...
Bieg juniorski
Krosno(-3.5)-Lodz 2 kurs 1.5 Sts
Dla mnie perełka...sporo startów zawodników z łodzi ostatnio...zaskakuje zwłaszcza Grygolec który fajnie jedzie i w sumie trochę ten tor zna😉 Dul rok temu chyba wygrał tam bieg z tego co kojarze...Krosno może być trochę spięte zwłaszcza na początku-mało meczy...a jednak liga to liga...do Sadurskiego nie mam przekonia więc uważam że łódź tego podwójnie nie przegra...
No to kurs obróciłes ogromnie :D Więc według mnie po takim kursie jaki jest w tej chwili opłaca się iść w strone Krosna, bardzo solina para juniorów która to 5-1 może zrobić.

Bieg juniorski
Krosno(-3.5) - Łódz - 1 @3.74 STS
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Karczewski - Dul typ: Karczewski -1 @ 1.75 bet365
Jaka jest prawdopodobienstwo , ze jadacy na samym koncu Dul dostanie w prezencie na ostatnim wirazu 2 punkty za darmo.?

Karczewski mlokos 16 lat wypozyczony z Wlokniarza do Krosna zeby sie objezdzil. Pokazuje niemaly potencjal co mozna bylo zobaczyc w Gdansku gdzie w swoim debiucie ligowym zdobyl 7 punktow pokonujac chocby i Lebiedieva.
Sprawa prosta , jedzie 2 biegi bezposrednio z Dulem , w ktorych powinien byc od niego lepszy , a nie jest wykluczone , ze i dorzuci cos extra.
 
Ostatnia edycja:
A 354,8K

adams235

Znawca - Żużel
Może się przejadę ostro po tym typie ale...
Nowak over 5.5 kurs 1.75 Sts
Tor pewnie nie dla niego ale mam wrażenie że jest szybki u progu sezonu i wygląda lepiej niż w zeszłym do tego dwa razy jedzie w parze z Kosciuchem....najwyższa pora żeby Nowak coś pokazał w ciężkim meczu...czy to dziś będzie niewiem...ale ciężko coś grać...
Karczmarz under 5.5 kurs 1.52 Fortuna
Nie chciałem tego grać ale muszę...bo w sumie nic ciekawego nie ma...linie idealnie wystawione...uważam że Karczmarz nie ma startów właśnie a do tego jeździ bojaźliwie i jeśli nie uratuje go mega spasowany sprzęt to ciężko będzie mu tu ugrać coś więcej😉
P.Protasiewicz under 8.5 kurs 1.75 sts
Próba gry pod kontuzje Piotra który mówił że ma 50 procent sprawności...może 5 biegów nie pojedzie i na to liczę...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +264
A 354,8K

adams235

Znawca - Żużel
Decyzja sędziego to jakieś jaja,defekt Milika upada Kurtz i trójka z niczego Karczmarza to jest pech...ewidentnie powinien być Milik wykluczony i trójka Kurtza jednak...wynik zaliczony powinien być...dawno tak fatalnych sędziów nie pamiętam...
Rew odpada mu częsc...normalnie wirażowy to zgarnia..Ovia prowadzi w tym momencie...bieg przerwany i powtórka w 4.….oczywiście to nie miało wpływu na wynik,ale jeśli to jest sprawca przerwania biegu to powinien być wykluczony...poprostu nie ogarniam już tych decyzji....
 
Sándor Tihanyi 44,5K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Rybnik - Krosno
Typ Rybnik
Kurs 2.31
STS Wacek i Szczepan jednak dali radę

Odrabiamy zaległości.Po wczorajszej demolce w Krośnie nie mam zamiaru umniejszać sukcesu bo wynik robi wrażenie. Jednak myślę, że w dużej mierze Krosno przygotowało doskonały tor pod siebie i to wykorzystało. Dodam do tego całkowity brak umiejętności jazdy w Krośnie przez Iversena, który błaźnił się rok temu meczu Krosno - Tarnów tak zbłaźnił się i teraz. I coś jest z nim na rzeczy bo zawodnik zaliczył solidny zjazd w dół po dobrym początku sezonu. I tak cegiełka do cegiełki ukamienowali Łódz. Zresztą jeśli sam Karcmarz robi koło 10 coś jest na rzeczy, że rywala na torze nie ma bo nie od dziś wiadomo, że zawodnik mierzy się z problemami w głowie po kontuzji i ma blokadę z walką ramię w ramię. Kapitalny równy występ seniorów z miłym dodatkiem juniorów. Tyle to było wczoraj. Dziś już jest nowy dzień nowy rywal inny tor inny mecz. Jazda dzień po dniu nie dla każdego jest dobrą opcją bo nie każdy jest Sebastianem Ułamkiem, z tym że to dość płytki argument bo o zmęczeniu nie ma mowy. Jednak rywal dziś zupełnie inny. ROW po transferze wygląda bardzo dobrze. Nie będzie z/z która według mnie była kulą u nogi. O Wojdyle (który może mieć podwójną motywację) u siebie jestem spokojny tak samo o Lyagera, który wyrósł na lidera. Dodajmy do tego Nicolaia który na 1 ligę to kozak. Junior Trześniewski musi walczyć za dwóch wiec tutaj jest problem którzy muszą załatać seniorzy. No i haczykiem jest postawa w tym meczu Zengiego i Krystiana. O ile od Grzesia wymagam więcej i w końcu równego meczu tak Krystian niech po prostu dołoży cegiełkę. Jednym słowem Lyager Zengi oraz Wojdyło proszę o powtórkę zdobyczy z Devilsami :) Po drugiej stronie Krosno z dużymi aspiracjami na PO.Pojechali dwa mecze gdzie spisali się wyśmienicie. Jednak na wyjeździe Karczmarz ze słabym rywalem przywiózł 0 pkt. Dziś również nie wróże mu większych szans. Tofik i Andrzej to pewniacy na dwu cyfrówkę. Juniorzy w konfrontacji z Pawłem mogą zgubić punkty więc zwycięstwo Krosna leży na barkach Szczepana z Wacławem. Jeśli oni udźwigną ten mecz mój typ będzie na czerwono.
 
Ostatnia edycja:
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Mam takie pytanie co do zakladow w sts.

Jak staiwa sie ilosc punktow zawodnika to jest tam zapis, ze liczy sie pierwsze 5 startow zawodnika i to jest jasne.

A jak jest pojedynek h2h na wiecej pkt w meczu to tez licza pierwsze 5 startów czy ogolna liczbe pkt we wszystkich startach (bo wiadomo ze moze byc np. 6 startow ktorego zawodnika)?
 
Sándor Tihanyi 44,5K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Mam takie pytanie co do zakladow w sts.

Jak staiwa sie ilosc punktow zawodnika to jest tam zapis, ze liczy sie pierwsze 5 startow zawodnika i to jest jasne.

A jak jest pojedynek h2h na wiecej pkt w meczu to tez licza pierwsze 5 startów czy ogolna liczbe pkt we wszystkich startach (bo wiadomo ze moze byc np. 6 startow ktorego zawodnika)?
Zarówno w zakładach w STS o/u jak i h2h liczy się 5 pierwszych startów bez bonusów rzecz jasna. Zresztą przy h2h też masz taki zapis:)
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Tez tak sadzilem. Ale nie zgadza mi sie to z tym co przekazal mi konsulatnat na czacie i sam juz nie wiem.

Adnotacja nt. 5 biegow faktycznie jest przy zakladach na ilosc punktow, ale przy pojedynkach h2h takiej adnotacji nie widze, stad to pytanie.
 
Sándor Tihanyi 44,5K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Tez tak sadzilem. Ale nie zgadza mi sie to z tym co przekazal mi konsulatnat na czacie i sam juz nie wiem.

Adnotacja nt. 5 biegow faktycznie jest przy zakladach na ilosc punktow, ale przy pojedynkach h2h takiej adnotacji nie widze, stad to pytanie.
DO usunięcia - sts nie ma zapisu h2h na stronie www ale jest taki zapis na aplikacji moblinej.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Nicolai Klindt poniżej 9.5 @ 1.62 STS 8 punktów.
Klindt wygra przynajmniej dwa wyścigi? NIE @ 1.84 STS 1 wygrany bieg.

Zaległy mecz w Rybniku, fajnie że dzis uda się jeszcze objechać i zdążyć przed deszczem bo prognozy na następne dni są fatalne, nie tylko dla Rybnika. Dzisiaj idę przeciwko debiutującemu w barwach Rekinów. Ciężkie dziś biegi, bo ustawiony pod nr 9 x3 na przeciw Musielaka. x2 ma w parze wciąż bardzo mocno niedocenianego Wojdyło, w 1 biegu na przeciw Milika a w 7 na przeciw Lebiediewa, obaj jeździli kiedyś w Rybniku, co prawda Milik już dawno temu ale sama geometria nie powinna być mu obca. W 1 biegu mamy jeszcze mocnego Lyagera. Bieg 11 wydaje się słabszy bo jest Karczmarz i słaby Pieszczek, może ktoś wskoczy na RT przy -6 w którejś z ekip. Nicolai jak na razie odjechał tylko dwa mecze w Danii i mecz Ekstraligi w Toruniu. Wiadomo, że poziom wyżej to inna jazda ale bardzo słabo wyglądał tam Duńczyk. Starty nie były jeszcze złe ale na trasie bardzo wolny. Mocni rywale i brak znajomości znajomości nowego domowego toru może być kluczowe, że przynajmniej jeszcze dziś Klindt nie poszaleje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +554
M 1,7K

Michu9210

Użytkownik
Rybnik +4,5 @1,75 STS
Tak naprawdę nie do końca wiem jak ugryźć ten mecz. Rybnik w pierwszym meczu u siebie pokazał, że potrafi wykorzystać atut własnego toru. Z drugiej strony Krosno jest po mocnym akcencie na własnym obiekcie. Myślę, że będzie to wyrównane spotkanie, liczę, że z dobrej strony pokażę się Nicolai Klindt. Duńczyk dołączył do zespołu w minionym tygodniu, odbył jeden trening, po którym był zadowolony. Nie zwojował on w tym roku ekstraligi, ale ten sezon pokazuje, że przeskok między rozgrywkami jest naprawdę duży. Liczę, że na swoim torze z dobrej strony pokazą się Zengi i Lyager, a cenne punkty powinien dorzucić Patryk Wojdylo. Po drugiej stronie mamy mocnych rywali, ale Rybnik myśląc o awansie do PO musi wygrywać mecze u siebie.

Do dubla polecam z meczu Polska - Reszta Świata Francis Gusta over 2,5 @1,85 również STS.
Młody Łotysz bez kompleksów wszedł do rozgrywek drugoligowych, gdzie jest jednym z liderów drużyny z Poznania. Mecz towarzyski, rządzi się swoimi prawami. Jego agresywny styl jazdy na pewno może się podobać. Spokojnie może powalczyć z Wiktorem Przyjemskim, z którym startuje dwa razy. Dwa razy jedzie z Nickim Pedersenem, a Duńczyk ma różne podejście do tego typu spotkań, wszystko zależy od humoru.
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Lebiedew-Musielak wiecej punktow 1 @1.7

W tym zakladzie liczy sie pierwsze 5 startow kazdego zawodnika. Lebiedew to moim zdanie mjest za dobry na 1 lige. Chyba ile tam tych mecz zaliczyl juz z dwucyforwa zdobycza punktowa. Musielak w tym sezonie wydaje mi sie juz slabszy niz rok temu. Lebiedew oczywiscie ma jeszcze ten atut, ze starowal w druzynie rybnickiej.
Musielak ma w sumie dwa starty planowe przeciwko Klindtowi, ktory mysle moze okazac sie znacznym wzmocnieniem druzyny ROW-u.

Wczoraj Lotysz byl skuteczniejszy od Musielak, sadze ze dzis bedzie podobnie.
 
Brummie83 38,9K

Brummie83

Użytkownik
A. Lyager powyżej 10,5 pkt 1.75 forbet forbet ✅

Edit: obawy były po pierwszym biegu ale Lyager stanął na wysokości zadania, pomogła też taktyczna. Był liderem rekinów.

Lyager obok Zengoty dziś powinien być liderem rybniczan. I co ważne jest pewniejszym punktem zespołu niż Grzesiu. Na "swoim" owalu pokryje tą linię moim zdaniem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +587
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Rybnik - Krosno

Na szybko bo zaraz mecz, nie widzę fenomentu drużyny z Rybnika i według mnie Krosno się dziś po nich może przejechać dlatego po takich kursach warto spróbować.

Krosno -6.5 - @3.04 STS 40 - 50 brawo WILKI Auu
Wojdyło ponizej 7.5 - @2.02 Etoto - Trochę pech, 8 pkt w 6 startach :(
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
Dawno tu nie pisałem , także siema wszystkim , ale to co przed chwilą zobaczyłem to aż mnie krew zalewa. Czemu sędzia nie przerwał tego biegu? Przeciez tu pachniało gipsem a nawet inwalidztwem . Widać że Zengi nie mógł ściągnąć sprzętu z toru a bieg dalej trwa..... Nie dziwię się Grzeskowi że uciekał za.bande bo już w życiu dość kontuzji przebył .
 
Sándor Tihanyi 44,5K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Dawno tu nie pisałem , także siema wszystkim , ale to co przed chwilą zobaczyłem to aż mnie krew zalewa. Czemu sędzia nie przerwał tego biegu? Przeciez tu pachniało gipsem a nawet inwalidztwem . Widać że Zengi nie mógł ściągnąć sprzętu z toru a bieg dalej trwa..... Nie dziwię się Grzeskowi że uciekał za.bande bo już w życiu dość kontuzji przebył .
Dreszcz na skórze ale i Zengi nie pomógł sędziemu bo pchał motor a nitk nie mógł przewidzieć ze go nie dopcha. Tak czy owka błąd sędziego na szczęście bez strachu
 
A 354,8K

adams235

Znawca - Żużel
W Łodzi ogromna mobilizacja po ostatnim blamażu....ja jednak idę w stronę Falubazu bezpiecznie
Falubaz +2.5 kurs 1.47 Sts
Becker w słabej formie....Kosciuch też bez szału...coś w tej Lodzi nie gra do końca...Falubaz jak jedzie każdy widzi...ale są wyraziści liderzy tzn powinni być Buczkowski Fricke i w tym meczu Thungate z wiadomych względów mogą pociągnąć....
R.Thungate over 8.5 kurs 1.57 Sts dla mnie bet dnia....gdzie jak nie w Łodzi i przeciwko Witkowo....panowie mają sobie coś do udowodnienia😉
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 159,2K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Landshut vs Gdańsk, typ: Gdańsk @2,65 - ewinner

Landshut vs Gdańsk, typ: Gdańsk +4,5 @1,70 - ewinner



Tutaj nie ma na co czekać bo kursy do meczu się jeszcze wyrównają. Nie wiem kto wpadł na taki dobry pomysł, żeby wyjść na Niemców z 1,45. Tak, tak. Wiem. Niemiecki owal, wszyscy tam się gubią. Tylko że w 2,65 jest ogromne value, bo ile by było gdyby Smoliński jechał? 1,10 na Niemców? Kai i Berge jeżdżą w kratkę. Z drugiej strony Jensen i Jamrog już nieco lepiej. Czuję tutaj dosyć wyrównany mecz i tak duży kurs na Gdańsk biorę z miłą chęcią. Jeszcze ani razu się na tych paralitykach nie zawiodłem i liczę, że nie zawiodę znowu :D
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom