>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt nie działa?

S 0

shylq

Użytkownik
Nie działa mi od prawie dwóch dni. to kolejny raz kiedy tak się dzieje, pomijając wiele dni, gdzie strona zwyczajnie sama wylogowuje sie po kilkudziesięciu sekundach. Pisałem do supportu wiele razy bez odpowiedzi i mam żal do tej firmy mimo że jestem od 9 lat jej klientem.
 
S 0

shylq

Użytkownik
Support nie raczy odpowiedzieć w ogóle już od prawie 24 godzin. Ja rozumiem, że mają pewnie urwanie głowy z mailami od klientów, ale zwykła przyzwoitość wymagałaby choć jednazdaniowego, automatycznego maila z odpowiedzią, że pracują nad tym itp. Poza tym wiarygodność firmy w takich sytuacjach kiedy nie można się zalogować i bez żadnych wieści dotrzeć do swoich pieniędzy leci na łeb na szyję.
 
xalen 7

xalen

Użytkownik
Zaczyna mnie to strasznie denerwować...od 24 do 2 czekałem , wchodzę i od rana dalej nie ma... Od wczoraj próbuje obstawić swoje typy na dziś , ciekawe czy zdążę...
 
M 0

moonmadness

Użytkownik
Mi nie działa od wczoraj,wchodzi na stronę Expektu,ale nie chce się wyświetlić okienko logowania,a zamiast tego pojawia sie napis: Can&#39;t contact the web server. Też tak macie?
 
xalen 7

xalen

Użytkownik
Mi się nawet strona nie ładuje... A za ponad 2h pierwsze moje mecze które chce obstawić...
 
M 0

moonmadness

Użytkownik
nie dobrze,dzisiaj tyle spotkań do obstawki a tutaj lipa.I jak Expekt zamierza to wynagrodzić?Powinni wpłacić teraz na konto każdemu userowi parę złotych. Xalen, od kiedy Ci nie działa?
 
xalen 7

xalen

Użytkownik
Wczoraj wieczorem jeszcze mi działało , siedziałem z 2h nad meczami , jak już w końcu wybrałem te kilka meczy to akurat zdechło... Koło 24.. o 15:30 jest pierwszy mecz który chce obstawić.
 
erxone 10

erxone

Użytkownik
Mi dzis rano działało lecz później wszystko siadło i nie zdarzyłem postawić kuponu a mojemu kumplowi śmiga normalnie caly czas.
 
C 0

chamartin88

Użytkownik
Ciekawy jestem co to za awaria. Weekend, sobota a tu nie można obstawić. W dodatku końcówka sezonu czyli najlepszy czas do grania...????
 
S 0

shylq

Użytkownik
Może firma upadła tylko jeszcze nie wiedzą jak się przyznać ? ???? Denerwuje mnie że nie ma żadnego odzewu z supportu
 
skrabii 37

skrabii

Użytkownik
u mnie działa (1szy raz dzisiaj), także obstawiajcie, bo nie znacie dnia ani godziny... ????
 
S 0

shylq

Użytkownik
nie działa. Fakt że nie wyskakuje napis że nie znaleziono strony , niemniej nie ładuje się
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Były problemy techniczne, ale tylko w jednym dniu.
Teraz strona powinna działać każdemu bez problemów.
Jeśli ktoś ma problemy to proszę wykonać prostą czynność, jaką jest wyczyszczenie ciasteczek bądź spróbować na innej przeglądarce.
W przypadku dalszych problemów proszę napisać na priv swoje ID i login. Przekaże zbiorowo wasze dane do odpowiedniego działu, który to sprawdzi.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom