>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - opinie

L 0

legia1916

Użytkownik
dostaje szewskiej pasji...wysłałem już 4ry mejle z prośbą żeby uaktualnili mi mój e-mail. Gdyż e-mail który tam figuruje jest zdezaktualizowany. nie używałem już go ze dwa lata tyle też czasu nie zaglądałem na expekt na którym się zarejestrowałem ze 3 czy 4lata temu, pisze i pisze....tłumacze że z tamtego mejla nie korzystam bo zapomniałem hasła ...pisze żeby mi zmienili...i qrva nawet nie raczą odpisać...4ry mejle i qrva czysty monolog...to jest qrva żenada!!! tłumcze że ze względów bezpieczeńśtw zależy mi na zmianie mejla bo wczoraj dokonałem pierwszego depozytu u nich...a próbując założyć mejla takiego samego jak stary wskakuje mi że &quot;Nazwa konta jest już zajęta&quot; więc qrva może być pięknie jak obca osoba mi się zaloguje na moim koncie w expekcie i namiesza...
tłumacze qrva pytam się czy wysłać im skan dowodu na potwierdzenie jeżeli taka operacja jak zmiana maila musi być zweryfikowana żeby wykluczyć oszustwo...i chuj żadnej odpowiedzi...totalne ignorowanie z ich strony...:/
 
G 0

grege01

Użytkownik
Też mnie zaczyna wnerwiac ten Expekt. Dlaczego nie ma jeszcze zakładów na french open? Wszedzie juz sa tylko na expekcie nie ma. co oni myśla że bede godzine przed rozpoczeciem zaklady stawial.????
 
Z 0

zxc07

Użytkownik
Miałem zakład na kuponie z F1 ,że w kwalifikacjach F.Alonso będzie 1-8.Był 7 więc myślałem ,że wszystko ok,kupon wszedł a u tu wchodze kupon nie rozliczony,patrze za kilka godzin i oni mi zmienili Monaco ze sobota 11
na niedziela 14-normalny wyścig.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Miałem zakład na kuponie z F1 ,że w kwalifikacjach F.Alonso będzie 1-8.Był 7 więc myślałem ,że wszystko ok,kupon wszedł a u tu wchodze kupon nie rozliczony,patrze za kilka godzin i oni mi zmienili Monaco ze sobota 11
na niedziela 14-normalny wyścig.
Masz może screen tamtego zakładu? Jak tak to im go wyślij.
A jak nie to... napisz do nich jak wygląda sytuacja. Powinni się poprawić.
Chyba że puściłeś to za jakieś marne pieniądze to daj sobie spokój ;]
 
Z 0

zxc07

Użytkownik
No niestety nie robie screenów .Nie robiłem do tej pory bo myślałem ,że sie nie musze obawiać ale chyba zacznę.Stawka mała ale chodzi o sam fakt.
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Wpłata zlecona w niedziele ,dzisiaj na koncie,bez problemów a opcji wypłata wpiszcie adres banku ,faktycznie nie sprawdzają...ciężko o lepszego buka ,pozdro.
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
gram od niedawna ale jak narazie nie ma co narzekać...troche wolno rozliczają kupony...szczególnie te nocne...poza tym ok, bonus otrzymałem bardzo szybko, w sumie to polecam ????
 
full-attack 0

full-attack

Użytkownik
Expekt jest bardzo dobrym bukmacherem, także dla osób, które nie mają bankowego konta internetowego- w takiej sytuacji należy wpłacać w banku PEKAO!!! Przelew jest darmowy!!!
Idzie ok. 1-2 dni- ja wpłacając w Piątek ok. 16 w Sobotę miałem juz kasę w Expekcie (o 9.00).
Kursy przejdą, może nie zawsze- wiadomo raz niższe, raz wyższe ale ogólnie ok.
Rozliczanie kuponów szybkie (najdłużej czekałem 15 godzin- ale to było w Prmia Aprilis)
Jeden minus:
Nałożyli mi limit do 250 PLN!!!!!
 
P 0

patryk_1425

Użytkownik
a jak wygląda w Expekt wypłata pieniędzy czy działa to bezproblemowo ? Czy oprócz meczów jest dużo zakładów np. na liczbe kartek albo np. czy bedzie żólta kartka - to piłka nożna; jeśli chodzi o koszykówke to na przykład powyżej poniżej x pkt. ? Prosze o info bo chyba zdecyduje sie na tego bukmachera. A i jak wyglądają kursy czy sąnajniższe czy najwyższe na rynku ?
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
bukmacher jeden z najlepszych, oferty nie ma jakiejś porażającej ale wszystko co potrzebne jest. Może troche długo rozliczają czasami kupony ale na pewno to czołówka Polskich buków.
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
bukmacher jeden z najlepszych, oferty nie ma jakiejś porażającej ale wszystko co potrzebne jest. Może troche długo rozliczają czasami kupony ale na pewno to czołówka Polskich buków.
To jakiego buka polcasz bo dla mnie expekt najlepszy,oprócz bwin-a.
 
A 2

algorytm

Użytkownik
To graj tam, gdzie wyplacaja szybciej. Nie rozumiem takich pretensji...
wiesz sprawa wyglada tak ze expekt szybcije wyplaca nakonto bankowe( zlecone w niedziele popoludniu w poniedzialeknas koncie mamzawsze ) chcoalem na MB bo potrzeba byl apwlacic gdzie indziej. Teraz nadal nie mam a minely juz 36H. mam pretensje ze expekt jest niekonsekwentny bo z tego co czytam toraz wyplaca do 5h a raz do 48h.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Wczoraj dostałem list w białej kopercie praktycznie tylko adresat i napis że jakaś akcja reklamowa, otwieram a tu broszurka z Expekta informująca że jeśli wpłace pieniądze do 18 czerwca dostane 100% bonus do 100 zł. Tylko po co mi to skoro list przychodzi 3 dni po zakończeniu promocji? Tutaj wielki minus dla Expektu.
 
Do góry Bottom