>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt = HAHAHAHAHA

Status
Zamknięty.
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
wystarczy włam na maila i tyle nic więcej korzystanie z tego samego hasła dosłownie wszędzie gdzie sie rejestruje a zwłaszcza łatwe pytanie zabezpieczające słuzące do zmiany hasła na skrzynce.
większosc buków przysyłając swoje reklamy na skrzynke zaczyna się od ,,WELCOME DEAR ..... i nasz Login do konta ???? &#39;&#39; takze juz masz odpowiedz na pytanie jak ktos wbil ci sie na konto .Kasy na moneybookers pewnie jeszcze nie straciłes bo nic tam nie masz ;) a wiesz z kąd wyciągnie dane potrzebne do odzyskania hasła na mb?? z profilu moje konto u bukmachera ;)
 
sebix84 5

sebix84

Użytkownik
Mi raz zdarzyło się z Expektem że źle rozliczyli mi kupon ale po kilku godzinach jak napisałem do supportu polskiego odpisali i poprawili błąd. Natomiast rozliczanie kuponów przez expekt to jest tragedia 12h kupon live rozliczany coś smiesznego ????
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
W expekt gram już dosyć długo (jak jeszcze był po niemiecku i angielsku) fakt na początku wypłaty i kupony były rozliczane bardzo szybko, nawet dosyć duże wypłaty bez problemowo realizowali. Ale ostatnio macie rację coś jakby się pindoliło, długie rozliczenia zakładów i błędy.
Raz była historia z zakładami źle rozliczonymi przez expekt. Napisałam do suportu co o tym myślę, a oni że z ich strony jest wszystko w porządku.
No to ja liścik, że posiadam zrzuty ekranowe wszystkich zawieranych zakładów i jeśli nie zostaną prawidłowo rozliczone, to wysyłam wszystkie dowody i powiadomienie o próbie oszustwa do EGBA w Austri. To dostałam odpowiedź w ciągu 2 godzin i zakłady zostały rozliczone poprawnie. Jednak wszyscy bukmacherzy się boją stowarzyszenia EGBA bo nawet bwin jak kręcił to po postraszeniu zawiadomieniem od 2 lat bez problemu wypłacają mi każdą kasę.
Więc jak ktoś gra za większą kasę radzę robić zrzuty ekranowe.
 
V 256

vernix

Użytkownik
No to dobrze, że ktoś to kontroluje (EGBA), więc jednak mamy haka na buków, tylko należy mieć wszystko udokumentowane ????
 
robin29 0

robin29

Użytkownik
Bez paniki
Cześć,
Przykro mi, że ???? EXPEKT was również wyrolował. Ja czekam łaskawie na odpowiedź od 9 września i raczej nie odpiszą. Powód: oleją 10 klientów, a 100 nowych zbajerują promocją którą zamieszczają na prawie każdym meczzu naszej Reprezentacji i wychodzą na swoje. Wątpię, żeby z tych 10 graczy ktoś zaskarżył ich do sądu. Jedyne wyjście powiesić flagę na meczu EXPEKT oszukuje- to zamierzam zrobić, żeby inni się nie nabrali.
Bez paniki ???? są jeszcze uczciwi bukmacherzy którzy nie robią nas w konia.
Polecam wam bukmacherów którzy mają czat on-line, super sprawa ???? wszystkie niejasności można w ciągu 15 min wyjaśnić.
Pozdrawiam życząc złapania wysokich kursów,
Robert
 
robin29 0

robin29

Użytkownik
Czy naprawdę doby kiedyś bukmacher schodzi na psy ?
To im właśnie dziś napisałem zadając pytanie czy łaskawie odpiszą mi na naciągnięcie które zrobili.
Dla przypomnienia wpłaciłem 150 pln po otrzymaniu SMSa z promocją Kickoff/ że otrzymam 75 pln. Wpłaciłem, warunki spełniłem, a oni nie odpisując, że promocja nie była skierowana do mnie ????
Ha ha ha
 
S 1

stres

Użytkownik
expekt oszukuje!!!!
witam! gram na expekt.com od 4 latek. ostatnio strasznie mnie oni denerwuja.
w ostatnim miesiacu mialem kilka wygranych zakladow live, ktore zostaly mi anulowane. jakos nie chce mi sie wierzyc, ze jak ktos zagral taki sam zaklad co ja, a przegral go to tez mu go anulowano i zwrocono kase. mnie taki zwrot nigdy sie nie przytrafil a gram dos dluugo i czesto.oto przyklad jednego z anulowanych kuponow (jesli ktos zagral taki sam a nie zostal on mu anulowany prosze o kontakt):
So 11/10/08 13:05 Kohlschreiber Phillipp - Monfils Gael
Kto wygra set numer 1? ATP Tour Monfils Geal anulowano 1.00

dzisiaj natomist zle mi rozliczyli wygrany kupon:
BKS Aluprof Bielsko-Biała - GCB Centrostal Bydgoszcz
Points handicap Pol. Siatkówka Kobiet 1 (-22.5) 2 (+22.5) (3-0) 1.93
kupon ten ozcywiscie jest wygrany... ale wedlug nich go pzregralem.
Coraz czesciej im zdarzaja sie takie wpadki (albo celowe zagrania).... radze wam wiec wytrwali gracze....PILNUUUJCIE ICH i swojej kasy
ps. pozdro dla wszystkich!
 
S 1

stres

Użytkownik
pomylka
witam!
wczoraj znowu na moja niekorzysc rozliczono kupon
&quot;Legia Warszawa - Wisła Kraków
Która drużyna wykona najwięcej rzutów rożnych? stawka : 50.00 PLN
wygrany 97.50 PLN&quot; --- dopiero druga moja interwencja sklonila ich do przekwalifikowania mojego kuponu. oj oj .... to sie zdarza za czesto... moja cierpliwosc tez ma swoje granice.
a dzis ... dzis znowu anulowano mi wygrany kupon grany na live, ten akurat moge uznac, bo byla faktyczna pomylka kursowa.... ale jak moga oni tlumaczyc anulowanie zakladu live na tenis gzdie kursy wygladaly 1 --1.7 a 2--1.9 bledem w kursach? pzreciez to jest prtaktycznie rownomierne.
pozdro
ps. fajnei byloby zebyscie zamieszczali ich pomylki na wasza niekorzysc.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Również słyszałem wiele tego typu przypadków w tak renomowanej firmie jak Expekt nie powinno mieć to miejsce jednak powoli robi się z niego drugie Bwin. Także na twoim i innych miejscu granie live przeniósłbym do Bet365.
 
S 0

sroczka83

Użytkownik
W ostatnich dniach znów coś się pierdzieli na expekcie, trzeba długo czekać na rozliczanie kuponów, kilkakrotnie musiałem popędzać ich mailami, żeby rozliczyli kupony. Na szczęście szybko reaguja na maile, ale rzeczywiście jest coraz gorzej. W Bwin nie gram już od dawna bo to banda złodziei i oszustów, zreszta Niemcy to nic dziwnego.
 
P 1

premi

Użytkownik
Mnie dzisiaj spotkała niemiła przygoda z tym bukiem którego uważałem za ok. Wpłaciłem kasę do nich przez mb i... nic! Kasy nie ma na koncie w expekt a z mb poszła do nich! Support kazał mi wysłać screena z wpłatą zobaczymy co z tego wyjdzie (najbardziej wk.. jest to że kupon który miałem puścić wszedł :przeklina: ). Czytając ten temat chyba i Wsze wypowiedzi chyba sobie dam z nimi spokój...
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Nie wiem co wy widzicie w tym expekcie. Unibet jest 100 razy lepszy i ma o wiele szerszą ofertę,wpłaty przez mb w 1 sekunde, jeden minus taki jak w expekt długie rozliczanie kuponów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom