>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt - Bonus deposit 22 PLN

getosk8 0

getosk8

Użytkownik
Przed momentem dostałem taką wiadomość:

Dear Customer,

You have got a bonus of 22.00 PLN. The money is now available in your betting account.

Kind regards
Expekt.com Ltd.

Nie wiem za co i jakim cudem ???? ale 22 PLNy sa na koncie ????
Nie wiem tez jak z obrotem.
Piszcie kto jeszcze dostał bonus i czy wie coś więcej ;]
 
M 86

masarro1

Użytkownik
musiales dostac bonus do 150 PLN to bylo dla wybranych depozyt miedzy 22 maja chyba a 2 czerwca i pierwszej puli przyznawali 2 czerwca a drugiej puli wlasnie dzis 4 czerwca, musiales przeoczyc meila z wlasnie taka propozycja , to jest do obrocenia po kursie 1,50 3 razy depo + bonus
pozdro

Z dumą prezentujemy naszą specjalną ofertę dla wybranych klientów! Teraz nie tylko możesz typować po najlepszych kursach ale także zdobyć ekstra bonus!

Złóż depozyt pomiędzy 22/05 a 02/06
Otrzymasz 100% bonus, aż do kwoty 150PLN

Zaloguj się i złóż depozyt aby otrzymać bonus!

Żadna wypłata nie może zostać zrealizowana przed dokonaniem wymaganego promocją obrotu kwotą bonusa.
* Dla depozytów dokonanych w dniach 22/05 - 26/05, bonus zostanie przyznany 28/05
* Dla depozytów dokonanych w dniach 27/05 -02/06, bonus zostanie przyznany 04/06
 
getosk8 0

getosk8

Użytkownik
musiales dostac bonus do 150 PLN to bylo dla wybranych depozyt miedzy 22 maja chyba a 2 czerwca i pierwszej puli przyznawali 2 czerwca a drugiej puli wlasnie dzis 4 czerwca, musiales przeoczyc meila z wlasnie taka propozycja , to jest do obrocenia po kursie 1,50 3 razy depo + bonus
pozdro
Ale ostatnio depozyt tam z pół roku temu składałem ????

więc odpada ta opcja ;))
 
M 86

masarro1

Użytkownik
skoro nie robiłeś ostatnimi czasy depozytu, może jakaś ich pomyłka... ciężko wyczuć...
mi mail o bonusie przyszedł około 19.00, jeśli Tobie w podobnych godzinach to najprawdopodobniej sie machneli
 
Do góry Bottom