>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt- drugie konto na członka rodziny

K 0

kamyk94

Użytkownik
Witam. Swego czasu założyłem konto na expekt na siebie i wykorzystałem cashbacka, jednak nie siadł i w sumie wypłaciłem kasę i tyle o cashbacku słyszano... teraz już nie mogę z tego skorzystać z oczywistych przyczyn. Mam pytanie, czy jak założę nowe konto, na ojca, z innego IP ale np. na tego samego maila, wpłata na buka pójdzie też z tego samego konta co wcześniej na mnie, to nie będzie żadnych problemów? OCzywiście skan dowodu mam. Chcę zagrać coś w miarę pewnego za te 222zł. Czy ktoś już stosował taką strategię i przeszło? szukałem więcej buków z cashbackami bez obrotów pozniej, ale tylko betclic został na którym wykorzystałem też i betsson. Chyba że znacie inne buki z cashbackami 100% bez obrotu po przegranej ;) Pozdrowionka
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Kolejny kombinuje ja Cie krece.....Nie kombinuj bo bedzie placz jak zabiora depozyt.....A i expekt ma bardzo ciekawy zapis w regulaminie:
4.1.2. zażądania Twojego kolorowego zdjęcia, na którym trzymasz swój dowód osobisty lub dokument potwierdzający Twoją tożsamość, w celu weryfikacji konta i użytkownika.
I kombinuj dalej POWODZENIA
 
Do góry Bottom