>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner I liga 2020

Status
Zamknięty.
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Lokomotiv Dyneburg - Polonia Bygdoszcz
Lokomotiv Dyneburg -6,5 hc # 2,00 betfan

Nie widzę nawet cienia szansy dla bydgoszczan w wyjazdowym pojedynku na Łotwie. Loko po pogromie w Łodzi i wpadce u siebie z Gdańskiem wrócił na dobre tory. Powalczyli w Ostrowie i mocno postraszyli faworyta z Torunia. Dzisiaj co prawda jadą bez Tarasienki, ale i bez niego byli w stanie długo nawiązywać zaskakująco równorzędną walkę z Apatorem. Szczerze powiedziawszy, to z całego teamu najbardziej podoba mi się 17-letni Francis Gusts, który mimo bardzo młodego wieku już pokazuje, że ma papiery na jazdę. Moim zdaniem łotysze na swoim specyficznym torze spokojnie odjadą Polonii na 10 pkt, w której ostatnio nic nie funkcjonuje tak jak powinno. Wiadomo, że kontuzja Bellego pokrzyżowała plany, ale mimo wszystko kibice liczyli, że przynajmniej u siebie ujadą coś więcej. Na pewno więcej obiecywano sobie po Huckenbecku, który miał być liderem, a na razie zupełnie tego nie udowadnia. Nie można powiedzieć, żeby składem Loko odstawiało Bygdoszcz, ale moim zdaniem atut własnego toru będzie dzisiaj kluczowy.
Bardzo duży kurs na takim handi w BETFAN.

Pobieram!
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Cierniak over 6.5 kurs 1.8 fortuna zlapany teraz juz spada....
Tarnow pewnie ZZ i przy slabym Kaczmarku z rezerwy spokojnie stac go na 4 lub 5 startow
Tarnow -3.5-lodz 2 bieg mlodziezowy kurs 2 sts.....no tutaj licze ze przeciez spokojnie Pioro jest w stanie ograc Koniecznego lub tym bardziej Rempale...po takim kursie zal nie sprobowac...
Loktajew under 8.5 sts kurs 1.8...trudne biegi szaszki aczkolwiek typ troche na czuja....bardzo ryzykowny
Ogolbie mysle nad typem w kierunku lodzi ale poczekam na ich ostateczy sklad i under Kozy kusi po kursie 2 mimo ze jest w swietnej formie....zobaczymy
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Tarnów ZZ dlaczego ??
Przecież jedzie Kaczmarek za Ljunga.

Co do Loktajewa to wręcz przeciwnie. Jest bardzo szybki i nr z jakim startuje sprawia że nie ma ciężkich biegów i spokojnie +8,5 ogarnie.
Koza u siebie mocny. Dlatego linia 9,5 warta probowania.
A co do meczu to pewnie zakreci się blisko remisu.
 
qick19 15,6K

qick19

Użytkownik
Co do Kozy np forbet dał najpierw 11.5 linie po ok 20 min spadła do 10.5 bo za ljunga nie bedzie z/z i tez nie wydaje mi się żeby była jakaś taktyczna ze strony gospodarzy , kto zdążył zagrać under 11.5 myśle że powinno wejsc .

Dla pewności dałbym over 9,5 fortuna @ 1,7 Myśle że Koza zakręci się ok 10 pkt ale 12 to już chyba za duzo w tym meczu bo nie jadą z jakmiś januszami i Koza moze zgubić gdzie te 4/5 pkt
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Dzis cisza w temacie wiec ja cos rzuce...
Gdansk -10-Ostrovia 1 kurs 1.6 Ewinner
Do dubla idealnie,ovia slaba na wyjazdach do tego nigdy w Gdansku zaciekawych wynikow nie notowali 34-38taki przedzial przewiduje
G.Walasek under 8.5 Ewinner kurs 1.84
Trudne biegi zwlaszcza 1 bieg i na wyjazdach to jest juz tylko pol zawodnika niestety...
Gapinski under 6.5 fortuna kurs 1.94
Fajny kurs...na wyjazdach Tomek cienki jak barszcz niestety...dzis potrzebne beda dobre starty a tych nie ma Tomek niestety
Kildemand over 10.5 kurs 1.8 sts
Najwieksze zagrozenie to partnerzy z zespolu bo nie sadze zeby ktos oprocz Klindta mogl mu zabrac punkty
Kostygow under 4.5 Fortuna kurs 1.75
Ciezkie biegi Kostygowa do tego licze zd raz zostanie zmieniony przez juniora typ ryzykowny bo wychodzi mi 4 pkt jego ale podejme rekawice😉
Tarasienko under 10.5 kurs 1.65 Fortuna[/ICONPLUS]
Ma z kim przegrywac Tarasienko 11 to strasznie duzo wiec próbujemy under
 
Ostatnia edycja:
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Dzisiaj Derby jednak będzie to mecz do jednej bramki.
Toruń to wygra i to wysoko.
Handi -20,5 (35-55) Forbet nam takie funduje jak najbardziej do grania.
Do tego powyżej 11,5 Kulakova (13)czy Crispiego(11) tez do gry. Dzisiak zawodnicy z torunia mogą bardziej tracić pkt na koledze z pary niż na rywalu. Holder 2x z juniorami co jest na plus dla mojego typu A Kulakov na wyjazdach do tej pory 14 i 12+1.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Jak w koncu C. Holdera rozliczyli ?! Mialem powyzej 11.5, a Holder mial 11+2 ? Nie znam sie na zuzlu, wiec jak ktos moglby wytlumaczyc dlaczego tych +2 nie policzyli
 
G 30,1K

gkskubik

Użytkownik
Te +2 to punkty bonusowe. U buka ani do średniej biegowej czy tabeli się nie wliczają. Za nie ma płacone zawodnik bo przyjechał za kolegą z pary (chodzi o to by klubowi koledzy się nie ścigali ze sobą będąc na punktowanych pozycjach)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Punkty bonusowe są liczone jako normalne punkty przy wypłacie dla zawodnika za mecz a także do średniej meczowej zawodnika. Nie są natomiast uwzględniane przy wyniku drużyny i u bukmachera przy zakładach over/under. Dlatego przy wyższych liniach na zawodnika warto uwzględniać zawsze czy umie/potrafi jeździć parą i czy jest "zagrożenie", że wypuści słabszego zawodnika ze swojej drużyny, samemu ograniczając się do blokowania przeciwników, "zadowalając się" przy tym punktem bonusowym. Ze swoich obserwacji mogę dodać, że takimi zawodnikami, na których warto w tym kontekście "uważać" są Janowski, Piotr Pawlicki i Dudek ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Od wczoraj ladna seria wiec leciny dalej,Opole ladnie siadlo szkoda ze sie mowiac brzydko spietralem bo mialem grac czysto Opole kurs byl nawet 2.59 skonczylo sie na handi +2.5 i 4.5 ale dobre i to☺
Dzis jesli burza pozwoli mecz bardzo wazny ciekawy i trudny do typowania
Ostrow-Gdansk...rano udalo mi sie polapac fajne kursy przedewszystkim
Walasek under 11.5 kurs 1.7 sts
Gapinski under 9.5 kurs 1.94 sts
Dlaczego under tej 2 ano dlatego ze oboje jada 2 razy ze soba a moze i 3 jesli w nominowanym, do tego Gdansk ma liderow ma w miare rowny sklad wiec wszedlem w to mocno...
Ostrow(-8 -6 -4) - Gdansk 2 kursy odpowiednio 1.5 1.7 1.9 sts...ja zagralem wszystkie 3 czyli Gdansk musi 41 42 i 43 zdobyc...oczywiscie mam to na 3xroznych kuponach i uwazam ze kolo remisu sie mecz zakreci wiec duze szanse powodzenia...

Typ ryzykowny ale sprobuje bo uwazam ze kurs przesadzony...
Ovia-Gdansk (-0.5) 2 kurs 2 sts
Bieg mlodziezowy....jesli pojedzie Szczotka a on ma dobre starty to Gdansk to bierze 4;2....a wtedy typ wchodzi niewierze ze Szostak jest w stanie ograc Zupinskiego na wyjezdzie i u nas😉
Troche tego jest ale tak czuje ten mecz zobaczymy😉😉 w Ostrovi dzis z rezerwy Jepessen ale on zapewno zabierze starty Okoniewskiemu chociaz czy Staszewski to ogarnie z rezerwy to smiem watpic😉
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem o co chodzi z kursami na mecz Orła Łódź z Unią Tarnów. Na bet365 handicap wynosi -12 przy kursie 1.90 co jest świetną promocją.
Orzeł zaczyna jechać naprawdę godnie i jawi się już jako druga siła w lidze. Widać, że w końcu rozgryźli swój tor, bo dwa ostatnie mecze to popis gospodarzy. Szczególnie mecz z Gnieznem stał na wysokim poziomie sportowym. Kapitalnie jedzie Tungate, zaskakująco dobry jest Nowak (szczególnie na łódzkiej Motoarenie), bardzo solidny Kurtz (ostatnio pechowo, a to zawodnik na 10+ w tej lidze!). Do tego zawsze groźni na zapleczu Kościuch i Jeleniewski. Rośnie też łódzka młodzież, która u siebie powinna stawić opór młodym Jaskółkom.
Tarnów po świetnym początku i sensacyjnej wygranej w Gdańsku ostatnio już leci mocno w dół. Szczególnie Cierniak zgubił szybkość, aczkolwiek pamiętajmy że to upadek z b.wysokiego konia. Dodatkowo Ljung według Sportowych Faktów jednak w meczu nie pojedzie, więc wskoczy Kaczmarek (nie może być zz!), czyli na tle Orła raczej słabizna. Zresztą nawet gdyby Ljung był sprawny to po pierwsze, nie jest już tak dobry jak w ostatnich latach, a po drugie, i tak miałby z kim przegrywać.
W Tarnowie poza Nilssonem moooże Gruchalski coś pokaże. Jak ktoś by chciał grać zawodników to under 7.0 Mroczki jak najbardziej.
Dla mnie linia na mecz powinna wynosić -20 pkt a i tak byłaby do gry! Tarnów jest bez szans, Tarnów zostanie dzisiaj zniszczony i Tarnów będzie płakać.
 
Ostatnia edycja:
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Jak dla mnie takie rozliczenie to żenada. Połowa meczu odbyta, 8 przewagi, a rozliczają jako przegraną ... Powinien być zwrot i tyle :|
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Niestety, skoro wynik jest oficjalnie zaliczony to nie ma powodów, żeby były zwroty. Cieszą się ci, co postawili dodatnie handi ;) Nie wiem jak etoto, ale betsson np. zabezpiecza się tak, że zawodnik musi wziąć udział w 3 biegach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom