>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - opinie

W 6

wilek100

Użytkownik
Witam osobiscie polecam tego buka jesli chodzi o wplate/wyplate. Mam juz troche czasu na tym buku konto i jak narazie nie mialem z niczym problemu wplacalem wyplacalem pieniazki i od poczatku zalozenia konta nie musialem wysylac zadnych skanow dowodow itd. Dodam ze wyplaty tez byly nie male... Oby jak najdluzej tak zostalo...
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Expekt ma w swojej ofercie typy na &quot;statystyki meczowe&quot;, zaciekawił mnie typ powyżej / poniżej % w posiadaniu piłki. Może wie ktoś skąd expekt bierze statystyki? Bo tak patrząc na dzisiejsze mecze w LM:
Szachtar - BVB: 49-51% (na livesports), 45-55% (na sky sport)
Real - MU: 55-45% (na livesports), 60-30% (na sky sport)
Rozrzut więc spory. Pytam bo to ważne, chcąc tam grać lepiej wiedzieć na czym się sugerują. Pozdr.
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
28. Zakłady specjalne na Strzały na bramkę, Posiadanie piłki, Spalone, Popełnione faule
Dogrywka będzie brana pod uwagę. Jeśli nie sprecyzowano inaczej, zakłady będą rozstrzygane na podstwie informacji z następujących źródeł: w przypadku spotkań w Anglii - Skysports.com, we Włoszech – ESPN, Hiszpanii – ESPN (od 24.10.11), meczów UEFA - Uefa.com i meczów FIFA - Fifa.com.
Jeśli oficjalne źródło nie poda potrzebnych statystyk wciągu 36 godzin, zostaną one pobrane ze strony ESPN. Jeśli ESPN także nie opublikuje ich w tym czasie, zakłady zostaną anulowane.
W przypadku posiadania piłki, procenty będą zaokrąglane do całych liczb.
A następnym razem wysil się trochę i poszukaj w regulaminie, ewentualnie zapytaj obsługę ????
 
andrut 1

andrut

Użytkownik
Nie polecam tego bukmachera. Nie wiem, jak jest z wypłatami itd., ale od samej rejestracji napotykam na same problemy.
Po rejestracji i wpłacie 100 zł zablokowano mi konto z powodu... niemieckiego IP. Czy Polak przebywający za granicą nie może tu założyć konta? Po co robić użytkownikom pod górkę? Studiuję tymczasowo w Niemczech, a zameldowany na stałe jestem w Polsce. Tak też napisałem do supportu po tym, jak kazali mi wyjaśnić to IP. Wysłałem im także zeskanowany dowód osobisty. I to nie wystarczy, żeby odblokowano mi konto. Expekt wystąpił z absurdalnym żądaniem. Mam im przesłać skan dowodu wpłaty za mieszkanie, ale mogę go wysłać tylko z Polski! Po pierwsze, dlaczego nie mogę go wysłać z Niemiec. Po drugie, jak sprawdzą, czy otrzymali ode mnie maila wysłanego z Polski czy z Niemiec? Kompletna paranoja. Zarejestrowałem się m.in. dla uzyskania bonusu dla nowych graczy, a może się okazać, że po powrocie do Polski i odblokowaniu konta bonus straci ważność. Najlepsze, że w kwietniu znowu przyjadę do Niemiec, i co wtedy? Znowu zablokują mi konto?
Z czymś takim się jeszcze nie spotkałem u żadnego buka. Można dostać blokadę na konto, mimo wpisania absolutnie prawdziwych danych przy rejestracji.
 
K 9

kubus223

Użytkownik
nie polecam bukmachera.. wczoraj rejestracja zajela mi ze dwie godziny (u innych bukmacherow zajmowalo mi to max 3 minuty wlacznie z wyslaniem zdjec dowodu ..) czekalem na link aktywacyjny ktory mial przyjsc na maila.. totalna porazka gdyby nie opcja z tym, ze 100% to nigdy bym tam nie zalozyl konta.. jedynym plusem byla bardzo mila rozmowa na czacie. p Lukasz bardzo mi pomogl i tylko jego spokoj i opanowanie nie wyprowadzilo mnie z rownowagi i tylko dzieki jego podejsciu zalozylem konto u tego buka. ale ogolnie Expekt na wielki minus.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Zalecam uważać bo Expekt oszukuje przy zatwierdzaniu kursow w wersji mobilnej. Wybrałem kurs 1.85, zatwierdziłem za 400 PLN a później wchodzę w historię kuponów i mam to zagrane po kursie 1.7 także uważajcie na oszustów.
 
D 0

drodix

Użytkownik
Najlepszy buk kasa zawsze na czas także raz poszli mi na rękę i zwrócili depozyt gdy przez pomyłkę przelałem 1000zł zamiast 100zł, generalnie mogli się wypiąć ale kasę zwrócili bo wiadomo depozyt trzeba obrócić przed wypłatą;-)
 
X 41

xradzix

Użytkownik
Nie rozumiem polityki tej firmy piszą ze cos zrobia a tego nie robia duży minus odemnie dla Was, czas się przenieść na inny &quot;pokerroom&quot;
Wiadomość z wczoraj
Szanowny Panie,

Dziękujemy za kontakt z biurem Obsługi Klienta firmy Expekt.
Uprzejmie informuje, ze zwrot wpisowego zostanie przyznany w ciagu 24h.
Dziekujemy za wspolprace i przepraszamy za niedogodnsoci.
Śmiech na sali wczoraj piszą do 24 godzin a dziś że nie mają decyzji
Ania: Witaj xradzix, w czym mogę pomóc?
xradzix: Witam. Prosze o wyjaśnienie dlaczego mimo zapewnien waszej firmy nie dostałem zwrotu wpisowego za wczorajszą awiare numer ticketu [482508:339036]
xradzix: Przypominam że do 24 godzin znaczy że 24 godziny to maksymalny czas oczekiwania
Ania: Prosze poczekac, sprawdzam konto gracza.
Ania: Niestety nie ma jeszcze odpowiedzie w tej sprawie
Ania: prosze sie z nami skontaktowac jutro
24 godziny mineły żadnego zwrotu nie dostałem
Jednak co PokerStars to pokerstars
Trochę niepoważnych informacji z tej firmy część II.
Alicja: Zwroty sa rozpatrywane w ciagu 24 - 48 godzin
Firma pisze i olewa klienta jak im wygodnie, w dzień awari opragramowania jestem zapewniany że maksymalnie to potrwa 24 godziny, dzis nagle ze 24-48godzin sie, czeka choć jasno mi napisali że do 24 w pierwszym e-mailu. Kto sie założy ze mną że dziś piszać do nich o 22 zostanię mi napisane żę trwa to 3-5 dni?
2 raz już mam problemy z ich oprogramowaniem ipoker i nieprzytomnym Polskim supportem, Kiedyś mi zablokowali kilka tysięcy wypłaty twierdząc że ipoker sprawdza czy nie było chipdumpingu - Polski support że mam czekać kilka dni uderzenie do angielskiego w ciągu podajże godziny odblokowany.
Niech mi ktoś powie po co tam Polski support który nic nie może?
 
X 41

xradzix

Użytkownik
W tamtym suporcie chyba pracują pajace.
Tylko do expekta w tym miesiącu robiłem 13 depozytów, w poprzednim 9. Nie lubie firm które piszą jedno robią drugie. Nigdy więcej nie wpłacę tam nawet euro. I nie chodzi o kwotę na jaką miał być zwrot, ale oto że to oni mieli awarie a ja sie muszę kilka razy już upominać o własne wpłacone pieniądze. Bo co pajac tam pracujący to inne stanowisko
Czy tylko ja mam wrażenie że z Polakami w tym supporcie nic sie nie da załatwić.
Pan z anglojęzycznego czata nie dość że milszy to wie na czym jego praca polega i nie jest tam przypadkiem.....
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Buk amatorski i nic więcej! Wpłaciłem 500zł i chciałem zagrać kupon z ewentualną wygraną 9 tyś., przyjęło mi tylko 65zł, a po trzech minutach dostałem mail z informacją że stawka została odrzucona i 435zł wróciło na moje konto, nie miałem żadnych limitów, ciekaw jestem za ile można u nich grać jeśli się ma limity....
NIE POLECAM!!!
 
X 41

xradzix

Użytkownik
Racja nie dziwi mnie już teraz dlaczego ich rating to C
Ps: U mnie coraz ciekawiej Angielski support twierdzi że Polski nie wysłał nawet do ipoker reklamacji w mojej sprawie haha.
Z kolei Polski twierdzi że
Mariusz: Bo angielski support nie moze tego sprawdzic, co my wyslalismy.
Polski support smiechu warte x2 Najpierw pisza ze dostane zwrot do 24 godzin po 72 godzinach pisza ze Szanowny Panie/Pani,

Dziękujemy za kontakt z biurem Obsługi Klienta firmy Expekt.

Uprzejmie informujemy, ze otrzymalismy wiadomosc od iPoker, ktory przeanalizowal podane przez Pana turnieje od godziny 18:40 do 19:30 w dniu 25.02.2013 i stwierdzil, ze nie doszlo do rozlaczenia. Pan przekazal nam informacje, ze do rozlaczenia doszlo o godzinie 19:00.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Buk amatorski i nic więcej! Wpłaciłem 500zł i chciałem zagrać kupon z ewentualną wygraną 9 tyś., przyjęło mi tylko 65zł, a po trzech minutach dostałem mail z informacją że stawka została odrzucona i 435zł wróciło na moje konto, nie miałem żadnych limitów, ciekaw jestem za ile można u nich grać jeśli się ma limity....

NIE POLECAM!!!
Chodziło o zakład Ferrari + Alonso, jak zapytałem za ile mogę zagrać tylko na Alonso to odpowiedzieli że nie wiedzą i dopiero jak postawię zakład to się dowiedzą...

????

TOTALNA AMATORKA!

E:
HAHAHAHA! Teraz nawet anulowali ten zakład za 65zł i w ogóle nie da się już łączyć tych zakładów. ????
 
andrut 1

andrut

Użytkownik
Nie tak dawno pisałem o dziwnych wymaganiach firmy Expekt, która z powodu niemieckiego numeru IP kazała mi wysyłać dowód wpłaty za mieszkanie w Niemczech z ostatnich 3 miesięcy, ale koniecznie jak już będę w Polsce!
Otóż dzisiaj wysłałem im taki dowód. Myślałem, że w końcu moje konto zostanie odblokowane i zakończymy tę szopkę, a tymczasem dostaję odpowiedź.
Szanowny Panie,

Dziękujemy za kontakt z biurem Obsługi Klienta firmy Expekt i okazan wspolprace.

Uprzejmie prosimy o przeslanie kopii trwalego (drukowanego) dokumentu, z ostatnich 3 miesiecy, potwierdzajacy polski adres zarejestrowany na koncie gracza.

Moja odpowiedź powinna wystarczyć za komentarz do tej sprawy:
Przepraszam, ale ja nic z tego nie rozumiem. Wysłałem Wam już dawno swój dowód. Do tego teraz potwierdziłem fakt posiadania niemieckiego ip kilka tygodni temu. Mój adres zameldowania potwierdza mój dowód osobisty, jak również prawo jazdy, legitymacja studencka i inne dokumenty. Nie mam natomiast drukowanych dokumentów z moim adresem z ostatnich 3 miesięcy, bo po prostu nie miałem okazji żeby takie dokumenty otrzymać. Chyba, że przypadkiem przypomnę sobie o jakimś dokumencie, ale na razie nie zanosi się na to. Mam kartkę pocztową wysłaną na swój adres z pieczątką oddziału pocztowego i datą, ale tekst nie jest drukowany.

Została zweryfikowana moja tożsamość, miejsce tymczasowego zamieszkania i miejsce zameldowania. Czekam na odblokowanie konta, a kopii nie wyślę bo nie mam (chyba, że zadowoli Was kartka pocztowa albo kopia wpłaty bankowej, ale uprzedzam, że jest wypełniona ręcznie przez pracownika poczty!)

Widzę, że biurokracja firmy Expekt niewiele się różni od tej w polskich urzędach. Absurd goni absurd.

Kiedy w końcu odblokują mi to konto, zabieram stamtąd kasę i zwijam się na dobre z pokładu bukmachera Expekt. Jedno wielkie *****.
 
Do góry Bottom