>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Na moje dobrze wygląda over 5.5 Zengoty po 1.84 STS Chlop się ewidentnie przebudził a tor w Rybniku mu służył.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
W Rybniku jednak jako junior jedzie Błażej Wypior ale myślę że duzo to nie zmieni ;)
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
+10.5 wydaje się być bezpieczna opcja dla bydzi. Aż takiego łomotu nie powinno być, aczkolwiek teraz już nic nie wiadomo, jak po 7 biegu nie rozjedzie się wynik powinno wejść bez problemu
 
neutralny 457,3K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
ROW -10.5 pkt. @2.40 Betclic

Według mnie bardzo dobra opcja na dziś do grania. Co prawda trochę odważna, ale mniej zdecydowanie mogą po prostu spróbować mniejsze handi z odpowiednio mniejszym kursem.
Wyczuwam dziś wysoką wygraną rybnickiego ROWu. Póki co podopiecznie Marka Cieślaka zawodzą, jednak mają niesamowicie duży potencjał, który w tym sezonie już potwierdzali, czy to w Bydgoszczy, czy u siebie z Krosnem.
Od dwóch tygodni obserwuję dość dokładnie zmagania żużlowe w Europie i delikatnie mówiąc Poloniści nie grzeszą formą i porównując ją do początku sezonu jest według mnie dużo słabiej.
Wadim, lider bydgoszczan już nie jest niełapalny, jak na początku sezonu. Z resztą to właśnie on przywiózł "zerówkę" w ostatnim biegu z Rybnikiem na torze w Bydgoszczy. Bellego znacznie lepiej czuje się na własnym torze i ogólnie jest to zawodnik, który jest mocno zależny od toru na którym jedzie. Nie kojarzę, czy jeździł już w Rybniku, ale patrząc na mocno obsadzoną kadrę ROWu uważam, że jego under punktowy jest dziś bardzo prawdopodobny. Grzesiu Zengota i Adrian Gała to jeźdźcy na maksymalnie 10-11 oczek razem. Lyager niby ok, linia na niego wysoka, ale jego ostatni mecz w Szwecji to tragedia, nie potrafił nawet nawiązać walki ze średniakami. Oczywiście może to nie mieć wpływu na dzisiejszy występ, bo dla niego to pewnie zawody w Polsce są priorytetem, jednak taki słaby występ na pewno zostaje u tak młodego zawodnika w głowie.
Juniorka również po stronie Rybnika. Stawiam, że sam Tudzież przywiezie więcej punktów niż Przyjemski i Bartoch razem wzięci, choć akurat Wiktor coś tam może namieszać.
Nie ma już za bardzo czasu na analizę ROWu, ale patrząc na swój tor i nazwiska seniorów, plus Tudzież stawiam dziś na wysoką wygraną gospodarzy.
 
neutralny 457,3K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Obecnie linia handi na poziomie 0-11. Dość wysoko, ale patrząc trzeźwo według mnie teraz już ROW będzie tylko odjeżdżał.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Ależ pech Bydgoszczy stracić 2 kluczowych zawodników i poobijac najlepszego młodzieżowca. Szkoda już tego dalej oglądać, Rybnik może się cieszyć bo w pełni składu mieli by ciężko to ugrać. Trzymaj się Zengi!
 
neutralny 457,3K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Holta jest dziś bardzo niebezpieczny. Zarówno dla siebie, jak i dla kolegów. Wygląda to tak, jakby jego sprzęt przewyższał jego umiejętności i refleks, który już na pewno nie jest taki sam, jak 20 lat temu. Fajnie to wygląda, jak wystrzeli ze startu i wiezie przez cztery okrążenia wszystkich za plecami. W takim meczu na styku, jak dziś Rysiek ma problemy, choć motor ma niesamowity. Karambol Zengiego i Bellego to niestety tylko i wyłącznie jego wina, bo łuk pokonywał cała szerokością toru. Oczywiście zapewne nie chciał nikomu zrobić krzywdy, ale niestety stało się. Poza tym Sajdulin nie pierwszy raz pokazuje, że ma wielkie jajca i może chłopak kiedyś zrobić niezłą karierę.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Sprzęt przewyższa siłę w jego rączkach. Kilka lat temu nasz polski Norweg miał upadek w barwach Torunia i od tego czasu pary w rączkach brakuje. Tam mocno ucierpiały wtedy nadgarstki. Wiek swoją drogą.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Sprzęt przewyższa siłę w jego rączkach. Kilka lat temu nasz polski Norweg miał upadek w barwach Torunia i od tego czasu pary w rączkach brakuje. Tam mocno ucierpiały wtedy nadgarstki. Wiek swoją drogą.
Mi się wydaje, że to już 10 lat minęło od tego feralnego zdarzenia :) Ogólnie fatalnie ten karambol wyglądał. Dobrze, że buki długo zwlekały z wystawieniem handicapów, bo bym popłynął :)
 
Sándor Tihanyi 40,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ostrów - Tarnów
+14 Tarnów
Kurs 2.68
Sts Szpital na torze i w typie. 1 biego go rozliczył. Śmiem twierdzić ze Rohan też już nie jechał na 100 %. Bez kozy zrobili 30 pkt. Boli ten typ bo przegrany kontuzjami a nie walką na torze. Śmiem twierdzić ze koza dołozyłby swoje a taktyki nie szły by za niego tylko za Mroczkę. Bo Ostrow dziś jechał na luzie.

Wiem jak wyglada bieda w Tarnowie wiem jak śmieszny jest trener Baran, któy jeszcze chce zamieszać. ale mam kilka ale

Mecz o nic dla jednych i drugich, wygrany za 3 punkty dawno znany. Swoj typ opieram na dwóch rzeczach ze Para Tunngate i Puk pojedzie zgodnie z potencjałem oraz na tym, że Starszyzna w Ostrowie odda nominowane juniorom. Wierze też troche w przebudzenie formacji juniorskiej komu jak m komu ale im powinno zależeć Konieczny ze Swierczem juz ostatnio w meczu z Krosnem, pokazali ze idzie ku dobremu. Bardzo liczę na to że dzis szanse otrzyma Kaczmarek a nie Hansen co może trochę punktów urwać. Z Mroczka jak z ruletką jednak gdzieś pod Kraków docierają informację, że Mroczka otrzymał sprzet od Gravesena no to zobaczymy czy będzie potrafił na nim jechać.

Dwóch liderów na dobrym poziomie + Koza na 6-7 pkt i trochę zamieszania na juniorce może nam dać 38 pkt
 
Ostatnia edycja:
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Arged Malesa Ostrów Wlkp - Unia Tarnów -18,5@2,10 ewinner

Ja pójdę kompletnie inną drogą. Na moje tu nie powinno być żadnego kontaktu i Malesa powinna o razu odjechać Unii. Tarnów już jest w drugiej lidze. Z mediów dochodzą coraz ciekawsze i coraz gorsze dla Tarnowa sygnały. Prezydent Tarnowa ma ewidentnie gdzieś żużel i raczej nie pojawia się na stadionie a co za tym idzie nie dokłada się do tarnowskiego żużla. Główny sponsor grupa azoty ewidentnie przykręciła kurek z pieniędzmi a zarząd nie zrobił dużo a w zasadzie nic w celu pozyskania nowych partnerów i oczywiście umywa ręce. Trener publicznie mówi, że przecież nie przygotuje zawodnikom toru pod motocykl skoro nie potrafią wygrać biegu. Tęskni za Miesiącem i ma ewidentnie żal do liderów. Zawodnicy narzekają na przygotowanie toru. W klubie zastanawiają się czy nie odpuścić już sezonu i dać objeżdżać się młodym. Tam ewidentnie nie ma chemii. Pojawiły się opóźnienia z wypłatami. Nikt za Unie nie będzie umierał zwłaszcza stranieri, którzy nie są związani z klubem niczym prócz umową. Tak jak kolega wyżej napisał, mecz niby o pietruszkę bo wynik rozstrzygnięty z góry. Okręt tonie i na wyjeździe Unia nie ma szans na jakąś równą walkę z kimkolwiek. Pogoda piękna od kilku dni dlatego tor będzie bardzo po stronie gospodarzy.
Dodatkowo dorzucam Szostaka over 4,5 @1,80 STS. Chłopak strzelił w tym roku dwucyfrówkę, ma talent. Na kim nabić pkt jak nie na Unii? Powinien dostać przynajmniej jedną szansę więcej jak wynik będzie taki jak się spodziewam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Sándor Tihanyi 40,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
wisla9110 wisla9110 Gdzieś coś biję jakiś dzwoń ale prawda jest trochę inna. Media maja dość ograniczoną wiedze. Pozwolę się odnieść bo trochę rzecz wygląda inaczej. Jedna pełna zgoda - Unia Tarnów jest na OIOM.

Tarnów od lat zmierzał do tej drugiej ligi i od 2012 cel został osiągnięty.

Prezydent Tarnowa nie pojawia w Tarnowie od początku kadencji. Jako przedstawiciel PO bojkotuję żużel pewnie w dużej mierze traktując go jako zagrywki polityczne przeciwko GA czyli spółce Skarbu Państwa. (tu wywiad i pół cytat prezydenta "Niech Azoty wybudują stadion) wiec jego obecności nigdy nie było a dla porównania dodam, że 6 ligowi kopacze dostali więcej dotacji niż Unia żużlowa. Zresztą od lat z magistratu piniędzy dla Unii nie ma i dopóki rządzi on to nie będzie. Co więcej miasto nie rezygnuję z dzierżawy za stadion i dla śmiechu miesięcznie są to kwoty wyższe niż roczna dotacja z miasta:). To jest temat polityki i jak dla mnie nie ma nic do meczu:)Z prezydentem czy bez marazm był i jest i nie ma wpływu na handicap

2 Grupa Azoty nie przykręciła kurka w trakcie sezonu. Zresztą azoty nigdy nie zwiększały bądź zmieszały kwot na sponsoring. Wysokość sponsoringu ustalana jest przed sezonem i wypłacana w transzach. I w tym przypadku pojawiło się jedno ale bo w tym sezonie po raz 1 azoty przez zmianę w zarządzie budżet ustaliła w styczniu. Stąd ryzyko mamei prezesa aby budować skład na podobnej kwocie od azotów w sezonie ubiegłym. Jak się okazowo w styczniu azoty zaproponowały dużo mniej (kwotę zostawię dla siebie) przez co ofiarą padł Paweł Miesiąc Więc nie ma tu kręcenia kurka w trakcie sezonu po prostu kasa była mniejsza.

Sprawa Stranieri już jest inna Tungate i Puk nie są opłacani z kasy klubu tzn są ale w małej liczbie. Rohan i Niels są pod skrzydłami prywatnego sponsora i dlatego Tarnów jeszcze ma kogo do składu wystawić. I właśnie Ci stranieri za Unie będą umierać wiesz dlaczego? Bo dla nich to kasa i są w takiej pozycji, uprzywilejowanej ze te punkty są im płacone. Więc może zarząd a raczej jedna osoba nie robi dużo ale pozyskało sponsorów na oboco.

Wywiady z trenerami to sobie możesz włożyc miedzy bajki sztuka dyplomacji i nic więcej. Za miesiącem nikt nie tęskni bo jest on nie realny finansowo obecnie i jaki żal? ROhan robi co może Puk jest po kontuzji o czym my mówimy? To konsekwencja pójścia Va bank prezesa w listopadzie 2020. Gdyby czekał na azoty nie kopiłby nikogo nie czekał wiec poszedł na zakupy ze stara karta debetowa..

Gdzie i kiedy ktoś mówił o odpuszczaniu sezonu? Sezon będzie dojechany tylko z marnym skutkiem. Na chwilę obecną nikt tak nie myśli. Bardziej pod uwagę jest brane to ze Unia w 2022 roku zniknie z mapy Polski ale ten sezon zostanie objechany. Nigdzie nie widziałem marudzenia zawodników na tor, zresztą tor w Tarnowie pamięta Golloba jest to taki beton ze pod koniec każdego sezonu z pod kół idą iskry. Nie mając pieniędzy a na to trzeba sporo (dospanie kilkunastu ton nawierzchni) nic z torem sie nie zrobi.I o jakich młodych mówisz? Gzyl Zieliński sprzętu nie mają wiec mogą sie objeżdżać na rowerach.

Gdy napisałeś tak -" pojawiły się opóźnienia z wypłatami" dales mi znac ze nie wiesz jak funkcjonuję klub z Tarnowa - tam wypłat nie ma tam są płatności po transzach z azotów wiec każdy czeka na transze i tyle, Mówił o tym Ljung i podawał że nie ma nic do tego bo w końcu pieniądze będą (wywiad z r 2020 początek sezonu). Z tym że w tym roku jest apogeum bo obecne długi pokrywają się z innymi sezonami np Obecnie spłacany jest Peter Pająk Kildemand a zanim kolejna kolejka.

I ja się z Tobą w pełni zgadzam że okręt tonie ale to nie znaczy, że kazy mecz będzie do 30. Stranieri jeżdżą na inny portfel Mroczka i Koza myślę że za punkty dostaną w po przelewie z Azotów. Zresztą info o silniku od Fleminga nie jest wyssane z palca.

Więc pod kątem bukmacherskim Twoje Unia wcale nie musi dostać do 35. I ja posłużę się przykładem meczu Ostrów - Gdańsk widzę pewna zależność

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski: 49
9. Grzegorz Walasek (1,1*,3,2*,2) 9+2
10. Tomasz Gapiński (3,2,0,0) 5
11. Oliver Berntzon (3,3,3,2,0) 11
12. Daniel Kaczmarek ns
13. Nicolai Klindt (2,2,1,1,1) 7
14. Jakub Poczta (3,1,0) 4
15. Sebastian Szostak (2*,0,1*) 3+2
16. Patrick Hansen (1*,1,2*,3,3) 10+2
Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 41
1. Krystian Pieszczek (W,3,1*,1) 5+1
2. Rasmus Jensen (0,1,2,3,D) 6
3. Jakub Jamróg (2,2,3,2*,2,3) 14+1
4. Michał Gruchalski (2,0) 2
5. Wiktor Kułakow (3,3,2*,1,3,1) 13+1
6. Alan Szczotka (1,0,0,0) 1
7. Amadeusz Szulist (0,0) 0
8. Lukas Fienhage (0) 0

Dwóch liderów + 2 na 5-6 pkt + brak U24 + brak juniorów.

Przełóżmy to na Tarnów zakładam, że PUk i ROhan jadą swoje 10-12 pkt Koza robi swoje 6-7 pkt Mroczka dokłada swoje złote 2-3 pkt Bober może coś uciuła i liczę że Poczta jest w juniorskim do objechania. To może Unia zakręcić się koło 38-39 punktów. Jak będzie zobaczymy ja obok takiego kursu obojętnie nie przejdę. Bo Ostrów to też nie jakis gigant. i zwróc uwagę ze w ostatnim czasie Klidnt jak i Oliwier jadą poniżej normy. Na co przykładem niech będzie 15 wyścig ostatniego mecvzu Walasek - Gapa. Mam nadzieje ze nie będzie dużego odskoku na początku bo może jak utrzyma się styk do 8-9 to będą taktyczne.

Jak bvędzie zobaczymy - w każdym razie życze powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
wisla9110 wisla9110 Gdzieś coś biję jakiś dzwoń ale prawda jest trochę inna. Media maja dość ograniczoną wiedze. Pozwolę się odnieść bo trochę rzecz wygląda inaczej. Jedna pełna zgoda - Unia Tarnów jest na OIOM.

Tarnów od lat zmierzał do tej drugiej ligi i od 2012 cel został osiągnięty.

Prezydent Tarnowa nie pojawia w Tarnowie od początku kadencji. Jako przedstawiciel PO bojkotuję żużel pewnie w dużej mierze traktując go jako zagrywki polityczne przeciwko GA czyli spółce Skarbu Państwa. (tu wywiad i pół cytat prezydenta "Niech Azoty wybudują stadion) wiec jego obecności nigdy nie było a dla porównania dodam, że 6 ligowi kopacze dostali więcej dotacji niż Unia żużlowa. Zresztą od lat z magistratu piniędzy dla Unii nie ma i dopóki rządzi on to nie będzie. Co więcej miasto nie rezygnuję z dzierżawy za stadion i dla śmiechu miesięcznie są to kwoty wyższe niż roczna dotacja z miasta:). To jest temat polityki i jak dla mnie nie ma nic do meczu:)Z prezydentem czy bez marazm był i jest i nie ma wpływu na handicap

2 Grupa Azoty nie przykręciła kurka w trakcie sezonu. Zresztą azoty nigdy nie zwiększały bądź zmieszały kwot na sponsoring. Wysokość sponsoringu ustalana jest przed sezonem i wypłacana w transzach. I w tym przypadku pojawiło się jedno ale bo w tym sezonie po raz 1 azoty przez zmianę w zarządzie budżet ustaliła w styczniu. Stąd ryzyko mamei prezesa aby budować skład na podobnej kwocie od azotów w sezonie ubiegłym. Jak się okazowo w styczniu azoty zaproponowały dużo mniej (kwotę zostawię dla siebie) przez co ofiarą padł Paweł Miesiąc Więc nie ma tu kręcenia kurka w trakcie sezonu po prostu kasa była mniejsza.

Sprawa Stranieri już jest inna Tungate i Puk nie są opłacani z kasy klubu tzn są ale w małej liczbie. Rohan i Niels są pod skrzydłami prywatnego sponsora i dlatego Tarnów jeszcze ma kogo do składu wystawić. I właśnie Ci stranieri za Unie będą umierać wiesz dlaczego? Bo dla nich to kasa i są w takiej pozycji, uprzywilejowanej ze te punkty są im płacone. Więc może zarząd a raczej jedna osoba nie robi dużo ale pozyskało sponsorów na oboco.

Wywiady z trenerami to sobie możesz włożyc miedzy bajki sztuka dyplomacji i nic więcej. Za miesiącem nikt nie tęskni bo jest on nie realny finansowo obecnie i jaki żal? ROhan robi co może Puk jest po kontuzji o czym my mówimy? To konsekwencja pójścia Va bank prezesa w listopadzie 2020. Gdyby czekał na azoty nie kopiłby nikogo nie czekał wiec poszedł na zakupy ze stara karta debetowa..

Gdzie i kiedy ktoś mówił o odpuszczaniu sezonu? Sezon będzie dojechany tylko z marnym skutkiem. Na chwilę obecną nikt tak nie myśli. Bardziej pod uwagę jest brane to ze Unia w 2022 roku zniknie z mapy Polski ale ten sezon zostanie objechany. Nigdzie nie widziałem marudzenia zawodników na tor, zresztą tor w Tarnowie pamięta Golloba jest to taki beton ze pod koniec każdego sezonu z pod kół idą iskry. Nie mając pieniędzy a na to trzeba sporo (dospanie kilkunastu ton nawierzchni) nic z torem sie nie zrobi.I o jakich młodych mówisz? Gzyl Zieliński sprzętu nie mają wiec mogą sie objeżdżać na rowerach.

Gdy napisałeś tak -" pojawiły się opóźnienia z wypłatami" dales mi znac ze nie wiesz jak funkcjonuję klub z Tarnowa - tam wypłat nie ma tam są płatności po transzach z azotów wiec każdy czeka na transze i tyle, Mówił o tym Ljung i podawał że nie ma nic do tego bo w końcu pieniądze będą (wywiad z r 2020 początek sezonu). Z tym że w tym roku jest apogeum bo obecne długi pokrywają się z innymi sezonami np Obecnie spłacany jest Peter Pająk Kildemand a zanim kolejna kolejka.

I ja się z Tobą w pełni zgadzam że okręt tonie ale to nie znaczy, że kazy mecz będzie do 30. Stranieri jeżdżą na inny portfel Mroczka i Koza myślę że za punkty dostaną w po przelewie z Azotów. Zresztą info o silniku od Fleminga nie jest wyssane z palca.

Więc pod kątem bukmacherskim Twoje Unia wcale nie musi dostać do 35. I ja posłużę się przykładem meczu Ostrów - Gdańsk widzę pewna zależność

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski: 49
9. Grzegorz Walasek (1,1*,3,2*,2) 9+2
10. Tomasz Gapiński (3,2,0,0) 5
11. Oliver Berntzon (3,3,3,2,0) 11
12. Daniel Kaczmarek ns
13. Nicolai Klindt (2,2,1,1,1) 7
14. Jakub Poczta (3,1,0) 4
15. Sebastian Szostak (2*,0,1*) 3+2
16. Patrick Hansen (1*,1,2*,3,3) 10+2
Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 41
1. Krystian Pieszczek (W,3,1*,1) 5+1
2. Rasmus Jensen (0,1,2,3,D) 6
3. Jakub Jamróg (2,2,3,2*,2,3) 14+1
4. Michał Gruchalski (2,0) 2
5. Wiktor Kułakow (3,3,2*,1,3,1) 13+1
6. Alan Szczotka (1,0,0,0) 1
7. Amadeusz Szulist (0,0) 0
8. Lukas Fienhage (0) 0

Dwóch liderów + 2 na 5-6 pkt + brak U24 + brak juniorów.

Przełóżmy to na Tarnów zakładam, że PUk i ROhan jadą swoje 10-12 pkt Koza robi swoje 6-7 pkt Mroczka dokłada swoje złote 2-3 pkt Bober może coś uciuła i liczę że Poczta jest w juniorskim do objechania. To może Unia zakręcić się koło 38-39 punktów. Jak będzie zobaczymy ja obok takiego kursu obojętnie nie przejdę. Bo Ostrów to też nie jakis gigant. i zwróc uwagę ze w ostatnim czasie Klidnt jak i Oliwier jadą poniżej normy. Na co przykładem niech będzie 15 wyścig ostatniego mecvzu Walasek - Gapa. Mam nadzieje ze nie będzie dużego odskoku na początku bo może jak utrzyma się styk do 8-9 to będą taktyczne.

Jak bvędzie zobaczymy - w każdym razie życze powodzenia:)
Wydaję mi się, że dużo rzeczy naciągasz pod swój typ :) Może masz jakiś sentyment do Unii ale prawda jest bezlitosna. Nie zamierzam się spierać dalej w temacie po prostu mamy inny pogląd na temat A Ty próbujesz na siłę mnie indoktrynować swoją prawdą. Wskazując, że prawda jest tylko jedna - Twoja. Powiem tylko dwie kwestie.

Opóźnienia są w wypłatach i to wie każdy w Tarnowie. Więc nie opowiadaj bajek o transzach. Sposób wypłaty jest bez znaczenia czy po transzy czy po czymś innym, po prostu chłopaki ciągle czekają na obiecane wcześniej pieniądze.

Przeczytaj sobie wywiad z Baranem w Tygodniku żużlowym tam masz wszystkie odp na swoje pytania.

A to porównanie Wybrzeża, który ma kozacki skład jak na 1 ligę do Unii to śmiech na sali :) Jak Malesie się będzie dziś chciało to będzie pogrom niesamowity.

Powodzenia Sandor!
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
iforbetowe +20,5 przy mniejszym kursie wygląda kusząco, bo Ostrów nie będzie się zabijał żeby wygrać do 30, a Tarnów aż takiej padaki nie będzie jechał do końca sezonu. Jeżeli to postawie to dla oglądania, bez grubszego hajsu.
 
Sándor Tihanyi 40,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Wydaję mi się, że dużo rzeczy naciągasz pod swój typ :) Może masz jakiś sentyment do Unii ale prawda jest bezlitosna. Nie zamierzam się spierać dalej w temacie po prostu mamy inny pogląd na temat A Ty próbujesz na siłę mnie indoktrynować swoją prawdą. Wskazując, że prawda jest tylko jedna - Twoja. Powiem tylko dwie kwestie.

Opóźnienia są w wypłatach i to wie każdy w Tarnowie. Więc nie opowiadaj bajek o transzach. Sposób wypłaty jest bez znaczenia czy po transzy czy po czymś innym, po prostu chłopaki ciągle czekają na obiecane wcześniej pieniądze.

Przeczytaj sobie wywiad z Baranem w Tygodniku żużlowym tam masz wszystkie odp na swoje pytania.

A to porównanie Wybrzeża, który ma kozacki skład jak na 1 ligę do Unii to śmiech na sali :) Jak Malesie się będzie dziś chciało to będzie pogrom niesamowity.

Powodzenia Sandor!
Broń Boże nic nie naciągam. O wysokościach hadnicapów pisałem już tutaj nie raz przykład pierwszy z brzegu to Rybnik Gniezno kontaktu nie miało być, sam 2--krtnie w tym seoznie sparzyłem się na pogormach

Nie nie mam żadnych sentymentów nie sympatyzuję z żadnym klubów a ten który kocham już nie istnieje. Czytaj dalej przegląd sportowy interie czy tygodnik. ja nikogo nie przekonuję dziele sie z Tobą moją wiedzą jaką posiadam ze środowiska tarnowskiego. Pełna zgoda jest źle ae klub inaczej funkcjonuję niż to opisujesz. I to że Mroczka np tak jedzie jest przykładem braku sprzetu sprzęt jako taki otrzymał zamknięto mu usta więc zobaczymy co pokaże

Pan Baran bierze coś bo inaczej się tego nie da wytłumaczyć Serio nie widzisz jego wypowiedzi w wywiadach? Ostatnio powiedzał że wychował Cierniaka, że Unia w tym sezonie jeszcze zamiesza itp. Skoro to jest dla Ciebie wyznacznik to ok

Ale co ma skład ogólny Wybrzeza do Unii? Ja Ci podałem przykładowy mecz gdzie w danej sytuacji w meczu punktowo nie było juniorów gdzie było dwóch liderów i 2 linia na poziomie 4-6 pkt u24. Czy sytuacja nie wyglada znajomo w personaliach Unii?

Ja nic nie naciągam odniosłem się tyko do Twoich wypowiedzi o Prezydentach Grupie Azoty etc ktore nijak maja sie do handicapu. Co do wypłat jeśli nie wierzysz mi o transzach zapytaj jak masz mozliwosc zawodnikow ze w Tarnowie placi sie cyklicznie a nie co mecz. Dla Ciebie to pogląd dla mnie fakty:) Dlatego jeśli są transze to chłopaki czekaja ale wiedzą o tym jakoś nikt nie płaczę a gdyby nie płacaili płaczę miałbyś już dawno w tygodniku żużlowym włącznie

Ja pytania pod dyskusje zadawałem Tobie a nie Baranowi gada głupoty pod media. Nie uzyskałem ich więc Pawła nie spytam bo po kilku rozmowach dałem sobie spokój. Miał ogromną szanse przy boku Cieslaka zostac kimś to stał się w kjlubie nikim.

P.S każdy w Tarnowie to wie czyli kto? Reedukator Ostafinski?:) Czy Pan który otwiera bramę do parkingu maszyn?


A jakby wkleić mecz Ostrów - Start? :)
Dużo niewiadomych - polityka startowa zarówno gospodarzy jak i gości jest niewiadoma.
Wklejaj tylko wtedy Gniezno jechało bez Pająka:)

Ja jeszcze raz zaznacze dla Was i innych użytkowników. JA WIEM ŻE UNIA JEST SŁABA :) ja wiem ze jest zdegradowana ja po prostu nie mogłem przejśc obok takiego kursu jak i wystawionej linii.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Panowie lepiej zagrać +7.5 po 4 biegach na Tarnów. Ja pójdę w zaparte i moim zdaniem gorzej jeździć nie będą, iversen tungate misza czas jeździć
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom