>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Ludzie o czym wy gadacie jaki wygrany mecz przegrali. Mecz cały czas na styku tylko i wyłącznie bo zawodził Jepsen Jensen. W Polonii 3 zawodników którzy coś jadą za dużo tam zależy zwłaszcza od Tarasienki.
Co XD ? To ile punktów przewagi muszą mieć przed nominowanymi a pózniej przegrać aby móc tak napisac ? Przecież im wystarczyła jedna dwójka w 14 lub 15 biegu więc tak można powiedzieć że przegrali wygrany mecz.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Co XD ? To ile punktów przewagi muszą mieć przed nominowanymi a pózniej przegrać aby móc tak napisac ? Przecież im wystarczyła jedna dwójka w 14 lub 15 biegu więc tak można powiedzieć że przegrali wygrany mecz.
No nie wiem cały mecz remis bądź 2 pkt przewaga ktorejs z drużyny A wy piszecie, że oni przegrali wygrany mecz co najmniej jakby był cumback z 20 pkt. Wygrali dwa ostatnie biegi i tyle to tylko pokazało kto ma silniejsza drużynę, ktoś utopil jakaś kasę i będzie tutaj pisał, że przegrali wygrany mecz no błagam was, już mówiłem dział na płacz powinien tu być osobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
furman19 928

furman19

Użytkownik
No nie wiem cały mecz remis bądź 2 pkt przewaga ktorejs z drużyny A wy piszecie, że oni przegrali wygrany mecz co najmniej jakby był cumback z 20 pkt. Wygrali dwa ostatnie biegi i tyle to tylko pokazało kto ma silniejsza drużynę, ktoś utopil jakaś kasę i będzie tutaj pisał, że przegrali wygrany mecz no błagam was, już mówiłem dział na płacz powinien tu być osobny.
Zgadza sie mecz na styku tyle ze przed nominowanymi było -6 a to bardzo duzo i to nie jest juz na styku , gdzie masz dwa wyscigi do konca meczu. Rybnik musiał zrobic 2x 5;1 przy takiej stawce w nominowanych bardzo trudne zadanie, zwłaszcza ze w 15 to Bydgoszczanie byli faworytem biegu. Nie rozumiem o jakim płaczu mówisz , wyraziłem swoje zdanie Ty sie zbulwersowałes ,ze stwierdziłem przegrali wygrany mecz. Kurs przed nominowanymi na Rybnik był 13 to chyba jednak juz nie było 50/50 .
 
A 345,3K

adams235

Znawca - Żużel
Dzis spróbuje narazie 1 typ i zagram go grubo o ile pojada 😉
Kildemand under 9.5 kurs 1.84sts
W zasadzie to gralbym over ale typ podyktowany na under tym ze Peter mial upadek w lidze dunskiej ostatnio i mysle ze moze to miec jakis wplyw na niego....licze ze zrobi moze z 8 i 3 bonusy czyli pojedzie dobrze ale tej linii nie przekroczy...typ pod ten wypadek ostatni a kurs mnie zadowala...zobaczymy😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
A ja jako kibic z Krosna idę zdecydowanie w jeden typ:

B.Curzytek under 2,5 po 2.01 w STS ✅ trochę prywaty... Brawo Wilki!!!!!!!!!!!!
Para juniorów z Gniezna zdecydowanie lepsza niż para juniorów Wilków. Zarówno Studziński jak i Czapla będą zostawiać za plecami Curzytka i Rydlewskiego. Zatem w juniorskim biegu liczę Curzytkowi 1 albo 0, bo zależy jak się pomieszają z Rydlewskim. Później jedzie w biegu czwartym. Tam za rywali będzie miał Jakobsena, Czaplę i Patryka Wojdyło, więc tutaj zeróweczka. Trzeci start odnotuje w biegu dziesiątym gdzie spotka się z Lahti, Jabłońskim i Lebiediewem, kolejne 0. Jeśli nie zdarzą się jakieś nieprzewidziane rzeczy czyli upadki, defekty i inne takie to nie widzę tutaj możliwości żeby Bartek nastukał minimum 3 punkty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +71
maniek81 329,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Info dla grających dzisiejsze spotkanie. Póki co w Gnieźnie nie pada, od rana dużo słońca. Ale już zbierają się chmury i pewnie będzie padać. Jeśli pojadą, to tor będzie podobny do tego z meczu z Gdańskiem. Ja dzisiaj odpuszczam totalnie, cały dzień w pracy, brak czasu by coś przejrzeć w ofercie.
 
G 32,9K

gkskubik

Użytkownik
Pogoda niepewna na dzisiejsze popołudnie w Gnieźnie dlatego ze swojej strony tylko jedno zdarzenie.

Wojdyło over 4,0 @ 1,75 forBet 10+2(2,2*,2*,1,3) Antyreklama żużla, ale nie to w typowaniu najważniejsze.

Linia wystawiona chyba dość dobrze jak na możliwości wyjazdowe i niepewny stan toru Patryka. Wystawiona jednak z Rumcajsem w składzie którego nie będzie. Wg mnie Wojdyło ma 3 punkty z urzędu i o te pozostałe oczka / oczko ( 4punkty to zwrot) jest w stanie powalczyć. 2 x ma przeciwko sobie Mirka Jabłońskiego i 2 X Jelenia, który praktycznie rozpoczyna sezon.

Wchodzę w to, ale bez szaleństwa.

Pozdro
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
maniek81 329,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Chwilka czasu na przerwie w pracy. Za drobne spróbuję pójść w kierunku Lebedevsa, który lubi gnieznienski tor. Jeśli pojedzie sześć razy, to może to wejść.

Lebedevs najlepiej punktujący w meczu @5.75 ewinner

Takiego toru, to wcześniej w Gnieźnie nie widziałem 🤦
 
Ostatnia edycja:
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Chwilka czasu na przerwie w pracy. Za drobne spróbuję pójść w kierunku Lebedevsa, który lubi gnieznienski tor. Jeśli pojedzie sześć razy, to może to wejść.

Lebedevs najlepiej punktujący w meczu @5.75 ewinner
Podbijam typ sam mam pograne tak samo jego wygrane w biegach z fajferem po kursach w okolicy 3 oraz wygraną h2h z jacobsenem. Chłop ostatnio po prostu fruwał po torze z Orłem.
 
maniek81 329,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
W Gnieźnie zaczęło padać wczoraj około godziny 22 i sobie tak lekko cały czas pada. Biorąc pod uwagę, to co się działo wczoraj z gnieźnienskim torem, to optymistycznie to nie wygląda. Inna sprawa, że gospodarzom na rękę byłoby przełożyć to spotkanie.
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Panowie te 3.10 kurs na Gniezno dość mocno przesadzone. Chyba wejdę grubo ..
Zapewne nie pojedzie Fajfer, który wczoraj po dzwonie nie był w stanie kontynuować zawodów. W dodatku Start nie potrafił jeździć nawet na torze przygotowanym przez siebie. Nie zdziwi mnie powtórka z wczoraj, jezeli do meczu dojdzie.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Zapewne nie pojedzie Fajfer, który wczoraj po dzwonie nie był w stanie kontynuować zawodów. W dodatku Start nie potrafił jeździć nawet na torze przygotowanym przez siebie. Nie zdziwi mnie powtórka z wczoraj, jezeli do meczu dojdzie.
Dzięki za podpowiedz. W takim razie dzisiaj kildemand powyżej 10. Gram overowo na niego
 
S 12,7K

spidzio

Użytkownik
Wczoraj Kildemand wyglądał słabo. Tak jak pisał adams235 - on jest po dzwonie w Danii, komentatorzy mówili, że cały posiniaczony, wczoraj też leżał, młodizutki poza tym nie jest, więc wypoczęty też raczej nie powinien byc, do tego ciężki tor, raz że sam w sobie jest trudny, do tego mokry, ja bym Kildemanda tu odpuścił. Wczoraj jedyna jego 3, to w biegu bez rywali, gdzie normalnie jechał na trzecim miejscu. Fajfer możliwe, że pojedzie, ale w kosmicznej formie raczej nie będzie.
 
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
Gdybym miał pewność, że mecz się odbędzie na 100% to stawiałbym w tym meczu na zwycięstwo Łodzi i to pewnie jeszcze z jakimś handicapem, ale w tej sytuacji dzisiaj sobie odpuszczę granie.
Po pierwsze Oskar Fajfer, Mikołaj Czapla i Peter Kildemand na pewno będą odczuwać skutki ostatnich upadków. Po drugie Lahti nie jest w jakiejś kosmicznej formie, a i problem jest na pozycji piątego seniora, bo Jabłoński i Kevin Fajfer nie są gwarantami punktów. Jedyny dość pewny punkt zespołu Gniezna w obecnej sytuacji to młody Jakobsen. Po trzecie morale zespołów. Gniezno po dość niespodziewanej wysokiej porażce wczoraj z Wilkami, a Łódź po dość niespodziewanej wygranej na wyjeździe w Gdańsku. Na pewno lepsze nastroje są w drużynie Orła i myślę, że powinni to dzisiaj wykorzystać i spokojnie wypunktować Gniezno.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Dzięki za podpowiedz. W takim razie dzisiaj kildemand powyżej 10. Gram overowo na niego
Z całym szacunkiem ale ten Kildemand to kmiot. Wczoraj woził go nawet Szczepaniak i to na torze w Gnieźnie... Moim zdaniem Orzeł ma skład bardziej wyrównany od wilków i jeśli mecz się odbędzie to wynik może być nawet wyższy. Na kim on tam punkty może przywieźć? W pierwszym biegu 1 pkt maksymalnie 2 jak Lahti mu da. W 7 jeden punkcik albo zero. W 9 maksymalnie 2 pkt aczkolwiek Kościuch to nie ogórek i nie zdziwie się jak go łyknie. W 11 ewentualnie może mieć trójkę aczkolwiek Becker łatwo mu nie odda bo jeździ w tym sezonie niesamowicie. No i w nominowanym 1 albo 2 punkty maks. Jak on tu zrobi dzisiaj dwucyfrówkę to będę w ciężkim szoku. Czekamy na kursy bo pójdę mocno w gości i Łoktajewa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom