>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
A pokażesz mi w których biegach i na kim zrobi te 7 pkt? 2pkt w 4 biegu, w 7 ma 1pkt, w 9 jak przywiezie 1 pkt to będzie super, w 13 powinien 1. Na moje ma 5, wiadomo to żużel. Nie widzę to wgl w nominowanych. Polemika.
stać go na 6-8 pkt więc no bet i tyle .Ten sam tor dzień po dniu ,cos poprawi i może uciułać te 6-8 pkt,więc typ loteria
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Tarnów - Krosno
Typ: Krosno -4.5 @1.8
Tydzień temu zobaczyliśmy pogrom w Krośnie, Tarnów nie umiał wygrać żadnego biegu jeśli dobrze pamiętam to swój pierwszy bieg wygrali w wyścigu 15. I mam nadzieję że dziś będzie podobnie, wiadomo że nie będzie tak łatwo bo Tarnów jedzie u siebie, tylko czy ten tor im aż tyle pomoże? Wątpię.

Gniezno - Rybnik
Typ: +4.5 Gniezno 1.7
Gniezno na meczu w Rybniku pokazało się z całkiem dobrej strony Ale zabrakło Kildemanda I niestety zabrakło też jego punktów. Dziś jednak zobaczymy już Gniezno w pełnym składzie I na własnym torze, z Krosnem ich własny tor im wręcz przeszkadzał Ale myślę że coś zmieni się w tej kwesti I tor będzie ich atutem I jeśli ulegną to maksymalnie 4 pkt.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Tak naprawdę mecz Tarnów Krosno no bet. Tarnów musi a Krosno może, zwłaszcza ze bety tak zmieniają kursy, zagrać na ten mecz to jak w rosyjska ruletkę. Jedynie szczeniak poniżej 9.5 dla mnie dość pewne, ale on tez jeździ jak mu się podoba
 
macieksokol 1,5K

macieksokol

Użytkownik
Zgadzam się z sugestią na under punktów Szczepaniaka. Linia wysoka jak na mecz wyjazdowy (średnia biegowa MS na wyjazdach to 1,733) dla, co by nie było, zawodnika drugiej linii Krosna. No i dość trudny układ biegów przed Szczepaniakiem. Nie dość, że niemalże w każdym biegu mierzy się z liderami Unii (PUK i Tungate), to jeszcze punkty powinni urywać mu koledzy z zespołu. Harmonogram biegów wygląda następująco:

3. bieg: Lebiediev, Koza, Tungate
6. bieg: Tungate, Konieczny, Musielak
9. bieg: Iversen, Musielak, Bober
12. bieg: Konieczny, Curzytek, Mroczka

W 12. biegu powinien oczywiście zgarnąć 2-3 punkty, ale wcześniej będzie ciężko o coś więcej niż oczko. Oczywiście zakładam, że liderzy Tarnowa w końcu pojadą na swoim poziomie, a Lebiediev i Musielak podtrzymają dobrą dyspozycję.

Szczepaniak poniżej 9.5 @1.84 fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +32
G 32,9K

gkskubik

Użytkownik
W Tarnowie wg mnie już nie jest to mecz o życie, a po prostu jeden z ostatnich o honor. Matematycznie oczywiście wiele się może jeszcze wydarzyć, ale tam po cichu już się wszyscy chyba pogodzili ze spadkiem. W tym grajdole potrzebne jest gruntowne oczyszczenie środowiska, a nie wzajemne robienie sobie dobrze i pozorne ruchy w RN czy wymianie pana wpisującego cyferki do programu. Od samego mieszania herbata słodsza się nie stanie. Długi, coraz głośniejsze niezadowolenie kibiców, którzy nawet chcą bojkotować zawody - lub pojawić się , ale niekoniecznie w celu dopingowania - nie wpływają mobilizująco. Na tą chwilę nie widzę szans na zwycięstwo Jaskółek. Mogą się postawić, ale w ogólnym rozrachunku z 3 punktów powinni cieszyć się przyjezdni.

Stawiam na niewielkie handi

Unia Tarnów - Wilki Krosno (- 2,0) @ 1,6 forBet ZWROT 44-46

Unia Tarnów - Wilki Krosno (- 4,0) @ 1,85 forBet 44-46

Artur Mroczka over 4,5 @ 1,75 STS 4 (0,1,1,2)

Z Arturem nigdy nic nie wiadomo. Zawodnik, który dużo mówi -niekoniecznie z sensem - co innego robi, żużel traktuje hobbystycznie. Jednak na swoim torze coś tam pojechać potrafi.

I Musielak, PUK, Milik, Mroczka
V Mroczka, Koza, Milik, Wojdyło
X Janik, Mroczka, Lebiediev, Koza
XII Szczepaniak, Konieczny, Curzytek, Mroczka

Trzy punkty powinny być na juniorach. Oprócz piekielnie ciężkiego pierwszego biegu w każdym następnym może zapunktować. Dwa razy porównywalny Koza, jakieś dobre wyjście spod taśmy... Linia do grania wg mnie. Średnia Artura na własnych śmieciach to 1,588 punktu na bieg, a punktował 12(6) z Wybrzeżem, 6(5) z Gnieznem i 6(6) z Ostrowem.

B. Curzytek over 1,5 @ 1,84 STS 2 (1,0,0,1)

Tutaj nie będę się rozpisywał. Mizeria juniorska po jednej i drugiej stronie. Z racji, że to wychowanek sąsiada zza miedzy to tor nie jest zupełnie obcy. Przewagi jakiejś kosmicznej po stronie gospodarzy nie ma w formacji juniorskiej i dwa oczka nie są misją niemożliwą do wykonania.

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Panowie mam pytanie.. czy nie irytują was komentatorzy w 1 lidze ? Tego się słuchać nie da, błąd na błędzie. Jak oni widzieli mroczke ze pierwszy dotknął taśmy albo ze koza dotknął, to są kpiny. Panowie z drugiej ligi biją ich na głowę. W ramach anegdotki do tematu ;)
 
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
Panowie mam pytanie.. czy nie irytują was komentatorzy w 1 lidze ? Tego się słuchać nie da, błąd na błędzie. Jak oni widzieli mroczke ze pierwszy dotknął taśmy albo ze koza dotknął, to są kpiny. Panowie z drugiej ligi biją ich na głowę. W ramach anegdotki do tematu ;)
Durda i Olkowicz to tragedia . Zwłaszcza ten drugi idiota. Najlepszy komentarz to tylko Dryla oraz ekipa Motowizji
 
A 353,2K

adams235

Znawca - Żużel
2 liga i siatka dala w miare zarobic wiec próbuje dalej nieco pod prad i ryzykownie...
Holta under 9.5 sts kurs 2
Zacny kurs,bardzo trudny 1 bieg a latwy 12 ale znowu w nominiwanym kolejny ciezki,Gniezno nóż na gardle do tego troszke popadalo wiec licze ze Rune az tak dzis nie poszaleje,geometria tego toru mysle ze nie bedzie mu sprzyjac...
Fajfer (-1)-Jensen 2 kurs 1.75 Fortuna
Lider kontra lider,kolo remisu pewnie sie zakreci ale Fajfer minus 1 wiec biore Jensena😉biegi maja porownywalne...
Typ najbardziej ryzykowny O.Fajfer under 10.5 kurs 1.8 sts
Wydaje mi sie ze po upadku ostatnim Oskar jakis taki nie do konca odnaleziony i lekko pogubiony,nie mowie ze pojedzie zle ale linia wysoka jak na takiego rywala,typ pewnie stykowy ale do siatki mi idealnie pasuje😉...do tego duza presja wsród gospodarzy...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
B 50K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Durda i Olkowicz to tragedia . Zwłaszcza ten drugi idiota. Najlepszy komentarz to tylko Dryla oraz ekipa Motowizji
Durda jeszcze tez ujdzie , sa lepsi niz Łopacinski i Ryczel , ten drugi to juz calkowicie baran , kiedys jechał Falubaz a w ich barwach Protas i Doyle a ten komentował jakby jechali w GP ze zaraz beda sie wyprzedzac dopiero przy 4 okrazeniu sie gamon kapnał ze sa z jednej druzyny.

Najlepszy glos to Dryła ale nie macie wrazenia ze po chorobie mu sie glos troche zmienil ? Dobra robote robi tez Noskowicz, reszta sie nadaje do tarcia.
 
M 12K

mumin89

Użytkownik
Dzisiaj jeden mecz Bydgoszcz Lodz
Gram Dul więcej 1.5 dzisiaj debiut Przyjemskiego wielki talent a Dul w tym sezonie pokazuje ze dobrze jeździ jeden punkt na Sroce zdobędzie ale liczę ze w którymś z biegów pokona Bartocha i zdobędzie 2 pkt sts kurs 1.80 brawo Mateusz za 4 bieg

Kurtz więcej 8.5 Brady lider Lodzi jeżeli nie on to kto ma ciągnąć ten wózek w parze z Kosciuchem wystarczy ze przywieźie 4x2 i raz 1 pkt sts kurs 1.60na spokojnie brady lider
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +34
S 108

slawek-80

Użytkownik
Jestem kibicem Polonii ale handi -12pkt na bet365 lekko przesadzone. Jakbym miał zagrać coś przed meczem to moim zdaniem handi +12pkt na Łódź po kursie 1,75 wygląda bardzo ciekawie /bet365/. Gała wraca po kontuzji, do tego debiut Przyjemskiego, ale ja w pierwszym meczu dla obu nie przewiduje super wystrzału. Do tego ewentualne rezerwy ze strony Łodzi w osobach Kurtza i Loktajewa spowodują ze nie spodziewałbym się tu jakiegoś pogromu.
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Hej, na szybko Lyager z Kurtzem typ 2 -0.5 pkt. Z racji ze w budzi każdy nie może być liderem, a Kurtz jak na razie wymiata, typ myśle godny zaatakowania

przed nominowanymi ✅✅✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
G 32,9K

gkskubik

Użytkownik
Wybrzeże - Ostrovia

Bez analizy. Wygrana Gospodarzy lub remis @ 2,42 eWinner.


Kogoś tam chyba poniosło, u konkurencji na czysty win Gdańska 1,52.

edit/ Ewidentny błąd buka w wystawieniu kursu został wykorzystany. Biorąc pod uwagę, że nie miałem kompletnie pomysłu na to spotkanie to po godzinie poszła oczywista kontra pod mały, ale pewny zysk. Dałem jednak ciała - mogłem grać na gości z remisem i byłby dublet - a tak za czysta dwójkę wyszedł zwrot za bilet na tenże mecz i średnią pizzę w gratisie :)
 
Ostatnia edycja:
S 108

slawek-80

Użytkownik
Wybrzeże - Ostrovia

Bez analizy. Wygrana Gospodarzy lub remis @ 2,42 eWinner.


Kogoś tam chyba poniosło, u konkurencji na czysty win Gdańska 1,52.
Juz skorygowali do 1,65 na win Gdanska. Na szybko sprawdzalem wszystkie portale o ewentualnych absencjach w tym meczu bo zaklad na win i handi +4,5 na Gdańsk były mocno przeszacowane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom