>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt - live zwrot

Z 0

zephyr

Użytkownik
Jak dla mnie to skandal... w piereszej minucie po pojawieniu się zakładów składam zakład a oni że:
Szanowny Kliencie, sprawdzilismy wyniki z dzialem odpowiedzialnym za promocje. Nie znalazl sie Pan na liscie pierwszych 300 graczy, ktorzy zawarli wymagany zaklad. Niemniej polecam sledzenie naszej oferty bonusowej.

Jezeli bedzie Pan mial jakiekolwiek pytania badz watpliwosci - oczywiscie prosimy o ponowny kontakt. Sluzymy pomoca.
Przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedz
Naprawde odradzam tę firmę bo to co robią to śmiech na sali... gadałem ze znajomym, on zrobił kupon o 20:48 i dostał bonus, a ja o 20:46 rzekomo się nie załapałem
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Jak dla mnie to skandal... w piereszej minucie po pojawieniu się zakładów składam zakład a oni że:



Naprawde odradzam tę firmę bo to co robią to śmiech na sali... gadałem ze znajomym, on zrobił kupon o 20:48 i dostał bonus, a ja o 20:46 rzekomo się nie załapałem

to juz chyba zalezy jak masz ustawiony zegar na swoim kompie :]
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Naprawde odradzam tę firmę bo to co robią to śmiech na sali... gadałem ze znajomym, on zrobił kupon o 20:48 i dostał bonus, a ja o 20:46 rzekomo się nie załapałem
takie głupoty opowiadasz,że normalnie szokk w trampkach...Ja jakoś za obydwa mecze dostałem bonusa.A ty pewnie (tak podejrzewam) nie dość,że włączyłeś 1typ zakładów live (z 3ech dostępnych) to jeszcze do tego zastanowiłeś się SEKUNDĘ co już było o wiele za dużo na co postawić...Także nie opowiadaj tu głupot.

A co do samego EXPEKTA to ja przeprowadziłem się tam z Betssona-wcześniej grałem też w bah i bwin- i różnica w kursach jest KOSMICZNA in PLUS-gdzie nie zajrzę na forum to w 80% przypadków mam lepszy kurs- dla Expekta,sama oferta mnie osobiście również satysfakcjonuje i jeśli tylko nie będą nic kombinować przy moich wypłatach to na pewno nigdzie się stąd nie ruszam
 
sebix84 5

sebix84

Użytkownik
expekt oszusci ???? mecz Lindö 2 - 3 Linköpings postawilem na linkopings a oni rloozliczyli ze to linkopings przegraL!!! dla ulatwienia postawilem na caly mecz a nie do polowy a oni rozliczyli jako do polowy jezeli ktos nie wierzy moge wyslac screana natomiast zaczeli tak rozliczac jak pisalem zeby szybciej rozlizali kupony!! ???? oszusci
 
Do góry Bottom