>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt a Moneybookers

pele69 3

pele69

Użytkownik
Witam. Krótka piłka. taka sprawa. załozylem sobie drugie konto ma expekt na zmyslone dane natomiast kase wplacilem z mojego moneybookers. i mam pytanie czy bede mogl wyplacic kase na te m,oneybookers pomimo tego ze dane na expekt roznia sie od tych na moneybook? Klikajac na expektcie na wyplaty/moneybookers moge tylko wybrac email z ktorego wplacilem...
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
no ale jak na poprzednim koncie wyplacalem to nie chcieli dowodu....no fakt ze wtedy sie dane zgadzaly...o kurde czyl;i co cala kasa przepadnie?moze jest jakis sposob??
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
to moze tak ze dam kumlowi dane na moje prawdziwe konto i wtedy z tamtego konta on zagra i tam bede mial kase ...jak myslicie?
 
W 2

wislak

Forum VIP
no ale zeby ci IP nie zlapali :/ bo sie mogą kapnąć ze z tego IP przeghrales i z tego z drugiego konta wyplacasz
sliska sprawa a ty nie jestes bez winy...

a tak szczerze mowiac, to nie rozumiem jak mozna na fałszywe dane robic konta ;/ przeciez to tylko problemy sa niepotrzebne... a co z tego jak im dasz swoje dane/ ew. rodzica?
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
zrób surebeta z innym kontem u buka w którym masz prawdziwe dane, lub jak inni doradzali przegraj kasę w pokera

A tak to zadziwia mnie debilizm niektórych. Rozumiem jakby ktoś zakładał lewe konta w promocji bez depozytu, ale żeby na lewe konto własną kasę wpłacić :roll:

Co wy rodzin nie macie, że musicie zakładać na fikcyjne osoby konta
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Po prostu nie wiedzialem ze przy wyplacaniu na konto w moneybook z ktorego wplacilem beda chceli skan dowodu... Nie pomyslałem ze jak sa dane tu i tu inne to wtedy chca skan...i nie wiem co robic bo jest ładny grosza na tym koncie. Konta w Neteller tez nie ma sensu zakladac bo tam tez chca skan. A w Pokera nie umien grac... Jedyne co mi pozostaje to szukac w necie jakiegos Mariusza Kowalskiego(takie dane dalem na expekt) i poprosic go zeby zrobil skan i mi wyslal :/ moze pomoze mi ...bo date urodzin itp mozna zmienic na expekcie...Chyba ze ma ktos jeszcze inny pomysł??

P.S w samym katalogu gg jest kilkudziesieciu Mariuszow Kowalskich...
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
masz jakiegoś znajomego, który ma konto w Expekcie :?: Jak tak to umówcie się na wpólną grę w pokera. Usiądźcie przy jednym stoliku i przegraj z nim wszytsko

Poza tym tak jak pisałem poszukaj surebeta z innym bukmacherem i próbuj do momentu w którym przegrasz całe środki tam zgormadzone

A tak przy okazji to nikt przy zdrowych zmysłach nie wyśle Ci skanów swoich dokumentów
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
no to kumpel mogły grac na tym moim orgilanym koncie u siebie w chacie.. tylko ze ja mam tam 0 zł...po za tym nie znam reguł gry w pokera :/ wole poszukac pana kowalskiego moze da skana
 
picia 13

picia

Użytkownik
pele poczekaj z 2-3 tygodnie, jak się skończy Australian Open to wpłacę do Expekt i pomogę Ci wypłacić (przez pokera) ;) A jak nie to poproś kogoś zaufanego z forum... :p
 
M 0

maxid

Użytkownik
cze, moge wypłacić pieniądze z expekta na moneybookers ?? jeśli na expekta wpłaciłem przelewem ?? jak mam wpisać dane do przelewu ??
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
No dobra . Kolo 400 zł chcialbym wyplacic...i chyba zdecyduje sie na tego pokera. Picia moglbys napisac co dokladnie trzeba wybrac? wiesz Expekt/Poker/ i co dalej po kolei klikac...
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
jaki lol. napisałem emaila do supportu Expekt ze wplacilem kase z kolegi moneybookers i czy moge wyplacic tez na jego konto w money. Tak odpowiedzieli:

Witam,
Tak, wyplata bedzie mogla zostac zrealizowana na to samo konto w Moneybookers, z ktorego wplacony zostal depozyt.
Prosze jednak w przyszlosci dokonywac wplat wylacznie ze swojego konta MB, lub skorzystac z innej metody platnosci.
???? :jezora: :jupi: ????

Czyli nie musze bawic sie z pokerem. Ale jest chyba tak ze jesli wplacilem 100 zł to nie moge jednorazowo wyplacic wiecej niz 100 zł nie?gdzies tak czytałem...
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
ja na twoim miejscu nie robilbym takich rzeczy zeby miec dwa konta u tego samego buka!! jak sie pokapuja ze to same IP to ci zablokuja i jeszcze mozesz stracic kase ktora tam bedziesz akurat mial. Ja kiedys mialem 2 konta w BAH, wprawdzie byly na te same dane zalozone wiec latwiej bylo im sie skapowac no i jedno mi usuneli czy zablokowali (na szczescie nie bylo tam kasy) Tobie tez moga tak zrobic jesli sie zorientuja ze to samo IP :|
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
aj tam...wiem ze popelnilem blad ale it&#39;s too late. Jutro na szkolnym kompie w bibliotece postaram sie wyplacic kase... A jesli chodzi o ip to jesli jeszcze nie sapia to watpie zeby przeczepili sie jeszcze...zyczcie mi szczescia zeby dalo rade wyplacic :mrgreen:
 
ominik 0

ominik

Użytkownik
Na jednym numerze IP możesz miec wiele kont, jednak w takim wypadku bedzies zmusiał wysłać im skan dowodu ???? I w tym dla ciebie cały problem ????
PS Przynajmniej ja tak miałem
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
A kiedy dokladnie oni poprosili o ten skan dowodu?? Tuz po wyplacie ? I gdy im jeszcze nie wyslales to zablokowali konto czy kasa nadal byla na koncie??napisze im ze nie mam skanera :-?
 
ominik 0

ominik

Użytkownik
A kiedy dokladnie oni poprosili o ten skan dowodu?? Tuz po wyplacie ? I gdy im jeszcze nie wyslales to zablokowali konto czy kasa nadal byla na koncie??napisze im ze nie mam skanera :-?
Jeszcze przed wypłatą, z lekka mnie tym zaskoczyli, myślałem że skanu zażadają później.
Konto cały czas było aktywne, cały czas mogłem obstawiać, kasa nadal była na koncie.
 
Do góry Bottom