>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

eWinner 1. Liga Żużlowa w szonie 2022

Status
Zamknięty.
jozzy22 598,8K

jozzy22

Użytkownik
Ja tu jestem tylko czytelnikiem ale po tych wszystkich Waszych opiniach wyszedł mi taki kuponik :

Wyścig 2

Bloedorn - Przyjemski

Wyścig 3

Berge - Miedzinski

Wyścig 5

Riss - Michajlow

Kurs: 4.00
STS

Zobaczymy czy dobrze to wszystko rozkminilem o czym prawili znawcy temat
Pozdro i powodzenia wszystkim

Sorki za spam

e: słabo żem to rozkminil
 
Ostatnia edycja:
stanior 1,8K

stanior

Użytkownik
Landshut Devils - Polonia Bydgoszcz
Typ: Bydgoszcz -8,5
Kurs: 3,34
Buk: STS

Mi się wydaje że to będzie coś takiego jak wczoraj Ostrów doświadczył. Diabły nie trenują na swoim torze od kilku dni. Zakryli tor plandeką ale w nocy z czwartku na piątek plandeke zwiało i ulewa zalała tor co nie pomaga w przygotowaniach.
Skład Bydgoszcz ma przynajmniej o klasę lepszy. Myśle że na spokojnie piątka z przodu się pojawi.
 
A 368,4K

adams235

Znawca - Żużel
Ja czuję że Landshudt mocno powalczą, Kryjom sprzętowo ich bardzo dobrze przygotował ale wyniku nie postawie choć handi wygląda kusząco...gram natomiast
Zagar-Bjerre(+1) 2 kurs 1.77 Fortuna
Idę w kierunku Bjerre wydaje mi się że więcej ma do udowodnienia,lepsza głowa i ciut lepsza dyspozycja na sparingach ...do tego punkt dokładki więc spróbuję
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
M 75K

mazinho87

Użytkownik
ROW Rybnik - Landshut bieg juniorski +0,5 na Niemców 2 1.57

Ja zagralem po kursie 2.00 handicap jeszcze +0.5 na Niemców. Tylko przyjeli mi za tysiac i od razu zmienili zdarzenie i dali Landshut -0.5.


Prezes Mrozek dzis mówił, że nie wystąpi PAweł Trześniewski i jadą jednym juniorem Chlebowskim, który ma problem, żeby przjechac poprawnie 4 kółka i będzie to dla niego debiut

Takze on sam przeciwko Bloedernowi i Bachhuberowi. Nawet przy tym handicapie i przy tym kursie niemal na 99 % to wejdzie. Bloedenr to 5 klas wyzej od Chlebowskiego, a Bachhuber tez spokojnie sobie z mlodym Polakiem poradzi.

To typ 100 %, spokojnie nadajacy się do dubla
 
Brummie83 38,9K

Brummie83

Użytkownik
Kai Huckenbeck powyżej 8,5 1,50 STS

Kai bardzo dobrze zaprezentował się w pierwszym meczu. Ma bardzo dobre starty. Przeciwnicy Wojdylo, Lyager, Zengota to zawodnicy z którymi może wygrywać biegi. W meczu będzie liderem Diabłów
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
ROW Rybnik - Landshut
Landshut +8.5
Kurs: @1.80 STS

Rybnik bez juniorów, na start mamy 1:7 jeśli chodzi o punkty juniorów, więc aby Rybnik wygral przewagą 10 pkt to każdy każdy z seniorów musi pojechać wybitnie, według mnie Huckenbeck, Berge czy Hasnen zdołają powalczyć jak równy z równym i będą trzymać wynik na styku.
 
M 12,4K

mumin89

Użytkownik
Ja zagralem sobie dodatni Handi na Landshut po 4 biegach +2.5 rybnik bez juniorow to w 4 biegach pierwszych powinien byc mecz na styku Kai i berge nie pwoinni po 1 5 dostac kurs w sts 1.70
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Nie ma typów 100% to po pierwsze. Bieg juniorski rządzi się swoimi prawami.. jeżeli nic się nie wydarzy to powinno wygrać gładko.
Mi się rzuciło zdarzenie wojdylo-berge 2 kurs 1.85 5startow. Wojdylo niepewny i druga linia. Berge raczej jeździ równo i będzie walczyć jak Lew. Do tego nas przyzwyczaił, Wojdylo myśle ze w biegach nominowanych nie pojedzie.
 
Sándor Tihanyi 44,5K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Gniezno - Łódź
Typ Łódź
Sts
3.48 Bez nerwów i z dużym spokojem wygrywa Orzel

Ja rozumiem że Gniezno zremisowało z myszami, ale to nie znaczy że trzeba z nich robić takich faworytów 1.27 serio? Na papierze wyglądają podobnie. Duże nadzieje w Beckerze i Lahtim jak pojedzie Puk na tyle ile się oczekuje to będę spokojny. No i lepsza juniorka a to spory hanidcap. W Gnieźnie myślę że nie do pokonania będzie Fajfer z MJJ, później do śladu wraca Pająk i jego dyspozycja jest nieznana. Zostaje Koza i Szymon, którzy są pokroju Nowaka i Kosciucha że wskazaniem na drugą parę.

Gram z uwagi na to ze według mnie źle oszacowane szansę i kurs ponad 3 to spore zaskoczenie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +791
K 29,9K

KarolSTS

Użytkownik
eWinner 1 liga żużlowa
Start Gniezno - Orzeł Łódź
Typ Start Gniezno
Kurs 1.42
Bukmacher STS

Dzisiaj 2 kolejka 1 ligi żużlowej, i mamy mecz w sam raz do dorzucenia na jakieś AKO. Start Gniezno podejmuje Orzeł Łódź. Ja obstawiam WIN gospodarzy. Dla Startu będzie to 2 mecz, w pierwszej kolejce sprawili ogromną sensacje i zremisowali w Zielonej Górze z Falubazem, Orzeł dzisiaj zaczyna sezon. Stawiam na gospodarzy dlatego że mają mocniejszy skład, mają dobrze dysponowanego na początku sezonu Jepsena Jepsena, Oskara Fajfera czy Szymona Szlauderbacha. Juniorzy również w moim przekonaniu po tym co widziałem w 1 kolejce na korzyść Startu. Orzeł skład opiera na Nowaku i Brady Kurtzie. Kurs nie robi szału ale jak pisałem w AKO można zagrać i pamiętajmy że tor jest Gnieźnieński co jest atutem gospodarzy.
 
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Gniezno - Łódź

Łódź (+6.5) [2] 1.80 sts
Remis 15.00 sts
Kurtz [powyżej 8.5pkt.] 1.70 sts



Gniezno w ubiegły weekend sprawiło sporą niespodziankę, ale inne wyniki pokazują, że ta liga w tym sezonie może przynieść sporo niespodziewanych rozstrzygnięć. Na papierze obie ekipy prezentują wyrównany potencjał. U gospodarzy świetną formę pokazują Oski i MJJ. Z pewnością będą ciągnęli wynik. W miejsce Antonio wskakuje Pająk, który dobrze pokazał się w krajowych eliminacjach, ale raz że odbyły się one na domowym torze Pająka, a dwa stawka zawodników tam też nie była jakaś wymagająca. Niemniej te 6-7 pkt. powinien wykręcić. Na juniorce Studziński, który dobrze pojechał w Zielonej Górze i Czapla, który zawiódł. Pozycja u24 to Szlaurderbach, po którym sam nie wiem czego się spodziewać. U gości wynik powinni ciągnąć Lahti z Kurtzem. Lahti zna gnieźnieński owal. Co prawda nieco się on zmienił, zainstalowano odwodnienie, dosypano sporo nawierzchni, ale to jest na tyle doświadczony jeździec, że powinien szybko się spasować. Kurtz z kolei ładnie pokazał się w tygodniu w Anglii, widać że forma jest. Kościuch i Nowak to średniacy, którzy swoje też dorzucą, a są to też zawodnicy, którzy w przeszłości jeździli dla Gniezna. Pozycja u24 na pewno na korzyść gości, bo Becker w ubiegłym sezonie pokazał, że możliwości są. Juniorka z lekką przewagą na gości, ale tu może być różnie, bo to zawsze wyjazd. Z tego wszystkiego wychodzi mi, że powinien być to wyrównany mecz. Dlatego pobieram +6.5 na gości. Kto wie może gospodarze wykręcą kolejny remis, dlatego też leciutko stawiam remis @15.00.
 
Ostatnia edycja:
A 368,4K

adams235

Znawca - Żużel
Łódź mając 3 liderów Kurtz Becker czy Lahti lub Iversen pociagnie...może nie wygrają...mecz na styk przewiduje ale zacnie wygląda
Łódź +8.5 kurs 1.57 Stsdo dubla z tennisem idealnie mi podchodzi ,
Gniezno deczko przeszacowane...problemem brak 1 meczu Łodzi i niewiadomo kto w jakiej formie ale tak podpowiada przeczucie...

Becker over 6.5 kurs 1.75 Sts
Nooo panie Becker pora trochę poliderowac tej drużynie a linia nie wygórowana więc za drobne spróbuję😉
Post automatycznie złączony:

Gniezno - Łódź

Łódź (+6.5) [2] 1.80 sts
Remis 15.00 sts
Kurtz [powyżej 8.5pkt.] 1.70 sts



Gniezno w ubiegły weekend sprawiło sporą niespodziankę, ale inne wyniki pokazują, że ta liga w tym sezonie może przynieść sporo niespodziewanych rozstrzygnięć. Na papierze obie ekipy prezentują wyrównany potencjał. U gospodarzy świetną formę pokazują Oski i MJJ. Z pewnością będą ciągnęli wynik. W miejsce Antonio wskakuje Pająk, który dobrze pokazał się w krajowych eliminacjach, ale raz że odbyły się one na domowym torze Pająka, a dwa stawka zawodników tam też nie była jakaś wymagająca. Niemniej te 6-7 pkt. powinien wykręcić. Na juniorce Stalkowski, który dobrze pojechał w Zielonej Górze i Czapla, który zawiódł. Pozycja u24 to Szlaurderbach, po którym sam nie wiem czego się spodziewać. U gości wynik powinni ciągnąć Lahti z Kurtzem. Lahti zna gnieźnieński owal. Co prawda nieco się on zmienił, zainstalowano odwodnienie, dosypano sporo nawierzchni, ale to jest na tyle doświadczony jeździec, że powinien szybko się spasować. Kurtz z kolei ładnie pokazał się w tygodniu w Anglii, widać że forma jest. Kościuch i Nowak to średniacy, którzy swoje też dorzucą, a są to też zawodnicy, którzy w przeszłości jeździli dla Gniezna. Pozycja u24 na pewno na korzyść gości, bo Becker w ubiegłym sezonie pokazał, że możliwości są. Juniorka z lekką przewagą na gości, ale tu może być różnie, bo to zawsze wyjazd. Z tego wszystkiego wychodzi mi, że powinien być to wyrównany mecz. Dlatego pobieram +6.5 na gości. Kto wie może gospodarze wykręcą kolejny remis, dlatego też leciutko stawiam remis @15.00.
Studziński😉😉😉
Post automatycznie złączony:

Gdańsk +24.5 sts kurs 1.42
No ja wszystko rozumiem...ale jeżeli Jóźwiak dojedzie z książką do zmian i ZZ ogarnie bo Gdańsk to stan umysłu to myślę że 33 ukulaja...
Napewno Jensen pojedzie lepiej ,Jamrog i Trofimow wyglądali naprawdę nieźle i jeśli wypunktują Koniecznego to myślę że dobiją...do dubla myślę typ okej😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +229
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom