>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt nie działa?

kuku 147

kuku

Użytkownik
fav pewnie masz neo nie?
nie wiem co sie dzieje mi z tego co zauwazylem nie kompletnie sie nie wlacza stronak expektu, soccerway i strona dhl jak chce sprawdzic przesylke- tak jakby wole tych stron nie bylo, a jeszcze wczoraj wszystko dzialalo
a koledze np te strony chodza, nie wiem czy te barany z neo cos zje**i znowu czy co
tez macie neo?
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
bo masz NEOGOWNO jak reszta osob ktore sie tutaj wypowiedzialy mi tez zadnen z tych bukuch nie chodzi (a znajomym ktorzy nie maja neo chodzi!), nie wiem, czy te poj***y z telekomuny zablokowaly te strony czy ki *** ???? , jak jutro bedzie to samo to bedzie trzeba do tych kutafianow dzwonic ????
 
fav91 0

fav91

Użytkownik
KUKU nie tylko uzytkownicy neo nie maja dostępu do w.w stron bo ja np. mam internet z kablówki i mam ten sam problem. Dzwoniłem dzsiaj do mojego dostawcy internetu, żeby zorientować jakie są przyczyny tych &quot;błedów&quot; Z tego co mi mówił to to ich dostawca internetu jak sie domyślam pewnie TP ma jakieś grubsze problemy z niektórymi łączami (coś mi tam tłumaczył na czym to dokładnie polega. ale nie jestem fachowcem w tej dziedzinie wiec nie bede sie w tej tematyce rozpisywał). Powiedział, że do jutra powinno wszystko śmigać.
 
D 0

domel86

Użytkownik
Mnie również nie działa expekt, już od dwóch dni bodajże. Dziś spróbowałem z rana wejść przez zagraniczne proxy... ku mojemu zdziwieniu strona się otworzyła (????). Gdy wpisałem dane i chciałem się zalogować otrzymałem komunikat następującej treści...

Access Denied

Following legal regulations, it is not possible to login to expekt.com from your current geographical location.

We apologize for any inconvenience this may cause you and invite you to contact Customer Services via email address if you have any questions relating to this statement or about our service in general.

Regards,
Expekt.com
Sam już nie wiem... miałem na koncie sporo gotówki.
 
D 0

domel86

Użytkownik
Odpowiedź Supportu PL Expekt.pl.


Witam ponownie,

Szanowny Kliencie, niemniej strona dziala poprawnie rowniez w Polsce. Byc moze jest to kwestia zalokowania portow przez dostawce internetu, badz tez zmiana/upgrade jakis ustawien. Prosze jeszcze skontaktowac sie z firma dostarczaca lacze internetowe do Pana. Dziekujemy

Jezeli bedzie Pan mial jakiekolwiek pytania badz watpliwosci - oczywiscie prosimy o ponowny kontakt. Sluzymy pomoca.
Przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedz


Pozdrawiam,

Malgorzata Radecka

Customer Communications Liaison
Mangas Gaming Malta Limited
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
domel konto na expekcie masz napewno ok tylko po prostu z tego gownianego neta od tp sie nie mozesz tam dostac, przeciez mam to samo, na necie u kolegi wchodze na expekta i loguje sie bez problemu, a u mnie wogle sie strona nie wyswietla
 
D 0

domel86

Użytkownik
U mnie strona również się nie wyświetla... wchodzę jednak przez inne proxy polskie ( dogpass.net ) i stronka śmiga. Troszkę dłużej się ładuje, ale przynajmniej działa. Support PL Expektu twierdzi, że problem nie leży po ich stronie, zatem TPSA ma jakies grubsze problemy faktycznie... bo nie chce mi się wierzyć, ze zaczynają blokowac ;]
 
D 0

domel86

Użytkownik
Tak. Strona w pełni działa po wejściu przez to proxy. Jedyny minus to taki, że wszystko dłużej się ładuje... ale przynajmniej działa ;]
 
Do góry Bottom