>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt a zwrot kasy za pierwszy kupon

pele69 3

pele69

Użytkownik
Mam pytanie: Korzystał juz moze ktos z tej nowej promocji w expekt apropos zwrotu stawki za pierwszy postawiony kupon??Bo ja w sobote około 12 puscilem takowy, wyslałem emaila jaki napisane było w instruktarzu i do tej pory kasa nie wplyneła na moje konto... :sad: A u was jak ??
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Moze mi ktos powiedziec czy pierwszy zaklad z kursem powyzej 1,5 musi skladac sie z jednego zdarzenia czy moga byc np dwa. Czyli czy moge dac zaklad kombinacyjny na laczny kurs powyzej 1,5 i czy w tej sytuacji zostanie zwrocona kasa za pierwszy zaklad?
 
H 0

helloweenek

Użytkownik
NIE musisz wyslac jedno zdarzenie(zaklad) zeby kurs byl co najmniej 1.5,( Moga byc na przyklad 2 zaklady na jednym kuponie ale kazde z nich musi byc conajmniej 1.5.
I jak dobrze rozumiem bez wzgledu czy wygrasz czy przegrasz zainwestowana kwote CI zwracaja.
Wlasnie dzisiaj wplacilem konto na Expect.com i zaczynam grac ????
Pozdrawiam ????
 
B 0

bobby

Użytkownik
czyli NA PEWNO jak wysle pierwszy kupon, zalozmy &quot;Roma 2&quot; to jak postawie 100 to nawet jak roma przegra zwracaja kase?
 
jaczomb 0

jaczomb

Użytkownik
czyli NA PEWNO jak wysle pierwszy kupon, zalozmy &quot;Roma 2&quot; to jak postawie 100 to nawet jak roma przegra zwracaja kase?
Tak, wczoraj postawilem pierwszy zaklad za 42 zl , z tego wygralem 73 i dopisali mi do konta 44 zl :p
POLECAM
 
namber31 0

namber31

Użytkownik
Wszystko to dziwnie wygląda, w regulaminie nic nie pisza czy ma byc singiel czy AKO , jest tylko napisane że kurs ma być minimum 1.5 , ja tam postawie 2 zdarzenia takie żeby AKO było minimalnie większe od 1.50
pozdro ⚽
 
namber31 0

namber31

Użytkownik
W regulaminie wyczytalem że ta oferta jest ważna do 30 kwietnia 2006 ?!
no to LOL :wowsdf:

Ja wczoraj wieczorem posatwiłem singla z wymaganym kursem, napisałem mejla, wchodze dzisiaj rano na konto a tam spowrotem 2 stówy ???? dla tego bukmachera :jupi:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
W regulaminie wyczytalem że ta oferta jest ważna do 30 kwietnia 2006 ?!
Pewnie tego niezmienili ale wiadomo ze jak jest baner z promocja do którego to on sie bardziej liczy..a tu wyzej masz przykład ze nadal jest aktualna ta promo.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Mi wplacili kase z bonusu jeszcze w tym samym dniu,gdy napisalem do nich e-maila.
Poki co jestem zadowolony z tego buka $$ ????
 
Do góry Bottom