>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt nie działa?

K 0

kdian

Użytkownik
to ta sytuacja z neo i expektem sie zmieni czy juz expekt sie nie będzie ladował?? przez to proxy jest taki problem ze inni mogą mieć dostąp do Twojego hasła tak przynajniej mi sie komunikat wyswietlił
 
D 0

domel86

Użytkownik
A niby dlaczego miałbyś mieć problemy? Stanowisko Expekt PL jest takie, że serwis działa w Polsce poprawnie... Problem zatem jest po stronie dostawcy internetu. To tak jakbyś postawił u kolegi i się zastanawiał, czy będziesz miał później przez to problem. Łącząc się przez to proxy, korzystasz po prostu z &quot;łącza&quot; kogoś, kto to udostępnia - najwyraźniej nie ma go w TPSA ;]

Nie chodzi z tego co wiem tylko o neostradę.. i nie każdą. W UPC strona działa normalnie. U znajomych, którzy mają neo również nie ma problemu... ja w domu mam, a sąsiad dom dalej już nie ;-) No jakaś chyba awaria.
 
A 3

ars

Użytkownik
Od rana nie miałem neo(błąd 721) teraz w końcu się udało połączyć i problemów z nie wyświetlającymi się stronami Unibetu czy też Expektu już niemam.
 
radoslavv 0

radoslavv

Użytkownik
Macie ludziska kochanie moze problem z podlaczeniem sie do kasyn live? Wchodze w stol ale ciagle laczy mnie z kamerka i nic z tego nie wychodzi ????
 
_teo 1

_teo

Użytkownik
Ja nie mogę wejść na stronę expekta...
Cały czas pokazuje mi taki komunikat:
Application Error (500)

Please, restart your browser and try again.
If this doesn&#39;t solve the problem then please contact us.

Kind Regards

Expekt.com Support

Orientuje się ktoś w czym tkwi problem?
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
nie pękajcie to wina expektu - tak dba o swoich klientów, to się dzieje od dawna, są okresy ze ciągle wylogowuje, nawet kuponu się nie da postawić, albo sie zalogujesz i po sekundzie juz jestes wylogowany
trzeba sie do tego przyzwyczaic albo buka zmienic, mi tam to nie przeszkadza w sumie z 1-2 razy w miesiacu takie akcje sie dzieja wiec da sie przyzwyczaic ????
 
J 0

jarom

Użytkownik
Ciągle problemy z tym expektem. Może i kursy mają dobre ale weź coś tam chłopie postaw. Trochę więcej dobrych meczy ludzie wejdą i dup serwery padają.
 
O 0

omnix

Użytkownik
Witajcie czy działa Wam stronka Expektu ? Bo u mnie od rana niestety nie...
komunikat :
Oops! Google Chrome could not find expekt.com
Try reloading: expekt.*com
Additional suggestions:
Access a cached copy of expekt.*com
Search on Google:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Strona działa. Zatem wina leży po Twojej stronie.
Spróbuj na innej przeglądarce, wyczyść ciasteczka. Zresetuj może połączenie z internetem.
 
Do góry Bottom